Multi Platform NBA 2K20

سازنده
Visual Concepts
تاریخ انتشار
August 2019
ناشر
2K
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
  4. Nintendo Switch
به نام خدا
دیدم کسی تاپیک بازی رو نزده خودم دست به کار شدم
سری بازی های بسکتبال شرکت 2K امسال با انتشار بیستمین نسخه به راه خودش ادامه داده
روی باکس آرت این نسخه هم آنتونی دیویس بازیکن جدید تیم لیکرز قرار داده شده
و روی نسخه Legend edition هم Dwayne wade
بازی 6 سپتامبر برای پلی استیشن ۴,ایکس باکس وان و کامپیوتر های شخصی عرضه شده
درمورد تغییرات و اینا هم هیچ اطلاعی ندارم :D
اگر بچه ها اطلاعاتی دارن بیان درمیون بزاریم باهم
2c8bd8400e99efdea73c28e6b3bb3dde.jpg

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
ربطی نداره دوست عزیز جیزی که اطلاع نداری باز نظر دادی پرداخت درون برنامه ای تو این بازی رسما قمارخونه شده انقدر شدید و زیاد هست واقعا پیکره بازی نابود کردن عملا از دو سال قبل دیگه تغییراتی تو بازی دیده نشده جز یکسری موارد اصلاح جزیی البته رییس تیک تو از الان وعده داده نسل بعد انقدر گرافیک در این بازی پیشرفت خواهد کرد که رسما لایو اکشن انگار دارید میبینید ! ولی با این کثیف بازیاشون عملا از چشم کاربران هم افتاده
الان منظور شما من بودم ؟! :joycat::| اگه منظورت من بودم پست من رو خوندی و من به جز این چی گفتم ؟! نکنه فارسی رو طور دیگه ای برای خودت ترجمه میکنی !؟ تو چیزی هم که اطلاع نداشته باشم نظر نمیدم و این رو مطمئن باش ! :)

در همین دو سال اخیر هم انقدر رو مد ها و محتوا کار کردن که تمامی نداره . دو سال پیش رو مد های آنلاین کار کردن . پارسال رو همون بخش آفلاین کلی کار کردن . امسال هم مد بانوان و بخش Mygm رو بازسازی کردن ( اونم آخر نسل ) ولی خب بخش گیم پلی فقط بهبود هایی داشته و مشخصه تیم سازندش رفته و داره بر روی نسخه نسل بعدیش کار میکنه . این بازی تو همین نسل هشت هم نسخه 2014 به طور رسمی بازی نسل هشتمی رو داده بود بیرون و کرک پر همه ریخته بود از گرافیک و انیمیشن و گیم پلی بازی . همین داستان نسل بعد هم اتفاق میفته به احتمال زیاد . موضوع مورد انتقاد بازی همون پرداخت های دورن برنامه ای هستش که شده موریانه خیلی از بازی های کامپیوتری .

همین نسخه های پایانی با این که آخر نسل هستش بازی کلی تغیرات دست حسابی داشته و انقدر این بازی در نسل هشتم عالی بوده که نیازی به گفتن من نیست .

پرداخت های درون برنامه ای هم تو بخش آنلاین و مد آنلاینش هست و کلی بازی دیگه هم هست که این مشکل رو دارن و صحبت رو کردم و انتقادات هم گفته شد . جدن این بازی رو تست کردی ؟ پرداخت های درون برنامه ایش هم در مد های آنلاینش هست و مد آفلاینش پرداخت های درون برنامه ای کاری به بازی نداره ! بازی هم انقدر مد ها و محتوا داره و یکی دو تا نیست .

آخرین ویرایش:

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
الان منظور شما من بودم ؟! :joycat::| اگه منظورت من بودم پست من رو خوندی و من به جز این چی گفتم ؟! نکنه فارسی رو طور دیگه ای برای خودت ترجمه میکنی !؟ تو چیزی هم که اطلاع نداشته باشم نظر نمیدم و این رو مطمئن باش ! :)

در همین دو سال اخیر هم انقدر رو مد ها و محتوا کار کردن که تمامی نداره . دو سال پیش رو مد های آنلاین کار کردن . پارسال رو همون بخش آفلاین کلی کار کردن . امسال هم مد بانوان و بخش Mygm رو بازسازی کردن ( اونم آخر نسل ) ولی خب بخش گیم پلی فقط بهبود هایی داشته و مشخصه تیم سازندش رفته و داره بر روی نسخه نسل بعدیش کار میکنه . این بازی تو همین نسل هشت هم نسخه 2014 به طور رسمی بازی نسل هشتمی رو داده بود بیرون و کرک پر همه ریخته بود از گرافیک و انیمیشن و گیم پلی بازی . همین داستان نسل بعد هم اتفاق میفته به احتمال زیاد . موضوع مورد انتقاد بازی همون پرداخت های دورن برنامه ای هستش که شده موریانه خیلی از بازی های کامپیوتری .

همین نسخه های پایانی با این که آخر نسل هستش بازی کلی تغیرات دست حسابی داشته و انقدر این بازی در نسل هشتم عالی بوده که نیازی به گفتن من نیست .

پرداخت های درون برنامه ای هم تو بخش آنلاین و مد آنلاینش هست و کلی بازی دیگه هم هست که این مشکل رو دارن و صحبت رو کردم و انتقادات هم گفته شد . جدن این بازی رو تست کردی ؟ پرداخت های درون برنامه ایش هم در مد های آنلاینش هست و مد آفلاینش پرداخت های درون برنامه ای کاری به بازی نداره ! بازی هم انقدر مد ها و محتوا داره و یکی دو تا نیست .
همون دیگه وقتی بازی نکردی ازلاع نداری چون تو همون بخش my career بری انقدر این قضیه پرداخت درون برنامه و گرایند رو مخی داره مجبوری برای پیشرفت پول واقعی خرج کنی چون اونجوزی بخوای بازی کنی پیر شدی

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
همون دیگه وقتی بازی نکردی ازلاع نداری چون تو همون بخش my career بری انقدر این قضیه پرداخت درون برنامه و گرایند رو مخی داره مجبوری برای پیشرفت پول واقعی خرج کنی چون اونجوزی بخوای بازی کنی پیر شدی
خوبی عزیز ! سلامتی !!! :joycat:بازم پست گذاشتی و خراب تر کردی کار خودت رو !!!؟؟؟ x_x

بخش مای کریر آنلاینه ... آنلاین ... آنلاین ... آنلاین .... درباره پرداخت ای درون برنامه ای هم صحبت کردم و حرف های من رو تکرار نکن ...

دیدی خودت بازی نکردی ؟!؟ شک ندارم دست به این بازی نزدی . نسخه 2019 این بازی رو هم بازی کردم چون پسرعموم بسکتبالیسته و هر سال این بازی رو میخره و منم ازش میگیرم و مدتی بازی میکنم ...

ما بقی صحبت ها رو هم کردم و نیازی به تکرار مکررات نیست ....

AJ18

کاربر سایت
Dec 3, 2018
52
خوبی عزیز ! سلامتی !!! :joycat:بازم پست گذاشتی و خراب تر کردی کار خودت رو !!!؟؟؟ x_x

بخش مای کریر آنلاینه ... آنلاین ... آنلاین ... آنلاین .... درباره پرداخت ای درون برنامه ای هم صحبت کردم و حرف های من رو تکرار نکن ...

دیدی خودت بازی نکردی ؟!؟ شک ندارم دست به این بازی نزدی . نسخه 2019 این بازی رو هم بازی کردم چون پسرعموم بسکتبالیسته و هر سال این بازی رو میخره و منم ازش میگیرم و مدتی بازی میکنم ...

ما بقی صحبت ها رو هم کردم و نیازی به تکرار مکررات نیست ....
یعنی بازی من که کرک شده نسخه codex و افلاینه ، بخش my career نداره و نخواهد داشت؟

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
دوستان سلام. آقا من بازی nba2k 20رویه هفتست گرفتم ومشکلی که باهاش دارم وازروی تازه کاربودنمه نمیتونم تنظیمات دسته روازحالت دیفالت به اون چیزی که من راحتم پیداکنم ودرستش کنم لطف میکنیدکسی بلده کمک کنه.

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
سلام ببخشید من براpc نصب کردم ولی دسته بازیم نمیخونتش با x360ce هم هرچی زدم نشد راه حلی دارید؟؟؟؟

از تو استیم بازی رو اجرا کن برو ستنیگ دسته میشناسه . یا کلا یه دسته ps2 بگیر که کلا نیاز به هیچی نداره

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
من نمیدونم چرا تو ایران هیچوقت خبری از nba و فرمول وان و موتو جی پی و تنیس و اسنوکر و......نیست:/ همه اصولا بازی اسپرت های فول اسیست محور دوست دارند گویا

• Like
Reactions: Romell and Siamak61

Ramos1367

کاربر سایت
Jul 16, 2009
47
سلام...دوستان سایت و یا کانال تلگرامی مطمئنی می شناسید که این بازی رو به صورت ظرفیتی بفروشه؟اکثرا این بازی رو ندارن...اگر کسی جایی میشناسه که قیمت معقولی داشته باشه آدرسش رو تو پیام خصوصی برام بفرسته...

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,356
نام
بابک
نسخه استیم ۶۷ درصد تخفیف خورده بود امروز گرفتم تا برای دومین بار بعد 2k9 رو PC بازی رو تجربه کنم
کسی از بچه ها رو PC میزنه؟
تفاوتی داره با کنسول؟

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر