Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
خیلی از کریتیک های راتن تومیتوز Snow Flake ان.
یکی از بهترین استند آپ هایی بود که دیدم. مخصوصا اگر با مسائل روزمره آمریکا یکم آشنایی داشته باشین (قضیه Jussie Smollet و مسائل مربوط به قوانین جدید آلاباما و آتلانتا در مورد سقط جنین)

Attachments

• Capture.PNG
    Capture.PNG
    156.8 KB · مشاهده: 61

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,377
نام
محمد
بلی :D جوکر حتی شانس گرفتن اسکار هم داره
اما جوکر فقط یه فیلمه :( برای آینده برنامه ای دارن به نظرت؟
والا دوستان کمیک بوک فن تاپیک مطمئنن اطلاعاتشون از من دقیق تره:D
ولی خب چیزایی که میدونم اینکه فعلا شایعه شده انگار با واندر وومن جدیده میخوان دنیاشون ریبوت نصفه و نیمه ایی کنن، اونایی که موفق بودن مثل واندر وومن و اکوامن یا هارلی کویین میمونن،اونایی که شکست خورده بودن مثل افلک یا هنری کویل دیگه ازشون قرار نیست خبری بشه.
اکوامن موفق بوده پس ادامه اش حتمیه،واندر وومن هم یکسال تا ریلیزش مونده، دیگه امسالم فک کنم بیردز اف پری میاد.
یه فیلم فلشم بود که کلا روی هواست خیلی وقته بعید میدونم کنسل نشه:/
بتمن رابرت پتینسون و مت رییوز هم هست که خدا میدونه چطور از اب در میاد!
شاید موفق نبوده باشن ولی خب یک اینده ایی هست این وسط.. حداقل برای الان:D

Barcelona FC

کاربر سایت
Mar 24, 2013
3,427
الان اخر اسپایدر من far from home چی شد دقییقا... عجب شلوغ بازاری شد... !!!! تکلیف فیلم بعد هم که رسما مالیده...!!!!
اسپویل بعد تیتراژ Spider-Man Far From Home
اول که معلوم شد J.Jonah Jameson همون بازیگر قبلیَ‌ست :D
بعدش هم که لو رفتن هویت پیتر ؛ فکر کنم Marvel محبور شه به کمک همین روش مرد عنکبوتی رو بازنشست کنن. مثلاً بگن چون هویتش لو رفت دیگه نمیاد.
سکانس بعد تیتراژ آخر هم که Event اصلی چند فاز بعدی رو فکر کنم معرفی کرد . انگار می خوان برن سراغ Secret Invasion .

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
510
خیلی از کریتیک های راتن تومیتوز Snow Flake ان.
یکی از بهترین استند آپ هایی بود که دیدم. مخصوصا اگر با مسائل روزمره آمریکا یکم آشنایی داشته باشین (قضیه Jussie Smollet و مسائل مربوط به قوانین جدید آلاباما و آتلانتا در مورد سقط جنین)
اگه منتقدین تحویل می‌گرفتن جای تعجب داشت :D
استندآپ جدید بیل بور هم خیلی خوب بود.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
کلا بدجوری خراب کردن! قبول دارین؟ واقعا اگه عقلشون کار میکرد با یه پلن درست حسابی میتونستن پا به پای مارول بیان بالا...ولی نشد که نشد.

به نظرم اشتباه اصلی وارنر همین بود که میخواست پا به پای مارول حرکت کنه در حالی که بینش کمیک های DC متفاوت از مارول هست. حتی این دنباله روی وارنر از مارول نه تنها دی سی کمیک رو به فا.ک داد بلکه روی اثاری مثل هابیت و اسپین اف های هری پاتر هم تاثیر گذاشت. حتی عدم ساخت دنباله مدمکس تاکنون (البته این موارد رو هرکدوم میشه جداگانه بررسی و علل یابی کرد)

بلی :D جوکر حتی شانس گرفتن اسکار هم داره
اما جوکر فقط یه فیلمه :( برای آینده برنامه ای دارن به نظرت؟

درود
تا جایی که من شنیدم (چون هر روز از این وارنر کوفتی یک خبر متضاد در میاد) به نظر اگر فیلم جوکر تو باکس افیس موفق بشه نه تنها جوکر2 رو میسازند بلکه همین فیلم پایه گذار دنیای دارک دی سی خواهد شد. فیلمهایی که تمرکز بیشتری روی شخصیتها و داستان دارند و کمتر به سراغ اکشن خواهند رفت

=========

فرد دیگه ای هم اینجا هست اعتقاد داشته باشه که far from home فیلم بهتری بود نسبت به end game? به من یکی که خیلی چسبید (هرچند اکشن یک سوم پایانی مشکل همیشگی مارول رو داشت)

درباره خوده فیلم هم بگم جدا از تاکید فیلم های قبلی، far from home هم شدید میخواست نشون بده رهبر بعدی اونجرز قطعا اسپایدرمن هست و کل محوریت فیلم در همین رابطه بود که پیتر پارکر بتونه این مسئولیت بزرگ رو قبول کنه!! بین این قرارداد به نظرم مارول بیشتر ضرر میکنه تا سونی!!

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,508
نام
سپهر
بررسی خبرهایی که به نفع فیلم جوکر نیست!

116375

1- مبارزان عدالت اجتماعی (SJW) فیلم جوکر را بخاطر تبلیغ خشونت جنسی تحریم کردند.
البته استفاده از کلمه Incel در متن خبر بدین معناست مردی زن را به عنوان اشیای برای برقراری رابطه ج*سی می داند و... (قابل گفتن نیست!)

2- سایت راتن تومیتو قاطی کرده و یکهو حدود 22 نقد منفی از فیلم جوکر اضافه کرده که امتیاز فیلم پایین تر اومده. خیلی ها از این کار شاکی شدند و فرایند سایت تومیتو را زیر سوال بردند.

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
بررسی خبرهایی که به نفع فیلم جوکر نیست!

View attachment 116375

1- مبارزان عدالت اجتماعی (SJW) فیلم جوکر را بخاطر تبلیغ خشونت جنسی تحریم کردند.
البته استفاده از کلمه Incel در متن خبر بدین معناست مردی زن را به عنوان اشیای برای برقراری رابطه ج*سی می داند و... (قابل گفتن نیست!)

2- سایت راتن تومیتو قاطی کرده و یکهو حدود 22 نقد منفی از فیلم جوکر اضافه کرده که امتیاز فیلم پایین تر اومده. خیلی ها از این کار شاکی شدند و فرایند سایت تومیتو را زیر سوال بردند.

1.جهنم-جایی مونده که این جماعت گند نزده باشن بهش.حتی پای این افراد معلوم الحال داره به آسیا هم میرسه
2.جهندم

الان اوضاع دی سی در سینما به شدت آشفته است.نه سرش معلومه نه روندش معلومه نه تهش.دی سی دارک هم این روند شلم شوربا رو بدتر می کنه

• Like
Reactions: TheGodfather

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim

بعید میدونم قاطی کرده باشه سپهر:D

نیکلاس باربر منتقد BBC اومده به جوکر امتیاز سه ستاره از پنج داده و برچسب فاسد روش زدن و از طرفی دیگه هم، همین امتیاز رو به Spider Man Far From Home داده ولی برچسب تازه روش خورده؛ جالبه خود منتقد هم خبری نداره

2.jpg Untitled.jpg

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,508
نام
سپهر
بعید میدونم قاطی کرده باشه سپهر:D

نیکلاس باربر منتقد BBC اومده به جوکر امتیاز سه ستاره از پنج داده و برچسب فاسد روش زدن و از طرفی دیگه هم، همین امتیاز رو به Spider Man Far From Home داده ولی برچسب تازه روش خورده؛ جالبه خود منتقد هم خبری نداره

View attachment 116384View attachment 116385

خب این چیزی که در نقد منتقد بی بی سی در سایت راتن، تبدیل به گوجه گندیده (همان خلط سبز من بهش می گم) شده، نشون میده یه مقدار سیستمشون قاط پیدا کرده!

منظورم این است که سیستم امتیاز دهی راتن تومیتو خیلی آزاد تر شده که این می تونه برای یک عده فیلم مناسب و برای یک عده ضرر باشد. برخلاف متاکریتیک، منتقدان وبلاگ ها جز نقدهای راتن تومیتو محسوب می شوند. یک جورایی شبیه سیستم نقد های IMDB شده که حتی شما و من در بخش Review External، می توانیم نقدهای مون را قرار بدیم و روی نمره تاثیر می ذاره. من مثلا نقد کوتاه متری شیش و نیم و سریال TOTDY ویندینگ رفن جز نقدهای اصلی IMDB قرار گرفته. سر همین نقدها، یکی از منتقدان که سایتش هم چندان معروف نیست اما از چهره مشخص است که به همان دسته SJW مرتبط است. به جوکر یک از پنج داده و به کاپیتان مارول، 5 از 5. مجموع همین نقدها بر روی نمره تاثیر می گذارد. اگر روند فشار اجتماعی روی جوکر بیشتر شود، اسکار بدین مسئله حساسیت نشان می دهد و این برخلاف پیش بینی ها عمل می کند.

116393

Caliban

کاربر سایت
Aug 22, 2019
64
خب این چیزی که در نقد منتقد بی بی سی در سایت راتن، تبدیل به گوجه گندیده (همان خلط سبز من بهش می گم) شده، نشون میده یه مقدار سیستمشون قاط پیدا کرده!

منظورم این است که سیستم امتیاز دهی راتن تومیتو خیلی آزاد تر شده که این می تونه برای یک عده فیلم مناسب و برای یک عده ضرر باشد. برخلاف متاکریتیک، منتقدان وبلاگ ها جز نقدهای راتن تومیتو محسوب می شوند. یک جورایی شبیه سیستم نقد های IMDB شده که حتی شما و من در بخش Review External، می توانیم نقدهای مون را قرار بدیم و روی نمره تاثیر می ذاره. من مثلا نقد کوتاه متری شیش و نیم و سریال TOTDY ویندینگ رفن جز نقدهای اصلی IMDB قرار گرفته. سر همین نقدها، یکی از منتقدان که سایتش هم چندان معروف نیست اما از چهره مشخص است که به همان دسته SJW مرتبط است. به جوکر یک از پنج داده و به کاپیتان مارول، 5 از 5. مجموع همین نقدها بر روی نمره تاثیر می گذارد. اگر روند فشار اجتماعی روی جوکر بیشتر شود، اسکار بدین مسئله حساسیت نشان می دهد و این برخلاف پیش بینی ها عمل می کند.
جوکر فیلمی نیست که شانس زیادی واسه جوایزی مثل اسکار داشته باشه.منم ندیدم کسی پیش بینی خاصی در موردش داشته باشه(بجز نامزدی احتمالیش تو چند تا بخش مثل بازیگری).مگه خود راننده تاکسی افسانه ای که منبع الهام این فیلم هم هست، چه موفقیتی تو اسکار داشت؟این نوع نگاه بدبینانه به جامعه آمریکا (که به نظر میرسه جوکر هم داره) بیشتر به مذاق منتقدای اروپایی خوش میاد.maps to the stars کراننبرگ به عنوان نمونه بولد این جور مسائل تبدیل شد به فیلم دوم سال کایه،اما تو آمریکا اصلا دیده نشد.خود جوکر هم تو ونیز، بهترین نقداشو از اروپاییها گرفت.(فیلم پولانسکی هم همینطور، با این تفاوت که بی توجهی منتقدای آمریکایی به پولانسکی دلیل دیگه ای داره)
جدا از این مسائل،نمره منتقدین(و جوایز حلقه های منتقدین آمریکا)واسه جوایزی مثل اسکار و گلدن گلوب تقریبا هیچ اهمیتی ندارن(اصولا اهمیت نمره تو سینما کمه و قضیش با بازی فرق میکنه)ولی ایجاد جو رسانه ای بر علیه یا به نفع یه فیلم خیلی تاثیر گذاره.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,508
نام
سپهر
دوستان امروز شاید برم سینما میخواستم بپرسم فیلم قصر شیرین بهتره یا سرخ پوست ؟ خواهشا کسی که هر دو رو دیده بگه.

هر دو را دیدم و سرخپوست به مراتب از قصر شیرین بهتر است. توضیح نمی دهم چون ممکن است اسپویل کنم. با خیال برو سرخپوست رو نگاه کن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر