mw3 برای هرکسی چیزی تازه دارد.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
Infinity Ward بیان کرد که عنوان mw3 برای هر کسی چیزی تازه دارد.
Robert Bowling از این شرکت گفت:ما باید به طرفداران 30 میلیونی خود اعتماد کنیم و بازی ای مطابق خواسته آنها تهیه کنیم.
این بازی قطعا برای کسانی که این بازی را نکرده اند یا با این بازی آشنا هستنید چیز های جدید دارد و تجربه ای لذت بخش را میخواهد برای آنها به ارمغان بیاورد.
http://www.google.com/imgres?q=mw3&...&tbnw=223&start=0&ndsp=31&ved=1t:429,r:26,s:0
بین رقابت سنگین bf3،geow3 و حتی skyrim با این بازی،اینفیتی وارد تمام تلاش خود را میکند تا بازیکنان این بازی را به بازی های دیگر ترجیح دهند.

منبع:

خوشم میاد جواب خودشون رو می دن!

شما می تونی 5 نفر رو همزمان بزنی؟
5 نفر چیزی نیست بیشتر از اونم میشه زد فقط شما در اشتباهی دوست عزیز
====================================================
اقا به حرف tiger گوش ندین منم شک دارم بازی کرده باشه اخه نمیدونه bo تحت استیم هست :D این هر چی گفت پای فن های cod نزارین ها

دوستان طبعا یا با مفهوم تازه آشنا نیستند یا با معنای هرکس. هرکس MW بازی کرده، WaW و MW II و BO رو هم بازی کرده دیگه.

@Amir_dbcopper
من سر خیلی چیزا شرط میبندم که پاتو،‌یا دستت یا آی‌پیت را تابحال تو یه فروم خارجی نذاشتی که ببینی چه خبره :دی اونجا رعایت خیلی چیزا رو هم نمیکنن و بابی تُپُلی و مسئولین ذی‌ربط کال آو دیوتی رو از طریق اقوام سببی و نسبی مورد عنایت قرار میدند.
منظورم فروم خارجی نبود،منظور نمره هایی که از منتقدها گرفته بود، تو این سایت به همه چیز COD فحش میدن، میگن گانینگ افتضاح، گرافیک آشغال، مولتی پر باگ، داستان به درد نخور و ...........
خوب من میخوام بدونم پس چی کال باعث میشه اینقدر نمره هاش عالی باشه، سری MW هم که نمره هاش بی نظیره،خیلی از این اشکالاتی که الان از COD خیلی ها میگیرن فقط به خاطره اینکه بگن ما خیلی هاردکور و خفنیم، مولتی COD فوق العادس، چه MW1 چه MW2 ، این رو از رو هوا نمیگم، از رو ساعت های زیادی که هر کدوم رو بازی کردم میگم، در ضمن این رو مطمئن باش اگه مولتی B3 مثل BFBC2 باشه بازم از COD شکست سختی میخوره

روسپی گری هم با وجود تکرار مکرارت و لذایذ یکسان، برای هر کسی بعد از پر شدن مخزن، چیزی تازه در چنته دارد. سِد آرش استیاکی در جمع خوارج Activision

آقا کاری نداره که، خیابون وزرا و پایین نواب هم به قول یارو گفتنی توش هر از این باغ بری می رسد، دلیل نمیشه که. کافیه یکی از سران این اکتیویژن ُ ببینم، جا جای بدنشون ُ با سیگار میسوزنم، بعدشم رو زخمشون Jack Daniels سگ خور می کنم ...

ولي اي كاش اين رابرت خان ميومد 3-4 تا از اين قابليت جديد هارو ميگفت اينجوري بهتر بود
اميدوارم در اينده نزديك بگه !

ای خدا شما چقد نابغه این من مولتی پلیرشو میگم اول پسته منو بخون بعد بیا اینجا بنویس 1،2،3...

شما که تو پروفایل steam نه MW2 داری نه Black ops چه جوری مولتی پلیر این بازیها را بازی کردی و داری مقایسه میکنی؟
بعد بازی که تو استیم میاد اولش 60$ بعدا قیمتش میاد پایین ، روز اول که ارزون نیست مگه اینکه نسخه Reatil روسی بازی را بگیری

اقا به حرف tiger گوش ندین منم شک دارم بازی کرده باشه اخه نمیدونه bo تحت استیم هست :D این هر چی گفت پای فن های cod نزارین ها
خوب من متوجه اشتباهم شدم البته یادت نره ایندفعه که بازی می کنی (bfbc2) برای من 5 نفر رو پشت سر هم (همزمان) بزن ویدیوش هم برام آپ کن ، ممنون ;)

جالبه اسم آنچرتد 3 نیاورده ولی اسم گیرز 3 رو اورده پس گیرز 3 الان داره با بتلفید 3 و MW3 رقابت می کنه

البته COD ( حداقل COD4 ای که ما هم HC و هم ProMod میزنیم ) Wall Bang هایه خیلی خرابی داره که من یکی تویه BF ندیدم.
من موندم سبکه آنلاین این 2 تا با هم فرق میکنه! یکی بیشتر رو شوتینگ و مپه کوچیک و خط هایه خاص هست یکی دیگه بیشتر رویه کاره تیمی ( البته کاره تیمی تویه COD هم خیلی تاثیر داره ) و مپ هایه بزرگ و کلا استراتژی هایه متفاوت!
مثلا ما تویه COD4 که ProMod میزنیم وقتی Grenade میندازیم جاش یک جایه معلوم شده ی چجوری بگم یعنی چون مپ کوچیکه مثلا خیلی ها میدونن که تویه این مکان Grenade میاد و ... اما تویه Battlefield اینطوری نیست. یا خط هایی که تویه BF میگیری یک حالت منطقه ای رو تحت نظر میگیری تا خط هایه اتاقی یا چجوری بگم یک تیکه ای! ( یعنی یک منطقه رو خط نمیگیری یک جایه کوچیک که نهایتا 1 نفر اگه با یک تیم بازی کنی رد میشن ) شوتینگ هم من شخصا COD4 ProMod با اینکه مثلا Snipe ش فضایی و یارو میپره رو هوا میزنه و ... بازم شوتینگ رو تویه COD بالاتر میدونم حداقل تویه این مد. اما باز از اونور کاره تیمی تویه BF خیلی قوی باید باشه.
به نظره من که بحث مولتی این 2 بازی یکم نمی گم غیر ممکنه و نباید مقایسه بشه ولی خیلی سخته و نمیشه دقیق روش بحث کرد. اصلا اون المان هایی که تو 2 تا بازی مد نظره خیلی با هم متفاوتند.

خوب من متوجه اشتباهم شدم البته یادت نره ایندفعه که بازی می کنی (bfbc2) برای من 5 نفر رو پشت سر هم (همزمان) بزن ویدیوش هم برام آپ کن ، ممنون ;)

چشم اونم میزاریم.
1. با یه c4 توی rush میشه همه رو فرستاد هوا
2.با cg و rpg و kit exp همه دست جمعی میرن
2. با gl همه با هم میرن
3. با یه f2000 و kit mgmm میشه همه یه جا خفت کرد
و بقیه راه ها رو هست که حوصله ندارم این روش ها بشیار نامردی و راحت هست
حتی با snipe هم میشه این کارا رو کرد اصلا کاری مداره جدا
همین hooman gofiخودمون 25 نفر رو پشت سر هم انداخته

تو مولتی هم چاپر cod : bo هنوز respawn نشدی 2 بار ازش می خوری ،اوّل فکر کن بعد پست بده.
تو cod:bo هم اون آیدیت رو ندادی که می شه بدون استیم هم اجراش کرد.=))
چرا نمی فهمی من pm هم دادم . بازی cod دی وی دی اورجینال درسته با استیم بازی میکنن ولی چون non steam game به لیسته steam اضافه نمیشه.اقا من که دروغ نمی گم من الان ترافیک اینترنتم تموم شده تا دو هفته دیگه که اینترنتم تمدید شد میریم با هم بازی میکنیم تا مشخص بشه کی هارد کور تره البته اگه bo رو داشته باشی.در ضمن اگه قبول نداری من ادرس میدم برو بپرس من cod خریدم یا نه،در ضمن بابت اسپم شرمنده

---------- نوشته در 11:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:51 PM ارسال شده بود ----------

اقای محترم همون که شما خیلی سرتون میشه کافیه ، اقای cod فن

البته COD ( حداقل COD4 ای که ما هم HC و هم ProMod میزنیم ) Wall Bang هایه خیلی خرابی داره که من یکی تویه BF ندیدم.
من موندم سبکه آنلاین این 2 تا با هم فرق میکنه! یکی بیشتر رو شوتینگ و مپه کوچیک و خط هایه خاص هست یکی دیگه بیشتر رویه کاره تیمی ( البته کاره تیمی تویه COD هم خیلی تاثیر داره ) و مپ هایه بزرگ و کلا استراتژی هایه متفاوت!
مثلا ما تویه COD4 که ProMod میزنیم وقتی Grenade میندازیم جاش یک جایه معلوم شده ی چجوری بگم یعنی چون مپ کوچیکه مثلا خیلی ها میدونن که تویه این مکان Grenade میاد و ... اما تویه Battlefield اینطوری نیست. یا خط هایی که تویه BF میگیری یک حالت منطقه ای رو تحت نظر میگیری تا خط هایه اتاقی یا چجوری بگم یک تیکه ای! ( یعنی یک منطقه رو خط نمیگیری یک جایه کوچیک که نهایتا 1 نفر اگه با یک تیم بازی کنی رد میشن ) شوتینگ هم من شخصا COD4 ProMod با اینکه مثلا Snipe ش فضایی و یارو میپره رو هوا میزنه و ... بازم شوتینگ رو تویه COD بالاتر میدونم حداقل تویه این مد. اما باز از اونور کاره تیمی تویه BF خیلی قوی باید باشه.
به نظره من که بحث مولتی این 2 بازی یکم نمی گم غیر ممکنه و نباید مقایسه بشه ولی خیلی سخته و نمیشه دقیق روش بحث کرد. اصلا اون المان هایی که تو 2 تا بازی مد نظره خیلی با هم متفاوتند.
خیلی جالبه که یکی میاد حرفه حساب میزنه هیچکس نیماد چیزی بگه، همش دارین حرفهای بچگانه همدیگرو نقل و قول میکنین، تمومش کنین دیگه.
هردوتا بازی ویژگی های خاصه خودشو داره، بجای اینکه بیایین بگین خوب این چیزای جدید چی میتونه باشه، چهار تا حدس بزنید، همش یک طرفو چسبیدین، چشماتونو بستین داد میزنین، عین یه بچه که چسبیده به پای مامانش داره گریه میکنه!

• Like
Reactions: 779
چرا نمی فهمی من pm هم دادم . بازی cod دی وی دی اورجینال درسته با استیم بازی میکنن ولی چون non steam game به لیسته steam اضافه نمیشه.اقا من که دروغ نمی گم من الان ترافیک اینترنتم تموم شده تا دو هفته دیگه که اینترنتم تمدید شد میریم با هم بازی میکنیم تا مشخص بشه کی هارد کور تره البته اگه bo رو داشته باشی.در ضمن اگه قبول نداری من ادرس میدم برو بپرس من cod خریدم یا نه،در ضمن بابت اسپم شرمنده

---------- نوشته در 11:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:51 PM ارسال شده بود ----------

تا به الان فک کنم 4 باری .... بهت پس هیس
همه میدونن من چقدر میدونم مشکل اینه که شما زیر سوال هستی
اینجا بچه هامنو توی bf -cod-sc2-warft-tf2-cs-wow میشناسن پس بازم هیس چیزی نگو که بیشتر اون علامت سوالی که روت هست بزرگتر کنی

تا به الان فک کنم 4 باری .... بهت پس هیس
همه میدونن من چقدر میدونم مشکل اینه که شما زیر سوال هستی
اینجا بچه هامنو توی bf -cod-sc2-warft-tf2-cs-wow میشناسن پس بازم هیس چیزی نگو که بیشتر اون علامت سوالی که روت هست بزرگتر کنی
باو cod باز نترسون منو ، قبوله دو هفته بعد که اینترنتم درسست شد با هم بازی کنیم پول هم وسط میزارم

دوست عزیز دلیلت که خیلی با مزست ولی کلا حاظر نیستم بحث رو ادامه بدم ، در ضمن هر وقت cod رو خریدی بیا بازی کنیم.
id:[BGC]AmiN47

حرف شما منطقیه ولی کلا قبول نداری که COD نوباش خیلی زیاده؟در واقع مقایسه ی من سر اینکه کدوم بیشتر نوب پسندن...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or