Naughty Dog: سال 2014 زمانی بسیار ویژه برای ما می‌باشد

بهترین عنوان ساخته شده توسط Naughty Dog ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    316

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
Naughty-Dog-2014-Special-Time.jpg

درود.

استودیو موفق Naughty Dog، در جدیدترین خبری که در سایت خود داد طرفداران خود را بسیار به وجد آورد. در پیام که نوید عناوین مهم در سال پیش رو را می‌دهد آمده است:

"2014 سالی بسیار ویژه در تاریخ استودیو Naughty Dog می‌باشد و اطلاعات کامل را مبنی بر اینکه معنی حرف‌مان چه چیزی است را در اوایل سال پیش رو ارائه خواهیم کرد." این پیام که از سوی آقای Eric Monacelli منتشر شده است در آخرین سخنان خود میگوید، تازه‌ترین اطلاعات و اخبار پیرامون "همه" پروژهای پیش رو را در سال 2014 بازدید کنید.

این در حالی است که که از همین استودیو اقای Guy Longworth گفته بود برای معرفی عناوین حماسی این شرکت تا E3 صبر کنید. استودیو ND در حال حاضر مشغول ساخت یک Uncharted جدید برای PS4 است. از سوی دیگر نیز باید منتظر اکسپنشن The Last of Us نیز باشیم.

gematsu

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Crash یه عنوان کاملا یونیک بود و اینقدر جذابیت داشت و داره که بعد از گذشت 2 نسل اگر همین الان هم بازیش کنیم، بازم برامون تازگی داره. گیم پلی، موسیقی، طراحی مراحل و ... همگی در بالاترین حد ممکن خودشون قرار داشتن. اصن یه لذت خاصی توی بازی بود. هنوزم ریسک هایی که توی بازی بود و لذت ترکیدن به معنای کلمه توسط TNT و Nitro زیر دندونمه:

کلا هر کس به این لحظات میرسد پیش خودش کلی فکر میکرد که ریسک بکنه یا نه:d

36343261029217180736.jpeg

آخرین ویرایش:

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
یعنی واقعا دلتون میخواد ND با اون عظمت بیاد وقت و هزینه ش رو بذاره Crash بسازه ؟! حیف نیست ؟ :d کرش خیلی بترکونه میخواد در سبک خودش یه چیزی بشه مثل Rayman Legends ! دیگه بهتر که نمیشه ، کلا سبک Crash سبکی نیست که Goty Contender باشه . ND الان فقط باید وقتش رو بذاره برای بازیهایی که دهن پر کن باشه و به اندازه Uncharted و TLOU به چشم بیاد . Crash رو هر کاریش که بکنن و به بهترین حالت موجود بسازنش ولی اون پتانسیل رو نداره .

ساخت Crash اندازه TLOU و Uncharted تکنولوژی و هزینه ی هنگفت نمیخواد , از اونور هم خیلی خیلی پرفروشه و حتی فن بیس ــش بزرگتر از Jak ــه
تیم Bruce اول قرار بود بجای TLOU نسخه جدید جک رو بسازن , پس از سمت بالا هیچ فشاری بهشون وارد نیست که آقا فلان بازی رو باید بسازی
الان 15 ساله ملت خواهش و تمنا میکنن که ND یه کرش بسازه و حتی برای 95% ــشون مثل یه آرزو میمونه, خبر ساخت چنین عنوانی چیزی در حد انفجار هسته ای خواهد شد :d
اکثر اعضای کلیدی ND قبلاً توی ساخت Jak دخالت داشتن و میتونن یه پلتفرمر نــــاب بسازن
با همه ی اینها ساختن نسخه جدید کرش حرکت فوق العاده ایه و بسیار پولساز :d

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,809
نام
محمد رضا
آخه اینم شد نظر سنجی؟:d الان من به کی رای بدم؟ هرکدوم از این بازی ها تو دوران خودش شاهکار به تمام معنا بودن. البته بین u2 و TLoU من رای میدم به U2 اما دلم میخواست به کراش رای بدم، خب دیگه.:)

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,128
Sully چی میگه تو عکس :D

واقعا توقع دارید از بین این لیست فقط یکی رو انتخاب کنیم؟ کرش، UC و The Last of Us به یه اندازه شاخ بودن :D

من دوست دارم اگه کرشی در کار هست، بره دست MM، چون توی ساخت پلتفرمر یکی از بهترین استدیوهای حال حاظره! ناتی روی Uncharted 4 و یه بازی دیگه کار کنه بهتره! من دوست دارم ناتی داگ یه بازیه شوتر بسازه! GG بره سراغ یه فرنچایز جدید! سانتامونیکا هم که هرچی بسازه خوبه :D

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
من نمیفهمم اگه کسی دوست نداره ND دوباره Crash بسازه ، چرا بازی رو با خاک کوچه یکی میکنه 8-|

این ها هم خیلی من دوس میدارم به غیر از uncharted 4 ( :| ) یه نیو آیپی بدن با مخ بریم تو دیوار:D

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
یعنی دقیقا به کرش رأی دادین که بگین اُلدسکولین!:D

آخه وقتی نه TLOU و نه آنچارتد رو بازی کردم! بیام به چشیون رای بدم:d کرش رو اون زمان بازی کردیم لذت بردیم. اولد اسکولی رو هم رو حساب کلاسش نگفتم:d

ینی انتظار دارین در حضور تلو،که IP ـی به نام GTA رو هم تا اینجا زده کنار ،به کرش رای بدیم ؟
yahoo_7.gif

الان چه ربطی داشت؟! این بحث سلیقه‌ـست که کی با چه بای بیشتر حال می‌کنه، یکی با ICO الانش بیشتر حال میکنه تا مثلا یه بازی AAA امروزی که 20 تا جایزه برده.
در زمانش هم شما بودی شاید نظر من رو داشتی.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
آخه وقتی نه TLOU و نه آنچارتد رو بازی کردم! بیام به چشیون رای بدم:d کرش رو اون زمان بازی کردیم لذت بردیم. اولد اسکولی رو هم رو حساب کلاسش نگفتم:d
WTF ??? نیما بیا اینو بن کن بره tlou و U بازی کنه بعد بیاد سایت :|

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
ینی انتظار دارین در حضور تلو،که IP ـی به نام GTA رو هم تا اینجا زده کنار ،به کرش رای بدیم ؟:-/
یعنی چون کراش اون موقع تو GOTY نتونسته بازی رو کنار بزنه میره وسط مزارع باقالی !؟ :laughing:

اگه اینجوریه که همین الآن نینتندو باید بیخیال ساخت ماریو بشه چون GTA که هیچ تو GOTY حتی نمیتونه BF4 رو کنار بزنه 8-|

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید

تو به چه حقی داری بین ما پست میدی ؟ :|:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر