Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
در ادامه اون شایعات انتخاب بازیگر برای نقش بتمن/ بروس وین در فیلم جدید بتمن به کارگردانی مت ریورز <):)\m/ شایعه جدیدی اومده که میگه این هفته قراره رابرت پتینسون و نیکولاس هولت برای این نقش تست بدن .
گفته ایده اش این بوده که اول فیلم فرست کلاس ساخته بشه ، بعدش در فیلم دوم ولورین جوان تو دهه 70 با اون شخصیت ها (مگنتو و پرفسور اکس و ... ) کارش رو پیش ببره . وقتی بیننده کامل آشنا شدن با این کارکتر ها ، قرار بود فیلم روزهای گذشته ی آینده ساخته بشه .
متیو وان گفته که وقتی فیلمنامه روزهای گذشته ی آینده رو تموم کردم با خودم گفتم چه جالب میشه اگه تام هاردی رو به عنوان ولورین جوان انتخاب کنیم و آخر داستان همه رو دور هم جمع کنیم .
گفته به فاکس هم نشون داده و اونا هم پسندیدن و گفتن عالیه و میریم سراغش ولی خب مشخصه بعدش چه کار کردن . :|
ولی خودمونیم تام هاردی هم ولورین خفنی میشد ها 8->

آخرین ویرایش:

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
من اخر نفهمیدم چرا اینقدر این بر ی لارسون مسخره میکنن ؟ :D
دیشب کاپیتان مارولو دیدیم . انصافا بد بازی نکرده بود . فیلمم فیلم بدی نبود .

• Like
Reactions: Albis

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,508
در مورد بازیش نظری ندارم چون هنوز فیلم رو ندیدم، ولی دلیل اینکه یه سری از افراد بدشون میاد ازش اینه که خیلی شخصیتش مغروره.
دلیل اصلی دیگه هم اینه که قبل از اکران فیلم تو مصاحبه با خبرنگار ها به خبرنگار ها گفت باید زن ها و مرد های غیر سفید پوست هم بیشتر بشن بین خبرنگار ها و افراد رسانه. از همینجا بود که یه سری از سفید پوست ها هم باهاش لج کردن.

• Like
Reactions: only sony

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
به خاطر مصاحبه هاش که بهونه داد دست یوتیوبر ها تا قشنگ وجهش رو نابود نکنن ول کنش نشن :D وگرنه بازیش تو فیلم جوری نبود که بره رو اعصاب ....

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
در مورد بازیش نظری ندارم چون هنوز فیلم رو ندیدم، ولی دلیل اینکه یه سری از افراد بدشون میاد ازش اینه که خیلی شخصیتش مغروره.
دلیل اصلی دیگه هم اینه که قبل از اکران فیلم تو مصاحبه با خبرنگار ها به خبرنگار ها گفت باید زن ها و مرد های غیر سفید پوست هم بیشتر بشن بین خبرنگار ها و افراد رسانه. از همینجا بود که یه سری از سفید پوست ها هم باهاش لج کردن.
البته ربطی به سفید پوست بودن و نبودن/زن مرد بودن نبودن مخاطباش نداره صدا همه تو یوتیوب در اومد سر مصاحبه هاش ...

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
اولین تریلر ONWARD جدید ترین ساخته پیکسار View attachment 107840

=================================
به نظرم پیکسار هم داره دیگه ایده کم میاره زوتوپیا رو با The Smurfs برداشتن قاطی کردن شده این !
دیگه انیمیشن های پیکسار انقلابی و فکر شده نیستند، شاید آخرین کارشون که واقعا بوی کارهای Pixar میداد همون Inside Out بود, دیگه هرچی ساختن هیچ فرقی با کارهای دیزنی و بقیه استدیو های معمولی نداشته، از Good Dinosaur بگیرید تا Coco (یه انیمیشن کاملا معمولی)، سیکوئل ها بعدش اومدن که یکی از یکی بدتر مثل Incredibles 2 و Finding Dory و Monster University و حالا هم این.
یادمه پیکسار یه کد اخلاقی داشتن که میگفتن جز Toy Story هیچوقت ادامه نخواهیم ساخت که خب Cars اومد و انقدر اسباب بازی هاش پر فروش بود ادامه اینو هم ساختن ولی باز گفتن این دوتا سری استثنا هستن.
الان جوری شده که اومدن Toy Story 4 دارن میسازن در حالی که TS3 به ضرص قاطع یکی از بهترین پایان های تاریخ یه سه گانه تو سینما بود. پشت سرهم ادامه ها معرفی شدن و اومدن و یکی از ناامید کننده تر حداقل نسبت به استاندارد های خود استدیو و توقعاتی که ازشون میرفت. جوری شده که Coco شده یکی از بهترین کارهاشون! یه اثر کاملا معمولی و بدون خلاقیت و مختص کودکان در حالی که همه میدونیم کارهای پیکسار یه اثر جادویی داشت که مناسب بزرگ و کوچک بود. مقایسه اشون با Wall-E و شماره اول های کارهاشون اصلا مسخرست!
حالا نمیدونم واقعا بخاطر دیزنی هست یا نه ولی مشخصه کاملا پیکسار دیگه اون پیکسار قدیمی نیست که با Studio Ghibli رقابت میکرد. یادمم باشه همه این اتفاقات با Brave شروع شد البته اگه کلا Cars ها رو فاکتور بگیریم.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,252
نام
امیر حسین
خوب...خوب... بالاخره منم به وصال یار رسیدم و Avengers : Endgame رو دیدم... خارج از اسپویل فقط بگم فوق العاده بود! :x:x:x

بقیش رو بریم تو اسپویل:-"

:((:((:((:((:((:((:((:((
فکر کنم این چند ساله و مخصوصا اخیرا زیاد دیدید اینجا گفتم که شخصیت محبوبم تو MCU آیرون من هست، چقدر سر هر قسمت تا یک قدمی مرگ میبرن و برش میگردونند...و منم باهاش میرم:|
و تا حدی انتظار داشتم که اینجا دیگه کار رو یک سره کنند :(( و کردن :((
لعنت بهشون! :(( من مرگ قهرمانانه شخصیت محبوبم رو نخوام ببینم، کیو باید ببینم؟ :(

هعی... هعی... بگذریم... تا بعد:-"

کاملا از فیلم راضی بودم و لذت بردم، اینکه تمرکز روی Avengers اصلی بود، اکثر مبارزات برای این ها بود، و حرکاتی بس خفن و قهرمانانه انجام دادن...کلا دمشون گرم که این پرونده رو اینجوری بستن! :x:(

اینکه فکر میکردیم(میکردم) داستان اینه با مشت و لگد دستکش و سنگ ها رو از تانوس بگیرن و بشکن بزنند و تمام...کلا داستان زیادی سر راست بود، و یهو میبینیم تو شروع فیلم چه اتفاقی سر سنگ ها اومده و زارت زدن تانوس رو کشتن شوکه کننده بود! :|
اتفاقی که بعدش برای کاراکترها افتاده بود... ثور :)):))
و ماجرای جمع کردن سنگ ها ...

بلک ویدو و هاوک آی ... با فرستادنشون اونجا، مشخص بود بدترین انتخاب ممکن رو انجام دادن! و البته واضح بود راه حل مسئله چیه و به مرگ کی ختم میشه...:( اما بازم دیدنش دردناک بود...:(

بریم مبارزه ی آخر کار ... اولش اون بخش مبارزه 3نفره، عالی بود! همینطور که گفتم بالاتر، خیلی خوش حال شدم که مبارزه رو سپردن به این 3نفر! عجیب حال داد و به شدت چسبید...

کمی جلوتر، تقریبا اوج ناامیدی و اومدن نیروی پشتیبانی و بقیه ی اونجرز...:(( عالی بود! عالی! :(( (از برکات یک سینمای خالی و فقط با 3تماشاچی:)) اینه که میتونی راحت احساسات خودت رو بروز بدی و ابر بهاری بشی:-" ) اینجا از اون ابر بهاری هایی شدم که از شوق و هیجان بود:))
اون بخش برگشت پیتر پارکر پیش تونی استارک هم...:(:x

تا آخرای مبارزه و بزن بزن های تهش، اون بخشی که کاپیتان مارول اومد یکم دست به یقه شد با تانوس، و تانوس زد لهش کرد به شدت حال کردم! نه به خاطر اینکه با کاپیتان مارول حال نمیکنم(یکمشم این بود! و همینطور داشت مزاحم فایت قدیمی ها میشد!:-" ) ، اینکه تانوس خلاقیت به خرج داد و در لحظه سنگ رو برداشت و با اون یکی دستش زد ترکوند کاپیتان مارول رو!

ولی خوب ترکوندن و حال کردنم همان و ... خوندن اینکه چند ثانیه بعد اون چیزی که ازش میترسیدم قراره اتفاق بیفته همان! :(

یادمه پارسال این فن آرت رو برای علی دانته فرستاده بودم و شکلک قلب و این حرفا بعدش...:x

اون موقع فکرش رو نمیکردم که چه بهای سنگینی داره این عکس! :(

دوباره همون نوحه سرایی های اول پستم:( مرگ کاراکتر محبوبم:( و به نظرم قهرمان اصلیه MCU و همه فیلم های اونجرز :(
شاید بهترین پایان ممکن برای این کاراکتر بود... ولی... بعضی وقتا دوست نداری پایان رو ببینی:( (از برکات اون محیط خالی این بود 4تا مشت و لگد هم برای تخلیه ی احساسات نثار صندلی جلو کردیم :-" + فاز دوم ابر بهاری:-" )

بعدشم که... بازنشته شدن کپ... بازنشسته شدن ثور ... و به بیان ساده تر، کنار رفتن اونجرز اصلی:(
البته ثور احتمالا توی GOTG3 باشه،اما یکم میره تو حاشیه احتمالا...:(

در کل هپی اندینگ؟ نع، برای من که هپی نبود! Bittersweet هم نبود حتی! :( بهای پیروزیه زیاد بود:|
و البته انتظار نداشتم هم آیرون من، هم کاپیتان امریکا و هم ثور با هم کنار برن...انتظارم کنار رفتن فقط یکیشون بود! :(

یه نکته منفی... اون بخش وسط مبارزه که همه بانوان در یک قاب جمع شدن تهش بود:)) به خدا ما مشکلی با هیرو زن و جنگیدنشون نداریم، ولی خو خیلی ضایع بود این بخشه:)) همون صحنه های بعدش که نشون داد تار و مار میکنند رو اگر وسط بقیه زد و خوردها نشون میدادن یعنی ارزش جنگیدنشون از بین میرفت؟ باید حتما اینجوری نشون داده میشد؟ :))

یکمی هم از کاپیتان مارول بگم که دیشب دیدمش

اصولا من 99% مواقع فیلم اول ها رو بیشتر دوست دارم، به خاطر نشون دادن نحوه قدرت گرفتنشون، دلیل مبارزشون،شروع مقبولیتشون بین مردم و از همه مهم تر طراحی لباسشون:p
جا داره بگم کاپیتان مارول خز ترین مدل قدرت گرفتن و شروع به کار رو داشت:| و اون بخش طراحی...یا بهتر بگم انتخاب رنگ لباس هم که کلا هیچ:| کلا Origin کاراکتر به نظرم نابودترین بین تمام فیلم های MCU بود:-"

و خود شخصیتش، باز هم نچسب ترین کاراکتر کل MCU :| افتضاح!
کاری به حاشیه های فیلمش ندارم، ولی واقعا به شدت کاراکتر بیخودیه و اگر این بخواد جزو چهره های اصلی فازهای بعدیه MCU بشه...:|

یعنی فیلم اگر نیک فیوری رو نداشت واقعا نمیشد تحملش کرد :|

آها یه موردم بگم... وقتی لباسش حالت کلاه خود میگرفت و موهاش حالت موهاوک میشد واقعا خفن میشد! کاش اکثرا اینجوری میبود! خفن میشد>:)

و یه مورد...جدا از شخصیت نچسبش! این OP بودنش و مثل سوپرمن بودنشم برام جذاب نیست:-"
کلا نمیشد یه هیروی دیگه اضافه میشد به جاش؟ :))

امروزم که خبر های بازی اونجرز میاد...هایپ میکنه باز! حالا دو هفته باید صبر کنیم تا E3 :| هر دفعه اسم بازیشم میاد هی من یاد فیلم میفتم ...نمیزارن از هایپ و احساسات فیلم خارج بشیم که! :))

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
مسخره؟
مطمئن باش کسی که لارسون رو مسخره میکنه چیزی از سینما حالیش نیست ، بازی که لارسون توی کاپیتان مارول انجام داد نه تنها خیلی لولش بالاتر از بقیه فیلم های مارول بوده ، بلکه جز تاپ تن های نقش زن قرن بیست و بیست و یک میشه حسابش کرد ، به شخصه وقتی بازی لارسون رو نگاه میکردم به صورت کامل یاد بازی الیزابت تیلور توی کلوپاترا می افتادم ، مثل همون بی نقص و کامل
مطمن باش کسایی که مسخره میکنن ضد فمنیست هستن و چشم دیدن همچین استعداد نابی رو ندارن

i feel Sarcasm?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر