Need For Speed معرفی شد

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
need_for_speed_2015-7-600x337.jpg

#آپدیت:

طبق یک تویت که اکانت رسمی NFS درز کرده است، این شماره، وجه تشابه های زیادی با سری Underground خواهد داشت.

این بازی شماره جدیدی از Underground نیست، اما موارد و وجه تشابه های زیادی را از این سری با خود به همراه دارد که باعث جذابیت سری شده بود.

خوب بالاخره نسخه جدید از سری Need For Speed بطور رسمی از طرف EA، و تنها با یک تیزر کوتاه معرفی شد. رونمایی کامل از بازی در ماه بعد انجام خواهد پذیرفت.

بازی توسط Ghost Games ساخته می شود و یک «ربیوت کامل» خواهد بود. بدین معنی که نام بازی، هیچ پیشوند یا پسوندی نخواهد داشت. بازی دارای «شخصی سازی عمیق، سبک مسابقات داخل شهر، جهان آزاد شبانه» و در کل یک روایت همه جانبه از این تفاسیر است. موتور مورد استفاده در این بازی، ورژن مشابهی از Frostbite خواهد بود که Star Wars: Battlefront با آن در دست ساخت است.

مارکوس نیلسون، تهیه کننده ارشد گوست گیمز، در این رابطه می گوید: «NFS یک نام با وقار در دنیای گیمینگ است، و ما با این ریبوت، این نام را به جایگاه اصلی خود بازخواهیم گرداند. بعد از سابقه 20 ساله از این سری، و یک سال استراحت از آخرین ساخته ما، این بار ما چیزی را می سازیم که همیشه در فکرش بودیم. ما به صدای طرفداران گوش می دهیم و تجربه ای را برایشان به ارمغان خواهیم آورد که همیشه در ذهن می پروراندند و شور و هیجان ماشین و سرعت را درک خواهند کرد.»

بازی در پاییز 2015 برای سه پلتفرم PC, PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد.

اطلاعات تکمیلی و رونمایی کامل در تاریخ 15 جون، و کنفرانس E3 شرکت EA انجام خواهد گرفت.

تمامی تصاویر منتشر شده بصورت in game هستند.
تصاویر بازی:

تیزر بازی:

آخرین ویرایش:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
Nice Joke :| :D
نه برای Underground در واقع باید بگی "پلیس جزو خز شده ترین ویژگی های بازی" ما تنوع میخوایم :|
===================================================================
من که هیچ امیدی ندارم به بازی هر چقدر هم متاش بالا بشه ولی مطمعنا نمیتونه به هیچ وحه اون حس کلاسیک رو القا کنه مخصوصا گیم پلی تیونینگ که آرزو ـه :))
ممکنه از نظر شما جک باشه ولی از نظر من مشکل نسخه های جدید این سری و اینکه دیگه اون حس نوستالژی و فوق العاده زمان U1، U2، MW2005 و ... رو القا نمیکنه وجود پلیس نیست .... قبول دارم که وجود پلیس ممکنه خز شده باشه ولی فکر نکنم حذف کردنش بتونه کمک کنه ....
اگر بگم از لذت بخش ترین و هیجانی ترین بخش های MW2005 همین فرار از دست پلیس ها بود دروغ نگفتم، اما اینم درسته که تو نسخه های اخیر اصلا احساس خاصی نسبت به این موضوع نداشتم ....
به نظرم اینطور بهتره بگیم که این بخش به تحول نیاز داره نه اینکه حذف بشه .....

مطمئن باش هممون با این بازی زندگی کردیم. نمیگم من بیشتر تو کمتر ولی من کل بچگیم با این عنوان و underground 2بود... ولی به قول دوستمون پلیس بازی خز شد! ایده عالی ای بود ولی نه دیگه... مثل این میمونه که بگی قابلیت X تو COD خیلی عالی بود. ولی ممکنه این قابلیت مال 10 سال پیش باشه! خوب قدیمی و خز شده. این پلیس بازی واقعا دیگه بهم حال گذشته و نمیده. پلیس بازی که تو MW 2012 بود اصلن قابل مقایسه با این جدیدا نیست! حد اقل تو این رایوالز بشدت بالانسشو از دست داد. مطمئن باش به حالت کلاسیک خودش برگرده عالی میشه. حد اقل دلیلش میتونه این باشه که این سری از UG2 به بعد کلا مسیر بازی و شکل و شمایل عوض شد... برگرده و گذشته فوق العاده میشه. حد اقل برای منی که فن قدیمیم
قبول دارم همینطوره ....

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,333
نام
امیرعلی
تمرکز EA الان روی بخش مولتی پلیر بازیهاس و توی rivals دیدیم دیگه؛ پس با این اوصاف مطمعنا پلیس تو بازی هست چون یکی از عناصر مهم گیم پلی مولتی پلیر برای مقابله ی پلیرهاست.

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
پلیس هم میذارن بذارن ، ولی وقتی 10 کیلومتر جلو هستی ، در عرض 5 ثانیه نرسه بهت و حتی جلو بزنه :d بعد تازه بزنه رو ترمز تا بهش برسی :|

123321

کاربر سایت
Jan 31, 2007
86
نام
1983
تیونینگ تا سر حد مرگ داشته باشه با موزیکهای خفنگ . همون حس ug2 القا کنه .

حالا پلیسا گیج بزنن هوش مصنوعی خوب نباشه مهم نیست بازی ارکید خیلی توقع شقل القمر نداریم

تیونینگ میخوایم در حد لالیگا این مهمه :d کل کل با ماشینای دیگه . همین بسه

اگه تیونینگ دقیقا تمام موارد ug2 داشته باشه و حتی بیشتر . دیگه حجت خودشو تموم کرده چیز دیگه نمیخوایم

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
با نبودن پلیس کاملا مخالفم :D
شما الان تصور میکنین پلیس نباشه یک چیزی در میاد مثل Underground میزنیم تو جاده با یک ماشین خیلی تیونینگ شده خفن با بچه ها مسابقه میدیم کیف میکنیم :| ولی ذهی خیال باطل :D
از MW 2005 به بعد دیگه پلیس یکی از خصوصیات بازیه که بازی رو خیلی جذاب میکنه اما این سازنده داغون هست که میاد بازیی که کل ریشه هاش به مسابقه های خیابانی و تیونینگ حرفه ای هست رو تبدیل میکنه به بازی دزد و پلیسی :| در صورتی که میتونه یک بازیی بسازه مثل MW 2005 که هم پلیس داره هم تیونینگ فوق العاده داره و هم مسابقات خیابانیش جذابه!
ولی حالا میرسیم به Rivals :| منوی درست و حسابی نداره چه برسه به تیونینگ :|
یا قبلش MW 2012 که بنظرم از نظر گیم پلی بشدت عالی و هیجان انگیز بود اما باز فدای نداشتن تیونینگ درست و تنوع نداشتن مراحل شد :|

واقعا خیلی برام جالبه، کسانی که از گذشته این سری رو دنبال میکنن حتما میبینن هر سال که یک NFS جدید معرفی میشه طرفدارا میان به التماس کردن میوفتن که آقا یک تیونینگ درست بزارین تو بازی اما هر سال ته تیونینگش میشه عوض کردن رنگ ماشین :| یا هم مثل MW 2012 میری مسابقه رد میکنی اگه Gold بگیری یک موتور باز میشه سرعتو میبره بالا بدون اینکه شکلش دیده بشه میری انتخابش میکنی سرعتت زیاد میشه :|

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
من جدیدا فیلم NFS رو دیدم. یه قابلیتی که تو فیلم بود و امیدوارم تو بازی هم اضافه کنن, این نمایش سرعت و نقشه و حتی آینه ها, روی شیشه ی جلوی ماشین بود. البته فکر کنم تو واقعیت هم همچین چیزی ساخته شه. اگه اضافه بشه, بازی در نمای داخل ماشین رو خیلی جذابتر و کاربردی تر میکنه.

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,023
اتفاقا شناسنامه این بازی با پلیس بود nfs2 رو یادش بخیر با کامپیوتر پنتیوم 3 بازی می کردم:d وقتی میگرفت ماشینو یه تصویر نشون می داد که اقا یا خانوم! پلیسه دستبندت زده!:d

نسخه های بعدی ( که تو ps1 تجربه کردم) هم یه سریشون پلیس داشت...

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,333
نام
امیرعلی
من جدیدا فیلم NFS رو دیدم. یه قابلیتی که تو فیلم بود و امیدوارم تو بازی هم اضافه کنن, این نمایش سرعت و نقشه و حتی آینه ها, روی شیشه ی جلوی ماشین بود. البته فکر کنم تو واقعیت هم همچین چیزی ساخته شه. اگه اضافه بشه, بازی در نمای داخل ماشین رو خیلی جذابتر و کاربردی تر میکنه.
بله این قابلیت توی دنیای واقعی هم هست و تکنولوژیش اینجوریه که شیشه ماشین تصویر نمایش گر روی داشبورد رو منعکس میکنه و حذف آینه ها که به آیرودینامیک ماشین توی سرعت های بالا خیلی کمک میکنه

- - -ویرایش - - -

اتفاقا شناسنامه این بازی با پلیس بود nfs2 رو یادش بخیر با کامپیوتر پنتیوم 3 بازی می کردم:d وقتی میگرفت ماشینو یه تصویر نشون می داد که اقا یا خانوم! پلیسه دستبندت زده!:d

نسخه های بعدی ( که تو ps1 تجربه کردم) هم یه سریشون پلیس داشت...

آی گفتی...پلیسای خیلی سیریشی هم داشت توی اون مپ جنگلی و دریا کنار بازی یادش بخیر...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
به نظرم پلیس خوبه و توی محبوب ترین نسخه من یعنی Hot Pursuit 2 هم حضور خوبی داشت. فقط باید متعادل باشه و بیش از حد اعصاب آدم رو خورد نکنه! :D اگه پلیس رو مناسب طراحی کنن، میتونه کلی به هیجان بازی اضافه کنه ولی اگه زیادی خفن و هوشمند (!) باشه، روح و روان رو نابود میکنه.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
بابا اندرگراند چیه :D
تمام نسخه های قبل اندرگراند برای من حس نوستالوژی داره...بهترینش اول High Stakes بود بعدم Hot pursuit 2...نسخه ی پورشه هم باحال بود...مردم انقدر دلم یه بازی با حس و حال High Stakes خواست با اون جاده ها اون موزیک ها BMW ها ....جای تیونینگ و قرطی بازیا یکم روی گیم پلی بازی کار کنن...
البته رایوالز NFS خوبی بود بعد از چند سال به نظرم و امیدوارم این نسخه که 2 سالیم هست خبری ازش نیست بهتر از اون باشه.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,598
همچین تکنولوژی تو دنیای واقعی هست نمونه سادش که تو ایران هم رو اکثر ماشین های لوکس هست "هداپ دیسپلی یا HUD " اسمشه ولی اونی که رو فورد بود هم واقعیه همون هداپ دیسپلی که یکم خشگل طراحیش کردن ( عینه قالبندی موقع ایجاد یه سایت) جای آینه دوربین گزاشتن و دوربین اطلاعات و رو شیشه ماشین نمایش میده حتی دور موتور و کیلومتر تو ایران اکثرا بنز و بی ام و های فول دارن
البته اگه اشتباه نکنم تکنولوژی خاصی نیست یه دستگاست میزارن بالای داشبورد نورش میخوره به شیشه (البته رو خودرو های خود کمپانی ها تو داشبورد قرار داره
090011.jpg

اگه اشتباه نکنم تو یک سری های کادیلاک قدیم ها هم بود کادیلاک های قرن 20م همین الان هم میشه رو ماشین ایرانی وصل کرد قیمتش زیر 300 تومنه
در مورد عکس هم که اینطوری معلومه واقعآ " آندرگرانده" منتها من از دید بصری پیشرفتی توش نمیبینم خصوصآ واسه دوسال زمان ساخت, باید دید گیم پلیش چطوریه
در مورد پلیس هم بگم احتمال زیاد باشه + یه دختر خوش فیس :d
البته امیدوارم پلیساش تخیلی نباشن که مثلآ از چند فرسخی بهت برسن و بهت بزنن و مسخره بازی شه بیشتره دوست دارم حالت MW پلیس توش باشه

آخرین ویرایش:

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
اقا ما یک بازی میخوایم که داستان داشته باشه همراه با تیونینگ فراوان و همینطور روایت داستان به وسیله ی CG های هیولا و همچنین وجود شخصیت های خانم هات:d

از اون مسابقات توی کوهستان CARBON کبیر هم داشته باشه

پلیس هم که باید باشه نمیشه نباشه اینایی هم که میگن بازی پلیس نداشته باشه بدونن اینجور بازیا بعد از یک مدت بدون پلیس خسته کننده میشن

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
به نظر خودم Rivals هنوز هم برای یک بازی ریسینگ گرافیک خوفی داره اما مشکلات حادی هم داره که یکیش همین پلیس هاش هستن ، بازی به سرعت Heat Level رو میبرد بالا و پلیس های سمج تری به بازی اضافه میشدند ، Road Block های بازی مثل MW نبود که بزنی پلیس ها نابود بشن ، اصلا همین قضیه Take Down کردن Cops ها تو بازی Rivals خودش دردسر هست ، در صورتی که نسخه HP 2 خیلی واقعی تر و بهتر بود ، بخش Hide Out و Escape به کل معنی خودش رو از دست داده بود و ... حالا شما تصور کنین با همین موتور و همین گرافیک یک UG تحویل ما داده بشه که از نور چراغ های جلو گرفته تا رنگ شیشه ها و تمام اجزای موتور رو بشه توش تغییر داد + خوابوندن کف ماشین به کف جاده ، اضافه کردن سیستم صوتی به ماشین ، توربو و نیتروژن ، مسابقات در شب ... دیگه نور علی نور میشه ، کلا سری NFS پتانسیل بالایی برای یک عنوان آرکید داره اگر خرابش نکنن.

Unkn0w

کاربر سایت
May 11, 2015
201
سلام دوستان عزیز
تو پیج فیسبوق need for speed عکس جدیدی از بازی که قراره معرفی بشه قرار گرفته

اینجور که معلومه انگار کاستومایز کردن ماشین به سبک قدیم دوباره قرار برگرده
چون ارتفاع لاستیک تا گلگیر خیلی کم شده

منبع

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: rezagoli