jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,132
نام
متوئیدی
دیگه انیمیشن های پیکسار انقلابی و فکر شده نیستند، شاید آخرین کارشون که واقعا بوی کارهای Pixar میداد همون Inside Out بود, دیگه هرچی ساختن هیچ فرقی با کارهای دیزنی و بقیه استدیو های معمولی نداشته، از Good Dinosaur بگیرید تا Coco (یه انیمیشن کاملا معمولی)، سیکوئل ها بعدش اومدن که یکی از یکی بدتر مثل Incredibles 2 و Finding Dory و Monster University و حالا هم این.
یادمه پیکسار یه کد اخلاقی داشتن که میگفتن جز Toy Story هیچوقت ادامه نخواهیم ساخت که خب Cars اومد و انقدر اسباب بازی هاش پر فروش بود ادامه اینو هم ساختن ولی باز گفتن این دوتا سری استثنا هستن.
الان جوری شده که اومدن Toy Story 4 دارن میسازن در حالی که TS3 به ضرص قاطع یکی از بهترین پایان های تاریخ یه سه گانه تو سینما بود. پشت سرهم ادامه ها معرفی شدن و اومدن و یکی از ناامید کننده تر حداقل نسبت به استاندارد های خود استدیو و توقعاتی که ازشون میرفت. جوری شده که Coco شده یکی از بهترین کارهاشون! یه اثر کاملا معمولی و بدون خلاقیت و مختص کودکان در حالی که همه میدونیم کارهای پیکسار یه اثر جادویی داشت که مناسب بزرگ و کوچک بود. مقایسه اشون با Wall-E و شماره اول های کارهاشون اصلا مسخرست!
حالا نمیدونم واقعا بخاطر دیزنی هست یا نه ولی مشخصه کاملا پیکسار دیگه اون پیکسار قدیمی نیست که با Studio Ghibli رقابت میکرد. یادمم باشه همه این اتفاقات با Brave شروع شد البته اگه کلا Cars ها رو فاکتور بگیریم.

واقعا گل گفتید... کارای پیکسار تا قبل از (2009) up سن و سال نمیشناخت یه آدم 60 ساله هم مثل یه کودک 10 ساله از تماشای فیلم ها لذت میبرد. ولی الان خیلی وقته دیگه اینطوری نیست.
حتی toy story 3 که شما میگی خودش یجوری کپی برداری از روی شماره دو بود. inside out هم برای من چیز تازه ای نداشت. wall-e اگه رو قله کوه باشه امثال incredibles 2 و dory ته دریاچه بحرالمیت هستن.

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
مسخره؟
مطمئن باش کسی که لارسون رو مسخره میکنه چیزی از سینما حالیش نیست ، بازی که لارسون توی کاپیتان مارول انجام داد نه تنها خیلی لولش بالاتر از بقیه فیلم های مارول بوده ، بلکه جز تاپ تن های نقش زن قرن بیست و بیست و یک میشه حسابش کرد ، به شخصه وقتی بازی لارسون رو نگاه میکردم به صورت کامل یاد بازی الیزابت تیلور توی کلوپاترا می افتادم ، مثل همون بی نقص و کامل
مطمن باش کسایی که مسخره میکنن ضد فمنیست هستن و چشم دیدن همچین استعداد نابی رو ندارن
متاسفانه شدت ضربه خیلی زیاد بود من برم تو افق محو شم :dizzy::Hurted1:

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
نمیخوام تاپیک رو منحرف کنم ، ولی این شکل رفتار شما ضد زن هست،
در این که بازیگر شایسته و استعدادی هست شکی درش نیست و همه هم قبول دارن که یه سطح و گردن از همه بازیگر های حال حاضر بالا تره ، ولی چون اولین زن قدرتمند رو بازی کرده شده ادم بده ماجرا

استاد، یک سوال از شما داشتم، آیا شما فیلم Wonder Woman با بازی گل گدوت رو دیده اید؟

آخرین ویرایش:

Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
269
نام
نیکیار
کاپیتان مارول رو دیدم، دوستان یجوری فیلم رو کوبیده بودن منتظر بودم بری لارسون یه سوتی بده مثلا

بازیش خیلی خوب بود، ولی خب این فیلم یک جورایی چون بین 2 تا Avengers هست خیلی ازش لذت نبردم چون همش منتظر بودم یک ربطی به Avengers پیدا کنه

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
در این که بازیگر شایسته و استعدادی هست شکی درش نیست و همه هم قبول دارن که یه سطح و گردن از همه بازیگر های حال حاضر بالا تره ، ولی چون اولین زن قدرتمند رو بازی کرده شده ادم بده ماجرا
نه خدایی خوب بازی کرده بری لارسون و بازیگر خوبی هم هست این حرفاش هم به خاطر مطرح شدن فکر نکنم بوده باشه از روی غرورشه بالاخره همه یه نقصی دارن و هیچ کس بی عیب و اشکال نیست ولی دیگه جزو تاپ تن بازیگرای زن قرن بیست و یک اغراقه من برم به ادامه محو شدن تو افقم بپردازم :hide:

_hedayat_

کاربر سایت
Sep 14, 2008
177
نام
هدايت
بنده گفتم 20 و 21 نه فقط 21 ، در قرن 21 که شکی وجود نداره و همه قبول دارن این حرف رو ، اما سر قرن 20 کمی اختلاف نظر هست که اون هم به خاطر جدید بودن بازیگر بهش نظر مثبتی ندارن ، وگرنه این بازیگر الماس نصفه تراشیده ناب هست
خسته نباشی بزرگوار. جدا هر چی کرک و پر بود ریخت دیگه.
توی واندر وومن ضعیف بودن زن ها رو نشون میداد؟
توی کاپیتان مارول قدرت "واقعی" زنان به تصویر کشیده شد؟ در جریان هستی فیلم ها سوپر هیرویی هستن؟

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
من یه سوال دارم از خدمت شما. الان یکی بیاد بگه مثلا بن افلک در نقش بتمن بسیار ضعیف بود یا مثلا Chris Evans خیلی بد بازی میکنه، ضد مرده؟ نیست؟ پس چرا کسی که بری لارسونو نقد میکنه یا میگه بازیش بده بهش برچسب ضد زن میزنین؟ 8-|:))

در کل راه اشتباهیو انتخاب کردین.

جدا از شخصیت مزخرف این آدم توی واقعیت، همین شخصیتش تو نحوه اکتینگشم تاثیر گذاشته. شما نگاه کن مثلا Gal Gadot چه کاراکتری در واقعیت داره و چطوری تونست این شخصیتو به واندر وومن القا کنه. حالا نقطه مقابلش دقیقا همین بری لارسون هست که پتانسیل بالای کاپیتان مارولو خراب کرد.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
توی اون فیلم ضعیف بودن واندر وومن کامل مشهود بود و نیازش به مرد ها رو کامل نشون می داد

استاد، من از شما انتظار نداشتم و با این حرفتون مطمئن شدم که Wonder Woman رو اصلا ندیدی. گل گدوت واقعا انتخاب شایسته ای برای بازی در نقش شخصیت پرنسس دایانا بوده و در برخی از سکانس ها با اینکه بار احساسی فیلم بالا بود، اما به زیبایی هرچه تمامتر اون سکانس رو بازی کرد. اما در مورد کاپیتان مارول، غرور زیاد بری لارسون و حاشیه زیادی که برا فیلم ایجاد کرده بود، باعث شد یکی از معروفترین شخصیت مارول که تازه وارد MCU شده بود، کسی هیچ ذوق و شوقی برا قسمت دومش نداشته باشه و حتی هم فراموشش کنه. واقعا مارول تو اولین قدمش برای ساخت یه عنوان ابرقهرمانانه زنانه، مسیر اشتباهی رو انتخاب کرده. کاپیتان مارول، واقعا ضعیفترن فیلم MCU بوده که با انتخاب بری لارسون در نقش شخصیت اصلی، تیشه به ریشه خودش زده.

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,133
نام
امیر
فروش فيلم ؟ بخش زيادي از فروششو مديون سكانس اخر infinity war و تريلراي end gameه تقريبا همه فك ميكردن نقش مهمي تو end game داره اين خانوم و داستانش مهمه...
—————————
در مورد قدرت واقعي زنا واقعا حرفتون جدي بود؟ لابد سوپر منم قدرت واقعي مردا رو نشون ميده:|:))

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
107320-full.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر