Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,507
نام
سپهر
چرا یک عده اصرار دارند که در فیلم‌های اکشن حتماً باید شاهد دیالوگ‌های فلسفی و پرطمطراق باشند؟ یک «ماتریکس» و پکیج «نولانیسم» را دستتان گرفته‌اید و تاریخچه ژانر اکشن را به پیش و پس از «ماتریکس» و «نولانیسم» تقسیم می‌کنید؟ اصل ارشد روایت در سینمای اکشن همان Visual Storytelling است؛ به بیان دیگر، توصیف صحنه در فیلم‌نامه فیلم اکشن در اولویت قرار دارد. فیلم‌نامه‌نویس «جان ویک 4» در توصیف صحنه‌های نبرد عالی کار کرده است؛ او دلیل خود را برای اینکه کیانو ریوز تنها 380 کلمه دیالوگ دارد، ابراز می‌کند. «استوری‌برد» هم تعیین‌کننده است؛ «مدمکس: جاده خشم» یک استوری‌برد بسیار غنی دارد؛ شاید اسکار کمی به سینمای اکشن بی‌میل باشد اما همان استوری‌برد می‌توانست نامزد بهترین فیلم‌نامه اقتباس شود.دنبال منطق در «جان ویک» می‌گردید؟ آیا به جهان‌سازی آن دقت نکرده‌اید؟! «جان ویک» یک اکشن سورئال است.

در این دو قسمت پایانی «ماموریت غیرممکن» گفت‌وگو شاخی نمی‌بینیم! بخشی از فیلم‌نامه John Wick 3 را برایتان به اشتراک می‌گذارم:

1685532306057.png

آخرین ویرایش:

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,596
بعد از خبر بچه دار شدن رابرت دنیرو، حالا نوبت آل پاچینوی ۸۲ ساله هست که ظاهرا ماه دیگه از دوست دختر ۲۹ ساله صاحب فرزند میشود!

Irish men at it :D
ماله یکی دیگست الکی گفتن ماله آله تا ارثو میراث نصیبش بشه

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,075
نام
M o h A M a d
یه چیزی سر دلم مونده،جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم بگم:
RARBG بعد از 15 سال تعطیل شد.بهترین سایت تورنت بود.سال ها بود ازش استفاده میکردم.هفته ای دو سه بار رو سر میزدم بهش.
:((
الان بهترین جایگزین چی هست

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
934
نام
Ahmad
الان بهترین جایگزین چی هست
نمیخوام زیاد آف تاپیک برم.شما پرسیدی میگم.خودم گیجم هنوز واقعا.
این بهترین بود به نظر من.گزینه های بعدی میشن YTS ,1337 و Kickass

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد
View attachment 295287

نقدها و نمرات Spider-Man: Across the Spider-Verse منتشر شد

▫️Rotten Tomatoes: 97/100 (از 33 نقد)

▪️Metacritic: 86/100 (از 25 نقد)
فکر کن دوتا اسپایدی انیمیشن بدی جفتشم اسکار ببره
عجب تیمی جمع کرد سونی سر این انیمیشن... =D>

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اهم :-"
گویا فیلم برداری فیلم Nosferatu از رابرت اگرز تموم شده چند روز پیش.
Robert Eggers’ ‘Nosferatu’, with Willem Dafoe and Bill Skarsgård, wraps Prague shoot

احتمالا نیمه اول 2024 منتشر بشه. من فقط به این Lily rose depp خیلی شک دارم مخصوصا اینکه اخیرا سر بازیش توی the idol خیلی بهش توپیدن :-" ولی خود به عاقای رابرت اگرز اعتماد داریم :-"
+
1685579390807.png

نسخه ی با کیفیت دیجیتال زودتر منتشر میشه به احتمال زیاد.

خیلی منتظرم یه بار دیگه فیلمو ببینم ولی از اون مهمتر منتظرم نظرات دوستانی که فیلمو میبینن رو بخونم :-"
+

یه چیزی سر دلم مونده،جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم بگم:
RARBG بعد از 15 سال تعطیل شد.بهترین سایت تورنت بود.سال ها بود ازش استفاده میکردم.هفته ای دو سه بار رو سر میزدم بهش.
:((
حیف شد واقعا :( جدا از خود سایت، اون لیست جدیدترین فیلم هایی منتشر شده که بالای سایت بود خیلی خوب بود و من از اونجا میفهمیدم کدوم فیلم ها کیفیت خوبشون منتشر شده...

آخرین ویرایش:

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,075
نام
M o h A M a d
نمیخوام زیاد آف تاپیک برم.شما پرسیدی میگم.خودم گیجم هنوز واقعا.
این بهترین بود به نظر من.گزینه های بعدی میشن YTS ,1337 و Kickass
به غیر از yts که فیلم ریلیز میکنه بقیه سایتها p2p هستند. برای فیلم و سریال فکر نکنم ریلیزر حرفه ای ما داشته باشیم

• Like
Reactions: Tatsumaru

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
یه جا خوندم که گویا وضعیت فروش The Little Mermaid تو بازه‌ای که پیش بینی میکردن نتونسته به اون مقداری که انتظارشو داشتن برسه. برام عجیبه که همین 200 و خورده‌ای هم که فروخته چجوری خانواده ها راضی شدن برن و این فاجعه رو تماشا کنن! امیدوارم یه ضرر حداقلی هم که شده به دیزنی و عواملش وارد کنه که بفهمن چه گندی زدن! اللخصوص اون بازیگر چندشش که یجوری تو مصاحبه ها رفتار کرده انگار از اسمون نازل شده که تا حق رنگین پوستارو بگیره! کارنامه طرفو میبینی آثارش یکی از یکی گ.ه.ی تره ولی یجوره قیافه گرفته هرکی ندونه انگار با The Little Mermaid چه دستاورد تاریخی و انقلابی رو کسب کرده! موندم اگه این لایو اکشن نبود چه چیزی برای نشون دادن از خودش تو نقشی که مناسبش باشه داشت!
دم چینی ها هم گرم که افتابه گرفتن به این فیلم و فروشش اونجا فاجعه بار بوده :D

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
یه جا خوندم که گویا وضعیت فروش The Little Mermaid تو بازه‌ای که پیش بینی میکردن نتونسته به اون مقداری که انتظارشو داشتن برسه. برام عجیبه که همین 200 و خورده‌ای هم که فروخته چجوری خانواده ها راضی شدن برن و این فاجعه رو تماشا کنن! امیدوارم یه ضرر حداقلی هم که شده به دیزنی و عواملش وارد کنه که بفهمن چه گندی زدن! اللخصوص اون بازیگر چندشش که یجوری تو مصاحبه ها رفتار کرده انگار از اسمون نازل شده که تا حق رنگین پوستارو بگیره! کارنامه طرفو میبینی آثارش یکی از یکی گ.ه.ی تره ولی یجوره قیافه گرفته هرکی ندونه انگار با The Little Mermaid چه دستاورد تاریخی و انقلابی رو کسب کرده! موندم اگه این لایو اکشن نبود چه چیزی برای نشون دادن از خودش تو نقشی که مناسبش باشه داشت!
دم چینی ها هم گرم که افتابه گرفتن به این فیلم و فروشش اونجا فاجعه بار بوده :D
دیزنی یه مدته داره با لایو اکشن ها و انیمیشن هاش تر میزنه توی فروش. فقط هم دلیلش لجبازی سر انتخاب بازیگر و صدا پیشه و صحنه های گی هست و بس.

---
سونی پیش بینی میکنه انیمیشن جدید اسپایدرمن افتتاحیه 150 میلیون دلاری داشته باشه 🔥

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر