mw3 برای هرکسی چیزی تازه دارد.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
Infinity Ward بیان کرد که عنوان mw3 برای هر کسی چیزی تازه دارد.
Robert Bowling از این شرکت گفت:ما باید به طرفداران 30 میلیونی خود اعتماد کنیم و بازی ای مطابق خواسته آنها تهیه کنیم.
این بازی قطعا برای کسانی که این بازی را نکرده اند یا با این بازی آشنا هستنید چیز های جدید دارد و تجربه ای لذت بخش را میخواهد برای آنها به ارمغان بیاورد.
http://www.google.com/imgres?q=mw3&...&tbnw=223&start=0&ndsp=31&ved=1t:429,r:26,s:0
بین رقابت سنگین bf3،geow3 و حتی skyrim با این بازی،اینفیتی وارد تمام تلاش خود را میکند تا بازیکنان این بازی را به بازی های دیگر ترجیح دهند.

منبع:

این دادو بیداد هاتون به هیچ جا نمیرسه باید منتظر باشیم ببینیم چه غلطی میکنن این همه حرف میزنن واقعا راسته یا نه....

احتمالا یه چیزای جدیدی دارن!
من که منتظرم عرضه بشه!

داداش میبندی دیگه درست ببند
این اگه یه video بزاری ازش ممنون میشم دیگه هیچ کس اینو نگفته بود lol
حالا دوباره این تاپیکم قفل میشه. دیگه ادامه ندیم بهتره کلا
اولا من بعد 1000 hoursدلیلی‌ نمی‌بینم بازی رو که این همه بازی کردم خراب کنم

دوما یک همچنین چیزی رو من تو مپ crashخیلی‌ زیاد دیدم که تو اون ساختمون بزرگ از طبقه بالا بریclay زیرت منفجر می‌شه.

سوماً الان اینlol رو گذاشتی که چی‌؟ مثلا منو تحقیر کنی‌؟

بیا این فیلم رو خودت ببین ویدیوی رسمی هستش!
http://cdn.callofduty.com/hub/media/237/small.flv
من در مورد باگ زدن از پشت دیوار گفتم...

=)) شما هم اول استیم کارت منو یک نگاه بنداز...
تو گارنا چند سال cod 4 بازی کردم 1 سالم mw2 ، بلک آپس هم ارجینال دارم نه مثل شما که کپی میگیری و فن بازی هم در میاری...

دوستان من یکی اصلا دوست ندارم بازیی که بهش یک زمانی (بعد از انتشار mw2 ) بسیار امیدوار بودم بد دربیاد و اگر بازیشون خوب باشه ما هم استقبال می کنیم ولی از وقتی که شنیدم موتور بازی همونه دیگه حاظر به حمایت ازش نشدم...

من اين ويديويي كه شما گذاشتي رو نميتونم ببينم چون با ايپد تو سايتم ولي اگه در مورد كشتن از پشت ديوار هست كه بايد بگم شايد تو كانتر و cod 4 معروف باشه به باگ زدن ولي اين عمل باگ نيست ...

بیا این فیلم رو خودت ببین ویدیوی رسمی هستش!
http://cdn.callofduty.com/hub/media/237/small.flv
من در مورد باگ زدن از پشت دیوار گفتم...

=)) شما هم اول استیم کارت منو یک نگاه بنداز...
تو گارنا چند سال cod 4 بازی کردم 1 سالم mw2 ، بلک آپس هم ارجینال دارم نه مثل شما که کپی میگیری و فن بازی هم در میاری...

دوستان من یکی اصلا دوست ندارم بازیی که بهش یک زمانی (بعد از انتشار mw2 ) بسیار امیدوار بودم بد دربیاد و اگر بازیشون خوب باشه ما هم استقبال می کنیم ولی از وقتی که شنیدم موتور بازی همونه دیگه حاظر به حمایت ازش نشدم...

اقا video رو دیدم کلی خندیدم از cod4 هم هستش و بعد از اون یه video قدیمی هست که برای cod4 دادن خود شرکت هم اینو داده lol و کلا خندیدم و خودت رو بردی زیر سوال video رو کامل دیدی ؟ اول طرف میاد c4 میزاری میترکونه چون perk jug دار نمیمیره رفیقش میاد با rpg مرغ اسمون رو میزنه که میکشتش و بعد همه طرف میره داخل بعد اون یکی که c4 گزاشته میاد در بره اونم دیوار رو میگیره به تیر جناب c4 کار هم میمیرن. یعنی تو هنوز نمیدونی از دیوار ها تیر رد میشه که بعد از این که cod4 اینو گزاشت توی Bc2 هم شاهدش بودیم ؟ کلا توی جفت بازی ها اگر دیوار زیادی کلفت نباشه تیر رد میشه ولی damage کمتری میده .

من حاظرم BF3 Alpha برم ولی سمت MW3 نیام کلا در رگ ریشه سری BF نشون دهده یک HARDCORE گیمینگ

مثلا bf چه چیز تازه ای داره؟؟اینکه حمله کردن به ایران؟؟
منظورش از چیز تازه صحنه های سینمایی و هیجان انگیزه که واقعا تو طول بازی ادمو سرگرم میکنه...:x

این استاد Robert Bowling قبل از این هم حضور داشته ؟ :دی اصلا اسمش آشنا نیست یهو انگار از زیر بوته به عمل اومده :-?.

آقا تا اونجا که ما میدونیم اون که تیر از دیوار رد میشه باگ نیست!!
یه perk هست که وقتی فعالش کنی تیرت از تو دیوار رد میشه...

فن های افراطی الان میریزن تو این تاپیک. به نظر من همگی صبر رو پیشه کنید بهتره. دو ،سه ماه دیگه همه چیز معلوم میشه اینجا الکی سر همدیگرو نخورید ، این دو تا بازی منتشر بشه یه جماعت راحت میشن :|
(ما که با حوصله منتظر میشیم تا تغییرات رو ببینیم)

فن های افراطی الان میریزن تو این تاپیک. به نظر من همگی صبر رو پیشه کنید بهتره. دو ،سه ماه دیگه همه چیز معلوم میشه اینجا الکی سر همدیگرو نخورید ، این دو تا بازی منتشر بشه یه جماعت راحت میشن :|
(ما که با حوصله منتظر میشیم تا تغییرات رو ببینیم)
اورین اورین:d

این استاد Robert Bowling قبل از این هم حضور داشته ؟ :دی اصلا اسمش آشنا نیست یهو انگار از زیر بوته به عمل اومده :-?.

ایشون شغل شریف مرغ فروشی و سرخ کردن مرغ در یک پمپ بنزینی رو داشته تو شهر کنتاکی امریکا :|

من که تقریبا به یه اندازه منتظر هر دوشونم ولی BF3 بخاطر وجود کار تیمی بیشتر و طبیعی بودن یکم بیشتر چشم ادمو میگیره.
البته من زیاد از COD:BO خوشم نیومد ولی BF:BC2,MW2 عالی بودن.(از نظر مولتی):d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or