Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
این بهتره ؟

یا این؟
هیچ کدوم
اگه ریلیز کم حجم با کیفیت عالی میخواید فقط انکودهای QxR
Download John Wick - Chapter 4 (2023) (1080p BluRay x265 HEVC 10bit AAC 7.1 Tigole) [QxR] Torrent | 1337x
البته من خودم منتظر 2160p هستم که احتمالا در حال انکوده و به زودی میاد
ریلیزای QxR شامل پشت صحنه ها و مصاحبه هایی که روی دیسک بلوری هم هست میشه که اگه دیگه خیلی Nerd هستید می تونید بگیریدشون و ببینیدشون :))

545454.JPG

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
هیچ کدوم
اگه ریلیز کم حجم با کیفیت عالی میخواید فقط انکودهای QxR
Download John Wick - Chapter 4 (2023) (1080p BluRay x265 HEVC 10bit AAC 7.1 Tigole) [QxR] Torrent | 1337x
البته من خودم منتظر 2160p هستم که احتمالا در حال انکوده و به زودی میاد
ریلیزای QxR شامل پشت صحنه ها و مصاحبه هایی که روی دیسک بلوری هم هست میشه که اگه دیگه خیلی Nerd هستید می تونید بگیریدشون و ببینیدشون :))

View attachment 295957
مشکلش اینجاست که فقط نسخه های بلوری رو منتشر میکنه اگه خیلی عجله داشته باشی برای دیدن حتی نسخه های web dl مجبوری از ریلیزهای دیگه ای استفاده کنی

• Like
Reactions: SiminSecret

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
انقدر هایپ John Wick 4 بالا بود که بالاخره نشستم قسمت‌های قبلی رو دیدم و... چقدر در گمراهی به سر می‌بردم که تا حالا ندیده بودم! :D
آدم اگه بخواد گیر بده، می‌شه کلی ایراد از این مجموعه گرفت. از بازی داغون جناب کیانو ریوز تا غیرمنطقی بودن شخصیت جان ویک از نظر قدرت و استامینا و... که سوپرمن رو هم توی جیبش می‌ذاره یا مثلاً بعضی صحنه‌ها و کاراکترهای خز به سبک فیلم‌های مبارزه‌ای قدیمی (که البته عمدی هست)، ولی اصل کار یعنی اتمسفر خاص این سری و صحنه‌های اکشن و مهیج انقدر محشر از آب در اومده که کلی لذت بردم از فیلم‌ها.
یه سری از بخش‌های قسمت سوم که توی هر فیلم دیگه‌ای می‌شد بهشون کلی گیر داد، ولی اتفاقاً همین بخش‌ها برای من جزو بهترین سکانس‌های فیلم سوم بودن:
اون کاراکتر ژاپنیه که رسماً از دل فیلم‌های درپیت قدیمی بیرون اومده بود، خیلی چیز جالبی بود! :D اوج کار هم اونجا بود که داشت انگلیسی حرف می‌زد و یه دفعه زد تو فاز ژاپنی و یه چیزی تو این مایه‌ها گفت که «ما هر دومون خیلی خفن هستیم، مستر ویکّه!» :))
اون تیکه مبارزه جان ویک با نوچه‌های ایشون هم خیلی باحال بود که آخرش کار رسید به کشیدن کمربند! :D
یا مثلاً اواخر فیلم که نیروهای دشمن به سبک Horde Mode توی بازی‌های ویدیویی می‌ریزن توی ساختمون و جان ویک در کنار عشق من، مرحوم مغفور لنس ردیک می‌رن سراغ اتاق اسلحه و دو نفری ۲۰۰ نفر رو منهدم می‌کنن! بعد وسط کار انگار مسابقه فوتبال هست و داور سوت استراحت بین دو نیمه رو زده، خیلی ریلکس و راحت برمی‌گردن اتاق و می‌گن حاجی چند تا اسلحه جدید می‌خوایم! :))
خیلی حال می‌کنم با این فضای جالب فیلم که از یه طرف مثلاً جدی هست و از اون طرف هم یه طنز مخصوصی داره که ترکیب این دو تا به نتیجه خیلی خوبی رسیده. :D
صبر و تحمل ندارم برای دیدن قسمت چهارم. مخصوصاً اون سکانسی که می‌گن شبیه Hotline Miami (یا به عبارت دقیق‌تر Hong Kong Massacre) هست و می‌خوام ببینم ترکیب اون فضا با اکشن درجه یک این مجموعه چطوری از آب در اومده.

حالا اینا به کنار، نکته ای که هست به نظر من قسمت 4 بهترین قسمت تو کل سری هست.

اکشن فوق العاده اش به کنار، خود فیلم خیلی شبیه گیمه. قسمت های مختلف فیلم دقیقا حس چپتر های یک گیم را میده. یک سری جاهاش واقعا آرزو میکردم یک بازی به سبک سال های 2000-2005 با همین کیفیت و سکانس ها ساخته می شد.

شات های فیلم هم به جد با کیفیت هست+ پوزیشن دوربین تو اکثر موارد حرف نداره. یک بخشش کاملا حس بازی کردن یک بازی تاپ دان ایزومتریک را داشتم.

بعد Mad Max بهترین فیلم اکشنی بود که به شخصه تو سال های اخیر دیدم

Soul Of Cinder

کاربر سایت
Dec 4, 2016
317
نام
Incarnation Of Kings
View attachment EXPEND4BLES (2023) Official Trailer - Jason Statham, 50 Cent, Megan Fox, Dolph Lundgren.mp4
اولین تریلر فیلم The Expendables 4 (Expend4bles) به کارگردانی اسکات وا منتشر شد.
تیم بازیگران: سیلوستر اِستالونه، جیسون استاتهام، هانس لاندگرن، ایکو اویس، فیفتی سنت و مگان فاکس.
تاریخ اکران 22 سپتامبر (31 شهریور).
expendables-4-poster-64809e5bda7f5.jpg
==================
نمرات فیلم
Transformers: Rise of the Beasts
Screenshot_2023-06-08-00-06-17-44_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg Screenshot_2023-06-08-00-06-53-06_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

BALALEHABASHI

کاربر سایت
Feb 4, 2023
116
dungeons and dragons
بعد مدت ها یک فیلم دیدم که " حال خوب" بهم داد . صاف ساده صادق مستقیم منو برد به اون قدیما . فیلم نه خودشو جدی میگیره نه پیام میده نه الف سیاه میده نه پری الجی داره و نه هیچ المان رو اعصابی و این خودش بزرگترین موفقیت فیلمه. هالیوود بی پدر و مادر که میتونی فیلم اینطوری بسازی خفه خون مرگ بگیر و از این نقش مصلح اجتماعی بیا بیرون و مث آدم فیلمتو بساز

Soul Of Cinder

کاربر سایت
Dec 4, 2016
317
نام
Incarnation Of Kings
View attachment Poor Things _ Official Trailer _ Searchlight Pictures.mp4
تریلر جدید فیلم Poor Things به کارگردانی یورگوس لانتیموس دقایقی پیش منتشر شد.
تیم بازیگران: اما استون، ویلیام دفو، رامی یوسف و مارک رافلو.
تاریخ اکران: 8 سپتامبر (17 شهریور).
20230608_170007.jpg

آخرین ویرایش:

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,664
نام
Moein
مودم خستست، این روزها حس و رمق هیچ کاری رو ندارم، یه چند تا فیلم حال خوب کن اگر میشناسید معرفی کنید شب بشینم ببینم.
Screenshot_20230608-180951~2.png
با اینکه اصلا از فیلم موزیکال خوشم نمیاد ولی کانسپت تنهایی و نوع بیان کردنش و سینماتوگرافیش خیلی نظرمو جلب کرد و خوشم اومد ازش

Soul Of Cinder

کاربر سایت
Dec 4, 2016
317
نام
Incarnation Of Kings
مودم خستست، این روزها حس و رمق هیچ کاری رو ندارم، یه چند تا فیلم حال خوب کن اگر میشناسید معرفی کنید شب بشینم ببینم.
تجویز من برای شما تماشای فیلم Ferris Bueller's Day Off هست :D
aiZSDMYPvmG5gUfgspChZU.jpg

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
759
نام
Saeed
dungeons and dragons
بعد مدت ها یک فیلم دیدم که " حال خوب" بهم داد . صاف ساده صادق مستقیم منو برد به اون قدیما . فیلم نه خودشو جدی میگیره نه پیام میده نه الف سیاه میده نه پری الجی داره و نه هیچ المان رو اعصابی و این خودش بزرگترین موفقیت فیلمه. هالیوود بی پدر و مادر که میتونی فیلم اینطوری بسازی خفه خون مرگ بگیر و از این نقش مصلح اجتماعی بیا بیرون و مث آدم فیلمتو بساز
بنده هم از دیدن این فیلم بسیار لذت بردم
دوستان من کلااهل فیلم نبودم و فیلم خیلی کم دیدم و الان بیشتر بخاطر تقویت زبان شروع کردم فیلم دیدن.
فیلم مشابه این فیلم که چند نفر دنبال گنج یا چیز ارزشمندی هستن و با داستان خوب که آدمو جذب کنه و حالت ادونچر و اساطیری داشته باشه، چی معرفی میکنید؟

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,205
نام
محمد
بنده هم از دیدن این فیلم بسیار لذت بردم
دوستان من کلااهل فیلم نبودم و فیلم خیلی کم دیدم و الان بیشتر بخاطر تقویت زبان شروع کردم فیلم دیدن.
فیلم مشابه این فیلم که چند نفر دنبال گنج یا چیز ارزشمندی هستن و با داستان خوب که آدمو جذب کنه و حالت ادونچر و اساطیری داشته باشه، چی معرفی میکنید؟
Stardust 2007 اگه ندیدی یه ادونچر فانتزی خفنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر