Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
کسی هست مثل من اولین بارش باشه که بالاخره یکی از گزینه هارو دیده :D
کانجورینگ رو به اصرار دوست واشنا دیدم یک و دو. اولین و آخرین فیلم این ژانر بود که یادمه دیدم :))

پ.ن: البته تو رزومم شاینینگ هم دارم و با اینکه تنها ساعت 3 نصف شب تو خونه دیدم...ولی ترسناک نبود، نمیدونم چطوری تو لیست فیلم های ترسناک اصلا قرار میگیره :D

آخرین ویرایش:

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
602
نام
سینا
اون چهار نفر (که یکیش منم) به فیلم It 2017 رای دادند از coulrophobia رنج می برند! :D
حاجی بقیه رو یدونم اما من به جز it هیچکدوم رو ندیدم
نمیدونم چرا اما هر بار که یه فیلم ترسناک میاد عده ای از دوستان ازش بد میگن و منم سراغشون نمیرم

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
The Cabin in the Woods که ترسناک نبود، یعنی چند پارت مختلف فیلم داشت یکی از پارت‌هاش ترسناک بود. من خیلی ازون فیلم لذت بردم ولی :D
It 2017 سکانس اول فیلم تمام وجود منو مورمور کرد :D ولی فقط همون اول فیلم به نظرم ترسناک بود.
Don't Breathe که یک اثر کاملا Thriller هست نمیدونم چجوری ترسناک حساب میشه
Conjuring بعد از سال‌های استانداردهای فیلم‌های ترسناک رو تغییر داد، یا حداقل بالانسشون کرد! به نظرم حکم Uncharted 2 رو در فیلم‌های ترسناک داشت :D
و در نهایت The Witch، که بین اینا با اختلاف بهترین فیلم هست، اما اصلا ترسناک ترین نیست. به نظرم Lighthouse خیلی ترسناک‌تر بود اگه ازون دید بخوایم نگاه کنیم. کلا رابرت اگرز سبک فوق‌العاده‌ای رو پیش گرفته و امیدوارم فیلم‌های بیش‌تری ازین مرد ببینم، یعنی همزمان جهشی که به تاریخ، اتمسفر، موضوع و داستانی که میزنه در کنار تزریق اون حس انزوا فوق‌العاده است!
دوستان اینم دقت کنید که مهم‌ترین فاکتور برای فیلم ترسناک اینکه باید از سیستم‌های صوتی درست استفاده کنید، یعنی فیلم بدون سینما یا حداقل یک سیستم 6 چنل واقعا مسخره به نظر میاد. (منظورم یک صدای دالبی یا DTS واقعی هست، نه هدست 6 چنل! چون اونا همه شبیه‌سازی هستند، 6 چنل یا حتی Dolby Atmos نیازمند فضا برای حرکت صدا هست)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
دوستان اینم دقت کنید که مهم‌ترین فاکتور برای فیلم ترسناک اینکه باید از سیستم‌های صوتی درست استفاده کنید، یعنی فیلم بدون سینما یا حداقل یک سیستم 6 چنل واقعا مسخره به نظر میاد. (منظورم یک صدای دالبی یا DTS واقعی هست، نه هدست 6 چنل! چون اونا همه شبیه‌سازی هستند، 6 چنل یا حتی Dolby Atmos نیازمند فضا برای حرکت صدا هست)
واقعاً صدا توی انتقال حس ترس بیشترین نقش رو داره. چه توی بخش‌هایی که ترس لحظه‌ای داریم و اجنه و جک جونور میان توی دوربین، چه حتی جاهای آروم‌تر که یه تم مرموز و عجیبی پخش میشه و آدم درگیر اتمسفر میشه و هی منتظره یه اتفاقی بیفته.
به خاطر همینه که من وقتی می‌خوام بازی‌های ترسناک رو تجربه کنم (یا حتی بخش‌های نسبتاً ترسناک بازی‌های عادی) صدا رو خیلی کم می‌کنم که به شهادت نرسم! :D یعنی خیلی وقت‌ها هست که دوست دارم فلان بازی رو تجربه کنم ولی واقعاً بازی ترسناک بهم نمی‌سازه و راه حلش همین کم کردن صداست! :D

Barcelona FC

کاربر سایت
Mar 24, 2013
3,415
دوستان فیلم خوب با تم سایبرپانکی چی هست؟ احساس می‌کنم به طور عجیبی تقریباً هیچ فیلم خوبی ساخته نشده انگار، که یه جورایی مایه‌ی تعجبه.
سریال و انیمه هم اگه می‌شناسید معرفی کنید.
من خودم Ghost in the shell رو دیدم و blade runner .

• Like
Reactions: TheGodfather

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
486
دوستان فیلم خوب با تم سایبرپانکی چی هست؟ احساس می‌کنم به طور عجیبی تقریباً هیچ فیلم خوبی ساخته نشده انگار، که یه جورایی مایه‌ی تعجبه.
سریال و انیمه هم اگه می‌شناسید معرفی کنید.
من خودم Ghost in the shell رو دیدم و blade runner .
dredd 2012
akira 1988
Upgrade 2018

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
این بار هم تمامی فیلم های توی لیست رو دیده بودم و تعجب کردم چرا Dont Breath رو تو لیست گذاشته بودید! فیلم اصلا و ابدا ترسناک نیست.
برعکس فیلم های it و cabin in the wood حسابی مور مور کننده و کریپی بودن. بین the witch و conjuring هم باید بگم که اصلا هیچی از کانجورینگ یادم نیست! فیلم یکبار مصرفی بود که قسمت دومش فقط خوب بود و قسمت آخرش هم متوسط رو به پایین. اما the witch :-SS لعنتی صدا تو این فیلم خیلی مهمه من اولین بار که دیدمش برگام ریخت چون خیلی قبلش هایپ بودم براش و شدیدا هم لذت بردم ازش چون حسابی ترسوند منو با صداهای خاصش.

نمیدونم فیلم پروژه جادوگر بلیر بوده تو لیست یا نه ولی اونم جزو ترسناک ترین ها بوده همیشه برای من.

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
938
نام
هادی
یکی از فیلم های ترسناکی که در حقش خیلی اجحاف شده به نظرم جنگیری امیلی رُز هست. واقعا ترس رو تا دسته به آدم فرو میکنه :D

برای نمونه این صحنه اش رو ببیینید:D

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
سلطان همشون don't breathe بود که ۷ تا دلاور بهش رای دادن
که یه تنوع داد به این سبک
سکانسای فوق العاده ای داشت که بدجور تو ذهنم مونده زیرزمین و سکانس اخر پشم ریزون. با اینکه میدونم اکثر ندیدن فیلمو و رای دادن ولی خداییش صاحب سبکهه حرفی توش نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر