Naughty Dog و توضیح در مورد کاور The Last Of Us

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
The-Last-of-Us-Box-Art-570x718.jpg

کاور بازی اکشن و جدید شرکت Naughty Dog یعنی The Last Of Us شامل شخصیت مونث Ellie و شخصیت مذکر Joel می‌شود. طراح ارشد شرکت ND آقای Neil Druckmann و صداگذار شخصیت Ellie خانم Ashley Johnson در مورد این کاور با VG247 مصاحبه جالبی انجام داده اند.
Johnson در این باره می‌گوید: "به نظرم آن ها(شرکت های بازی‌سازی) از ترس فروش کم بازی هایشان، شخصیت های زن را روی کاور قرار نمی‌دهند؛ این موردی است که همه بازی‌بازان نیز کاملا آن را فهمیده اند؛ به نظرم آن ها فکر می‌کنند که با وجود شخصیت مونث روی کاور بازی، فروش بازی نسبت به وقتی که یک شخصیت مذکر و خشن روی کاور باشد، کمتر است."
Druckmann نیز با Johnsen در این مورد، هم نظر است. به عقیده او نیز، فروش کمتر بازی هایی که در کاور آن ها شخصیت مونث وجود دارد، در مقایسه با بازی هایی که شخصیت مذکری روی کاورشان نقش بسته است استدلال غلطی است. او همچنین فاش کرد که Naughty Dog در ابتدا در نظر داشت که فقط Ellie را در کاور بازی قرار دهد.
Druckmann در این مورد می‌گوید: "به نظر من این که با قرار دادن شخصیتی مونث روی کاور بازی، شاهد فروش کمتر آن خواهیم بود؛ تصور اشتباهی است. در بحث و صحبت های زیادی نیز به ما گفته می‌شد که Ellie را در کاور قرار ندهیم ولی تمامی کارکنان Naughty Dog با این قضیه مخالفت کردند."
منبع

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
یه بازی مثال میزدی که شخصیتاش بد باشه!!‌enslaved فوق العاده بود مخصوصا احساس شخصت رو تو چهرشون خیلی عالی نمایش دادن. ناتی داگ هم قبلا امتحانش رو پس داده

نشان دادن احساسات توی چهره میشه شخصیت پردازی؟:d.نگفتم پس نداده بعدش هم که نوشتم منظورم همین بود این دوتا شرکت کارشون درسته.

---------- نوشته در 05:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:47 PM ارسال شده بود ----------

مگه Enslaved چش بود؟ :D

فن دو آتیشه بازی :D

طوریش نبود:dفقط انتظاراتی که از حرفای سازنده هاش بوجود اومده بود درباره ارتباط و اینجور چیزا رو تو بازی ندیدم:d.احساسی نشدم:d

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
اصلا توی کاور دختر بودن الی زیاد مشخص نیست!
مثل پسر بچه های 15 ساله شده
کاور باید عوض بشه:d
فقط شهیدمون نکنین:d
من خودم فن این بازیم:d
با این که PS3 ندارم:d

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
جديدا بدجوري بحث كاور و باكس آرت زياد شده قضيه چيه به 21 دسامبر ربط داره؟:d
---

من كه خودم به شخصه نمي تونم دقيق بگم عاليه يا بده چون خودمم باهاش خيلي حال نكردم ولي اگه بخوام از يه نگاه كيفي بهش نگاه كنم بايد بگم خارق العاده است چون NG داره با يه ديدگاه روشن به اين موضوع نگاه ميكنه چون ميدونه اين كه الي روي جلد باشه يا نباشه تو فروش بازي فرقي نميكنه و اكثر كسايي كه مي خوان بازي رو خريداري كنن ميدونن با چه عنوان گرانبهايي رو به رو هستن از طرفي هم جلد روي بازي همون طور كه انتظار ميرفت با تركيب رنگ هاي تيره تم جالبي رو به وجود آورده.
در كل مي تونم بگم باكس آرت عاليه و اون احساس نااميدي و غروب غمناك رو به خوبي منتقل ميكنه.
البته من توقع چيزي كمي متفاوت تر رو داشتم:-":d

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
نشان دادن احساسات توی چهره میشه شخصیت پردازی؟:d.نگفتم پس نداده بعدش هم که نوشتم منظورم همین بود این دوتا شرکت کارشون درسته.

---------- نوشته در 05:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:47 PM ارسال شده بود ----------

طوریش نبود:dفقط انتظاراتی که از حرفای سازنده هاش بوجود اومده بود درباره ارتباط و اینجور چیزا رو تو بازی ندیدم:d.احساسی نشدم:d
قاطی نکن جملات رو. مشکل از نگارش من بود که اشتباه برداشت کردی.
اون حالت منظور در کنار شخصیت پردازی بود که باعث شد این بخش بازی بیشتر به چشم بیاد
به نظر من Enslaved هیچ مشکلی تو شخصیت پردازی نداشت و در حد خودش خیلی جالب بود. جز بازیهایی بود که زیاد کسی بهش بها نداد.

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
ما که هنوز تو کف unchurted 1 هستیم :D
من کلا با این سبک بازیا خیلی حال می کنم.میگم یه سوال:توی آخرین ویدیویی که از این بازیه اومده زامبی هست!!آخر نفهمیدیم تخیلیه یا نه؟؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ما که هنوز تو کف unchurted 1 هستیم :D
من کلا با این سبک بازیا خیلی حال می کنم.میگم یه سوال:توی آخرین ویدیویی که از این بازیه اومده زامبی هست!!آخر نفهمیدیم تخیلیه یا نه؟؟

توی بازی زامبی هست ولی بازی تخیلی نیست :D حتی زامبی هاش هم دلیل علمی دارن , در واقع این عفونت و بیماری رو سازندگان به خاطر نوعی قارچ طبیعی مطرح کردن که سایر حشرات مثل مورچه و پروانه و ... تحت تاثیر این قارچ توی طبیعت یه جورایی واقعاً زامبی میشن . حالا توی بازی این رو به انسان ها هم بسط دادن , ولی ایده ی اصلی چیزیه که واقعاً توی طبیعت و دنیای واقعی ما وجود داره :D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
بازی تخیلی نیست

بازی تخیلی نیست ولی کاملا تخلیه . :D مرد مومن این شد دلیل علمی ؟ :D منم میگم با توجه به این که الان لباس هایی هست که میشه باهاش با وصل شدن به ولتاژهای بالا صاعقه مصنوعی درست کرد پس قدرت زئوس هم تخیلی نیست . :D

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
در کل طراحی کاور ،از نظر من بی نقصه ! به قول دوستمون، شخصیت Ellie ، خیلی ناامیده و این به خاطر سن و سال کم اونه ! اگه دقت کنید Joel از Elie جلوتر افتاده و منتظره تا Ellie بهش برسه ! این به خاطر یه ترسی هست که Ellie از اتفاقات پشت سرش داره و هی بر میگرده تا خیالش راحت بشه که خطری نیست ! در حالی که Joel به خاطر سن بیشترش زیاد نسبت به این موضوع مضطرب نیست!

واقعا کاور عالی طراحی شده و به نظر من خیلی روش فکر شده تا همچین حسی رو به مخاطب القا کنه!

فقط TloU ش خـــیــــلی بزرگه !!.

اتفاقا چون اسم بازی رو به صورت عمودی و یه طرف کاور نوشته ،باید بزرگ باشه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر