Multi Platform NBA 2K20

سازنده
Visual Concepts
تاریخ انتشار
August 2019
ناشر
2K
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
  4. Nintendo Switch
به نام خدا
دیدم کسی تاپیک بازی رو نزده خودم دست به کار شدم
سری بازی های بسکتبال شرکت 2K امسال با انتشار بیستمین نسخه به راه خودش ادامه داده
روی باکس آرت این نسخه هم آنتونی دیویس بازیکن جدید تیم لیکرز قرار داده شده
و روی نسخه Legend edition هم Dwayne wade
بازی 6 سپتامبر برای پلی استیشن ۴,ایکس باکس وان و کامپیوتر های شخصی عرضه شده
درمورد تغییرات و اینا هم هیچ اطلاعی ندارم :D
اگر بچه ها اطلاعاتی دارن بیان درمیون بزاریم باهم
2c8bd8400e99efdea73c28e6b3bb3dde.jpg

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
وای چه ساده و بی‌شیله پیله تاپیک میزنی بابک، دلم میخواد همینجوری رو راست روز اول ps5 رو هم نقد کنی بدون ذره ای تعصب

• Like
Reactions: SleepyTurtel

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
بخش کریر NBA 2k که اسمش MyGM هست رو باز سازی کرده و به MyGM 2 تغییر نام داده . ویژگی های عجیب و غریبی رو هم اضافه کرده و بخش کریر این بازی واقعا آدم میبینه کرک و پرش میریزه . موضوع مهم اینه اینا پارسال بخش آفلاین رو کلی روش کار کرده بودن . سال قبل ترش بخش آنلاین و امسال از دوباره بخش کریر ( که اسمش MyGM 2 هستش ) این بازی رو دوباره سازی کردن . اونم آخر نسلی :D

بخش یک ساختار درختی اضافه کرده و ارتقا داده ( Skil Tree ) و من نمیدونم چرا هر آرزو و ایده ای که برای بازی های فوتبالی دارم تو این بازی بسکتبال پیاده سازی میشه !!! :lol::Silenced:

MyGM 2.0 – The Skill Tree

ساختار درختی

WCCFnba2k206.jpg

MyGM 2.0 دارای یک ساختار درختی مهارتی کاملاً جدیدی است. می توانید سبک اصلی خود را برای شروع از سطح یک انتخاب کنید ، سپس می توانید در امتداد هر یک از پنج درخت شروعی که وجود دارد به هر مهارت مجاور بروید و سبک و سیاق مدیریتی و مربی گری و باشگاه داری خود را رو به جلو سوق دهید . در اینجا مروری بر پنج درخت وجود دارد

• رهبری (L) - مردی از اتاق مدیریت ، یک مدیر تبلیغاتی قدرتمند متمرکز بهتر قادر است اعتماد اطرافیان خود را تقویت کند ، سود بیشتری از هر برد در هر مسابقه برای باشگاه به دست آورد و اعتماد به نفس بیشتری را در کنفرانس های مطبوعاتی کسب کند.
  • تسهیلات و امکانات (FC) - مردی با برنامه دقیق و یک GM دارای امکانات و تجهیزات می تواند از یک مرکز تخصصی برای افزایش دائمی برای هر پنج حوزه امکانات مختلف و با کیفیتی را فراهم کند و می تواند به تقویت بازیکنان در روزهای بازی کمک کند یا حضور پررنگ را به روابط با حامیان مالی داشته باشد
  • بینش و بصیرت (I) - یک درک عمیق ، یک فرد ژنتیکی که بینش و بصیرت و درک و فهمی قوی دارد می تواند درک کند که چه عواملی بر روحیه و اعتماد اطرافیان تأثیر می گذارد ، به یافتن تجارت یا دسترسی به منابع مورد نیاز کمک می کند.
  • امور مالی (F) - چشم یک خط مشی اصلی ، یک GM مالی می تواند درآمد را بهبود بخشد ، بازیکنان را با قیمتی کمتر استخدام کند و sponsorship های بیشتر مالی را بدست آورد.
  • دیپلماسی (D) - یک شخص با فن بیان قدرتمند و قدرت در ارتباط با دیگران و روابط دیپلماتیک می تواند با چت کردن با چند گروه مختلف ، اعتماد را ایجاد کند ، می تواند به بهبود درآمد کمک کند و به توانایی ارتباط با بازیکنان free agents کمک کند و ان ها را برای قرار داد بستن راضی کند
پنج درخت مختلف ، شیوه های مختلفی در مورد چگونگی ساختن بهترین تیم را برای شما ارائه می دهند. هدف همیشه پیروزی در مسابقات قهرمانی و ایجاد یک سلسله است ، اما نحوه رسیدن به شکوه و قدرت و کمال می تواند بسیار متفاوت باشد. امید این است که شما بفهمید که ساخت مناسب و ایجاد ساختار سازی برای هر تیم را داشته باشید و از تجربه کردن لذت ببرید تا ببینید مسیر بهینه و بهتر و باب میل شما برای طی کردن به مراحل بالاتر در چیست.

همچنین با پیشرفت در هر سطح مزایای زیادی به دست خواهید آورد. با افزایش تجربه شما ، هر روز APP بیشتری دریافت خواهید کرد و توانایی بانکداری AP را روز به روز خواهید داشت. همین طور یک بار در ماه شما همچنین می توانید درخت مهارت را مجدداً تنظیم کنید ، بنابراین جسور باشید! این مهارت ها به گونه ای طراحی شده اند که بیشتر آنها سعی در تغییر و در شیوه بازی کردن دارند: مهمتر کردن منابع مالی ، ارائه راه های اضافی برای صرفه جویی یا صرف هزینه برنامه ، و اجازه دادن به شانس های بیشتر برای تقویت ارزش های روابط و بسیار راه های دیگر که در جهت پیشرفت باشگاه خود میتوانید تیم خود را به جلو سوق دهید .

وقت شد بقیه بخش هاش رو هم تا جایی که حوصله بود ترجمه میکنم و بخش MyGM 2.0 کلی تغییرات دیگ هم داشته و ....

آخرین ویرایش:

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
استارتر این تاپیک دنیا را تکان داد:D

نمیدونم سالهاست نمیفهمم چرا بسکتبال تو ایران طرفدار نداره :| مثل فرمولا وان و موتو جی پی قضیه ش

نسخه لجند ادیشن بازی یکی از زیبا ترین آرت کاورهای این نسله(اون قاب آبی ها نه ها مشکی یه کاغذ مخصوصی هم داره.ر و عکس نمیتونی درک کنی چی میگم لمس کردن به:D) و همچنین استیل بوک ش هم زیباست

2Kبار دیگر ثابت کرد ک دود باید از کجا بلندشه ورزشی ساختن یعنی چی (خاکتوسرEaوکونامی:D)

این حجم از پیشرفت و وقت گذاشتن برای بازی با اینکه رقیبی نداره حیرت آوره

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
اوه اوه نقداش دیگه خیلب افتضاح شده قسنگ این تیک تو تبدیل شده به یک کمپانی کثیف متای این بازی همیشه دور ور ۹۰ بود چی شد از پارسال و گندکاری های پرداخت درون برنامه شدید متاش تکون خورد امسال که ۷۸ وضعیت فروشش هم نسبت به ۱۹ خیلی ضعیف بوده و تو هفته اول چارت انگیلیس فقط یک سوم ۱۹ فروخته

• Like
Reactions: voldmort

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
هنوزم دارم 19 رو بازی میکنم الخصوص مای کریر که فوق العادس!
5به 5 اش که سوژه خنده اس:D
کسی آمار درست حسابی از مای کریر 2020 داره؟
هرچی فکر میکنم که دیگه چطور میتونن ارتقاعش بدن چیزی به ذهنم نمیرسه ، لعنتی خیلی کامله!!!
حیف که اینجا مشتری نداره
سلام
من این بازی رو نصب کردم ولی تو بازی بخش my career اصلا وجود نداره.
کسی میدونه چرا؟
اینم عکس منو اصلی بازیم
http://uupload.ir/files/aq9f_untitled.jpg
چه خوشکل شده منو!!
عجیبه تیتر کریرو نداره:|

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
  • Wow
Reactions: mohsenebrahimi

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
من نقدارو نخوندم اما فکر کنم باز پرداخت درون برنامه ای کار دستشون داد
فکر نکنم گیمپلی مشکل خاصی داشته باشه
a80ff3dccc0b45ff1fbda9c64bf652e1.jpg

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
نمرات پایینی که یه سری سایت ها داده انتقاد اصلی و گیر اصلی به خاطر پرداخت های درون برنامه ای هستش . از وقتی پرداخت های درون برنامه ای به خاطر رئیس Take Two به اجبار دو سال پیش این طرفا گفته بود که از این به بعد خیلی از بازی های ما باید از پرداخت های درون برنامه ای استفاده کنن و به همین جهت NBA 2K هم از وقتی در مد های آنلاینش از پرداخت های درون برنامه ای استفاده کرده منتقدین در این دو سال اخیر سر این مورد در نمرات این بازی رو ترکوندن . امیدوارم این سخت گیری نمرات در پرداخت های درون برنامه ای در بازی های دیگه هم باشه و متاشون رو کم کنه !! ولی وقتی بازی های دیگه رو میبینم بیشترین بازی که سر پرداخت های درون برنامه ای داره نمراتش کم میشه همین NBA 2K هستش . امیدوارم بازی های دیگه هم پرداخت های درون برنامه ای روشون سخت گیری بشه !! که بیشترشون فعلا نشده

مثلا این سایت نمرات بازی رو در تمامی بخش ها بسیار بالا داده و این بازی یه پکیج کامل در تمامی بخش ها در نسل هشتم بود و با موفقیت نسل هشتم رو داره به پایان میرسونه ( البته سر پرداخت های درون برنامه ای رو اعصاب خیلی ها راه رفته که حق هم دارن ) و خلاصه ببینید به تمامی بخش ها نمرات بالا داده ولی سر پرداخت های درون برنامه زده بازی رو ترکونده . کمی هم در بخش آنلاین بازی مشکل گلیچ و این چیزا داره که گفتن با آپدیت برطرفش میکنن

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
ربطی نداره دوست عزیز جیزی که اطلاع نداری باز نظر دادی پرداخت درون برنامه ای تو این بازی رسما قمارخونه شده انقدر شدید و زیاد هست واقعا پیکره بازی نابود کردن عملا از دو سال قبل دیگه تغییراتی تو بازی دیده نشده جز یکسری موارد اصلاح جزیی البته رییس تیک تو از الان وعده داده نسل بعد انقدر گرافیک در این بازی پیشرفت خواهد کرد که رسما لایو اکشن انگار دارید میبینید ! ولی با این کثیف بازیاشون عملا از چشم کاربران هم افتاده

• Like
Reactions: aslirezahddd

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر