Naughty Dog و توضیح در مورد کاور The Last Of Us

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
The-Last-of-Us-Box-Art-570x718.jpg

کاور بازی اکشن و جدید شرکت Naughty Dog یعنی The Last Of Us شامل شخصیت مونث Ellie و شخصیت مذکر Joel می‌شود. طراح ارشد شرکت ND آقای Neil Druckmann و صداگذار شخصیت Ellie خانم Ashley Johnson در مورد این کاور با VG247 مصاحبه جالبی انجام داده اند.
Johnson در این باره می‌گوید: "به نظرم آن ها(شرکت های بازی‌سازی) از ترس فروش کم بازی هایشان، شخصیت های زن را روی کاور قرار نمی‌دهند؛ این موردی است که همه بازی‌بازان نیز کاملا آن را فهمیده اند؛ به نظرم آن ها فکر می‌کنند که با وجود شخصیت مونث روی کاور بازی، فروش بازی نسبت به وقتی که یک شخصیت مذکر و خشن روی کاور باشد، کمتر است."
Druckmann نیز با Johnsen در این مورد، هم نظر است. به عقیده او نیز، فروش کمتر بازی هایی که در کاور آن ها شخصیت مونث وجود دارد، در مقایسه با بازی هایی که شخصیت مذکری روی کاورشان نقش بسته است استدلال غلطی است. او همچنین فاش کرد که Naughty Dog در ابتدا در نظر داشت که فقط Ellie را در کاور بازی قرار دهد.
Druckmann در این مورد می‌گوید: "به نظر من این که با قرار دادن شخصیتی مونث روی کاور بازی، شاهد فروش کمتر آن خواهیم بود؛ تصور اشتباهی است. در بحث و صحبت های زیادی نیز به ما گفته می‌شد که Ellie را در کاور قرار ندهیم ولی تمامی کارکنان Naughty Dog با این قضیه مخالفت کردند."
منبع

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
واااو چقدر اینا متفاوتن :D >:d<

بابا بیخیال. همین بیونتا مثال بارزی هست که کاراکتر زن چقدر میتونه بفروشه ;;)

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein

بایونتا قضیش فرق می‌کنه:D
افراد بالغ و نوجوانان عزیز (به خصوص ایرانی:D) رو خوب جذب می‌کنه:D

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
Johnson در این باره می‌گوید: "به نظرم آن ها(شرکت های بازی‌سازی) از ترس فروش کم بازی هایشان، شخصیت های زن را روی کاور قرار نمی‌دهند؛ این موردی است که همه بازی‌بازان نیز کاملا آن را فهمیده اند؛ به نظرم آن ها فکر می‌کنند که با وجود شخصیت مونث روی کاور بازی، فروش بازی نسبت به وقتی که یک شخصیت مذکر و خشن روی کاور باشد، کمتر است."

فکر کنم تو ایران کاملا برعکس ایم موضوع باشه:d

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین

بایونتا شخصیت اصلی بازی بود و خیلی خفن و ژانگولر و اترکتیو بود . اینجا الی و اونورم الیزابت (بایوشاک) شخصیتی دارن که به مزاج آمریکایی های Badass که اصلا کاری به سینگل پلیر و داستان ندارن خوش نمیاد واسه همونه . فردین یه بارم یه چیزه خوب در مورد این بازیا بگو حسرت به دل موندیم به خدا :D جون من همین الان یه حرف خوب در مورد tlou بزن روحمون شاد بشه:D

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بایونتا شخصیت اصلی بازی بود و خیلی خفن و ژانگولر و اترکتیو بود . اینجا الی و اونورم الیزابت (بایوشاک) شخصیتی دارن که به مزاج آمریکایی های Badass که اصلا کاری به سینگل پلیر و داستان ندارن خوش نمیاد واسه همونه . فردین یه بارم یه چیزه خوب در مورد این بازیا بگو حسرت به دل موندیم به خدا :D جون من همین الان یه حرف خوب در مورد tlou بزن روحمون شاد بشه:D
بورو تاپیک اخبار VGA ساعتی که TLoU تریلر جدیدش رو تو مراسم نشون دادن.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
بورو تاپیک اخبار VGA ساعتی که TLoU تریلر جدیدش رو تو مراسم نشون دادن.

آره اونو دیدم خیلی هم کیف کردم به خدا :D دنباله داره باشه لطفا :D الان این دلیلی که گفتم واسه کاور که سازندگان بایوشاک قبول کردن و الیزابت رو از کاور حذف کردن ولی ناتی این کارو نکرد دلیل بر متفاوت بودن نیست ؟؟ :D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
فروش بایونتا به معنای واقعی بد بوده!
روی 2 تا پلتفرم فقط 1.5 میلیون نسخه فروش داشته
شما ایران رو در نظر بگیرید بیشتر از 10 میلیون نسخه فروش داشته :D اون جمله رو شوخی کردم کلا. اما این طرز تفکر اشتباهه کلا.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا

بستگی به نوع طراحی زنه هم داره ! مثلاً یکی از دلایل فروش Bayonetta حضور ایشون روی جلد بازی بوده ! :-" هرچند به نظرم فروشش خیلی هم خوب نبود ، آخرین آماری که ازش اومد کمتر از 2 میلیون در مجموع دو کنسول بود که برای بازی ای با میانگین حدود 90 چیز فوق العاده ای نیست.
کلاً شخصیت هایی مثل Bayonetta و Lara Croft که یه جذابیت بصری خاصی دارن رو نمیشه با بقیه مقایسه کرد. Bayonetta که کلاً ... ! :D (هرچند خودم حالم از قیافه ـش بهم میخوره) Lara Croft هم از جهاتی شبیه Bayonetta هست ولی کمتر ، از طرفی هم سابقه خیلی زیادی داره و نمیتونن عکس گلدون به جاش بذارن ! :D ولی مثلاً Portal 2 که کاراکتر اصلیش یه زن هست ، هیچ عکسی از ایشون روی جلدش دیده نمیشه.
این صحبتی که کردن به نظر میاد ریشه ای تر از این حرفاست. به نظر من که خیلی احمقانه هست ولی Ken Levine هم چند روز پیش یه بحثی در این زمینه کرده بود. برای همین موضوع هم روی جلد BioShock: Infinite خبری از Elizabeth نیست ، با اینکه نقش خیلی پررنگی هم توی بازی داره. یعنی گفته بود که برای قشر هاردکور و کسانی که بیشتر در جریان بازی ها هستن ، فرقی نمیکنه طرح جلد چی باشه و براشون خود بازی مهم هست. ولی یه عده گیمر هم هستن که حتی به سایت هایی مثل IGN هم سر نمیزنن که بازخوردهای بازی رو ببینن. این عده بیشتر از روی طرح جلد انتخابشون رو انجام میدن. آخرش هم گفته ما از دو طریق با مخاطب در ارتباط هستیم. یکی بحث هایی که می کنیم و تبلیغ ها و تریلرهای بازی و صحبت ها با مجلات و سایت ها و اینا ، این قسمت مربوط به فن ها و طرفدارهای بازی هست. ولی یه قسمت هم مربوط میشه به افرادی که هیچ اطلاعی از بازی ندارن و این یکی بر دوش Box Art بازی هست.
در هر صورت من برام عجیبه که این چیزا تأثیر زیادی روی فروش بازی داشته باشه و فکر میکنم یه جور تفکر اشتباه هست ، ولی چیزی هست که ناشرها بهش توجه دارن. حتی Druckmann چند روز پیش این رو توی Twitterـش نوشته بود که فکر میکنم داره غیرمستقیم با مسئولین سونی صحبت میکنه ! :D

4g441cfab2ywv4ig48.png

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
فکر میکنم داره غیرمستقیم با مسئولین سونی صحبت میکنه ! :D

4g441cfab2ywv4ig48.png

نه بابا داره به کن لوین میگه این حرفو :D میگه دیدین میشه دختر رو جلو قرار داد . اگه با مسئولین سونی بود باید میگفت : see we put the girl in the front :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر