MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,579
نام
Mehrdad
داشتم فکر میکردم اگه یک حق انتخا داشتید بین سری
James Bond و Mission Impossible
کدوم رو انتخاب میکردید و چرا ؟
قطعا جیمز باند، جیمز باند کلاسیکه...

این کجا اون کجا :D اصن این چه حرفیه :D

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
اما استون دقیقا توی فیلم Poor Things چیکار کرد که لایق اسکار باشه؟ :D به جز دا*دن ما چیز دیگه ای از ایشون توی فیلم ندیدیم که لایق اسکار باشه حقیقتا! :D
چه فرقی می‌کنه انصافا کی ببره :D ولی در مورد اجراش به نظرم خیلی خوب درآورد پیچیدگی نقش کودک در بدن بزرگسال رو که البته پیش از این بارها مثلش رو دیده بودیم، یعنی چیز جدیدی نداشت. من صرفا برام جالبه اون ماست متحرک واسه فیلم اسکورسیزی و بخاطر ووک بودن جایزه نگرفت :D

♥aditore♥

کاربر سایت
Feb 13, 2012
428
نام
مسعود
اما استون دقیقا توی فیلم Poor Things چیکار کرد که لایق اسکار باشه؟ :D به جز دا*دن ما چیز دیگه ای از ایشون توی فیلم ندیدیم که لایق اسکار باشه حقیقتا! :D
اما استون بازیگر با استعدادیه و تو فیلمای قبلیش مثل La La Land ثابت کرده
این دومین اسکارشه و سری قبلی توی همون لا لا لند مقابل بازیگرایی مثل ناتالی پورتمن و مریل استریپ برنده شد بود

اوج کارشم بنظرم اون صحنه a lovely night با Ryan Gosling بود که بدون هیچ کاتی همزمان با غروب آفتاب گرفته شده بود

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
1710149864898.png

خیلی‌ها میگن اگه Dune دیوید لینچ شکست تجاری نمی‌خورد و در جذب حلقه منتقدان موفق می‌شد؛ مسیر کارگردانی‌اش به شدت تغییر می‌کرد؛ به عبارت دیگر؛ شاید هیچ‌وقت شاهد تویین پیکس یا جاده مالهالند نمی‌شدیم؛ خداشکر که تلماسه شکست خورد تا لینچ به آن لینچی تبدیل شود که سینما می‌خواست!

حالا اگر Dune ویلنوو شکست می‌خورد؛ آیا این کارگردان به دوران Prisoners، Enemy و سیکاریو بازمی‌گشت؟ ویلنوو سه فیلم علمی تخیلی پشت سرهم ساخت؛ هر سه تا هم تا حدودی موفق بودند؛ این بدین معنی است که ویلنوو به گذشته خود بازنمی‌گردد!

flesh & blood

کاربر سایت
Sep 27, 2012
322
نام
amir
سلام دوستان
از فیلم های قدیمی تا ۲۰ سال پیش چند تا فیلم که واقعا خوب باشن میتونین به من معرفی کنین؟
تو سبک جنایی- زندگی نامه - معمایی (هر ژانری باشه اشکالی نداره فقط قشنگ باشه)
جدیدا فیلم های قدیمی خیلی بیشتر جذبشون میشم
فیلمای الان اصلا حال نمیکنم مثلا اپنهایمر اینارو حال نمیکنم ببینم
ولی یه فیلمی مثلا ذهن زیبا یا زندانی ها و فارست گامپ اینا لامصبا اصن ادم از پاشون نمیتونه بلند بشه

Mammadkherad

کاربر سایت
Jan 15, 2023
50
نام
ممد
سلام دوستان
از فیلم های قدیمی تا ۲۰ سال پیش چند تا فیلم که واقعا خوب باشن میتونین به من معرفی کنین؟
تو سبک جنایی- زندگی نامه - معمایی (هر ژانری باشه اشکالی نداره فقط قشنگ باشه)
جدیدا فیلم های قدیمی خیلی بیشتر جذبشون میشم
فیلمای الان اصلا حال نمیکنم مثلا اپنهایمر اینارو حال نمیکنم ببینم
ولی یه فیلمی مثلا ذهن زیبا یا زندانی ها و فارست گامپ اینا لامصبا اصن ادم از پاشون نمیتونه بلند بشه
big fish
Mr. Nobody
Snatch
amelie

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
در جدیدترین اخبار ژاپن با من همراه باشید. دختری که همیشه دوست داشت با گودزیلا به قرار عاشقانه برود ، درنهایت به ارزویش رسید و با یک گودزیلا قراری عاشقانه را تجربه کرد.
ویدیو
View attachment ssstwitter.com_1710216357201.mp4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر