SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,780
نام
شیخ صدرا
البته یکم قدیمیه و نمیدونم این جا به اشتراک گذاشته شده یا خیر . تریلر/فیلم کوتاه متفاوت بازسازی کندی من که توسط کارگردان پخش شده . ایکاش کل فیلم رو این طوری میساختن
خود فیلم از آثار ترسناک مهجور سینماست البته طرفدار داره ولی اون قدر که بقیه بولد شدن نیست. امیدوارم گندی که سر بازسازی بازی کودکانه زدن رو شاهد نباشیم

فقط اميدوارم موضوع فيلم جورى نباشه به خاطر رنگ پوست و زمينه داستانى شخصيت اصلى قربانياش بدهكار بشن.

Xac

کاربر سایت
Dec 10, 2019
294
صبح هوگو ساخته اسکورسیزی می‌دیدم یه دیالوگی خیلی تکونم داد

هوگو از پدربزرگش می‌پرسه: چیشد فیلمسازی ول کردی؟
پدربزرگش میگه: جنگ پسرم,جنگ...

سربازهای زیادی از جنگ برگشته بودند اونها فیلم های من نمی‌خواستند, اونها بقدری واقعیت دیده بودند که فیلم های من براشون مسخره بود

152550

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
Duffy wants Netflix to remove '365 Days' for glorifying sex trafficking and rape

جریان این فیلم چیه که بولد شده تو اینترنت؟!​
ورژن بی کیفیت تر فیلم سری فاجعه ی فیفتی شیدزه . با ایده ی اولیه احمقانه که من را ببند مرا باز کن پدروآلمادوار برداشته و برخلاف اون فیلم که یک سرخوشی احمقانه توش موج میزد تا داستان رو باور کنیم و با کاراکتر ها همراه بشیم اینجا خودش رو جدی میگیره با بازیگر مردی که از با جنم بودن مثل گاو اخم کردن و زل زدن رو یادگرفته . خدا رو شکر لااقل این یکی رو به عنوان عشق یا یک احساس پاک و قابل دفاع نشون ندادن مثل فیفتی شیدز . آشغالی بیش نیست که تازه با دیدنش میتوان پی برد چرا عشق گاسپارنوئه سینماست

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
فقط اميدوارم موضوع فيلم جورى نباشه به خاطر رنگ پوست و زمينه داستانى شخصيت اصلى قربانياش بدهكار بشن.
متوجه نشدم منظورتون رو . ولی اگه منظورتون اینه به خاطر بلایی که در گذشته سرش آوردن دست به انتقام میزده در یکی از قسمت های قدیمی اش این موضوع مطرح بود . حالا باید دید تو ورژن جدید چه کردن .قسمت اول کلاسیک اش که به نوعی نسخه اصلی اش حساب میشه توش خیلی رو این چیزا فوکاس نکرده بودن

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
چند روز پیش فیلم Shirley رو دیدم. داستان فیلم درباره آخرین سالهای زندگی شرلی جکسون است. بازی ها بی نظیر است و الیزابت ماس هم متد اکتینگ سرگذشت نیمه را با معجون «مدنس» ایفا می کند. ولی مشکل اصلی فیلم دقیقا همان چیزی که فیلم کاپون داشت؛ تشخیص خیال از واقعیت! سردرگم کننده هست و واقعا نمی دانم که بعضی اوقات قصه در ذهن پریشان شرلی است و یا حقیقت است. دوربین هم بد است. فقط نمای نزدیک در تمام سکانس ها دیده می شود. کلوز آپ ها از چهره ها که زیادش تهوع آور می شود. فیلم زجر آوری است حتی بیشتر از کاپون!
مشکلی که من با این ایده هم تو سینما هم تو گیم دارم اینه که بهانه ای به سازنده ها میده هر صحنه با ربط و بی ربطی رو بچپونن تو فیلم یا بازی بعد هم راحت ازش بگذرن چرا ؟ چون توهمات یک انسان مشکل داره .

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
545
نام
AMIR

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
2020 میخواست مطمئن بشه که مزخرف ترین سال تاریخه.
برای مایی که توی سالای شمسی زندگی می‌کنیم ۲۰۲۰ سوسول‌بازیه.:D

کست عجیبی نیست. بت‌وومن شخصیتیه که کلاً به خاطر diversity و تنوع نژادی/عقیدتی ساخته شد اول. فکر کنم از اولین قهرمان‌های LGBT بود توی DC. خلاصه به نظرم رنگ پوستش هیچ تأثیری توی داستانش نداره به خصوص این که بت‌ومن قبلی هم سفیدپوست بود و این رسماً بت‌ومن جدید قراره بشه اگر اشتباه نکنم.

Xac

کاربر سایت
Dec 10, 2019
294
153173
153174

BadBoys 2019 دیدم
یادمه اولین قسمت فیلم که منتشر شده بود تلویزیون داشت نشون میداد منم سن کمی داشتم با عشق و هیجان نشسته بودم میدیدم که ناگهان رفت تبلیغات بابای ما هم نه گذاشت نه برداشت گفت فیلم تموم شد خاموش کن منم هی اصرار میکردم که اقا رفت تبلیغات فیلم تموم نشده مرد سیاهه تازه رفت از یخچال نوشیدنی بیاره چجوری تموم شد فیلم ؟ آخر سر قبول نکرد و تلویزیون خاموش کرد و رفت...

n سال گذشت تلویزیونn اینچی گوشه اتاق با دنیای از فیلم...
ولی همچنان توحسرت اون شبم که تبلیغات تموم بشه تا من ادامه BadBoys ببینم

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
یه خبر دیدم که جانی دپ عکس گیگیلی آمبر هرد رو تختش رو به قاضی نشون داده :))

بدبخت جانی دپ چی میکشیده از دست این جالب اینجا اگه این مدارک رو نداشت و نمی تونست طرفو اینطور رسوا کنه تا الان بدون محاکمه به خاک سیاه نشسته بود!

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,362
نام
محمد
یه خبر دیدم که جانی دپ عکس گیگیلی آمبر هرد رو تختش رو به قاضی نشون داده :))

بدبخت جانی دپ چی میکشیده از دست این جالب اینجا اگه این مدارک رو نداشت و نمی تونست طرفو اینطور رسوا کنه تا الان بدون محاکمه به خاک سیاه نشسته بود!
من اولش شنیدم باورم نمیشد، تخت جانی دپ توالت شخصی ایشون بوده. بیچاره اون خدمتکاراش:|که به معنای واقعی کلمه گ*وه کاریاش رو تمیز کردن.:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر