Need For Speed: Carbon

سلام
اواخر نمایشگاه e3 2006 بود هنوز خبری از ea و nfs نبود طرفداران این بازی محبوب نگران و ناراحت بودن
که ناگهان درست در روزهای آخر نمایشگاه بود که ea اعلام کرد نسخه جدید nfs رو خواهد ساخت اون هم با نام Need For Speed: Carbon
یک تیزر چند ثانیه ای از بازی به نمایش آورد گرچه چیز خاصی در اون دیده نمیشد
الان یه 1 هفته ای است بالاخره چند عکس زیبا از بازی به نمایش در اومد
منم دیگه گفتم حیف است براتون نزارم
Published by: Electronic Arts
Developed by: EA Black Box
Genre: Racing
Release Date:
US: November 2006
Also Available On: PlayStation 3, PlayStation 2, PC, GameCube, Xbox, Wii
مثل همیشه بازی قرار است November 2006 ریلیز بشه
فعلا از جزیئیات بازی خیلی صحبت نشده ولی آنچه که از عکسهای بازی نشون میده به نظر که گرافیک بازی تغییری نکرده و از همون انجین استفاده کردن

اینم عکسهای بازی

need-for-speed-carbon-20060622050106037.jpg

need-for-speed-carbon-20060622050105568.jpg

need-for-speed-carbon-20060622050105099.jpg

need-for-speed-carbon-20060622050104505.jpg

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
سلام برو بچز بالاخره يه دموي ويدئو از كربن در مورد فرار از دست پليس كه گفته شده بود تو كربن هم هست چند روزيه كه منتشر شده من دانلودش كردم چيز جديدي توش نديدم هيچ پليس جديدي توش نبود همش همون قبليا فقط يه سري موانع جديد توش اضافه شده بود كه خوشم اومد بقيه چه كنترل وبقيه چيزا عين موست وانتيد بود كه همين واسه من يكي كافيه كلا چيز زياد جديدي احتمالا نميبينيد تو اين سري نيد فور اسپيد من پيش بيني امتياز 7.8 رو از گيم اسپات واسه اين بازي ميكنم.
اما واسه من فرقي نميكنه هميني كه همه چيزاي قبلا توش رعايت شده كافيه واسه من
اينم دوتا عكس كه از دمو گرفتم:love:
47vw3g7.jpg

2wf8n43.jpg

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
سلام برو بچز بالاخره يه دموي ويدئو از كربن در مورد فرار از دست پليس كه گفته شده بود تو كربن هم هست چند روزيه كه منتشر شده من دانلودش كردم چيز جديدي توش نديدم هيچ پليس جديدي توش نبود همش همون قبليا فقط يه سري موانع جديد توش اضافه شده بود كه خوشم اومد بقيه چه كنترل وبقيه چيزا عين موست وانتيد بود كه همين واسه من يكي كافيه كلا چيز زياد جديدي احتمالا نميبينيد تو اين سري نيد فور اسپيد من پيش بيني امتياز 7.8 رو از گيم اسپات واسه اين بازي ميكنم.
اما واسه من فرقي نميكنه هميني كه همه چيزاي قبلا توش رعايت شده كافيه واسه من
اينم دوتا عكس كه از دمو گرفتم:love:
47vw3g7.jpg

2wf8n43.jpg
7.8 :eek:
كم لطفي ميكني.
برو بالاي 9:blushing:

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
اره والا
البته پيشنهاد ميكنم اين دموي 12 مگا بايتي رو دانلود كنيد از گيم تريلرز اونوقت به حرفم ميرسيد كه ميگم 7.8 شايدم به قول امين كمتر:(
امين جون دمو قابل بازي نيومده هنوز بياد كه خودم درجا ميگيرمش:cheesygri
فك كنم مثل دموي قبلي منظورم موست وانتد حداقل 6 روز قبل از انتشار نسخه اصلي مياد :book:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,809
نام
امین
اره والا
البته پيشنهاد ميكنم اين دموي 12 مگا بايتي رو دانلود كنيد از گيم تريلرز اونوقت به حرفم ميرسيد كه ميگم 7.8 شايدم به قول امين كمتر:(
امين جون دمو قابل بازي نيومده هنوز بياد كه خودم درجا ميگيرمش:cheesygri
فك كنم مثل دموي قبلي منظورم موست وانتد حداقل 6 روز قبل از انتشار نسخه اصلي مياد :book:
خب اگه این طوری باشه مسخرست:cheesygri
ولی مجتبی جان زیاد دلت رو واسه بازیش صابون نزن:blushing: همون شماره قبلی هاست:cheesygri

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
اخه ميدوني چيه ميدونم چيز جديدي توش نيست اما كلا من از NFS خوشم مياد تا حالا اكثر شمار هاشو از 1 رو دارم
به نظر من تو سيستم PC اين بازي بهترنه:x

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,809
نام
امین
اخه ميدوني چيه ميدونم چيز جديدي توش نيست اما كلا من از NFS خوشم مياد تا حالا اكثر شمار هاشو از 1 رو دارم
به نظر من تو سيستم PC اين بازي بهترنه:x
به نظر منم همین طور ولی رو کنسول دیگه نه:cheesygri

crashday

کاربر سایت
Oct 15, 2006
44
Aghayon Harki EtelaaT Kamel Mikhad Bere Inja
www.nfsu2.de

man khastam bezaram ama ziyad mishod !! jadid tarin video o picture o ...... bazi dar inja hast

rasti alan toye site khode bazi bodam ! kasi ghesmate your grage ro rafte ! je 3ta mashine mitoni sport koni:confused:

man alan onja bodam kheyli khodas:eek:

dirooz zang zadam chand ja goft 2hafte dige miyarim ! ama in bazi 1hafte dige toye kharej miyad

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,994
نام
Behzad
سلام دوستان ببخشيد دو تا سوال داشتم شرمنده

اقا اين بازي گرافيك اش مثل M.w هست يا نه وبعد ماشينهاي جديد فكر كنم تو اين بازي زياد باشن و بعد ماشين فراري هم داخل اين بازي قرار داده شده يا يا ليستي از ماشينها در دست راس هست ممنون ميشم

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
سلام دوستان ببخشيد دو تا سوال داشتم شرمنده

اقا اين بازي گرافيك اش مثل M.w هست يا نه وبعد ماشينهاي جديد فكر كنم تو اين بازي زياد باشن و بعد ماشين فراري هم داخل اين بازي قرار داده شده يا يا ليستي از ماشينها در دست راس هست ممنون ميشم
موتور گرافیکی بازی که همون موتور MW هست ولی اپدیت شده !
یعنی اگه MW روی سیستم شما اجرا میشد کربن هم به راحتی اجرا میشه !
در مورد واشینها هم اره ماشینهای جدید هم به بازی اضافه شدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر