Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
513
نام
علی
اقا لطفا چند تا فیلم درست و حسابی کمدی معرفی می کنید (فیلم هایی که در سایت ها نوشته به سلیقه من جور نیست و اصلا خندم نمی گیره)

فیلم های کمدی که دوست داشتم (کلیک، horrible bosses، نهنگ عنبر، pk، دیکتاتور بزرگ، بد بویز 1،هتل بزرگ بوداپست، گوشواره، Paddington و ...)
فیم های معروفی که اصلا خوشم نیومد (احمق و احمق تر، بیمار بزرگ، Groundhog Day، The Big Lebowski، The Hangover، و...

فیلم کره ای یا هندی خوب هم داشتید که واقعا ارزش وقت گذاشتن داشته باشه ممنون میشم

اگر چند تا سریال خوش ساخت هم بگین که کمدی یا هیجانی باشه ممنون میشم سریال های ریتم کند خوابم می گیره !

سریال های مورد علاقه ام فرندز، فرار از زندان، وایکنیگ ها، موش، همه ما مرده ایم، و ...
سریال هایی که به سرعت برام تکراری شدند و رها کردم: مرده های متحرک، گامبی وزیر، دیدن، و...

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,357
View attachment dewV9L9lPWSQNcrE.mp4
Sad Tobey Maguire GIF

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
در مورد فیلم Dune و تیزر جدیدی که اخیرا پخش شده،بنده دو بار پارت اول رو دیدم و تیزرهای پارت دوم رو هم چندین بار تماشا کردم،نمی دانم این فیلم چه چیزی کم دارد ولی هر چقدر هم تلاش کرده اند که بتوانند فضای کتاب رو به خوبی در بیاورند به نظرم موفق نشده اند.البته انصافا مشخص است برای فیلم هزینه زیادی هم شده است و برخی از سکانس ها هم عالی است ولی کلیت فیلم اصلا نزدیک هم به اون چیزی که کتاب توصیف می کند نیست.با توجه به سبک نگارش کتاب و اینکه فیلم تقریبا تفاوت چشم گیری با کتاب ندارد(به جز یک سری تغییرات جزیی) عجیب هست که نتیجه کار اون چیزی که بنده فکر می کردم در نیامده است.البته قطعا خیلی ها از این فیلم لذت برده اند و نقدهای مثبت فراوانی هم دریافت کرده است و خودم هم سعی دارم پارت دوم رو با یک دیدگاه متفاوت نگاه کنم تا بتوانم از فیلم بیشتر لذت ببرم.ولی قبل از دیدن پارت اول در ذهنم فیلمی تداعی می شد که تا سال ها ماندگار باشد ولی متاسفانه برای من اون چیزی که انتظار داشتم نبود.

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,070
نام
Ali
در مورد فیلم Dune و تیزر جدیدی که اخیرا پخش شده،بنده دو بار پارت اول رو دیدم و تیزرهای پارت دوم رو هم چندین بار تماشا کردم،نمی دانم این فیلم چه چیزی کم دارد ولی هر چقدر هم تلاش کرده اند که بتوانند فضای کتاب رو به خوبی در بیاورند به نظرم موفق نشده اند.البته انصافا مشخص است برای فیلم هزینه زیادی هم شده است و برخی از سکانس ها هم عالی است ولی کلیت فیلم اصلا نزدیک هم به اون چیزی که کتاب توصیف می کند نیست.با توجه به سبک نگارش کتاب و اینکه فیلم تقریبا تفاوت چشم گیری با کتاب ندارد(به جز یک سری تغییرات جزیی) عجیب هست که نتیجه کار اون چیزی که بنده فکر می کردم در نیامده است.البته قطعا خیلی ها از این فیلم لذت برده اند و نقدهای مثبت فراوانی هم دریافت کرده است و خودم هم سعی دارم پارت دوم رو با یک دیدگاه متفاوت نگاه کنم تا بتوانم از فیلم بیشتر لذت ببرم.ولی قبل از دیدن پارت اول در ذهنم فیلمی تداعی می شد که تا سال ها ماندگار باشد ولی متاسفانه برای من اون چیزی که انتظار داشتم نبود.
دیروز یه مصاحبه از ربکا فرگوسن (بازیگر) خوندم. گفته بود نسخه اول در قیاس با نسخه دوم هیچه!
حالا باید منتظر بود...
من خودم نسخه اول رو خیلی دوست داشتم، امیدوارم نسخه دوم واقعاً بهتر باشه...

• Like
Reactions: Philip Marlowe

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
کلا فیلمی هست از کتابش بهتر باشه مگه؟
حتی ارباب حلقه ها با اون همه ارادتی که بهش هست بازم کتابش نمیشه...

• Like
Reactions: jetalpha

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
کلا فیلمی هست از کتابش بهتر باشه مگه؟
حتی ارباب حلقه ها با اون همه ارادتی که بهش هست بازم کتابش نمیشه...
رفیق نیازی نیست لزوما بهتر باشند،نزدیک به همون چیزی که کتاب ارائه کرده باشد هم فیلمی بسازند عالی هست.بین عناوین معروف الان من چیزهایی که حضور ذهن دارم The Godfather و خیلی از فیلم های اقتباس گرفته شده از رمان های Stephen King و همین Lord of the Rings رو میشه مثال زد.ولی به نظر بنده تلماسه نتوانسته به اندازه پدرخوانده و ارباب حلقه ها اقتباس موفقی باشد.اگر هم سمت کتاب های کمتر شناخته شده تر برویم که لیست خیلی طولانی می شود نوشت.

• Like
Reactions: Changed_Man 50

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
رفیق نیازی نیست لزوما بهتر باشند،نزدیک به همون چیزی که کتاب ارائه کرده باشد هم فیلمی بسازند عالی هست.بین عناوین معروف الان من چیزهایی که حضور ذهن دارم The Godfather و خیلی از فیلم های اقتباس گرفته شده از رمان های Stephen King و همین Lord of the Rings رو میشه مثال زد.ولی به نظر بنده تلماسه نتوانسته به اندازه پدرخوانده و ارباب حلقه ها اقتباس موفقی باشد.اگر هم سمت کتاب های کمتر شناخته شده تر برویم که لیست خیلی طولانی می شود نوشت.
من کتاب دون رو نخوندم ولی اینجوری که ملت میگن متوجه شدم فیلمه شوخیه در مقابلش، خیلی خلاصه و سطحی تر هست. البته اگه به عنوان یه چیز مستقل بهش نگاه کنیم فیلم خوبیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر