Need For Speed معرفی شد

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
need_for_speed_2015-7-600x337.jpg

#آپدیت:

طبق یک تویت که اکانت رسمی NFS درز کرده است، این شماره، وجه تشابه های زیادی با سری Underground خواهد داشت.

این بازی شماره جدیدی از Underground نیست، اما موارد و وجه تشابه های زیادی را از این سری با خود به همراه دارد که باعث جذابیت سری شده بود.

خوب بالاخره نسخه جدید از سری Need For Speed بطور رسمی از طرف EA، و تنها با یک تیزر کوتاه معرفی شد. رونمایی کامل از بازی در ماه بعد انجام خواهد پذیرفت.

بازی توسط Ghost Games ساخته می شود و یک «ربیوت کامل» خواهد بود. بدین معنی که نام بازی، هیچ پیشوند یا پسوندی نخواهد داشت. بازی دارای «شخصی سازی عمیق، سبک مسابقات داخل شهر، جهان آزاد شبانه» و در کل یک روایت همه جانبه از این تفاسیر است. موتور مورد استفاده در این بازی، ورژن مشابهی از Frostbite خواهد بود که Star Wars: Battlefront با آن در دست ساخت است.

مارکوس نیلسون، تهیه کننده ارشد گوست گیمز، در این رابطه می گوید: «NFS یک نام با وقار در دنیای گیمینگ است، و ما با این ریبوت، این نام را به جایگاه اصلی خود بازخواهیم گرداند. بعد از سابقه 20 ساله از این سری، و یک سال استراحت از آخرین ساخته ما، این بار ما چیزی را می سازیم که همیشه در فکرش بودیم. ما به صدای طرفداران گوش می دهیم و تجربه ای را برایشان به ارمغان خواهیم آورد که همیشه در ذهن می پروراندند و شور و هیجان ماشین و سرعت را درک خواهند کرد.»

بازی در پاییز 2015 برای سه پلتفرم PC, PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد.

اطلاعات تکمیلی و رونمایی کامل در تاریخ 15 جون، و کنفرانس E3 شرکت EA انجام خواهد گرفت.

تمامی تصاویر منتشر شده بصورت in game هستند.
تصاویر بازی:

تیزر بازی:

آخرین ویرایش:

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,990
نام
sami
پلیس به نظر من آزار دهنده ترین چیز تو سری nfs هست امیدوارم نباشه...بعدشم اصلا حال و هوای underground به پلیس بازی نمیخوره
اگه میخوان بازی رو برگردونن به دوران خوش گذشته باید این کارا رو انجام بدن به نظر من :
1-زمان بازی همیشه شب باشه که حس و حال مسابقات غیر قانونی شبانه رو به آدم القا کنه.فکرشو بکنید شب زیر بارون و رعد و برق تو اتوبان لایی کشی:x
2-اسپرت کردن ماشینا تا فیها خالدون به سبک undrground های قدیمی
3-نبود پلیس
4-free ride داشته باشه تا بشه تو مپ بازی چرخید
5-زیاد کردن ماشینایی که قابلیت کاستامایز زیادی دارن مثل ماشینای قدیمی(مخصوصا جاپونی و ماسل کار آمریکایی)...سوپر کارا چون خودشون اسپرتن زیاد جای کاستامایز ندارن
فقط یک خانوم با شخصیت و دو رگه آسیایی با نیسان z فراموش نشه:d

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
من تاجایی که میدونم پلیس تقریبا در بهترین بازی های این سری وجود داشته , برای مثال :

NFS Most Wanted 2005
NFS Hot Pursuit 2
NFS High Stakes
NFS Carbon

همچنین به نظرم باتوجه به غیر قانونی بودن مسابقات خیابانی , وجود پلیس منطقی هم به نظر میرسه

احتمال خیلی زیاد به نظرم پلیس هم وجود داره در این nfs ی که معرفی میشه به زودی (طبق عکس اولین پست تاپیک که پلیس در نمای دور عکس هستش (البته من تا قبل اینکه یکی از کاربران این نکته رو بگند خودم متوجه نشده بودم)
ممنون

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
یه سوال منظور بچه ها از Hot Pursuit 2 کدومه ؟؟؟ همونی که روی ps2 بود یا این جدیده اونی که روی ps2 بود که معرکه بود ولی با یان Hot Pursuit آخریه زیاد حال نکردم
در ضمن بعید می دونم دیگه نسخه ای مشابه دو گانه underground ساخته بشه

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,546
یه سوال منظور بچه ها از Hot Pursuit 2 کدومه ؟؟؟ همونی که روی ps2 بود یا این جدیده اونی که روی ps2 بود که معرکه بود ولی با یان Hot Pursuit آخریه زیاد حال نکردم
در ضمن بعید می دونم دیگه نسخه ای مشابه دو گانه underground ساخته بشه

چه قدر من با این HP 2010 حال کردم آرزومه مثه اون باشه گیم پلی و محیطش

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
اسم چه اهمیتی داره؟
خوشتون میاد گند بخوره به هر چی خاطره خوب که با سری Underground داریم ؟ :D
MW 2012 ـم خیر سرشون ادامه 2005 بود، نمیگم بد بود ولی نه داستان داشت نه چیز خاص دیگه فقط 10 تا بلک لیست دادن که الکی مثلا مثل MW 2005 ـه :|

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
چیز هایی که میشد فهمید:

- ماشین ها قبل کاستومایز هستند (yaaaaaaayyyy....)
-پلیس در بازی هست.
-مسابقات شبانه هست
-احتمالا و متاسفانه بازی داستان داره.
- به احتمال خودم 90 درصد اسم بازی Underground خواهد بود.
-بازگشت آهنگ های رپ( خواهش مند یک عدد آهنگ حداقل در حد Riders On The Storm :( )

پ.ن: به امید خدا سر عقل اومدن!! پلیس هم امیدوارم قابل بازی نباشه! حالا وجودش رو یکاری میکنیم. جو تیزر خیلی خوب بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر