Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
عجب دوران نکبتی شده فیلم هیچی نمیاد دو تا هم که میاد امثال wonderwoman و انتر vs انتر هست البته با این که از همین الان میشه با 99 درصد اطمینان گفت فیلم بولشته و منطقی توش نیست ولی فک کنم جلوه های ویژش رو برخلاف wonderwoman خوب از اب دراورده باشن

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
عجب دوران نکبتی شده فیلم هیچی نمیاد دو تا هم که میاد امثال wonderwoman و انتر vs انتر هست البته با این که از همین الان میشه با 99 درصد اطمینان گفت فیلم بولشته و منطقی توش نیست ولی فک کنم جلوه های ویژش رو برخلاف wonderwoman خوب از اب دراورده باشن
امسال فیلم خیلی خوب داشتیم انصافا.
Sound of Metal
Another Round
Nomadland
Minari
اینا واقعا ارزشمند و خوش‌ساخت بودن.

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
آقا چه فازی هست بعضیا گرفتن این جور فیلما ارزش ندارند! بابا این همه فیلم! فیلم تو این سبک تو این Scale مگه چندتا هست اصلا! آقا ببیند فیلم رو حال کنید! حال نمیکنید وقت خیلی با ارزش دارید نگاه نکنید اصلا! فیلم درست حسابی هم هست برای سلیقه شما فقط مثل اینا شاید تو چشم نباشند!
در مورد سایز هم کنگ تو فیلم قبلی طفلی بیش نبوده و الان بالاغ شده! کنگ بر خلاف گادزیلا از میلیون ها سال قبل روی زمین زندگی نمی‌کرده و به مراتب جون تر هستش! حالا هم هنوز کوتاه تر هست از نظر قدی ولی بر خلاف گادزیلا بدن منعطف تری داره و تو بعضی تصاویر به نظر بزرگتر میاد! بر اساس لیک ها هم نگارن نباشید کنگ رو برنداشتند OP کنند الکی و داستان مدل BvS پیش میره! تریلرش که فان بود در کل! امیدوارم خود هیولاها حضور بیشتری تو فیلم داشته باشند نسبت به دو فیلم قبلی! (مثلا تو این زمینه Pacific Rim فیلم بهتری بود به مراتب)

FERYGAMER

کاربر سایت
May 5, 2013
375
نام
فرنود
آقا جدا تریلر خوب و هیجانی بود :D فیلم خوراکش یه کیلو پاپ کورن و چیپس و پفکه آخر شب با رفیقات (با فاصله ایمنی و ماسک) بشینی نگاه کنی.. همین که توش روبات نیست ( اصلا اشاره به Pacific Rim نمیکنم :-") و دوتا موجود زنده مبارزه می‌کنن نکته مثبت حساب میشه :D

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
رفیق یه توضیحی می‌دی برای امتیازت به این فیلم؟
Soul 2020
7/10
اثر خاصی نبود.
اولش باید بگم زیاد فن فیلمای کلاسیک نیستم...
بعد دیدن Run و Searching فهمیدم اون حس مور مور شدن رو بهش میگن "تعلیق" (اگه اشتباه نکنم)
همیشه هم این جمله که "هیچکاک استاد تعلیق سینماست" رو به یاد داشتم پس رجوع کردم به فیلمای این کارگردان و تاپ ترینش رو انتخاب کردم ولی...
روند فیلم خعلییی کنده! یعنی ظهری که نشستم پاش، اینقدر که خمیازه کشیدم گفتم حیفه این فیلم که همش ازش تعریف میکنن رو با چشای خواب آلود ببینمش و باید بزارمش وقتی سرحالم شاید در ادامه تغییری تو روند فیلم حاصل بشه و اینکار رو هم کردم ولی فیلم تموم شد و من موندم و موهای تنم که به حالت نیم خیز واسه goosebump آماده بودن که امیدم و امیدشان ناامید شد :D:D
نه خبری از تعقیب و گریز بود، نه دلهره(غیر آخرای فیلم اونم خیلی کم)، نه پیچش داستانی...
یه مرد علیل با یه دوسدختر خوشگل نشستن تئوری جنایی میچینن
البته اینم بگم از فیلم و سریالای پلیسی هم خوشم نمیاد، زودیاک رو بیشتر از 10 دقیقه نتونستم تحمل کنم. به گمانم راه رو اشتباه اومدم! باید میرفتم سمت ژانر survival...

• Like
Reactions: TheGodfather

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson

Adidas95

کاربر سایت
Feb 7, 2016
823
نام
آرش
شخصا یه تار موی این فیلمای پاپ کورنی و سرگرم کننده با جلوه های ویژه خفنو به صد تا از اون فیلمهای روانشناسانه و فلسفی که به مفاهیم عمیق میپردازه و انسانو به کمال میرسونه و ایضا جزء برترین فیلمای IMDB شده ترجیح میدم ! قرار نیست همه فیلمهارو ببینید فیلم پاپ کورنی دوست نداری اوکی به سلیقت نمیخوره دیگه انتر ومنتر چه صیغه ایه؟

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,481
نام
سپهر
آدام وینگارد کارگردان مستقل و شبه مولفی بود که متاسفانه در قلاب فیلم های بلاک باستری و سیکوئل های فیلم های معروف افتاد. چرا باید کارگردانی که The Guest رو میسازه، مسیرش به ریبوت بی جان جادوگر بلر، اقتباس توهین آمیز از Death Note (این توهین امیز برای طرفداران اصیل انیمه میگم ولی من شخصا از فیلم راضی بودم!) و در نهایت این فیلم VS بیافته؟! قطعا خیلی دوست دارم بدونم که در اتاق ایده سران و تهیه کنندگان شرکت های فیلم سازی چی میگذره و یا چی میزنن که چنین ایده های مضحکی را برای تولید تمایل نشون میدن و بودجه گزافی براش خرج میکنن؟!

با اینکه گودزیلا از حس و احساس و رفاقت چیزی حالیش نمیشه، احتمالا توی این نبرد کونگ میبره. شخصا شاید بخاطر بابی براون و توی ایام فصل دوم عیدانه کرونایی بشینم فیلم رو نگاه کنم.. اون کاربری که گفت بابی براون روی مخه، درست کلا بیرون از سینما و تو سوشال رو مخه. میلیونر شده چرا رو مخ نباشه؟! ولی یادتون نره که 99 درصد بخاطر بابی براون ST رو دیدند و همچنان می بینند!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر