Multi Platform NBA 2K20

سازنده
Visual Concepts
تاریخ انتشار
August 2019
ناشر
2K
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
  4. Nintendo Switch
به نام خدا
دیدم کسی تاپیک بازی رو نزده خودم دست به کار شدم
سری بازی های بسکتبال شرکت 2K امسال با انتشار بیستمین نسخه به راه خودش ادامه داده
روی باکس آرت این نسخه هم آنتونی دیویس بازیکن جدید تیم لیکرز قرار داده شده
و روی نسخه Legend edition هم Dwayne wade
بازی 6 سپتامبر برای پلی استیشن ۴,ایکس باکس وان و کامپیوتر های شخصی عرضه شده
درمورد تغییرات و اینا هم هیچ اطلاعی ندارم :D
اگر بچه ها اطلاعاتی دارن بیان درمیون بزاریم باهم
2c8bd8400e99efdea73c28e6b3bb3dde.jpg

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,078
نام
Mohsen
سلام یه سوالی داشتم تایپیک بهتری پیدا نکردم من خیلی اهل nba2k نیستم و تصمیم گرفتم که یه نسخه رو بگیرم ببینم چطور هست ولی نمیدونم کدوم رو بگیرم ? چندتا ویدئو دیدم، چندتا تایپیک خوندم، استیم رو نگاه انداختم و ... هر جا یه جور نظر دادن، مثلا تو استیم چون سرور های 17 رو خاموش کردن مردم نقدشون رو منفی کردن (طرف 300 ساعت بازی کرده) یا تو ویدئو میگن 16 بعد یه جا دیگه میگن 16 بدترین سری هست. 18 خوبه یکی میگه 18 دفاعش سخت و .. برای همین خیلی گیج شدم ولی مثل اینکه nba 11 خیلی خوب بوده بعد اون 15 و بعد 16 (بعضی هم میگن 17). گفتم خیلی اهل nba نیستم (اهل بسکتبال هستم ولی بازیش نه) قصد خیلی جدی و انلاین و اینا ندارم فعلا میخوام برا سرگرمی و علاقه و اینا بازی کنم برا مهم نیست (البته اگر جالب باشه خب 100% یه تستی میکنم)
کدوم فکر میکنید خوب و برا شروع خوب هست ؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Siamak61

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
سلام یه سوالی داشتم تایپیک بهتری پیدا نکردم من خیلی اهل nba2k نیستم و تصمیم گرفتم که یه نسخه رو بگیرم ببینم چطور هست ولی نمیدونم کدوم رو بگیرم ? چندتا ویدئو دیدم، چندتا تایپیک خوندم، استیم رو نگاه انداختم و ... هر جا یه جور نظر دادن، مثلا تو استیم چون سرور های 17 رو خاموش کردن مردم نقدشون رو منفی کردن (طرف 300 ساعت بازی کرده) یا تو ویدئو میگن 16 بعد یه جا دیگه میگن 16 بدترین سری هست. 18 خوبه یکی میگه 18 دفاعش سخت و .. برای همین خیلی گیج شدم ولی مثل اینکه nba 11 خیلی خوب بوده بعد اون 15 و بعد 16 (بعضی هم میگن 17). گفتم خیلی اهل nba نیستم (اهل بسکتبال هستم ولی بازیش نه) قصد خیلی جدی و انلاین و اینا ندارم فعلا میخوام برا سرگرمی و علاقه و اینا بازی کنم برا مهم نیست (البته اگر جالب باشه خب 100% یه تستی میکنم)
کدوم فکر میکنید خوب و برا شروع خوب هست ؟
سلام بنظرم بازیnba2k 20خیلی گزینه خوبیه منم دارمش ولی بیشترفوتبالی هستم ولی یه مشکلی که توکنسول فهمیدم جای دکمه هاتوبازی دیفالته وعوض نمیشه وباید جای دکمه هاازکنسول عوض شه تاجایی که میدونم pcهم همینطوره.

• Like
Reactions: XMohsen

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
عاقا کسی دمو ۲۱ رو بازی کرده؟ ارزش داره بگیریمش برا این نسل یا گیمپلی و گرافیک ۱۰۰ درصد همونه بازم و فقط شوت متر عوض کردن :D؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
عاقا کسی دمو ۲۱ رو بازی کرده؟ ارزش داره بگیریمش برا این نسل یا گیمپلی و گرافیک ۱۰۰ درصد همونه بازم و فقط شوت متر عوض کردن :D؟
سلام
دمو رو بازی نکردم اما از روی ویدیو های یوتیوب چیزی که گیرم اومد دقیقا همونه که گفتی شوت متر عوض کردن
بزار واسه نسل بعد بگیر اگه برنامت هست اگرم کنسول نسل بعد نمیگیری آنچنان تفاوتی با ۲۰ نداره

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
سلام
دمو رو بازی نکردم اما از روی ویدیو های یوتیوب چیزی که گیرم اومد دقیقا همونه که گفتی شوت متر عوض کردن
بزار واسه نسل بعد بگیر اگه برنامت هست اگرم کنسول نسل بعد نمیگیری آنچنان تفاوتی با ۲۰ نداره

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
واقعیتش دوران سختیه این روزا :D فوتبال که خبری نیس فیفا هم ۴۰ روز مونده بیاد دلمون به nba خوشه . بگیرم یه یه ماه بازی کنم بعد ردش کنم بره . Myteam انقد ک پیچیدس برام نمیتونم ازش سر دربیارم وگرنه اینو بلد بودم فک کنم از کریر فیفا چن پله بالاتر باشه

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
دوستان، بنده اشتباه میکنم یا سرور‌های 2K22 کاملا فیلتر شده؟ :D بصورت کلی به سرور‌های این گیم بازی اصلا وصل نمیشم و در نتیجه خبری از کریر و اپدیت روستر و غیره نیست :D
اگه کسی هنوز بازی رو داره یه چک بزنه لطفا :D

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
دوستان، بنده اشتباه میکنم یا سرور‌های 2K22 کاملا فیلتر شده؟ :D بصورت کلی به سرور‌های این گیم بازی اصلا وصل نمیشم و در نتیجه خبری از کریر و اپدیت روستر و غیره نیست :D
اگه کسی هنوز بازی رو داره یه چک بزنه لطفا :D
من روی سری ایکس دارمش همین دیروزم اپدیتش کردم کامل راسترا اپدیت بود نشون به این نشون که اورال راسل وستبروک 79 شده 😑

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
دوستان یه سوال دارم از 2k23
وقتی صاحب توپیم چجوری یکاری کنیم یکی پیک بزاره برا یه بازیکن دیگه که خالی شه بدیم ۳ امتیازی بزنه؟ فقط الان برا اون بازیکنی که کنترلش دست خودمه میتونم پیک بزارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر