Muramasa Rebirth

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من dlc رو گرفتم! خیلی باحاله شکل مبارزه یکمی تغییر کرده! این شخصیت جدید تبدیل به گربه می تونه بشه و حرکت های خیلی باحالی انجام میده. حتما بگیرید

راستی حجمش چقدر بود
تو استوره من که هنوز نیومده :(

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
مهیار خط داستانی هم اضافه شده ؟ یا فقط کاراکتر جدیده ؟

آره داستان جدید و قشنگی هم داره. وقتی dlc رو نصب کنی اول بازی دو تا انتخاب برات میزاره. یکی Muramasa Rebirth یکی هم Genroku Legends

راستی حجمش چقدر بود
تو استوره من که هنوز نیومده :(
حجمش ۸۰ مگ.
عجیبه چون واسه اروپا هم هفته پیش اومد! به نظرم یه ایمیل بزن واسه ریجن خودت رو بپرس.

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
اوه اوه من تازه این فروم را دیدم. چه بازی باحالیه. ژانر بازیش چیه؟ توی استور EU اومده :-/ چنده؟ فیزیکیش هم هست ؟
ببخشید زیاد سوال پرسیدم :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اوه اوه من تازه این فروم را دیدم. چه بازی باحالیه. ژانر بازیش چیه؟ توی استور EU اومده :-/ چنده؟ فیزیکیش هم هست ؟
ببخشید زیاد سوال پرسیدم :d
2D Breat Em Up Side Scrolling
D: بازی خوبیه . اما Dragons Crown بهتره.

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
2D Breat Em Up Side Scrolling
D: بازی خوبیه . اما Dragons Crown بهتره.
اه آرمان اصلا نمیدونم چی کار کنم :| یه بازی میخوام بخرم حسابی گیج شدم :| از گرافیک این بازی خیلی خوشم اومد. عاشق این سبک گرافیکم. فکر کنم gameplay ش هم خوب باشه! اما b-man را چه کار کنم :(

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اه آرمان اصلا نمیدونم چی کار کنم :| یه بازی میخوام بخرم حسابی گیج شدم :| از گرافیک این بازی خیلی خوشم اومد. عاشق این سبک گرافیکم. فکر کنم gameplay ش هم خوب باشه! اما b-man را چه کار کنم :(
از نظره gameplay
إBAtman < Muramas < Dragons Crown
آین بازی Remake نسخه HD هست که قبلا روی Wii عرضه شده بود . بازی جدیدشون هم انحصاری ps3 و ویتا هست که Dragons Crown هست . خیلی هم بهتره و در همین سبک !

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
batman اشغاله خدایی اصلا کار نشده رو بازی. به هیچ وجه نمیشه با این که یه شاهکاره مقایسه کرد. اگه dmc بازی کرده باشی (مخصوصا ۳) حتما ازین خوشت میاد. اصلا یه حالتی داره گیم پلیش مثل بقیه کُند و بی روح نیست. خوراکه اینه که ۲۰ نفرو روی هوا قیچی کنی هی :d
از من بپرسن با ارزش ترین بازی که روی ویتا هست و ارزش خریدن ویتا داره چیه یکی Persona 4 یکی هم Muramasa

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
بچه ها بالاخره امروز Muramas Rebirth را خریدم :d 20 پوند هم پول دادم براش :| ولی وااااااااااای به نظرم ارزشش را داشت. خیلی بازیش قشنگه (حتی قشنگتر از dargons crown این قسمت مخصوص آرمان بود :d )
واااااااای گرافیکش محشره یعنی عاشق این سبک گرافیکم. فعلا فقط یه ذره رفتم جلو. از سبکش هم خوشم اومد. یه جورایی هک & اسلش میزنه :d
خدا کنه داستانش هم جذاب باشه. فعلا که چیز زیادی از داستان معلوم نیست تا ببینم چی میشه. ولی به هر حال از خریدنش راضیم ;)

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
بچه ها بالاخره امروز Muramas Rebirth را خریدم :d 20 پوند هم پول دادم براش :| ولی وااااااااااای به نظرم ارزشش را داشت. خیلی بازیش قشنگه (حتی قشنگتر از dargons crown این قسمت مخصوص آرمان بود :d )
واااااااای گرافیکش محشره یعنی عاشق این سبک گرافیکم. فعلا فقط یه ذره رفتم جلو. از سبکش هم خوشم اومد. یه جورایی هک & اسلش میزنه :d
خدا کنه داستانش هم جذاب باشه. فعلا که چیز زیادی از داستان معلوم نیست تا ببینم چی میشه. ولی به هر حال از خریدنش راضیم ;)

مبارکه. :) آدمو هی وسوسه میکنید بره هر چی هست تو استور رو بخره. :)

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
کار خوبی کردی :d ببین داستانش رو شاید تا آخر هم خوبه خوب نگیری. چون یه چیزایی (مفاهیم) داره که فقط ژاپنی ها می تونن کامل متوجه بشن.
تاحالا ۲ تا DLC براش اومده خیلی بازی با ارزشیه.

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
مبارکه. :) آدمو هی وسوسه میکنید بره هر چی هست تو استور رو بخره. :)
محسن دقیقا. الان 15 پوندم مونده. بعد هی تو استور میچرخم میگم اینا بخرم یا اون :| آدم همش را میخواد :|

کار خوبی کردی :d ببین داستانش رو شاید تا آخر هم خوبه خوب نگیری. چون یه چیزایی (مفاهیم) داره که فقط ژاپنی ها می تونن کامل متوجه بشن.
تاحالا ۲ تا DLC براش اومده خیلی بازی با ارزشیه.
تنکز، اتفاقا خیلی از این جور مفاهیم خوشم میاد. امیدوارم متوجه بشم، نهایتش یه walkthrough deep story میگیرم دیگه ;) کمک بچه های اینجا هم هست. خودتم اگه چیزی میدونی اگه بگی خوشحال میشم. راستی دو تا dlc داره :( اونا چندن؟ ارزش دارن یا نه؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
عمرا D: کله Muramasa بازی به 6 ساعت هم نمیره روی هم ! _ ! البته خیلی بستگی به Play Style داره ها D: میشه 20 هم رفت اما به نظره من هرچقدر میری جلوتر تکراری و یک نواخت میشه :(
اما گرافیک و محیط سازی و طراحی هنریش عالی هست .
راستی چقدر گرون 20 پوند ؟ توی استوره من 15 دلار بود فکر کنم !
D:
اره دیگه Beat Em Up هست ×_×

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
آره خیلی گرون بود :| اما من که خیلی خوشم اومد. فقط تنها مشکلش که تا الان به چشمم اومده (الان act 3 هستم) باس فایت هاشه. خیلی آسونه.
ولی به نظرم هیچ چیزش به پای گرافیکش نمیرسه. خارق العادست.
اونی هم که تو میگی آرمان 6 ساعت زمان نمیبره، کلا به نوع بازی گیمرا ربط داره. من الان تا اینجا که رسیدم و فقط هم با mohome بازی کردم، تا الان حدود 3 ساعت بازی کردم :d به یکی از Cave هاش رسیدم که توش کلی دشمن سخت میاد، نوشته بود level پیشنهادی 9 یا بالاتر، من levelم 17 بود :>

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
آره خیلی گرون بود :| اما من که خیلی خوشم اومد. فقط تنها مشکلش که تا الان به چشمم اومده (الان act 3 هستم) باس فایت هاشه. خیلی آسونه.
ولی به نظرم هیچ چیزش به پای گرافیکش نمیرسه. خارق العادست.
اونی هم که تو میگی آرمان 6 ساعت زمان نمیبره، کلا به نوع بازی گیمرا ربط داره. من الان تا اینجا که رسیدم و فقط هم با mohome بازی کردم، تا الان حدود 3 ساعت بازی کردم :d به یکی از Cave هاش رسیدم که توش کلی دشمن سخت میاد، نوشته بود level پیشنهادی 9 یا بالاتر، من levelم 17 بود :>
من ۳۵ دلار خریدم. هر dlc هم ۵ دلار. به نظرم گرون نیست چون الان نگاه کنی خیلی بازی های بیخود ۴۰ دلارن.
درجه سختی هم الان تو روی درجه آسون داری میری. ۳ تا درجه داره، توی درجه آخر یه ضربه بخوری game over ! من نصف ترافی هارو تاحالا گرفتم ۳۰ ساعت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر