mw3 برای هرکسی چیزی تازه دارد.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
Infinity Ward بیان کرد که عنوان mw3 برای هر کسی چیزی تازه دارد.
Robert Bowling از این شرکت گفت:ما باید به طرفداران 30 میلیونی خود اعتماد کنیم و بازی ای مطابق خواسته آنها تهیه کنیم.
این بازی قطعا برای کسانی که این بازی را نکرده اند یا با این بازی آشنا هستنید چیز های جدید دارد و تجربه ای لذت بخش را میخواهد برای آنها به ارمغان بیاورد.
http://www.google.com/imgres?q=mw3&...&tbnw=223&start=0&ndsp=31&ved=1t:429,r:26,s:0
بین رقابت سنگین bf3،geow3 و حتی skyrim با این بازی،اینفیتی وارد تمام تلاش خود را میکند تا بازیکنان این بازی را به بازی های دیگر ترجیح دهند.

منبع:

اقا video رو دیدم کلی خندیدم از cod4 هم هستش و بعد از اون یه video قدیمی هست که برای cod4 دادن خود شرکت هم اینو داده lol و کلا خندیدم و خودت رو بردی زیر سوال video رو کامل دیدی ؟ اول طرف میاد c4 میزاری میترکونه چون perk jug دار نمیمیره رفیقش میاد با rpg مرغ اسمون رو میزنه که میکشتش و بعد همه طرف میره داخل بعد اون یکی که c4 گزاشته میاد در بره اونم دیوار رو میگیره به تیر جناب c4 کار هم میمیرن. یعنی تو هنوز نمیدونی از دیوار ها تیر رد میشه که بعد از این که cod4 اینو گزاشت توی Bc2 هم شاهدش بودیم ؟ کلا توی جفت بازی ها اگر دیوار زیادی کلفت نباشه تیر رد میشه ولی damage کمتری میده .

عزیزم خودم همه ی این موضوعات رو می دونم فقط گفتم که تو cod راحت می شه اینکارو کرد...متوجه نمی شم این توضیحات برای چیه!اینارو همه می دونن.

کل امکانات مولتی cod باسه نوباست 10 تا تیر ول بدی 5 نفر از پشت دیوار هم شده باگ می شن و میفتن!
منظورم باگ زدن بود...و اینکه تو bf یکنفره نمی شه 10 نفرو زد...

Last edited by a moderator:
دلیلش روشنه برادر.همه ی ما یک زمانی طرفدار سر سخت COD بودیم،و علتی که میبینید دوستان از بازیه
جدید اکتیوژن حمایت نمیکنند سیاست های غلطی هست که اکتیوژن در این چند وقت به علت تمع زیاد پیش گرفته.
و باعث شده که خاطرات خوب گیمرها از یک بازی فوق العاده خدشه دار بشه.

قطعا یک شرکت بزرگ و پول پرست مثل EA بی کار نمیشینه و از این حماقت اکتیوژن استفاده می کنه و پیش
خودش میگه حالا که این شرکت داره گند میزنه به آی پیش پس من از فرصت استفاده کنم و با یک بازیه خوب و
اصولی این رقیب که یک زمانی غولی بوده واسه خودش رو کنار بزنم.

شاید امثال این مهم اتفاق نیفته.ولی به تدریج و با این سیاست های اکتیوژن تا چند ساله دیگه COD جایی
میره که GUITAR HERO رفت.
و ما مثل اتفاقی که برای گیتار هیرو افتاد میبینیم که اکتیوژن رو صفحه اصلی سایتش نوشته : ما دیگه کال آف دیوتی تولید نمیکنم!!

کاملا با حرفه ایشون موافقم Rock bandـم اومد قشنگ جایه گیتار هیرو رو گرفت
cod 4 بازی کرده باشی می فهمی که می گن باگ زدن....
به هر حال از لحاظ نوب بودن مولتی cod واقعا شاهکاره...
(البته با دوستانی که promode بازی می کنن نبودم)
پرومود که از نوبم نوب تره برادر من، همه پرکارو حذف کردن، اسنایپ اسکوپش دیگه تکون نمیخوره، دمج اسلحه ها بیشتر شده، میخوای بمب بکاری A داری میکاری صدای کاشتن تا B میره، دیگه بازیو کردن کانتر، اون چرخش اسکوپ اسنایپ نباشه دیگه اسکیل چه معنی میده؟ پرومود پرومود، یه سری نوب که نتونستن خودشونو با موقعیت جدید وقف بدن رفتن بازیو کردن کانتر! اون پرکها و بقیه اسلحه هارو طراحی کردن و گذاشتن که ما استفاده کنیم!
فن های افراطی الان میریزن تو این تاپیک. به نظر من همگی صبر رو پیشه کنید بهتره. دو ،سه ماه دیگه همه چیز معلوم میشه اینجا الکی سر همدیگرو نخورید ، این دو تا بازی منتشر بشه یه جماعت راحت میشن :|
(ما که با حوصله منتظر میشیم تا تغییرات رو ببینیم)
کاملا صحیح، صبر کنین تا بازیا بیاد بعد بزنین تو سرو کله هم گرچند طرفدارای CoD خودشون بهتر میدونن که واقعا BF بهتره (Fan هیچکدومم نیستم ، فقط SF )

تاحالا در آن لحظه این همه پست یه جا پاک نکرده بودم. ملاحظه کنید دوستان اینجا مهد کودک نیست.

آره می بینم چقدر هم بارتونه...:)
استیم آیدی لطفا...
id steam من کنار اواتارم هست در ضمن من cod ها رو از استیم نخریدم که تو استیمم باشه . ولی بعضی وقت ها add none steam game بازی میکنم . من cod ها رو dvd اورجینالشو می خرم اگه از steam و بازی orginal سر در می اوردی می فهمیدی که قیمت بازی تو استیم به هیچ وجه 70 هزار تومن نیست جیگر . شماره شناسنامه و ادرس منزل لطفا :d

باو بس کنید دیگه ! هرچی هیچکی هیچی نمیگه دوباره میان شروع میکنن یه عده ! کسی از فن های BF3 دعوت کرده بیان اینجا مقایسه راه بندازن ؟! طرف تا حوصلش سر میره میاد یه حرف مجانی میزنه و 4 تا دیگه مثل خودش رو جمع میکنه و شروع به بحث کردن میکنه ! یه نگاه به اسم تاپیک بندازین ! اصلا کسی نظرتونو راجع به BF3 یا BO یا MW2 خواست ؟! این آقا یه حرفی زده و مسلما از رو هوا اینو نگفته و البته اون 30 میلیون نفری هم که گفته مسلما کم گفته (رجوع شود به پیش فروش بازی) ! حالا اگه کسی اطلاعی از ویژگی های جدید , مکانهای جدید یا کلا خبر جدیدی داره بذاره , اگه هیچکدوم از اینا رو ندارید (علی الخصوص فن های محترم BF3 ) برید دموهای بازیه خوبتونو ببینید و اینقدر نظرات بیخود ندین ! در مورد باگ هم بگم هیچ باگی تو سری MW وجود نداشت و تیر خوردن یه نفر از پشت دیوار باگ نیست , واقعیته ...
در مورد نوب و ... هم هرکس فکر میکنه هارد کور هست بیاد بازی کنیم ببینیم چی بلده , لطفا این به اصطلاح هاردکور بودنتونو اینقدر اینجا مطرح نکنید چون ربطی به بحث نداره !

• Like
Reactions: Gabit0
id steam من کنار اواتارم هست در ضمن من cod ها رو از استیم نخریدم که تو استیمم باشه . ولی بعضی وقت ها add none steam game بازی میکنم . من cod ها رو dvd اورجینالشو می خرم اگه از steam و بازی orginal سر در می اوردی می فهمیدی که قیمت بازی تو استیم به هیچ وجه 70 هزار تومن نیست جیگر . شماره شناسنامه و ادرس منزل لطفا :d
بحث منحرف نشه چون ناظم تذکر داد ، ولی تا اونجایی که من می دونم cod bo فقط تحت استیم اجرا می شه.
از فن cod هم عذر می خوام من عادت ندارم بحث کنم امیدوارم از بازی کردن لذت ببرید.
به اون می گن باگ زدن ولی باگ نیست!کاشکی متوجه بشید.

باو بس کنید دیگه ! هرچی هیچکی هیچی نمیگه دوباره میان شروع میکنن یه عده ! کسی از فن های BF3 دعوت کرده بیان اینجا مقایسه راه بندازن ؟! طرف تا حوصلش سر میره میاد یه حرف مجانی میزنه و 4 تا دیگه مثل خودش رو جمع میکنه و شروع به بحث کردن میکنه ! یه نگاه به اسم تاپیک بندازین ! اصلا کسی نظرتونو راجع به BF3 یا BO یا MW2 خواست ؟! این آقا یه حرفی زده و مسلما از رو هوا اینو نگفته و البته اون 30 میلیون نفری هم که گفته مسلما کم گفته (رجوع شود به پیش فروش بازی) ! حالا اگه کسی اطلاعی از ویژگی های جدید , مکانهای جدید یا کلا خبر جدیدی داره بذاره , اگه هیچکدوم از اینا رو ندارید (علی الخصوص فن های محترم BF3 ) برید دموهای بازیه خوبتونو ببینید و اینقدر نظرات بیخود ندین ! در مورد باگ هم بگم هیچ باگی تو سری MW وجود نداشت و تیر خوردن یه نفر از پشت دیوار باگ نیست , واقعیته ...
در مورد نوب و ... هم هرکس فکر میکنه هارد کور هست بیاد بازی کنیم ببینیم چی بلده , لطفا این به اصطلاح هاردکور بودنتونو اینقدر اینجا مطرح نکنید چون ربطی به بحث نداره !
دمت گرم، هار دکور به اونایی میگن که 1 جت و هلی میگیرن تو bf ، چشاشونو میبندن الکی کلیک میکنن بعد که 7،8 تا مردن خوش حال میشن میگن ما هارد کوریم،واقعان که =))

کم کم داریم به جایی میرسیم که طرفدارای BF میگن سری COD کلا به درد نمیخوره!!!!دوستان این نظراتتون رو برای سایت های مختلف بفرستید چون همه سایت ها به MW1 و MW2 امتیازهایی دادن که هیچ بازی تو سری BF اونارو نگرفته، نمیدونم چرا این همه اشکالات COD رو فقط تو این سایت همه میبینن، جدیدا هم که هر کی COD بازی میکنه میشه noob و هرکی طرفدار BF میشه یه هاردکور گیمر باسابقه و اصیل!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کلا اسم تاپیک کافیه توش COD باشه تا حمله ها شروع بشه
جدا از این بحث ها به شدت منتظر MW3 هستم، امیدوارم مثل دو شماره قبلی مولتی فوق العاده ای داشته باشه

عزیزم خودم همه ی این موضوعات رو می دونم فقط گفتم که تو cod راحت می شه اینکارو کرد...متوجه نمی شم این توضیحات برای چیه!اینارو همه می دونن.

منظورم باگ زدن بود...و اینکه تو bf یکنفره نمی شه 10 نفرو زد...
اگه اینا رو میدونستی این video رو نمیزاشتی و به این هم باگ نمیگن
اقا این حرفا چیه 1 نفر نمیتوه بزنه اقا من خودم با 1001 روش اگه یه سرور خوب باشه از base خودمون برات شروع میکنم میرم 1 کیل هم نمیدم همه رو هم برات به معنای واقعی slayer میکنم این حرفا چیه 1 نفر یه چیز اشتباهی گفته همه دارن اسکی میرن کی میگه نمیشه اخه ؟ همین hooman gofi از منم این کار رو بهتر میتونه انجام بده

دوستان طبعا یا با مفهوم تازه آشنا نیستند یا با معنای هرکس. هرکس MW بازی کرده، WaW و MW II و BO رو هم بازی کرده دیگه.

@Amir_dbcopper
من سر خیلی چیزا شرط میبندم که پاتو،‌یا دستت یا آی‌پیت را تابحال تو یه فروم خارجی نذاشتی که ببینی چه خبره :دی اونجا رعایت خیلی چیزا رو هم نمیکنن و بابی تُپُلی و مسئولین ذی‌ربط کال آو دیوتی رو از طریق اقوام سببی و نسبی مورد عنایت قرار میدند.

دمت گرم، هار دکور به اونایی میگن که 1 جت و هلی میگیرن تو bf ، چشاشونو میبندن الکی کلیک میکنن بعد که 7،8 تا مردن خوش حال میشن میگن ما هارد کوریم،واقعان که =))
نمیخواستم چیزی بگم ولی میخوام بهت یادآوری کنم همین توی COD:BO که سنگشو به دل میزنی،سوار هلی کوپتر میشدی....(من دوتا شو یادم میاد،مرحله ی آخر و توی جنگل شما که کلا فن COD هستین تعداد دقیقشو بگین) توی MW1 و MW2 هم که سوار شدیم دیگه...
پ.ن:دارم شک میکنم تا حالا COD بازی کرده باشی:|
پ.ن2:دارم شک میکنم توی عمرت BF بازی کرده باشی(چون هرکی حداقل یه بار تموم کرده باشه میفهمه که کل بازی سوار هلی کوپتر نیستی و سبکش همون سبک COD هست،First Person Shooter):|
پ.ن3:مجبور نیستی که الکی یه بازی ای که تاحالا بازی نکردی رو تخریب کنی:|
پ.ن4:سعی میکنم دیگه توی این تاپیک پست ندم:d
پ.ن5:فن های COD اینقدر مظلوم نمایی نکنین.هی میگین تا اسم COD توی عنوان هست حملات شروع میشه و... در نظر داشته باشین اگه توی نام تاپیک BF خودتون هم حمله میکنین:|
پ.ن6:امیدوارم که منظورم رو رسونده باشم
(چقدر پ.ن :d)
واقعا که=))

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Amin 47
صلا کسی نظرتونو راجع به BF3 یا BO یا MW2 خواست ؟!
خوشم میاد جواب خودشون رو می دن!
اگه اینا رو میدونستی این video رو نمیزاشتی و به این هم باگ نمیگن
اقا این حرفا چیه 1 نفر نمیتوه بزنه اقا من خودم با 1001 روش اگه یه سرور خوب باشه از base خودمون برات شروع میکنم میرم 1 کیل هم نمیدم همه رو هم برات به معنای واقعی slayer میکنم این حرفا چیه 1 نفر یه چیز اشتباهی گفته همه دارن اسکی میرن کی میگه نمیشه اخه ؟ همین hooman gofi از منم این کار رو بهتر میتونه انجام بده
شما می تونی 5 نفر رو همزمان بزنی؟

• Like
Reactions: S.dante
نمیخواستم چیزی بگم ولی میخوام بهت یادآوری کنم همین توی COD:BO که سنگشو به دل میزنی،سوار هلی کوپتر میشدی....(من دوتا شو یادم میاد،مرحله ی آخر و توی جنگل شما که کلا فن COD هستین تعداد دقیقشو بگین) توی MW1 و MW2 هم که سوار شدیم دیگه...
پ.ن:دارم شک میکنم تا حالا COD بازی کرده باشی:|
پ.ن2:دارم شک میکنم توی عمرت BF بازی کرده باشی(چون هرکی حداقل یه بار تموم کرده باشه میفهمه که کل بازی سوار هلی کوپتر نیستی و سبکش همون سبک COD هست،First Person Shooter):|
پ.ن3:مجبور نیستی که الکی یه بازی ای که تاحالا بازی نکردی رو تخریب کنی:|
پ.ن4:سعی میکنم دیگه توی این تاپیک پست ندم:d
پ.ن5:فن های COD اینقدر مظلوم نمایی نکنین.هی میگین تا اسم COD توی عنوان هست حملات شروع میشه و... در نظر داشته باشین اگه توی نام تاپیک BF خودتون هم حمله میکنین:|
پ.ن6:امیدوارم که منظورم رو رسونده باشم
(چقدر پ.ن :d)
واقعا که=))
ای خدا شما چقد نابغه این من مولتی پلیرشو میگم اول پسته منو بخون بعد بیا اینجا بنویس 1،2،3...

quote_icon.png
نوشته شده توسط Dante DMC

آخييييييييييش!!! 2 ساعته دارم پست هارو ميخونم، تنها كسي كه حرف حساب زد ايشون بوود، دمت گرررررررررررم!!!
اين دعواي COD و BF هم همش زير سر EA يه كه ميخواد توي اين دعوا بازيشو بفروشه، وگرنه اون موقع كه همه جا حرف از COD بوود، كسي BF رو نميشناخت، اصلن حسابش نميكردن، اين هم كه الان زبونشون درازه به خاطر سودجويي هاي Activition هست و بس . . . توي اسپويلر نوشتم ، يعني نميخوام بحث كنم، فقط نظرم رو گفتم

• Like
Reactions: veryhigh
ای خدا شما چقد نابغه این من مولتی پلیرشو میگم اول پسته منو بخون بعد بیا اینجا بنویس 1،2،3...
تو مولتی هم چاپر cod : bo هنوز respawn نشدی 2 بار ازش می خوری ،اوّل فکر کن بعد پست بده.
تو cod:bo هم اون آیدیت رو ندادی که می شه بدون استیم هم اجراش کرد.=))

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or