TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,070
نام
Ali
سلام علیکم ...

سگهایی که پارس میکنند هرگز گاز نمیگیرند :

"اصلن آدم جدی نیستم. دوس دارم تماشاچی رو بخندونم ولی همون موقع که داره میخنده و سرش بالاس یه چاقو از جیبم در بیارم و گردنشو ببرم."
_ بونگ جون هو _

بهترین فیلمسازِ حالِ حاضرِ دنیا ... با فاصله زیاد ...
View attachment 107448

============================================================================================

تو هیاهوی کن سریال رفن گم شد.
فقط چن تا نقد اومد که همش منفی بود.
مام واس قضاوت چیزی نداشتیم جز یه سری تیزر. تا اینکه یه کلیپ دو دِیقه ایی از وسطاش اومد؛
یه نمای سه نفره.شب. نورای نئونی.مکث و سکوت زیاد.چهره های سنگی و مریض. دوربینِ فیکسه فیکس. صدای جیر جیرکم پس زمینه میاد ...
هیچ نباید نگران شد، خودِ رِفِنـه ...
youtube.com/watch?v=cuKPJlFjboA
من متاسفانه با سینمای رفن آشنایی زیادی ندارم. فقط فیلم درایو رو دیدم که زیاد دوست نداشتم.
البته تجربه‌ی بدی هم نبود...
همین ویدیویی رو که زحمت کشیدید و لینک رو گذاشتید رو هم دیدم.
به جز دوربین ثابت یا به قول شما فیکس فیکس! چیز دیگه‌ایش رو دوست نداشتم. اما به هرحال امیدوارم سینماگران مستقل(اگه رفن باشه!) روز به روز پیشرفت کنند
چرا که امیدی به بدنه‌ی اصلی مسخره‌ی هالیوود ندارم چرا که هنر رو سالهاست به گند کشیدند.
قبلا هم در این تاپیک گفتم، سینمای این روزهای هالیوود آدم طاغی میخواد. یکی که دنیا به یه ورش هم نباشه و یه تنِ با مشت بکوبونه توی صورت همه‌شون!
یکی مثل براندو...

تمرین سلاح گرم Keanu Reeves و Halle Berry برا فیلم John Wick: Chapter 3
پ.ن 1: خطاب به Keanu Reeves : منم اگه دورم اون همه chick جمع میشد همه رو میزدم به هدف :-":D (شوخی)
پ.ن 2: به قول یـ کامنتا "He didn't "act" John Wick. He is John Wick" >:)>:)
به‌به!!
همچین ویدویی چندماه پیش هم دیدم که برای جان ویک۲ بود.
فکر کنم مکان تیراندازی همونجا بود!:D
در مورد Chickها باید بگم با دیدن همین کلیپ روی یکی از این عزیزان کراش زدم! آقا ما جنبه‌ی دیدن همچین کلیپهایی رو نداریمx_x:D

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
کی بود میگفت منتقدا کف کردن؟ :)):D

من بودم.:D خدایش، فکر کردی یه ذره نظر منتقدان برا من مهمه؟!:| اکثر فیلم ها، سریال ها و بازی های که در طول زندگیم منتظرش بودم و نگاهشون کردم، برا لذتبخش بودند (برخلاف نظر منتقدان) و از طرفی دیگر، کسی که از بچگی با این هیولای دوست داشتنی (گودزیلا:D) بزرگ شده، میاد میره نمراتشو ببینه:| همان طور که از گودزیلا 2014 خوشم اومد، از اینم مطمئنم خوشم میاد و بازهم میگم که یک ذره نظر منتقدان برا من مهم نیست (مخصوصا در رابطه با فیلم های گودزیلا)

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,376
نام
رامین
من بودم.:D خدایش، فکر کردی یه ذره نظر منتقدان برا من مهمه؟!:| اکثر فیلم ها، سریال ها و بازی های که در طول زندگیم منتظرش بودم و نگاهشون کردم، برا لذتبخش بودند (برخلاف نظر منتقدان) و از طرفی دیگر، کسی که از بچگی با این هیولای دوست داشتنی (گودزیلا:D) بزرگ شده، میاد میره نمراتشو ببینه:| همان طور که از گودزیلا 2014 خوشم اومد، از اینم مطمئنم خوشم میاد و بازهم میگم که یک ذره نظر منتقدان برا من مهم نیست (مخصوصا در رابطه با فیلم های گودزیلا)
اخه تویت منتقدارو گذاشتی اینجا گفتی همه کف و خون کردن ولی خبری نبود :D
خوب از اولش بگو خودم الکی هایپش کردم دیگه چرا میگی دنیا کف و خون کردن ؟ :D:|
خدایی از تریلرهاش مشخص بود با یه فیلم خیلی شلوغ و پلوغی طرفیم
به نظرم امتیاز مردمیمشم زیاد جالب نمیشه ، حالا ببینیم چی میشه :D

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
خب کاپیتان مارولو دیدم.
به نظرم به طور کلی plot فیلم مشکلی نداره. چیزی که رو مخه اولا اکت فوق العاده افتضاح بری لارسون هست که به قول خارجیا انگار "has a stick up her a**" :))
دوما یه سری دیالوگا و سکانسای فمنیستی بود که به نظرم توی فیلم جایگاهی نداشت. یعنی برای مثال اگه حذفشون کنی هیچ اتفاقی نمیفته و مخاطب 100% متوجه داستان فیلم میشه. مثل
همینکه مثلا کارول صرفا بخاطر "دختر" بودنش هی شکست میخورد ! :|

ولی چیزی که واقعا باهاش حال کردم :
بالاخره علت کور شدن Nick Fury رو فهمیدیم :))
به شخصه فکر میکردم یه استوری خفن پشت کور شدنش هست مثلا چاقو خورده یا سوزوندنش ولی عمرا فکرشو میکردم کار گربه فلرکن باشه :D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
سلام
یه سوال، منظور از فیلمای آوانگارد، همون فیلمای هنری هستند؟ مثل هشت‌ونیم و...؟

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

آوانگار که خودش یک جنبش فکری و هنری که خود در چهارچوب خاصی باید رعایت شود و براساس نظریه «هنر بر هنر است» اما بهتر بگوییم که همان فیلم های آوانگارد، فیلم های اکسپریمنتال هستند که به درستی اشاره کردید که زیاد به هدف جذب مخاطب و سرگرمی ساخته نشده و آن هنر به معنای مصرفی وتجاری امروزه هم نیست. سینمای آوانگارد هم از نظر تاریخی اگر بررسی کنیم در همان دهه 1930 تا 1970 بیشتر دوام نیاورده است و کارگردانی هایی بوده اند که دیگر در ساخت فیلم هایش به معنای واقعی آوانگار نبودند. (مستقیما نمی توانیم بگوییم که جیم جارموش یا تارانتینو یا دیوید لینچ آوانگاردی هستند.) خیلی از این کارگردان های غیرمتعارف هم در ساخت فیلم های آوانگارد (مثل لارنس ون تریه یا گاسپر نوئه) از واژه آوانگار به شکل دیگری در ساخت فیلم هایشان استفاده کرده اند که سبک دوگمایی (Dogma) ساخته شد که به شدت در Idiots 1995 و Enter the Void می بینیم. معروف ترین کارگردان های آوانگارد هم در واقع همان اینگرد برگمان یا ژان لوک گدار می توان نام برد.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
تیزر تریلر Rambo: Last Blood منتشر شد View attachment 107739
اکران 20 September

تریلر هیجان انگیز بود ولی به نظرم رمبو بدون هد بند قرمزش و موهای بلندش یک چیزی اش کمه . این جا هم با این که موهاش کوتاه شده امیدوارم هد بند معروفش رو استفاده کنه چون این چیزی که من دیدم خیلی ارتباطی به رمبو نداشت . جز یکی دو تا ایتم مثل تیر کمون و چاقوش کل تریلر به نظر یک اکشن جدید با بازی استالونه بود

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
'The New Mutants' Aims to Complete Reshoots This Year for a 2020 Release

مدت زیادی است که پروژه The New Mutants در دست ساخت است (از بس منتظرش بودم، دیگه یادم رفته بود کی معرفی شد؛ فکر کنم 2017 بوده:D) و از زمان معرفی خود تا به الان، زمان اکران آن به دلایل گوناگون، به تاخیر افتاده است. بالاخره، سیمون کینبرگ (تولید کننده سری ایکس-من) در گفتگو با Digital Spy گفته است که هنوز ریشات های فیلم یا فیلمبرداری دوباره برخی از سکانس این اثر انجام نشده است ولی درصدد هستیم که اینکار را تا اواخر همین سال میلادی انجام دهیم و از طرفی دیگر، کمپانی دیزنی نیز تاریخ اکران این عنوان را به سال 2020 موکول کرده است. لازم به ذکر است که هنوز حضور دوباره جاش بون (کارگردان فیلم) برای فیلمبرداری دوباره اثر تایید نشده است. عنوان The New Mutants، اثری ترسناک در دنیای ایکس-من هست.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر