darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
Vangelis رو باید با abraham theme شناخت و چند تا دیگه مثل monastery of la rabida
و to the unknown man. و..
خداییش همه کاراش شاهکارن هنوز آهنگ ساز ندیدم کاراش جادویی باشه در حد این استاد مرحوم. حتی زیمر با اینکه خارق العاده است نمیتونه برام جای این غول رو بگیره استاد موسیقی نمیساخت داستان میگفت باهاشون. هنوز تم بلید رانر واقعا مو به تنم سیخ میکنه یا اون قطعه فتح بهشت. دیگه از اینا نمیشه حماسی تر نواخت برای یک اثر سینمایی
روحت شاد.
این مرگ گرگ یا la murt du loup مثلا جادوی تمام معناس

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
عجب فیلمی بود Everything Everywhere All at Once! ظهر نشستم دیدمش قشنگ روزمو ساخت. بعد نورث‌من که برای من ضد حال اساسی بود، این یکی کاملا سورپرایزم کرد. شخصیتای عالی دوس داشتنی، طنز فوق‌العاده خوب همراه با درام شدیدا با کیفیت. داستان و مفهوم خیلی خوب که وقتی درگیرش میشید دیگه نمیتونید چشم ازش بردارید. ازون فیلماس که ممکنه یه عده اولش بخوان ولش کنن اما اگه تحمل کنید به شدت لذت خواهید برد. من خودم دلیل اصلی که فیلم رو دانلود کردم حضور Michelle Yeoh بود. قطعا همگی خاطره داریم با فیلماش در کنار اسطوره‌های رزمی کار :D خیلی کم پیش میاد یه فیلم اینطوری آدمو هیجان زده کنه.

موفق باشیم

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
خوب همه از everything everywhere تعریف هارو کردن و حرفی برای زدن باقی نمیمونه :-"
واقعا خوب بود از هر نظر و از معدود فیلم هایی هست که دیوانه وار، عجیب، مسخره و ... بودن multiverse رو به شدت خوب نشون میده.
بخش های کمدی فیلم عالی بودن مخصوصا بعضی صحنه ها که قشنگ ادمو میبرن به دوران فیلم های جکی چان.

در کل فیلم کلاس درسیه برای بقیه فیلم های هالیوودی که میخوان سرگرم کننده و فان باشن. از اونور حتی اشاره به مشکلات اجتماعی و ... که بقیه فیلم ها و سریال ها گندشو در اوردن توی این فیلم خیلی خوب و به اندازه بهشون پرداخت شده.
خلاصه اینکه، آفرین به کل عوامل فیلم =D>

+

صحبت از عجایب شد:
1653085642502.png

چه کرده استاد جورج میلر :-"

در کل امسال هم به شدت سال خفنیه برای سینما.

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
زیرنویس این مدلیو چطور درست کنم؟View attachment 255630

فایل زیرنویس فارسی را با ورد باز کن و سپس زبان متن را رو حالت Arabic بزار. سپس تمامی متن فایل را کپی پیست وارد نوت پد کن. نوت پد را سیو کن و بکشش روی فیلم. احتمال 95 درصد جواب می دهد.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
تریلر فیلم رو دیدم ... خیلی خوب بود
من مستندش رو همون چند سال پیش دیدم مصاحبه با خود سعید حنایی و زنش و پسرش و ... حقیقت نظرات مردم بهت آور بود... وقتی به پسرش میگفتن باید مثل بابات بشی!

شدیدا منتظرم این فیلم رو ببینم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر