Need For Speed: Carbon

سلام
اواخر نمایشگاه e3 2006 بود هنوز خبری از ea و nfs نبود طرفداران این بازی محبوب نگران و ناراحت بودن
که ناگهان درست در روزهای آخر نمایشگاه بود که ea اعلام کرد نسخه جدید nfs رو خواهد ساخت اون هم با نام Need For Speed: Carbon
یک تیزر چند ثانیه ای از بازی به نمایش آورد گرچه چیز خاصی در اون دیده نمیشد
الان یه 1 هفته ای است بالاخره چند عکس زیبا از بازی به نمایش در اومد
منم دیگه گفتم حیف است براتون نزارم
Published by: Electronic Arts
Developed by: EA Black Box
Genre: Racing
Release Date:
US: November 2006
Also Available On: PlayStation 3, PlayStation 2, PC, GameCube, Xbox, Wii
مثل همیشه بازی قرار است November 2006 ریلیز بشه
فعلا از جزیئیات بازی خیلی صحبت نشده ولی آنچه که از عکسهای بازی نشون میده به نظر که گرافیک بازی تغییری نکرده و از همون انجین استفاده کردن

اینم عکسهای بازی

need-for-speed-carbon-20060622050106037.jpg

need-for-speed-carbon-20060622050105568.jpg

need-for-speed-carbon-20060622050105099.jpg

need-for-speed-carbon-20060622050104505.jpg

ارزش دانلود كردن را نداره
خب برای همین هم نوشتم حجمش چقدره...اونها یی که خطوط پر سرعت دارند براشون مقروم به صرفه هست!
واقعا خوشحال شدم اين تصوير را ديدم ... اگر Ea باز هم ادامه ميداد سمت اين بازي نميرفتم
من یه کمی گیجم! چیو ادامه می داد؟

من یه کمی گیجم! چیو ادامه می داد؟
بحث این ماشین Nissan Skyline برای کسانی که ماشین باز واقعی هستند و در زمینه tuning اطلاعات دارند و دوست دارند بازی ای باب میل و درست و حسابی رو بازی کنند خیلی مهمه چون در دنیای واقعی tuning، تمامی ماشین هایی که تیونینگ می شن در یک طرف قرار دارند و Nissan Skyline در طرف دیگر قرار می گیره!! برای همین حامد می گفت اگه تو این بازی هم مثل most wanted قرار نبود که EA دوباره این ماشینو قرار بده دیگه سراغ NFS نمی رفت!

تو این بازی هم مثل most wanted قرار نبود که EA دوباره این ماشینو قرار بده دیگه سراغ NFS نمی رفت!
مرسی از توضیحاتت اشکان جون.....
من بر خلاف حامد عاشق ماشین های لامبورگینی و فراری هستم ....این عکسی که حامد گذاشته فک میکنم تیونیگ شده اش واقعا باید شاهکار باشه....
من تو MW ماشینی که همیشه داشتم همون لامبورگینی بود.......
البته می دونم که شماها همه تو پی اس 2 جی تی رو بازی کردید....من جز سری های NFS با هیچ ریس دیگه ای حال نکردم تا حالا....البته تو کنسول که داشتم....یعنی PC!

من بر خلاف حامد عاشق ماشین های لامبورگینی و فراری هستم ....این عکسی که حامد گذاشته فک میکنم تیونیگ شده اش واقعا باید شاهکار باشه....
بحث لامبورگینی و فراری و پورشه و اینجور ماشینا با Skyline فرق داره. اونا تو قسمت Exotic هستند ولی Skyline در شاخه ی Tuning هست. یعنی میشه گفت جدا هستند . با اینکه ماشینهای Exotic خیلی توپ و خوف هستند ولی Tuning یه حس دیگه داره !

بحث لامبورگینی و فراری و پورشه و اینجور ماشینا با Skyline فرق داره. اونا تو قسمت Exotic هستند ولی Skyline در شاخه ی Tuning هست. یعنی میشه گفت جدا هستند . با اینکه ماشینهای Exotic خیلی توپ و خوف هستند ولی Tuning یه حس دیگه داره !
امید واقعیتش شاید همین باشه که شما میگی باشه ولی فکر کنم تو بازی همشون تو یه جور باشن!! (منظورم رو میفهمی؟!)

امید واقعیتش شاید همین باشه که شما میگی باشه ولی فکر کنم تو بازی همشون تو یه جور باشن!! (منظورم رو میفهمی؟!)
یعنی چی واقعیتش شاید همین باشه؟! :)
سره اون exotic و Tuning و ... ؟!

یعنی وافعا تو بازیش فرق دارن؟؟
خوب فرق دارن رو چجور استدلال میکنی؟!
خوب معلومه ماشینی مثل Murcielago با Supra و Rx7 و اینا فرق دارن از نظر کلاسی ! (این منظورم تو واقعی بود )
تو بازی هم مثل اینکه همینجوری شده یعنی یه کلاس مختلف !
Tuning
Exotic
Muscle
حالا باید دید که چجوره !

بحث لامبورگینی و فراری و پورشه و اینجور ماشینا با Skyline فرق داره. اونا تو قسمت Exotic هستند ولی Skyline در شاخه ی Tuning هست. یعنی میشه گفت جدا هستند . با اینکه ماشینهای Exotic خیلی توپ و خوف هستند ولی Tuning یه حس دیگه داره
سلام
همین فرق رو برام توضیح بده....منظورت کلاس ماشینه یا چیز دیگه...من این تیکه رو نفهمیدم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or