Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
این عنکبوت مقدس هنوز رو پردس؟ کی میاد؟ شدید مشتاقم به دیدنش، موضوع خیلی خوبی داره.
همین که اعصاب خیلیا رو بهم ریخته یعنی خوب فیلمیه :-" :D
رو پرده هم نیومده هنوز و فقط توی جشنواره کن پخش شده.
تازه از 13 جولای میره روی پرده توی بعضی کشور ها و فعلا معلوم نیست کیفیت خوبش(دییجتالی) کی منتشر بشه

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,459
نام
مسلم
watch?v=2vNVGZGlUok

F*CKING HELL
View attachment 256949
فرشته ها هم سیاه شدن شکر خدا.
منم دارم کم کم شک می کنم نکنه سیاه پوستم کور رنگی دارم درست نمی بینم.

اینم وضع تریلر اه:
View attachment 256950
البته فرشته نبود، پری بود :D

بعدش هم، ظاهر فرشته هایی که داخل انجیل توصیف شدن یه همچین چیزی بوده:

7zfuzoro39781.jpg
bible_accurate_angel_cherub_by_inaauderieth_deiqqc5-pre.jpg
d4c52893004bf5384099c4d49f014ac6.jpg

الباقی هم اکثرا ظاهر مردونه دارن :D

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,754
نام
وحید

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
835
نام
شایان
من اگه جای سیاه پوستا بودم به شدت ناراحت میشدم هربار که با این کاراشون توهین میکنن :D
اینکه توانایی تولید محتوای اصیل سیاه پوستی (مثل کارای جردن پیل) رو ندارن و میان محتوای سفیدپوستارو (اگه اصلا این موضوع مهم باشه!) با دستکاری سیاه پوست میکنن فقط برای نشون دادن تنوع نژادی به نظرم توهین بیشتر هست :D انگار به بچه پفک بدی خرشون کنی که یک موقع ناراحت نشن :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,168
نام
∂αнмα
من اگه جای سیاه پوستا بودم به شدت هربار انگار دارن با این کاراشون توهین میکنن :D
اینکه توانایی تولید محتوای اصیل سیاه پوستی (مثل کارای جردن پیل) رو ندارن و میان محتوای سفیدپوستارو (اگه اصلا این موضوع مهم باشه!) با دستکاری سیاه پوست میکنن فقط برای نشون دادن تنوع نژادی به نظرم توهین بیشتر هست :D انگار به بچه پفک بدی بگی خرشون کنی که یک موقع ناراحت نشن :D
سر شایعات سوپرمن صدا همشون در اومد حتی یادمه مایکل بی جوردن هم اومد گفت دوست نداره‌ این قضیه رو . اکثر کمپانی های آمریکا باید حتما تو محصولاتشون این قضیه دایورسیتی رو اجرا کنن جوری که شما نمیتونی فیلم‌ یا سریالی پیدا کنی که همه از دم سفید پوست باشن حتی اگه فیلم تاریخی باشه !!! خلاصه که همه از دم سهمیه ای شده‌ کمپانی ها هم هرچی بیشتر تلاش میکنن بیشتر با بکلش روبه‌رو میشن به صورتی که اگه واقعا کرکتر رنگین پوست در خوری هم ساخته بشه بازم ملت گمان رو‌ میبرن سمت قضیه بالا و بیخود و بی جهت حساسیت ایجاد میشه .
پ.ن : همین دیزنی چند سال پیش کرکتر فین رو توی ورژن چینی فیلم‌ جنگ ستارگان از رو پوسترش حذف کرده حالا جوری شده که میاد جلو جلو قبل نشون دادن سریال اوبی وان به یکی از شخصیت های سیاه پوستش هشدار میده که حواسش بابت کامنتای نژاد پرستانه جمع باشه :| هنوز اتفاقی نیوفتاده دست پیش رو گرفتن ! هیچی دیگه لا به لای خروار خروار کامنت مثبت تو اکانت اینستاگرامش دو سه تا کامنت نژاد پرستانه هم دریافت کرده تویتر اکانت Star Wars همینو علمش کرده و داره زمین و زمان رو به‌ هم‌ میدوزه LOL
قشنگ از خدا خواسته ها با همینا کمپین تبلیغاتی راه میندازن !!!!

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,021
نام
آریا
حالا که بحث این فرشته توی پینوکیو هست، جا داره باز هم یادی کنیم از اون یکی فرشته توی فیلم سیندرلا! :x

z670008_.jpg

اگه فکر می‌کنین ایشون (بیلی پورتر) فقط تیکِ سیاه‌پوست بودن رو توی انتخاب این نقش زده، در اشتباه به سر می‌برین و ایشون همجنسگرا هم هستن تا همه‌چیز تکمیل بشه! :D

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,844
نام
مهراد
سر شایعات سوپرمن صدا همشون در اومد حتی یادمه مایکل بی جوردن هم اومد گفت دوست نداره‌ این قضیه رو . اکثر کمپانی های آمریکا باید حتما تو محصولاتشون این قضیه دایورسیتی رو اجرا کنن جوری که شما نمیتونی فیلم‌ یا سریالی پیدا کنی که همه از دم سفید پوست باشن حتی اگه فیلم تاریخی باشه !!! خلاصه که همه از دم سهمیه ای شده‌ کمپانی ها هم هرچی بیشتر تلاش میکنن بیشتر با بکلش روبه‌رو میشن به صورتی که اگه واقعا کرکتر رنگین پوست در خوری هم ساخته بشه بازم ملت گمان رو‌ میبرن سمت قضیه بالا و بیخود و بی جهت حساسیت ایجاد میشه .
پ.ن : همین دیزنی چند سال پیش کرکتر فین رو توی ورژن چینی فیلم‌ جنگ ستارگان از رو پوسترش حذف کرده حالا جوری شده که میاد جلو جلو قبل نشون دادن سریال اوبی وان به یکی از شخصیت های سیاه پوستش هشدار میده که حواسش بابت کامنتای نژاد پرستانه جمع باشه :| هنوز اتفاقی نیوفتاده دست پیش رو گرفتن ! هیچی دیگه لا به لای خروار خروار کامنت مثبت تو اکانت اینستاگرامش دو سه تا کامنت نژاد پرستانه هم دریافت کرده تویتر اکانت Star Wars همینو علمش کرده و داره زمین و زمان رو به‌ هم‌ میدوزه LOL
قشنگ از خدا خواسته ها با همینا کمپین تبلیغاتی راه میندازن !!!!
فیلم اوپنهایمر جناب نولان :) بدون حتی یک بازیگر سیاه پوست و فشار عظیم جامعه و بی خیالی استاد کریستوفر

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
watch?v=2vNVGZGlUok

F*CKING HELL
View attachment 256949
فرشته ها هم سیاه شدن شکر خدا.
منم دارم کم کم شک می کنم نکنه سیاه پوستم کور رنگی دارم درست نمی بینم.

اینم وضع تریلر اه:
View attachment 256950
بیشتر آدم رو یاد سمندون و یکی دو تا کاراکتر فصل چهارم امریکن هارور استوری می اندازه آدم رو. می خواهید حمایت نژادی کنید لااقل به پایه و اساس داستان وفادار باشید . قراره فرشته باشه نه شیطان . پینوکیو و بیننده باید با دیدن این کاراکتر حس کنه تنها حاشیه امن کاراکتر تو اون دنیا این فرشته است نه این که بدتر بگرخه :))

• Like
Reactions: Pyramid Head

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر