Need For Speed معرفی شد

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
need_for_speed_2015-7-600x337.jpg

#آپدیت:

طبق یک تویت که اکانت رسمی NFS درز کرده است، این شماره، وجه تشابه های زیادی با سری Underground خواهد داشت.

این بازی شماره جدیدی از Underground نیست، اما موارد و وجه تشابه های زیادی را از این سری با خود به همراه دارد که باعث جذابیت سری شده بود.

خوب بالاخره نسخه جدید از سری Need For Speed بطور رسمی از طرف EA، و تنها با یک تیزر کوتاه معرفی شد. رونمایی کامل از بازی در ماه بعد انجام خواهد پذیرفت.

بازی توسط Ghost Games ساخته می شود و یک «ربیوت کامل» خواهد بود. بدین معنی که نام بازی، هیچ پیشوند یا پسوندی نخواهد داشت. بازی دارای «شخصی سازی عمیق، سبک مسابقات داخل شهر، جهان آزاد شبانه» و در کل یک روایت همه جانبه از این تفاسیر است. موتور مورد استفاده در این بازی، ورژن مشابهی از Frostbite خواهد بود که Star Wars: Battlefront با آن در دست ساخت است.

مارکوس نیلسون، تهیه کننده ارشد گوست گیمز، در این رابطه می گوید: «NFS یک نام با وقار در دنیای گیمینگ است، و ما با این ریبوت، این نام را به جایگاه اصلی خود بازخواهیم گرداند. بعد از سابقه 20 ساله از این سری، و یک سال استراحت از آخرین ساخته ما، این بار ما چیزی را می سازیم که همیشه در فکرش بودیم. ما به صدای طرفداران گوش می دهیم و تجربه ای را برایشان به ارمغان خواهیم آورد که همیشه در ذهن می پروراندند و شور و هیجان ماشین و سرعت را درک خواهند کرد.»

بازی در پاییز 2015 برای سه پلتفرم PC, PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد.

اطلاعات تکمیلی و رونمایی کامل در تاریخ 15 جون، و کنفرانس E3 شرکت EA انجام خواهد گرفت.

تمامی تصاویر منتشر شده بصورت in game هستند.
تصاویر بازی:

تیزر بازی:

آخرین ویرایش:

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
من عاشق hot pursuit 2 بودم ولی متاسفانه nfs بدجوری رو به افول بوده، انگار اینا هیچ خلاقیت و نوآوری ندارن و مدام در حال تکرار هستن!

برگردن به مسابقات شبانه با یه داستان هم واسه انگیزه دادن به بازیکن ها و بخش تیونینگ قوی حتی اگه تعداد ماشینها خیلی زیاد نباشه البته فقط مثل NFS the run نباشه:|
یه چیزی مثل کربن با چنتا غول اخر کاریزماتیک که همچین مسابقات کلی حال بده:d

run که خوب بود خصوصا داستانش، من همیشه دوست داشتم با ماشین از ساحل غربی به ساحل شرقی برم :d

nightkid

کاربر سایت
Aug 29, 2013
14
من یکی نه گیم پلی دیگه برام مهمه نه گرافیک نه داستان و نه غیره....فقط ازشون میخوام تیونیگش اندرگراند 2 باشه...و دیگر هیچ....خدایی از بعد کربن از هیچکدوم خوشم نیومد...ولی بجاش اندرگراند2 مست وانتد کربن....عالیتر از عالی...دلم لک زده واس206 اندرگراند:d

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
من یکی نه گیم پلی دیگه برام مهمه نه گرافیک نه داستان و نه غیره....فقط ازشون میخوام تیونیگش اندرگراند 2 باشه...و دیگر هیچ....خدایی از بعد کربن از هیچکدوم خوشم نیومد...ولی بجاش اندرگراند2 مست وانتد کربن....عالیتر از عالی...دلم لک زده واس206 اندرگراند:d

206 خوراکه تیونیگ بود خدایی
دلم تنگ شده :(

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
این رو پیتر مور فرستاده:

33231255920425611892.jpg

روی لاستیکش نوشته: Speed Hunters
خیلی شبیه اون ماشین سبز رنگی هست که توی شروع UG2 باهاش بازی میکردیم.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
^^
حال و هوای همون رو داره ، اما اگه اشتباه نکنم و هموطور که توی عکس خبر هست این عکس مربوط به پورشه بشه ، U2 هم با نیسان 350Z شروع شده بود، خدارو شکر ردی از نور پلیس هم توش دیده نمی شه

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
^^
حال و هوای همون رو داره ، اما اگه اشتباه نکنم و هموطور که توی عکس خبر هست این عکس مربوط به پورشه بشه ، U2 هم با نیسان 350Z شروع شده بود، خدارو شکر ردی از نور پلیس هم توش دیده نمی شه
اگه underground باشه اميدوارم يك عنوان كلاسيك و عالي باشه... من ك الان فقط رو موود اينم: "هايپ... هايپ... هايپ"

- - -ویرایش - - -

ويرايش: پليس هم نباشه ديگه...

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
خدارو شکر ردی از نور پلیس هم توش دیده نمی شه
به نظر می رسه باشه:
5oot_2868010-enhanced1.jpg

پلیس یکی از ویژگی های جدایی ناپذیر این سری هست و از نظر من وجودش واقعا لازمه! تو محبوب ترین نسخه های این سری پلیس بوده این اثبات میکنه وجودش لازمه ....

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
پلیس یکی از ویژگی های جدایی ناپذیر این سری هست و از نظر من وجودش واقعا لازمه! تو محبوب ترین نسخه های این سری پلیس بوده این اثبات میکنه وجودش لازمه ....

:|:|:|:|:|
به گفته شما محبوب ترین نسخه های سری کدوما هستن دقیقا؟ Rivals? Run? مو ست واند 2012؟

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
:|:|:|:|:|
به گفته محبوب ترین نسخه های سری کدوما هستن دقیقا؟ Rivals? Run? مو ست واند 2012؟
والا من با موست وانتد 2005 زندگی کردم که یکی از ویژگی های فوق العادش همین وجود پلیس ها بود، با توجه به شکلک هایی که گذاشتید ظاهرا تجربش نکردید ...
بدون شک MW 2005 یکی از محبوب ترین نسخه های این فرنچایز هست و برای بنده محبوب ترین ....

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
به نظر می رسه باشه:
5oot_2868010-enhanced1.jpg

Nice Joke :| :D
نه برای Underground در واقع باید بگی "پلیس جزو خز شده ترین ویژگی های بازی" ما تنوع میخوایم :|
===================================================================
من که هیچ امیدی ندارم به بازی هر چقدر هم متاش بالا بشه ولی مطمعنا نمیتونه به هیچ وحه اون حس کلاسیک رو القا کنه مخصوصا گیم پلی تیونینگ که آرزو ـه :))

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
نمیدونم با دیدن عکس یاد CARBON افتادم :|
چرا که این سری گنگ تمام شد :D چی میشد یک ادامه درست درمون برای سری محبوب MOST WANTED ساخته میشد مثلا RAZOR به دنبال انتقام از دستگیر شدنش برمیگشت یا همراه دوست داشتنیمون که اسمش یادم نیست و دوباره میدیدیم :D :|
زهی خیال فانتزی :|

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
U3 رو معرفی کنن، عین همون قدیما بادی کیت در چند نوع مختلف + رنگ و نئون و نیترو و اینا :D
پلیسم نباشه. جدی می گم، پلیس نباشه فقط عشق و حال کنیم نصف شبا تو خیابون :D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
والا من با موست وانتد 2005 زندگی کردم که یکی از ویژگی های فوق العادش همین وجود پلیس ها بود، با توجه به شکلک هایی که گذاشتید ظاهرا تجربش نکردید ...
بدون شک MW 2005 یکی از محبوب ترین نسخه های این فرنچایز هست و برای بنده محبوب ترین ....
مطمئن باش هممون با این بازی زندگی کردیم. نمیگم من بیشتر تو کمتر ولی من کل بچگیم با این عنوان و underground 2بود...
ولی به قول دوستمون پلیس بازی خز شد! ایده عالی ای بود ولی نه دیگه... مثل این میمونه که بگی قابلیت X تو COD خیلی عالی بود. ولی ممکنه این قابلیت مال 10 سال پیش باشه! خوب قدیمی و خز شده. این پلیس بازی واقعا دیگه بهم حال گذشته و نمیده. پلیس بازی که تو MW 2012 بود اصلن قابل مقایسه با این جدیدا نیست! حد اقل تو این رایوالز بشدت بالانسشو از دست داد. مطمئن باش به حالت کلاسیک خودش برگرده عالی میشه. حد اقل دلیلش میتونه این باشه که این سری از UG2 به بعد کلا مسیر بازی و شکل و شمایل عوض شد... برگرده و گذشته فوق العاده میشه. حد اقل برای منی که فن قدیمیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر