Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,995
نام
احمد
از فیلم ترسناک چرا و چگونه لذت میبرید؟
من هیچوقت نمیبینم بنظرم زجر آوره فقط
جواب بدید فکر کنم موضوع جالبی باشه
من که قبلا کتاب های لاوکرافت رو خوندم، علاقه شدید به فیلم های ترس روانی، و کیهانی، و علمی تخیلی دارم

برای نمونه همین فیلم THING رو دیدم، یکیش ترس کیهانی هست، دومش علمی تخیلی هست، سومش ترس روانی، ! همین طور هم فیلم درخشش، و همین طوری فیلم هفت با بن مایع جنایی، حتی فیلم های الین 1 و 2 این فیلم ها برای من ترسناک ترین و لذت بخش ترین بودن و واقعا هم بشدت منو ترسوندن...
در صورتی که رتبه بندی ترسناک ترین فیلم های تاریخ رو میبینم واقعا خندم میگیره! مثلا سکوت بره ها رو دیدم جز ترسناک ترین فیلم های تاریخ هستش، ولی هیچ اثر و ترسی روی من نداشت، یا فیلم های اره، تپه خاموش، IT و احضار و حلقه و جن گیر بنظر باید ترس رو بخش بندی کرد، مثل ترس درون، ترس بیرون، ترس ناخوداگاه، ترس کیهانی، و در اخر هم ترس ماورا

آخرین ویرایش:

robertofantasy

کاربر سایت
Sep 25, 2006
158
من که قبلا کتاب های لاوکرافت رو خوندم، علاقه شدید به فیلم های ترس روانی، و کیهانی، و علمی تخیلی دارم

برای نمونه همین فیلم THING رو دیدم، یکیش ترس کیهانی هست، دومش علمی تخیلی هست، سومش ترس روانی، ! همین طور هم فیلم درخشش، و همین طوری فیلم هفت با بن مایع جنایی، حتی فیلم های الین 1 و 2 این فیلم ها برای من ترسناک ترین و لذت بخش ترین بودن و واقعا هم بشدت منو ترسوندن...
در صورتی که رتبه بندی ترسناک ترین فیلم های تاریخ رو میبینم واقعا خندم میگیره! مثلا سکوت بره ها رو دیدم جز ترسناک ترین فیلم های تاریخ هستش، ولی هیچ اثر و ترسی روی من نداشت، یا فیلم های اره، تپه خاموش، IT و احضار و حلقه و جن گیر بنظر باید ترس رو بخش بندی کرد، مثل ترس درون، ترس بیرون، ترس ناخوداگاه، ترس کیهانی، و در اخر هم ترس ماورا
فیلم Event horizon رو هم ببین

• Like
Reactions: Paradise Lost

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
756
نام
علی
خیلی عجیبه
این زنک عتیقه با ده نفر که بوده
انگشت یارو رو قطع کرده
رو تخت جانی دپ هم ..ده بعد باز دپ مقصره؟!
اصلا بالفرض که مقصر باشه؛ بالفرض که اصلا یارو رو کتک زده باشه
چه ربطی به کنار گذاشتنش از فیلم ها و نابود کردن کریرش داره، اگه گناه کار هم هست جریمه نقدی، زندان یا هر چیز دیگه معقول تره
اون وقت خود ازگلش همون زمانی که دپ رو کنار گذاشته بودن، کلی فیلم هم بازی کرد و کسی هم کاری نداشت که آیا یک درصد این آدم مقصر هست یا نه
من طرفدار جانی دپ نیستم ولی واقعا این قضیه و نحوه برخورد باهاش تهوع آوره

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,535
فیلم های امسال اکثرا تو دیوار بودن یا هم تاخیر خوردن که البته اهمیت آنچنانی هم برام ندارن! برای TENET هم هایپ نیستم، تنها فیلمی که بشدت انتظارشو می کشم RUNـه که تاریخ اکرانش 19ـه. Aneesh Chaganty نویسنده و کارگردان فیلم، توی سرچینگ و موضوع معماگونش امتحانشو پس داده، سنو سالی هم نداره 29سالشه و جالبه بدونید تنها فیلم های بلندش همین دو فیلم هستن که ترکونده، تریلرش وقتی اومد قشنگ برگام ریخت!

آخرین ویرایش:

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
فیلم های امسال اکثرا تو دیوار بودن یا هم تاخیر خوردن که البته اهمیت آنچنانی هم برام ندارن! برای TENET هم هایپ نیستم، تنها فیلمی که بشدت انتظارشو می کشم RUNـه که تاریخ اکرانش 19ـه. Aneesh Chaganty نویسنده و کارگردان فیلم، توی سرچینگ و موضوع معماگونش امتحانشو پس داده، سنو سالی هم نداره 29سالشه و جالبه بدونید تنها فیلم های بلندش همین دو فیلم هستن که ترکونده، تریلرش وقتی اومد قشنگ برگام ریخت!
برگای منم ریخت :D
با searching فارغ از پایانش خیلی حال کردم.

آخرین ویرایش:

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,993
نام
sami
دوستان از کسایی که انیمیشن grave of the fallen fireflies رو دیدن یک سوالی داشتم
سیتا چرا زودتر نرفت از بانک پول برداره و خواهرش رو نجات بده؟! :-?
حتما باید واسه دقیقه ۹۰ میزاشت :|

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
فیلم نولان در نهایت به سودآوری رسید؟
به این استریما نمیتونه اجاره بده یا بفروشه؟ سود بیشتری الان به دست نمیاد علاوه سود اکران؟

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد
فیلم نولان در نهایت به سودآوری رسید؟
به این استریما نمیتونه اجاره بده یا بفروشه؟ سود بیشتری الان به دست نمیاد علاوه سود اکران؟
بعیده سودآوری خاصی داشته باشه دیگه ، مگه تو نسخه های بلوری فروش خوبی بکنه.
سود اصلی تو اکران داخلیه که فکر کنم حدود ۵۰ تا فروخت اونجا ، از فروش سایر نقاط دنیا هم درصد زیادی از درآمد به سازنده نمی‌رسه
اگر این فیلم شرایط اوکیی داشت یهو همه سازنده ها با هم سال ۲۰۲۰ رو بایکوت نمی‌کردن ، هالیوود این همه وقت و بودجه خرج نمیکنه که آخرش ی چیز یر به یری در بیاد

purslaniac

کاربر سایت
Jun 4, 2020
90
فیلم نولان انقدر بد فروخت که کل استدیوها اکرانشون رو دوباره عقب انداختن و سینمادارا هم موقع اکران فیلم ضرر دادن و هم الان دیگه فیلمی برای اکران ندارن.قرار بود ناجی سینما باشه ولی عملا سیفون رو کشید:-j

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر