.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
Movie-Map - Find Similar Movies
Movie-Map

سایتی است که با استفاده از هوش مصنوعی، علایق شما را ارزیابی می کند و نام فیلم ها و برنامه های تلویزیونی را ارائه می دهد که قطعا شما را جذب می کند.

برای جستجو به سایت مراجعه کنید و نام فیلم مورد علاقه خود را در نوار جستجو وارد کنید. (به زبان انگلیسی ) . هر چه عنوان فیلم به شما نزدیکتر باشد، احتمال دوست داشتن آن بیشتر است.

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
Movie-Map

سایتی است که با استفاده از هوش مصنوعی، علایق شما را ارزیابی می کند و نام فیلم ها و برنامه های تلویزیونی را ارائه می دهد که قطعا شما را جذب می کند.

برای جستجو به سایت مراجعه کنید و نام فیلم مورد علاقه خود را در نوار جستجو وارد کنید. (به زبان انگلیسی ) . هر چه عنوان فیلم به شما نزدیکتر باشد، احتمال دوست داشتن آن بیشتر است.

چجوری دقیقا کار میکنه؟ چون فیلمای بی ربط خیلی آورد برام
الان مثلا من سرچ زدم Blade Runner 2049 برام La La Land و Atomic Blonde یا کلی فیلم مارولی آورده

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
چجوری دقیقا کار میکنه؟ چون فیلمای بی ربط خیلی آورد برام
الان مثلا من سرچ زدم Blade Runner 2049 برام La La Land و Atomic Blonde یا کلی فیلم مارولی آورده
احتمالا یه سری پارامتری داره مثله سال ساخت ژانر زمان داستان و......
اینو تو تلگرام دیدم
ولی خوب بازم بد نیست 4 تا چیز جدید معرفی میکنه

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
Movie-Map

اقا این خیلی خوبه! :D
تا حالا اسم دو تا از فیلمای مورد علاقه ام رو توش زدم، لبوسکی بزرگ و خداحافظی طولانی.
کلی کارای جالب و خوب معرفی کرده که اصلا نمیشناختمشون. :D

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,518
Movie-Map

دیزاین سایت افتضاحه. روی اسم فیلم میزنی نه پوستری نه سال ساختی، هیچی. باید خودت جستجو کنی ببینی چی اورده

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
دیزاین سایت افتضاحه. روی اسم فیلم میزنی نه پوستری نه سال ساختی، هیچی. باید خودت جستجو کنی ببینی چی اورده
اقا این خیلی خوبه! :D
تا حالا اسم دو تا از فیلمای مورد علاقه ام رو توش زدم، لبوسکی بزرگ و خداحافظی طولانی.
کلی کارای جالب و خوب معرفی کرده که اصلا نمیشناختمشون. :D
خدا شاهده من این سایتو نساختم 🤣
ولی دیدم چیز جالبیه
حداقل چند موردی معرفی میکنه
درسته نه دیزاین داره نه سرچ ولی خوب اسمه فیلمو سلکت کنی گزینه سرچ میاد تو گوگل راحت پیدا میکنه
البته اشکالاتی هم داره مثلا الان من زدم برزیل 1985
اون قرمزارو نمیدونم چه ربطی به برزیل داره
نمیدونم الگوریتمش چیه اسمه کارگردان سازنده نویسنده بازیگر ژانر استیدیو سازنده یا....
ولی خوب بالاخره بهتره از هیچیه
مثلا Scarface ش بد نبود فیلمای که معرفی کرد اکثرا که دیده بودم درست بودن
image_2022-01-15_215505.png

• Like
Reactions: saeed_sg

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
آخه این چه کاریه... چرا Interstellar رو با ترمیناتور یه جا انداختی. من Interstellar رو خیلی دوست داشتم. حالا چه کنم :|
چه عجب!:D
برای اولین باره میبینم یکی اینتراستلار رو دوست داره.
پیش هرکی اسم این فیلمو میاری سریع میگه ضعیف ترین کاره نولانه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر