susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
میتونید چند تا فیلم مثل palm springs بهم پیشنهاد بدید
همچنین فیلم هایی با مضمون اگزیستانسیالیست بهم پیشنهاد بدید
چند تا کمدی خوبم اگه بهم معرفی کنید ممنون میشم
happy death day 1/2
Groundhog Day

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,486
نام
سپهر

PoP--General.2020

کاربر سایت
May 16, 2020
272
میتونید چند تا فیلم مثل palm springs بهم پیشنهاد بدید
همچنین فیلم هایی با مضمون اگزیستانسیالیست بهم پیشنهاد بدید
چند تا کمدی خوبم اگه بهم معرفی کنید ممنون میشم
کمدی:
ZombieLand
Good boys
Knives out
What we do in the shadows
Instant family
Shaun of the dead
Snatch
The gentlemen

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
اون طور که خونده بودم وضع مالی جالبی نداره و بخاطر سرویس دیزنی هم درامدش کم شده.بعید نیست این دیزنی لعنتی با فیلمای چرت میلیارد دلاریش بزنه ورشکستش کنه بعدش فقط میتونیم بلک پنتر نگاه کنیم

کرونا بر هر کسی بد بوده (مخصوصا دیزنی:D)، برا نتفلیکس بسیار سودآور بوده

کاربران زیادی در طی ۱۰ ما اخیر به نتفلیکس هجوم آوردند و از طرفی دیگر، فیلم های اخیر این سرویس بسیار پربیننده بود:

1. Extraction (99 million viewers)
2. Bird Box (89 million viewers)
3. Spenser Confidential (85 million viewers)
4. 6 Underground (83 million viewers)
5. Murder Mystery (73 million viewers)
6. The Irishman (64 million viewers)
7. Triple Frontier (63 million viewers)
8. The Wrong Missy (59 million viewers)
9. The Platform (56 million viewers)
10. The Perfect Date (48 million viewers)

ارزش سهام کمپانی نتفلیکس در طی یه هفته، حتی از دیزنی هم بالاتر رفته بود.

Netflix Is Now Worth More Than Disney

تعدادی بلاک باستر نیز توسط نتفلیکس در دست ساخته که میشه به فیلم The Gray Man با بازی رایان گاسلینگ و کریس ایوانز اشاره کرد که با بودجه ۲۰۰ میلیون دلار قرار ساخته بشه.

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
488
کرونا بر هر کسی بد بوده (مخصوصا دیزنی:D)، برا نتفلیکس بسیار سودآور بوده

کاربران زیادی در طی ۱۰ ما اخیر به نتفلیکس هجوم آوردند و از طرفی دیگر، فیلم های اخیر این سرویس بسیار پربیننده بود:

1. Extraction (99 million viewers)
2. Bird Box (89 million viewers)
3. Spenser Confidential (85 million viewers)
4. 6 Underground (83 million viewers)
5. Murder Mystery (73 million viewers)
6. The Irishman (64 million viewers)
7. Triple Frontier (63 million viewers)
8. The Wrong Missy (59 million viewers)
9. The Platform (56 million viewers)
10. The Perfect Date (48 million viewers)

ارزش سهام کمپانی نتفلیکس در طی یه هفته، حتی از دیزنی هم بالاتر رفته بود.

Netflix Is Now Worth More Than Disney

تعدادی بلاک باستر نیز توسط نتفلیکس در دست ساخته که میشه به فیلم The Gray Man با بازی رایان گاسلینگ و کریس ایوانز اشاره کرد که با بودجه ۲۰۰ میلیون دلار قرار ساخته بشه.
نه اون زمانی که خبرش رو خونده بودم برمیگرده به حدود 1 سال پیش یکم قدیمیه :D

• Smile
Reactions: Jill-Valentine

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
اقا ‏به مناسبت تولد استنلی کوبریک فقید و تو این برهه که فیلم ها چپ و راست تاخیر میخورن و برای اینکه تاپیک یه جونی بگیره و سوت و کور نشه پیشنهاد میدم یه نظرسنجی بزاریم و یا اینکه بچه ها بیان دوتا از محبوب هاشون از این کارگردانو اسم ببرن و اگر دوست داشتن چند خط راجبش بنویسن:D
متاسفانه من فقط ۵تاشو دیدم و از میونشون شاینینگ و غلاف تمام فلزی رو خیلی دوست داشتم و رده سوم به پرتغال کوکی میرسه:D
گمانم‌اخرین نظرم تو این تاپیک دقیقا راجب همین پرتغال کوکی بود

پ.ن: حدود ده سال پیش تو imdb-dl دوره میگذاشتیم و یه فیلمو همه با هم میدیدم و نظراتمونو طی سه روز راجبش میدادیم و میرفتیم سراغ بعدی
کلا حرکت جالبی بود ، اینو هم پیشنهاد میدم:D

Tenshi

کاربر سایت
Jan 6, 2015
147
دوستان یک فیلمی بود من چند سال پیش دیدم متاسفانه به خاطر حافظه ضعیفم نه اسمش خاطرم هست نه داستانش درست یادم میاد ولی دو تا پسر بودن کابل جمع میکردن میفروختن یا چیزی شبیه اینها...

یکیشونم آخر برق میگرفت میمرد، یا جور دیگه ای میمرد ببخشید حافظه م خیلی خرابه :D

درست هم یادم نیست زبانش انگلیسی بود یا زبان خارجی دیگه. اگر کسی از این توضیحات اسم فیلم به ذهنش رسید ممنون میشم اینجا بذاره چون بدم نمیاد دوباره ببینم.

چنتا فیلم واقع گرایانه و تاثیرگذار که هنرپیشه معروف نداشته باشه (ولی با بازیگری خوب) هم لطفا معرفی کنید.

:Rose:

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
701
نمیدونم به احتمال زیاد کج سلیقگی من هست ولی هیچوقت نتونستم زیاد با سینمای کوبریک ارتباط برقرار کنم.البته حساب اودیسه فضایی و شاینیگش جدا ولی بقیه فیلمهاش به نظرم خیلی معمولی بودن و زیادی ازشون تعریف شد.

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
553
بهترین فیلم کوبریک از نظر من بری لیندون هست. چند وقت پیش اینجا تقریبا مفصل راجع بهش نوشتم.
در مورد بری لیندون فیلمای خیلی معدودی هستن که اینطوری مشتاقشون باشم. متقاعد شدم که بعد Space Odyssey بهترین اثر کوبریکه و شاید بعد از چند تکرار دیگه اول هم بشه در نظر من.
کوبریک استادانه و به بهترین شکل ممکن، سیر تبدیل شدن یک پسر ساده دهاتی به یک سرکش تمام عیار و حقه باز فرصت طلب رو به تصویر میکشه. کسی که برای رسیدن به امیال و اهدافش، هر کاری میکنه و دیگه هیچ حد و مرز اخلاقی نمیشناسه.
بری لیندون نمونه عالی و محشری از هنر فیلمسازیه. کوبریک تمام جزئیات یک فیلم بی نقص رو اینجا به استادانه ترین شکل ممکن اجرایی کرده.
یک شاهکار سینمایی.
2001 ادیسه فضایی هم یک فیلم واقعا تکنیکال هست و میشه کتابها نوشت در مورد عظمت فیلمبرداری و روایت و مضمون و موسیقی استفاده شده در فیلم.

آخرین ویرایش:

PoP--General.2020

کاربر سایت
May 16, 2020
272
کمالگرا ترین کارگردان تاریخ!
کوبریک نماد خلاقیت، تعهد و عشق به سینماست! کسی که به هیچ وجه کیفیت رو فدای کمیت نکرد.
کسی که تک تک آثارش کلاس درس فیلم سازی و انسان شناسی هستن. کسی که با ورودش به هر ژانر، اون ژانر رو متحول کرد و به بلوغ رسوند. کسی که بخاطر کارنامه درخشانش و خدمتش به پیشرفت سینما چه در زمینه تکنیکی و چه در زمینه داستان سرایی، نامش تا ابد جاودانه خواهد بود...

پنج فیلم برتر کوبریک برا من :

The eyes wide shut:
زیباترین و عمیق ترین فیلم کوبریک از نظر بصری(میزانسن)که هر محیط متناسب با شرایط داستانی و وضعیتی که شخصیت در اون قرار گرفته رنگ بندی متفاوتی داره که به القای شرایط به مخاطب هم خیلی کمک میکنه!
آخرین شاهکار کوبریک که خود کوبریک هم به عنوان بهترین فیلمش ازش یاد میکرد و متاسفانه کوبریک قبل از اینکه بتونه فیلمو همراه با طرفداراش در سینما ببینه، از دنیا رفت...

space odyssey:
انقلابی ترین فیلم استنلی کوبریک که یکی از بهترین و ماندگار ترین شات های تاریخ سینما رو بهمون هدیه کرد. این فیلم اثبات کرد که کوبریک سال ها از زمان خودش جلوتر بود..

Dr.Strangelove
سیاه ترین کمدی تاریخ!! کمدی به بهای بشریت!
203.01.01_BKP0MC-626x1024.jpg

A Clockwork Orange:
خشونت از چشمان کوبریک!
خشونت از خصیصه های سینمای کوبریکه که در همه آثارش رگه هایی از خشونت پیدا میکنید ولی این بار کوبریک کاملا به همین مسئله پرداخته و درون مایه اصلی داستان خشونته و اینجا هم کوبریک بیشتر از اینکه فیلمش رو با دیالوگ پیش ببره، بیشتر بار داستانی بر عهده میزانسن و تصویرسازی و صد البته موسیقی متن هست.
images784.jpg

Barry Lyndon:
به نظرم بهترین ویژگی فیلم غرق کردن مخاطب در تصاویر ارائه شده از قرن 18 میلادی و اتمسفری هست که کوبریک از اون دوران رسم کرده..
اگه اشتباه نکنم در طول فیلم از هیچ منبع نور مصنوعی استفاده نکردن و کوبریک برای خلق تجربه بصری نزدیک به واقعیت از نور خورشید و شمع استفاده کرده بود و برای ساخت لنز دوربین مناسب برای این کار از ناسا کمک گرفت!
maxresd52efault.jpg
inde45513x.jpg

Attachments

• 2001 A Space Odyssey - match cut.mp4
    538.7 KB · مشاهده: 0

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر