mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
بابا یه پری عوض کردن دیگه شما مگه اصلا پری دیدین که بدونید چه شکلیه؟ شاید اصن همه شون کچل و سیاهن :D
از اون طرف تغییراتشون توی حلقه های قدرت واقعا نابخشودنیه اخه لامصبا خوبه تاکین تو کتاب نوشته هر خانواده الف چه رنگین و چه رنگ مویی دارن اخه الف سیاه رو از کدوم سوراختون در آوردین نامردا
دست اینا باشه 5 سال دیگه یه اقتباس از پینوکیو میدن که گی ـه و برای پیدا کردن true love ـش از دست پدر ژپتو فرار میکنه...
علنا دارن گند میزنن به خاطرات ملت :D آخه لامصبا حالا پری سیاه رو یه جوری هضمش میکنیم، چرا پری سیاه "کچل" ؟! اونم با این قیافه خشن!! خدایی من اگه اینو تو بچگیم میدیدم شب ادراری میگرفتم... :|

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,503
نام
سپهر
فیلم بایوشاک توسط فرانسیس لارنس (کارگردان هانگر گیمز، من افسانه هستم) کارگردانی می‌شود و سناریو آن را مایکل گرین (لوگان، بلید رانر 2049 و سریال خدایان آمریکایی) خواهد نوشت. این اقتباس از مین‌استرین نتفلیکس پخش خواهد شد.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,340
نام
مــاکــان
تریلر انیمیشن پینوکیو با بازی تام هنکس و پری مهربان سیاهپوست lgbt توسط کمپانی دیزنی معرفی شد تبریک به جامعه ..........
یه کراش دوران کودکی ما هم رحم نکردن:-??
اونوقت میگن چرا رائفی پور اینطوری میگه....... به خدا دیگه گندشو دراوردن
آقا بیا ایشون تایید کردن که فرشته ها همین شکلی یغور و گولاخن.
View attachment Angle.mp4

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
تاپ‌گان موریک چقدر خوب بود. سکانسای مهم و هیجان‌انگیزش رو خیلی خوب دراورده بودن به کمک موسیقی فوق‌العاده‌ای که داشت. برای من از شروع تا پایانش عالی و سرگرم کننده بود. این فروش و استقبال بالایی که داشت واقعا حقش بود. اون نیم ساعت ۴۰ دقیقه آخرش رو چقدر خفن ساخته بودن. به مقداری زیادی بد اَس بود :D مشتاقانه منتظر میشن ایمپاسیبل بعدی میمونیم.

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
این Decision to leave رو شما چجوری دیدین؟ تو Subscene همه دارن میگن زیرنویس‌های انگلیسی فیلم افتضاحه و کسی که قابل تحمل‌ترین زیرنویس رو داده هم گفته بهتره تا اومدن زیرنویس رسمی منتظر بمونید! زیرنویس‌های فارسی هم که ترجمه انگلیسی هستن و مثلا بهترینش رو گرفتم که حداقل فیلم رو ببینم پنج‌تا جمله‌اش هم منطقی نبود!

به سختی :-"
این زیرنویس انگلیسی هایی که ازش هست مثل اینکه همگی از تکست کره ای گوگل ترنسلیت شدن :| یه سری جمله ها نسبتا بی معنی میشدن (مخصوصا توی دیالوگ های طولانی) ولی در کل قابل تحمل بود.

من خودم وقتی زیرنویس درست حسابی بیاد باز فیلم رو یه بار دیگه میبینم...

سلام به هر دو دوست عزیز :D
من میخواستم این چند روزه این فیلم رو ببینم ولی با توضیحات شما کلا گذاشتمش برای آینده
فقط شرمنده، ممنون میشم هر زمانی که یک زیرنویس درست حسابی دیدید اومده یک اطلاعی توی این تاپیک بدید تا ما هم بی نصیب نمونیم :D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
این The Handmaiden یه نسخه اکستندد داره. کسی میدونه اضافاتش چیه؟
تقریبا 20 دقیقه محتوای اضافه داره و اگه درست یادم باشه ترتیب نشون دادن یه سری سکانس ها هم عوض شدن توی نسخه extended.
+
اکثر نسخه های که توی اینترنت برای دانلود هستن هم همین اکستندد هستن حتی خیلی از اونایی که فقط با عنوان bluray و ... منتشر شدن، بدون اسم بردن از extended cut و ...

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,358
سلام به هر دو دوست عزیز :D
من میخواستم این چند روزه این فیلم رو ببینم ولی با توضیحات شما کلا گذاشتمش برای آینده
فقط شرمنده، ممنون میشم هر زمانی که یک زیرنویس درست حسابی دیدید اومده یک اطلاعی توی این تاپیک بدید تا ما هم بی نصیب نمونیم :D
یه ساب انگلیسی داره که 90 درصد اوکیه و می تونی باهاش ببینی
ولی ساب های فارسی همه قبل این زیرنویس و با ساب اشغال ترجمه شدن و فاقد کیفیت مناسب هستن

• Like
Reactions: bezad

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
یه ساب انگلیسی داره که 90 درصد اوکیه و می تونی باهاش ببینی
ولی ساب های فارسی همه قبل این زیرنویس و با ساب اشغال ترجمه شدن و فاقد کیفیت مناسب هستن
ممنون ازت
دیگه 90 درصدش رفته، منتظر میمونم اون 10% آخرش رو هم کامل کنن بعد میبینمش :D
برای فارسیش هم میریم زیر پیج 30نما و آرین دراما بست میشینیم شاید ترجمه درست حسابی تحویلمون دادن :D

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
سلام.دوستان عزیز یه سوال فنی!
من برای دانلود فیلم ها بین کیفیت تصویر نهایی مردد هستم! یک فیلم به عنوان مثال فیلم 1917 تو یک سایت نسخه4k و HDR 10bitحجمش۴ گیگ هست! و نسخه ی 1080 یک نسخه۵ گیگ داره و یک نسخه۶ گیگ! که4k نسخه۲۶۵ هست و دو نسخه دیگه۲۶۴ هستند
الان کدوم کیفیت تصویر بهتر رو تلویزیون به من میدن؟تیوی هم 4k هست هم HDR و هم 10 بیت، ولی این تفاوت حجم بالاتر نسخه۱۰۸۰ من رو مردد کرده که این بهتره ایا و اینو دان کنم؟ فقط این فیلم نیست چندین مورد دیگه هست تو کلی سایت ها که مثلا نسخه 4k شده ۷ گیگ.همین فیلم تو همون سایت نسخه ۱۰۸۰ زده۱۸ گیگ مثلا
به چه موردی دقت کنم که همیشه کیفیت بهتره رو دانلود کنم؟ حجم دانلود مشکلی ندارم و اوکیه
کیفیت نهایی تصویر واسم مهمه که کدوم بهتره

1080p / BluRay / AC3 5.1CH / x264 / AdiT / 6.19 GB
F9A5B9DA-1EDD-4D95-875F-B5821C4277B2.jpeg
2160p / BluRay / AAC 7.1CH / x265 / 10bit / HDR / PSA / 4.48 GB
13EAB353-133D-4F72-B603-6B783C206BB7.jpeg
1080p / BluRay / AAC 7.1CH / x265 / 10bit / Tigole / 5.48 GB
7FC97F53-ED24-427B-B108-26C6B66B3FDB.jpeg
ممنون میشم یک فرد که اطلاع درست داره راهنمایی کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر