Muramasa Rebirth

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
Muramasa عنوان انحصاری اکنش/نقش آوری Wii‌یکی از بهترین انحصاری های این کنسول در نسل حاضر هست. بعد از شایعات مختلف در خصوص امدن نسخه HD این عنوان به همراه Odin Sphere روی PS3 بالاخره شایعات قدری به واقعیت نزدیک شد و Muramsa Rebirth HD معرفی شد. البته نه برای PS3 بلکه برای کنسول دستی Vita!
muramasa_demon_blade.jpg

همونطور که میدونید یا شایدم نمیدونید سازنده بازی شرکت Vanillaware هست که بازی جدیدشون Dragon's Crown بزودی برای PS3 و Vita منتشر میشه. Muramasa مثل همه بازی های ساخته شده توسط این استدیو یه بازی دوبعدی ساید اکرول با سبک هنری نزدیک به مینیاتورهای ژاپنی هست که باعث میشه از لحاظ بصری بی اندازه خاص و زیبا بنظر برسن.

large.jpg
Oboro-Muramasa-8.jpg
Muramasa-rebirth-vita-1.jpg
2.jpg
Muramasa-rebirth.jpg

اما نسخه Vita بازی فقط یه پورت HD نیست!

بازی برای Vita به صورت کامل به صورت HD دوباره سازی شده و ما با یه پورت ساده و بدون هیچان طرف نیستیم.

گیم پلی بازی بر مبنی قابلیت های این کنسول طراحی مجدد شده و بازی به طور کامل ویژگی های منحصر به فرد این کنسول رو توی کنترل خودش لحاظ میکنه!

108 شمشیر جدید به بازی اضافه شده!

بالاخره یک دکمه مشخص برای پریدن تخصیص داده شده و با خیال راحت میشه پرید!

چهار تا شخصیت جدید به بازی اضافه شدن

Muramasa_new_characters.jpg

Nekomkata که سلاحش چنکک های تیزش هستن

Bumpkin کشاورز که سلاحش ابزار کشاورزی هست

Ninja یه نینجا که هرکاری که یک نینجا باید انجام بده رو انجام میده!

lmp‌ که میتونه اشخاص و اشیا سنگین تر از خودش رو به راحتی بلند کنه!

بازی همچنین Collector's Edition‌ هم داره که به همراه قطعات موسیقی بازی منتشر میشه.

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
بره كنسولي كه تنها فرقش با رقيبش گرافيكش و قدرت پردازششه خيلي انتظارات گرافيكي بالاتري دارم....

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
من این بازی رو خریدم. گیم پلی کـَره :d گرافیک، رنگ بندی و کلا اتمسفر بازی خیلی خیلی شبیه Trine هست (شایدم Trine شبیه اینه) البته با این تفاوت که تماما 2D هست.
یکم گرون هست اما شاهکاره.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من این بازی رو خریدم. گیم پلی کـَره :d گرافیک، رنگ بندی و کلا اتمسفر بازی خیلی خیلی شبیه Trine هست (شایدم Trine شبیه اینه) البته با این تفاوت که تماما 2D هست.
یکم گرون هست اما شاهکاره.
منم نمیدونم بازیش چرا گرونه هنوز !

من دنبال limited edition بازی هستم
بازی جدیدشون هم Dragons Crown خیلی عالیه ... اون 10 با Beyond میرسه دستم ×_× چه شود !

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
منم نمیدونم بازیش چرا گرونه هنوز !

من دنبال limited edition بازی هستم
بازی جدیدشون هم Dragons Crown خیلی عالیه ... اون 10 با Beyond میرسه دستم ×_× چه شود !
منم اینو گرفتم ببینم چطوره. با این حساب حتما Dragons Crown هم میگیرم. البته فیزیکی :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
منم اینو گرفتم ببینم چطوره. با این حساب حتما Dragons Crown هم میگیرم. البته فیزیکی :d
Muramasa خیلی قشنگه !
گرافیکش قشنگ چشمهای ادم رو نوازش میده انقدر زیبا کار کردن D:
Dragon Crown هم همین وضعه . منتها gameplay بازیش از Muramasa عمق و تنوعش بیشتره و بهتره.

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
با اینکه هنوز چیزی بازی نکردم حیفم اومد چندتا اسکرین شات ازین اثر هنری نزارم !

رستورانش خیلی باحاله ! انقدر غذا های بامزه و خوشگلی داره :d

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
با اینکه هنوز چیزی بازی نکردم حیفم اومد چندتا اسکرین شات ازین اثر هنری نزارم !

رستورانش خیلی باحاله ! انقدر غذا های بامزه و خوشگلی داره :d

خیلی خوشگله یعنی از نسخه ی Wii خیلی بهتره، من جایی ندیدم از این بازی بدی بگن.ویتا از این بازی دو بعدیا میخوادا!

خب بین این و Dragon Crown فکر میکنم این الویت داشته باشه چون نمیشه جایی جز ویتا بازیش کرد و متاش از Dragon Crown بیشتره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر