Need for Speed: Hot Pursuit | PC

997658_20100614_790screen002.jpg

Electronic Arts
Criterion Games
Racing
Release: Nov 16, 2010​

[وب همونطور که میدونید بازی دیشب در کنفرانس EA رسما رونمایی شد!

از اسکرین ها و تریلر منتشر شده به نظر می رسه با یه عنوان AAA واقعی طرفیم!

بازی کاملا به جو MW نزدیک هست وهمه چیز عالی به نظر می رسه!

Criterion Games آماده است تا N4S رو دوباره به روزهای خوبش برگردونه...

• Like
Reactions: The Hoss

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
دوتا سوال
1:این دوربین چطوری میشه به بازی اضافه کرد کسی بلده بیاد بگه
2:این اینه ماشین چرا این طوری هست من که متوجه نشدم فکر کنم یک باگ باشه

Midpoorya

کاربر سایت
Oct 2, 2007
481
نام
پوریا
همون بهتر که از این نما بازی نکنم :D
این در حد the need for speed هم نیست (همونی که رو ps1 هم اومد)
عزیز این زاویه رو طوری طراحی کردن و به جزئیاتش پرداختن که شما از شیشه ی عقب اونو ببینی نه ار ...;)
موفق باشید

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
بله دوست گرامي، توي همون منوي انتخاب مسابقات پايين صفحه راهنما داره كه كدوم كليد رو بزني ميتوني ازراد بچرخي !
اون رو بزن ماشين رو انتخاب كن برو بچرخ !!

پليسش راحت تره من تموم كردم !
اما امان از دست مجرم بودن ... خيلي سخته :d
به نظرم بازی مشکل بالانس داره اخه چه جوری ماشینی که که کلاسش مثلا performance به راحتی از یه کلاس
hayper سبقت میگیره بعدشم هم این نوع درجه سختی با سبک ارکید بازی همخونی نداره

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
يه سوالي كه شديدا ذهن منو مشغول كرده اينه كه اگه ea نيدفوراسپيد رو ساخت برا چي برن اوتو ساخت يا برعكس يعني كه با اين آپگريد توربو كه الان بازي بهم داد ديگه حالم از بازي بهم خورد
توربو ميزني سرعت تو سه ثانيه به ٣٥٠ ميرسه
يادش بخير موست وانتد كه اومد بود همه بازي ميكردن كيف ميكردن بازي تو شهر بود از طرفي به ماشين و دوربين اشراف بيشتري داشتي
بازي خيلي تكراري شده حوصله ادمو سر ميبره چيز جديدي نداره همش اپگريده

galaxy0020

کاربر سایت
Nov 27, 2008
168
خب میخوام نظرم را در رابطه با بازی بگم
خوبی ها و نقاط قوت:
1- طراحی خوب جاده ها و اتومبیل ها
2- موسیقی وصداگذاری خوب
3- نوآوری هایی تازه در بازی مثل EMP وامثال آن ها

نقاط ضعف:)x
1- سختی بیش از حد که لذت بازی کردن را کاهش می دهد
2- sport کردن ندارد
3- تیون کردن ندارد
4- کنترل بعضی از ماشین ها خیلی خشک و بد کارشده است
5- بعد از یه مدت هم روند بازی خیلی تکراری میشه
6- سازنده ها حتی به خودشون زحمت ندادن که یه داستان خیلی ساده برای بازی تهیه کنن یه چیزی مثل داستان کربن شاید یادشون رفته که داستانه که به بازی هدف میبخشه و آن را لذت بخش میکنه.

شاید بعضی ها بگن داستان برای یه racing خیلی ضروری نیست ولی مطئن باشین قطعا لذت بازی را دوچندان میکند

درکل علارغم تمام خوبی هایی که داره نقاط ضعفش باعث شد تا بعد از چند ساعت بازی را از روی سیستم پاکش کنم و dvdهاش رو هم بفرستم قاطی باقالیها:d
نمره من به بازی 7 است که از سرشم زیاده

Midpoorya

کاربر سایت
Oct 2, 2007
481
نام
پوریا
خب میخوام نظرم را در رابطه با بازی بگم
خوبی ها و نقاط قوت:
1- طراحی خوب جاده ها و اتومبیل ها
2- موسیقی وصداگذاری خوب
3- نوآوری هایی تازه در بازی مثل EMP وامثال آن ها

2- sport کردن ندارد
3- تیون کردن ندارد
6- سازنده ها حتی به خودشون زحمت ندادن که یه داستان خیلی ساده برای بازی تهیه کنن یه چیزی مثل داستان کربن شاید یادشون رفته که داستانه که به بازی هدف میبخشه و آن را لذت بخش میکنه.
شاید بعضی ها بگن داستان برای یه racing خیلی ضروری نیست ولی مطئن باشین قطعا لذت بازی را دوچندان میکند

درکل علارغم تمام خوبی هایی که داره نقاط ضعفش باعث شد تا بعد از چند ساعت بازی را از روی سیستم پاکش کنم و dvdهاش رو هم بفرستم قاطی باقالیها:d
نمره من به بازی 7 است که از سرشم زیاده
بنظرم مشکل اینه که بچه ها اکثرا اینجا nfs رو از mw یا حداکثر ug شروع کردن ولی چیزی که هست اسم این بازی NFS:HP هستش بچه هایی که HP های قبلی رو بازی کردن می دونن HP فلسفش چیه HP یعنی فرار کن تا نگیرنت یا بگیر تا فرار نکرده تو HP های قبلی جایی برایه داستان نبود همه چی تو هیجان بازی خلاصه شده بود و تعقیب و گریزای داغش!
بنظرم این بازی کاملا به اجدادش وفادار مونده و یه نسخه ی کاملا به روز از HP های قبلیه که برای طرفدارای HP ساخته شده!:d
همه موفق باشید

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
بنظرم مشکل اینه که بچه ها اکثرا اینجا nfs رو از mw یا حداکثر ug شروع کردن ولی چیزی که هست اسم این بازی NFS:HP هستش بچه هایی که HP های قبلی رو بازی کردن می دونن HP فلسفش چیه HP یعنی فرار کن تا نگیرنت یا بگیر تا فرار نکرده تو HP های قبلی جایی برایه داستان نبود همه چی تو هیجان بازی خلاصه شده بود و تعقیب و گریزای داغش!
بنظرم این بازی کاملا به اجدادش وفادار مونده و یه نسخه ی کاملا به روز از HP های قبلیه که برای طرفدارای HP ساخته شده!:d
همه موفق باشید

کاملا تایید.
به نظر من که most wanted موفقیتش رو مدیونHP2 هست.
چون سازنده ها به خوبی تونستن اون اِلمان های عالی HP2 رو تو most wanted پیاده کنند.

gala

کاربر سایت
Dec 13, 2008
121
نام
Alireza
NFS HP

من (قبلاً احساس مي کردم ولي الآن) مطمئنم که بقول دوستمون کسايي که از اين بازي ايراد مي گيرن need for speed رو از MW يا فوق فوقش Underground شروع کردن و کوچکترين تجربه و شناختي در مورد سبک بازي و گيم پلي nfs 1,2,3:HP,4,5 و HP2 ندارن که اگه داشتن اين ايرادهاي بني اسرائيلي بر بازي وارد نميشد! و اگه حداقل يک بار nfs III:HP و HP2 رو بازي کرده بودن و مثل ما از اون بازيا خاطره داشتن و لذت کافي رو برده بودن، ديگه از تيونينگ و داستان سخن نمي گفتند (!) و (بازهم مثل ما) Hot Pursuit رو حلوا حلوا نموده و ري سر ميذاشتن. :d;)
نمونه ايرادات بني اسرائيلي که برادر کهکشان گرفتن رو مشاهده مي کنيد!

...

2- sport کردن ندارد
3- تیون کردن ندارد

اخوي!
1- بازي به هيچ وجه سخت و به هيچ وجه آسون نيست. به طرز بسيار خوشگلي درجه سختيش تنظيم شده. خود سايت گيم اسپات هم با دادن Emblemِ "جاست رايت" يعني اين:
good_just_right_s.gif
درجه سختي بازيو قابل قبول توصيف کرده. شرمنده اگه مجبورم بگم که به قابليت گيم خوري نفر برميگرده که يه بازي واسش سخت باشه يا آسون!:)

2و3- قابليت اسپرت و تيونينگ کردن اتومبيل قابليت جديدي بود که بعد از HP2 تو بازی گذاشته شد تا گيم پلي يکم تنوع داشته باشه که بعد از MW اين قابليت عملاً کمکي در بهبود گيم پلي بازي نکرد.

4- خوب برادر کنترل همه ماشينا که قرار نيست مثل هم باشه. مسلماً خودت هم قبول داري که اگه کنترل يه Muscle مثل کامارو مثل کنترل مثلاً پاگاني و سوبارو ايمپرزا باشه بازي خيلي ... ميشه!

5- ر.ج به قسمت اول نوشته هام. ضمناً روند خسته کننده بازي فقط مخصوص نسخه هاي آفلاين هست. شما نسخه اريجينال بخر آن لاين بزن اون موقعه که لذت بازي رو درک خواهي کرد. هرچند بنظر من همين سينگل پليرش هم اصلاً خسته کننده و تکراري نيست:x

6- سازنده ها به خودشون زحمت ندادن داستاني واسه بازي بنويسن چون بهيچ وجه لزومي نداره. وگرنه نوشتن يه داستان سطحي و مسخره واسه يه بازي ريسينگ که کاري نداره. داستان MW که ميشه گفت بهترين داستان بین بازياي ان اف اس بود، چي بود مثلاً؟ يا آندرکاور؟ يا کربن؟ بازي اگه گيم پلي نداشته باشه داستان چه تأثيري توش داره؟ لپ مطلب رو تهيه کننده Criterion آقاي مت وبستر در مورد داستان گفته:

Is there any story involved in the game at all? Past Need for Speed games went down this route.

Matt Webster: No. We didn’t really think it was necessary to include a story. If you’re a cop, the aim is to go up the ranks, while a racer’s aim is to get to the highest rank they can.​

نيد فور اسپيد کلاسيک يعني يه نيد فور اسپيد بدون داستان، بدون تيونينگ و بدون Free Roam.

نيد فور اسپيد کلاسيک يعني هات پورسوئيت بدون هيچ گونه اضافيات و کاستي ها.

زياده عرض جسارت است ;)

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بهترين و زيباترين ان اف اسي كه تا حالا ساخته شده بدون ترديد مُست وانتد نيست دوستان عاشق تيونينگ
بهترينش NFS: High Stakes هست كه نه تيونينگ داره نه داستان ! ;)
از هر كسي ميخوايد بپرسيد كه اهل ان اف اس باشه

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
بهترين و زيباترين ان اف اسي كه تا حالا ساخته شده بدون ترديد مُست وانتد نيست دوستان عاشق تيونينگ
بهترينش NFS: High Stakes هست كه نه تيونينگ داره نه داستان ! ;)
از هر كسي ميخوايد بپرسيد كه اهل ان اف اس باشه
به نظر من بستگی داره تو نیدفور اسپید دنبال چی باشی هر کدام از این سری ها که امد یک سری را راضی کرد ویک سری را ناراضی کلا سلیقه ها فرق میکنه عزیز جان :d

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
ولی من از این نسخه ای که اومد از همه چیزش راضی بودم جز داستان که اصلا معلوم نشد از چه چیزی پیروی میکنه ؟ ، و همچنین خط محوری ـش چیه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر