Need For Speed: Carbon

سلام
اواخر نمایشگاه e3 2006 بود هنوز خبری از ea و nfs نبود طرفداران این بازی محبوب نگران و ناراحت بودن
که ناگهان درست در روزهای آخر نمایشگاه بود که ea اعلام کرد نسخه جدید nfs رو خواهد ساخت اون هم با نام Need For Speed: Carbon
یک تیزر چند ثانیه ای از بازی به نمایش آورد گرچه چیز خاصی در اون دیده نمیشد
الان یه 1 هفته ای است بالاخره چند عکس زیبا از بازی به نمایش در اومد
منم دیگه گفتم حیف است براتون نزارم
Published by: Electronic Arts
Developed by: EA Black Box
Genre: Racing
Release Date:
US: November 2006
Also Available On: PlayStation 3, PlayStation 2, PC, GameCube, Xbox, Wii
مثل همیشه بازی قرار است November 2006 ریلیز بشه
فعلا از جزیئیات بازی خیلی صحبت نشده ولی آنچه که از عکسهای بازی نشون میده به نظر که گرافیک بازی تغییری نکرده و از همون انجین استفاده کردن

اینم عکسهای بازی

need-for-speed-carbon-20060622050106037.jpg

need-for-speed-carbon-20060622050105568.jpg

need-for-speed-carbon-20060622050105099.jpg

need-for-speed-carbon-20060622050104505.jpg

اقا يه نگا به تاريخ بنداز فردا اول نوامبر تازه فردا تو خارج رليز ميشه چند روزي هم لينك هاي تورنتي Fake و خراب خاهيم داشت
من كه تكين زنگ زدم گفت 7 روز ديگه مياريم
الله اعلم

خب دموي قابل بازي امروز ساعت 1:30 دانلوديده شد:cheesygri
تا الان داستم بازي ميكردم نميتونم طوري بگم كه شمام بفهميد بازي چطوريه در كل اگه بخام بگم حرف من تو كت شما نميره:cheesygri
اول بگم بازي خيلي خوب شده چه از نظر گيم پلي چه گرافيك مخصوصا هوش مصنوعي
در كل سه تا ماشين و سه تا مسير تو اين بازي هست مسير دريف و مسابقه و آخريشم دوِئل هست
تو قسمت ريس معمولي بازي در كل 40 در صد از موست وانتد سختر شده جلو زدن از حريفا كار راحتي نيست اگه عقب بيوفتي كه ديگه واويلا مثل آندرگراند يك سرت در مياد ديگه مثل موست وانتيد نيستش كه اگه حريف 2 كيلومتر ازت جلو افتاد اعصابت خورد بشه گاز و نترو و تربو رو تا ته بكشي با سرعت 300 تا از بغلش رد شي :-"
اگه توجه ميكرديد تو موست وانتيد ترمز گرفتن خيلي كم به كارتون ميومد در عوض ترمز هي تصوير آهسته ميكردي اينجا ديگه كاملا برعكسه فقط ترمز باس بزني ترمز زدنشم اصول ميخاد بخاي چرت ترمز بزني سرعتت سريع مياد پايين همه ازت ميزنن جلو
در كل كنتر و دوربين بهتر شده موست وانتد يه مقدار غير طبيعي بود مثلا داري با سرعت 400 تا ميري سر پيچ تصوير آهسته ميكني سرعتت مياد رو 50
زياد حرف نميزنم قسمت دوئل بازي خيلي مشكله البته من فك ميكردم آسونه ولي بار اولم كه بازي كردم راست رفتم تو دره در كل قسمت دوئل تصوير آهسته و نيترو وجود نداره و فقط گاز و ترمزه اگه بتوني 10 ثانيه از حريف جلو بزني مسابقه رو بردي اگه هم نزني باس يك دم بهش بچسپي ازش امتياز بگيري بار اول شما ميديد دنبالش بار دوم اون ميده دنبالت امتيازها هم به اين صورته كه هرچي تو قسمت اول امتياز ميگري در قسسمت دوم يعني موقعي كه اون ميده دنبالت امتياز ازش كسر ميشه سختي كار همين جاست در كل فرار كردن سخت تره تا دنبال رفتن
گرافيك خوب شده سنگين تر شده من نتونستم 1280 خوب بازي كنم البته اين مشكله من نيست كلا تو فروم سايتا خوندم كه همه اعتراض كردن حتي اونايي كه سيتم هاي 4-5 هزار دلاري هم داشتن با دو تا كارت 1950XTX هم نتونستن خوب اجراش كنن البته گفته شده كه تو نسخه اصلي بهتر ميشه ميتونيد محاصبه انجام شده رو تو اين سايت بخونيدNFS-Planet.de
خلاصه بگم تو كربن افكتهاي سنگين گرافيكي مخصوصا موشن بلور (كه مجبور ميشي خاموشش كني)زياده و در آخر بگم پيش بيني امتياز گيم اسپات واسه اين بازي 8.0 هست شايدم 2 دهم كمتر يعني همون7.8 در كل به نظر من بازي بهتر از موست وانتد هست
شما را به ديدن چندتا تصوير از بازي دعوت ميكنم اگه باز تصاوير ديگه اي خاستيد بگيد بزارم
2s8nrip.jpg

2hpltzc.jpg

4hw5mcp.jpg

4bstqvr.jpg

43w1mdw.jpg

2yy4a37.jpg

40ejuyd.jpg

خوب آقايون يه چيزييادم رفت بگم من كارم تو اين سايت تموم شد همونطور كه از نام كاريم پيداست عاشق اين بازيم و همون موقع كه اين آي دي رو ساختم گفتم تا اومدن اين بازي تو سايت فعاليت ميكنم البته اگه مديراي عزيز آخرين ارسال ما رو پاك نكنن من قبلا تو بازي كده با يكي از دوستانم تو تاپيك موست وانتد تا اومدن اين بازي شديدن فعاليت داشتيم به طوري كه اونو به پر بيننده ترين تاپيك تبديل كرديم علاوه بر توضيحات مصاحبه ها رو هم ترجمه ميكرديم يادمه رفيم حدود 60 تا دمو ازش داشت ومن 54 تا خب هر چند كسي پيدا نشد اين دفعه كه من بتونم باهاش همكاري تو اين تاپيك داشته باشم ولي حقيقتا بازي سنتر انجمن گرمي داره قدرشو بدونيد
از همه اعضاي بازي سنتر خداحافظي ميكنم هر چند نتونستم رفيق زيادي تو اين سايت داشته باشم ولي جمع گرمي بود واقعا
باز ميگم قدرشو بدونيد اين كربن رو هم از يه جايي ميخرم
محمد رضا كه كم مياد تو سايت ديگه والا با كسي زياد آشنايي ندارم يكيش همين امينه كه ملت ميشناسنش:cheesygri از شما خدافظي ميكنم اگه بدي از ما ديدي ببخش
:bye: خداحافظ همگي

در مورد بازي:
و اكنون بازي Need for Speed: Carbon آماده است تا شما را به همراه خود به قلب دنياي مسابقات غيرقانوني اتومبيلراني ببرد. براي نخستين بار در تاريخ بازي‌هاي Need for Speed، شما اين امكان را خواهيد داشت تا براي خود تيمي تشكيل دهيد و با كمك هم تيميراهي مسابقات اتومبيلراني شويد و درآنجا به مبارزه با ديگر تيم‌هاي اتومبيلراني شهر برويد. البته اين كار به معناي بالا رفتن شانس پيروزي شما در مسابقات نيز خواهد بود.
همراه شما داراي مهارت كاملا ويژه‌اي براي خود بوده كه در طي مسابقه به شدت به آن نياز خواهيد داشت. او حتي مي‌تواند كمك بزرگي به شما براي جاگذاشتن رقبا يا پيدا كردن مسيرهاي انحرافي كه طول پيست را كاهش مي‌دهند ، باشد. اما هميشه در هنگام پيدا شدن سر و كله نيروهاي پليس اين مهارت رانندگي شما خواهد بود كه به شما كمك مي‌كند به Carbon Canyon يعني جايي كه همه تروريست‌ها و خلافكاران از آن براي فرار استفاده مي‌كنند بگريزيد.
بازي اين امكان را به شما مي‌دهد تا نهايت خلاقيت خود را به كار گيريد و به همراه تيم خود جالب ‌ترين و زيباترين اتومبيل‌هاي ممكن را بر اساس طرح‌هاي از پيش ساخته شده روانه مسابقات سازيد. در حقيقت شما اين فرصت را خواهيد يافت تا اتومبيل‌هاي اصلي بازي را به وسيله مورد علاقه خود تبديل كنيد. اتومبيل‌هاي شما و جاده‌هاي Need for Speed Carbon همگي بخشي از انقلاب نوين بازي‌هاي ويدئويي خواهند بود

ويژگي هاي بازي:

Survive the Canyon : براي مبارزه با رقباي بزرگ و اصلي اين بازي هيچ كجا مناسب‌تر از دره‌ها و جاده‌هاي بيرون از شهر نيست. حالت‌هاي جديد Canyon Duel و Drift ، آخرين آزمايشات بازي Need for Speed براي سنجش مهارت شما در اتومبيلراني خواهد بود، به گونه‌اي كه هر اشتباه كوچك ممكن است به بهاي از دست رفتن همه آن چيزي تمام شود كه تا كنون بدست آورده‌ايد.
The City Is Yours for the Taking : مسابقات شما تنها يك مسابقه ساده اتومبيلراني نيست. اين مبارزه براي برقرار كردن اقتدار شما در سطح شهر و بر ديگر رقباست و سرانجام پيروزي در مسابقات مرگ و زندگي در Carbon Canyon.
Represent a Class : در بازي شاهد حضور Tuner، American Muscle و Exotic car براي ايجاد تغيير و تحول و تقويت اتومبيل خود خواهيد بود. قطعا تغييرات اعمال شده در ظاهر و موتور اتومبيل كارايي و سرعت آن را افزايش خواهد داد.
Build Your Crew : شما مي‌توانيد به دلخواه خود يك هم تيمي براي خود انتخاب كنيد و از توانايي‌هاي منحصر به فرد او در گاراژ يا بر روي جاده در مسابقات استفاده نماييد. بازي اين امكان را به شما مي‌دهد تا اين شخص را خود شما و به دلخواه طراحي نماييد.
Over 50 Real-World Licensed Cars : در اين بازي شاهد حضور بيش از پنجاه مدل اتومبيل خواهيد بود كه تلاش داشته است همگي بر اساس نمونه‌هاي حقيقي و با استاندارد كمپاني اصلي طراحي گردند.

* به نقل از سايت DC

Last edited by a moderator:
سلام

من توی بازی نمیتونم گزینه ی Motion Blur رو فعال کنم ... همه آپشنها تا آخر بالا میرن ولی Motion Blur رو هرکاری میکنم روشن نمیشه
بدون Motion Blur هم اصلا حال نمیده بازی کردن

کسی میدونه مشکل از کجاس ؟

سلام

من توی بازی نمیتونم گزینه ی Motion Blur رو فعال کنم ... همه آپشنها تا آخر بالا میرن ولی Motion Blur رو هرکاری میکنم روشن نمیشه
بدون Motion Blur هم اصلا حال نمیده بازی کردن

کسی میدونه مشکل از کجاس ؟

سلــــــــــــــــــــام

بهزاد جان میشه مشخصات سیستمتو بهم بدی.ببینم چی کار میتونم بکنم.من همین الان چک کردم.توی قسمت Advanced بازی تمام اپشن ها رو دیدم.چون همین الان تازه وین رو عوض کردم و Carbon رو نصب کردم.

اینم فعال بودن این قسمت.

شرمنده که جواب دست به نقدی برات ندارم.ولی برات امشب میگردم ببینم میتونم جواب فرماندمو بدم یا نه.

خداحافـــــــــــــظ

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or