voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
The actor said the final two films could potentially release in 2023 then 2024​

Screenshot_20210612-141540_Twitter_copy_435x350.jpg
پ.ن: نسخه ی 10 که گویا بلاخره پایان سری عه در دو پارت و طی سالهای 2023/2024 اکران خواهد شد
از بعد مرگ مرحوم، نسخه به نسخه از اصل افتاد!:/

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
#AQuietPlace2 is the first movie to surpass $100 million at the U.S. box office in pandemic times

Screenshot_20210614-153548_Twitter_copy_524x397.jpg
پ.ن: کانجورینگ که نسبت به نسخه های قبلی چند پله؟؟ نوچ ؛ میلیون مایل ضعیف تر بود
امیدوارم نسخه ی 2 عه a quiet جبرانش کنه:(
@Jill-Valntine

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
#AQuietPlace2 is the first movie to surpass $100 million at the U.S. box office in pandemic times

View attachment 211710
پ.ن: کانجورینگ که نسبت به نسخه های قبلی چند پله؟؟ نوچ ؛ میلیون مایل ضعیف تر بود
امیدوارم نسخه ی 2 عه a quiet جبرانش کنه:(
@Jill-Valntine
صد میلیون فروش داشته؟! :|

1623671510445.png

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,560
ندیدم کسی بزاره اما Space Jam 2 دو ماهی میشه که معرفی شده و البته خودم که خیلی وقت خبر تایید شدنش شنیده بودم اتفاقی امروز فهمیدم :|
قسمت لول خیلی باحال بود فکر کنم ذوباری تماشا کردمش, تریلرای قسمت جدید هم خوب بنظر میرسه و امیدوارم به اندازه قسمت اول فان باشه :D

Space Jam: A New Legacy

• Like
Reactions: voldmort and Evil

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
همه دارن میرن تو این فیلم که!
از بچه‌های بازیسنتر هم کسی تو فیلم هست؟!

من فیلمنامه رو که خوندم، خوشم نیومد ازش و بیخیالش شدم! :D

View attachment ۵۴۶.mp4

======================================================================
The streamer's co-CEO and Chief Content Officer Ted Sarandos announced the news during his keynote speech at the Banff World Media Festival, reported Deadline. The Code 8 sequel is the first original Canadian English-language film acquired by Netflix

حق پخش قسمت ۲م فیلم موفق علمی تخیلی The Code 8 توسط نتفلیکس خریداری شد؛ رابی و استیون امل از ستارگان این فیلم هستند.

====================================================================
photo_2021-06-14_21-00-13.jpg

لوگو جدید از فیلم فلش که توسط کارگردان آن یعنی اندی موسکیتی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده بود.

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
939
نام
هادی
ملت ریختن تو پیج اینستای جیمز وان که امبر هرد رو بنداز بیرون از فیلم یا ما آکوامن رو نمیبینیم. وان بنده خدا هم زده کامنتا رو بسته. بابا اینا هم شورش رو در آوردن :D بیخیال بشید یه دعوای زن و شوهری بود دیگه :D
3221100.JPG

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
ملت ریختن تو پیج اینستای جیمز وان که امبر هرد رو بنداز بیرون از فیلم یا ما آکوامن رو نمیبینیم. وان بنده خدا هم زده کامنتا رو بسته. بابا اینا هم شورش رو در آوردن :D بیخیال بشید یه دعوای زن و شوهری بود دیگه :D
View attachment 212177
مساله اتفاقا دعوای زن و شوهری خالی نیست
دعوای زن و شوهری می شه جف بیزوس و زنش
سر این داستان و یورش SJW ها و فمینیست ها و مدافعان حقوق زن ها و ... رسما جانی دپ بی کار شده و از سینما کنار گزاشته شده در صورتی که تقریبا برای همه روشنه مقصر اصلی این زن وحشی اه.
اون Minamata هم خودش تهیه کننده بود وگرنه همونم راهش نمی دادن.

آخرین ویرایش:

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
939
نام
هادی
مساله اتفاقا دعوای زن و شوهری خالی نیست
دعوای زن و شوهری می شه جف بروس و زنش
سر این داستان و یورش SJW ها و فمینیست ها و مدافعان حقوق زن ها و ... رسما جانی دپ بی کار شده و از سینما کنار گزاشته شده در صورتی که تقریبا برای همه روشنه مقصر اصلی این زن وحشی اه.
اون Minamata هم خودش تهیه کننده بود وگرنه همونم راهش نمی دادن.

کلا این مسئله از دعوای حقوقی دو شخص تبدیل شده به یه جنگ حق خواهی و تمامیت خواهی از طرف گروه های مختلف. radfems ها و SJW ها با تسلطی که امروزه بر رسانه دارن موج درست میکنن و همینطور دارن قشون کشی میکنن و چنگ میزنن به این و اون. جانی دپ بیشتر مغلوب رسانه ها شد وگرنه این امبرهرد اصلا در حدی نبود که بخواد جانی دپ رو خونه نشین کنه. این حمله ها به کارگردان ها هم بعید میدونم جواب بده. تصمیم گیر اصلی استدیوها هستن که اونا هم امروزه گرفتار فمنسیت های رادیکال ، جنبش های می تو ، BLM و LGBT هزارتا کوفت و زهرمار دیگه شدن و دارن رو موج اینا پول در میارن.

آخرین ویرایش:

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
مطمئنم خیلی های دیگه مثل من بهترین فیلم عمرشون THE MATRIX در کنار The Lord of the Rings هست، الان داشتم اسکریپت و پروسه ساخت فیلمو میخوندم حیفم اومد این صفحات کم یاب از کاسنپت های استوری بورد قبل از مرحله Pre-Visualization و تولید فیلمو نزارم.
با دیدن این تصاویر بیشتر به این فکر فرو رفتم که ای کاش یک بازی نسل بعدی از ماتریکس بسازن تا روان آدمو نابود کنه.

0061.jpg 0062.jpg 0063.jpg 0064.jpg 0065.jpg 0066.jpg 0067.jpg 0068.jpg 0069.jpg 0070.jpg 0071.jpg 0072.jpg 0073.jpg 0074.jpg 0075.jpg 0076.jpg 0077.jpg 0078.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر