Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
View attachment 82496

بنا بر شایعات منتشر شده، به نظر می رسد شخصیت وولورین در فیلم Avengers 4 و شانه به شانه در کنار شخصیت کاپیتان آمریکا حضور خواهد داشت. طبق گفته های چندین منابع، پروسه خرید کمپانی فاکس قرن بیستم توسط دیزنی، به اتمام رسیده است و قرار است هیو جکمن بار دیگر در نقش شخصیت وولورین ظاهر شود. لازم به ذکر است که قبلا این بازیگر اعلام کرده بود که فقط یک بار دیگر برای بازی در نقش وولورین باز خواهد گشت؛ مگر اینکه در فیلم Avengers باشد.
آخرین باری که ما هیو جکمن را در نقش وولورین دیدیم در فیلم تحسین شده لوگان بود.

Movieweb
یعنی هیچجوره نمیشه تصور کرد همچین چیزیو! :expressionless:
لوگان با اون ابهت کجا و این جوجه سوپر هیرو ها کجا! (فقط کپ توشون خوبه! :D)

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,142
نام
پویان
سلام
یه سوال دارم
کیفیت صدای دالبی با غیر دالبی خیلی فرق میکنه تو سینماهای ایران؟!
هویزه مشهد، دانکرک رو پنجشبه تو دو سانس تو دو تا سالن متفاوت میخواد اکران کنه. سانس ۸ شب تو سالن ۳ و سانس ۱۲ شب تو سالن ۱ که کیفیت دالبی داره (تنها سالن سینماست که کیفیت صدای دالبی داره).
از اونجایی که سانس ۱۲ اش خیلی دیره. بعد از تموم شد فیلم وسلیه ندارم که برم خونه! باس یه نیم ساعتی پیاده برم!
میخواستم بدونم خیلی تفاوت هست؟ ارزشش رو داره برم سانس ۱۲ ؟
چند ماه پیش، فیلم Hell or High Water رو فکر کنم تو همون سالن ۳ یا یکی دیگه از سالن های معمولی هویزه رفتم و کیفیت صداش برام راضی کننده بود.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

• Like
Reactions: alisantori

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
خرید فاکس جدی شده پس!تسلیت به ددپول و ادامه احتمالی New Mutants و Xmen های خفن و تکرار نشدنی مثل days of future past یا شماره اولیاش و فیلمی مثل لوگان!
فیلمای درجه بزرگسال فاکس که احتمالا به فراموشی سپرده بشن و بقیه کاراکترام دوشادوش بقیه کاراکترای مارول طی 10 12 سال نهایت یه خش بردارن و اخرشم مثل اونجرز 3 یا 4 با هزار اما واگر و ارزو بشه امیدوار بود که داستاناشون یه جدیت پیدا کنه یا خطری کاراکترارو تهدید کنه که جذاب باشه!
یونیورس مارول که طی این مدت کلا کمدی بود DCیم که خودشونم نمیدونن چی دارن میسازن این وسط فاکس با تموم مشکلاتش مثل گنگ بودن خط زمانی فیلماش یا سر فیلمایی مثل ایکس من 3 یا apocalypse(که اینم اون سالی که اومد با تموم مشکلاتش از BVS و Civil War که فقط ادا بازی بود خیلی بهتر بود بدون ادعا) باز خیلی خیلی بهتر بود!شماره های اول ایکس یا first class و مخصوصا days of future past که واقعا بیادموندنی و تک بودن و لوگانم که نشون داد ریسک کردن چقدر میتونه شاهکار خلق کنه حتی ددپول که سراسر جلف بازی و کمدیه حداقلش تکلیفش با خودش معلومه ادا جدی بودن نداره!
بازم امیدوارم شده 1 درصدم شانس باشه فاکس تو راه خودش بمونه!با اینکه دیدن همه کاراکترای مارول کنار هم دیدنیه ولی این تم کمدیی که مارول و دیزنی تو این 10 سال گندشو دراوردن اینکه لوگان و ایکس من بخوان این بلا سرشون بیاد تصورشم بده!مگه اینکه بشه حداقلش امیدوار بود بعد اونجرز 3 و 4 یونیورسشون تغییرات داشته باشه که از دیزنی بعیده!

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
سلام
یه سوال دارم
کیفیت صدای دالبی با غیر دالبی خیلی فرق میکنه تو سینماهای ایران؟!
هویزه مشهد، دانکرک رو پنجشبه تو دو سانس تو دو تا سالن متفاوت میخواد اکران کنه. سانس ۸ شب تو سالن ۳ و سانس ۱۲ شب تو سالن ۱ که کیفیت دالبی داره (تنها سالن سینماست که کیفیت صدای دالبی داره).
از اونجایی که سانس ۱۲ اش خیلی دیره. بعد از تموم شد فیلم وسلیه ندارم که برم خونه! باس یه نیم ساعتی پیاده برم!
میخواستم بدونم خیلی تفاوت هست؟ ارزشش رو داره برم سانس ۱۲ ؟
چند ماه پیش، فیلم Hell or High Water رو فکر کنم تو همون سالن ۳ یا یکی دیگه از سالن های معمولی هویزه رفتم و کیفیت صداش برام راضی کننده بود.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

اقا برو سالن 1...
این سالن پشم رییزوونه!!! حتمن حتمن فقط برو سالن 1!!!

پ.ن. ساعت 2-3 صبحم احمد آباد صفایی داره که نگو :)) از دست نده این موقعیتو

-----------------------------------
دوستان سینما های تهران بجز قلهک برنامه ندارن فیلم خارجی پخش کنن؟ :|

• Like
Reactions: alisantori

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
دوستان همچین میگن اکس من های شاهکار کسی ندیده باشه خیال میکنه هر کدومشون در حد شوالیه تاریکی و لوگان و اسپایدرمن 2 کیفیت دارن. فیلم های سری اکس من که فاکس ساخته تقریبا یکی در میون خوب (یا عالی) بودن. اکس من1 خوب، اکس من 2 خیلی خوب (یا حتی بشه گفت عالی) ، فیلم سوم خیلی بد ، اوریجین ولورین خیلی بد (تقریبا اقتضاح) ، فرست کلاس تقریبا خوب، ولورین خوب ، روزهای گذشته آینده بسیااار خوب ، آپوکالیپس بد. لوگان هم عالی بود. حماسه ققنوس سیاه هم معلوم نی چی ساخته. ددپول هم خیلی خوب بود.
جهش یافته های جدید هم به نظر فیلم جالبی هست.
برسیم به چهار شگفت انگیز که جناب فاکس لطف کردن شماره یکش یه فیلم متوسط تحویل داد، فیلم دوم خراب کرد. ریبوت دو سال پیش قشنگ گند زد به همه چیز. که حالا اگه انجام بشه معامله مارول یه کار خیلیی سخت داره تا ذهنیت مردم رو بهبود بده.
من به شخصه تقریبا موافق این انتقال هستم. البته درجه R فیلم هایی مثل ددپول و لوگان سرجاش بمونه.
چهارشگفت انگیز و متعلقاتش مثل گالاکتوس ، موج سوار نقره ای ، و باقی شخصیت های کیهانی برای فاز چهارم فیلم های مارول نیاز هست.

• Like
Reactions: saphire

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
خرید فاکس جدی شده پس!تسلیت به ددپول و ادامه احتمالی New Mutants و Xmen های خفن و تکرار نشدنی مثل days of future past یا شماره اولیاش و فیلمی مثل لوگان!
فیلمای درجه بزرگسال فاکس که احتمالا به فراموشی سپرده بشن و بقیه کاراکترام دوشادوش بقیه کاراکترای مارول طی 10 12 سال نهایت یه خش بردارن و اخرشم مثل اونجرز 3 یا 4 با هزار اما واگر و ارزو بشه امیدوار بود که داستاناشون یه جدیت پیدا کنه یا خطری کاراکترارو تهدید کنه که جذاب باشه!
یونیورس مارول که طی این مدت کلا کمدی بود DCیم که خودشونم نمیدونن چی دارن میسازن این وسط فاکس با تموم مشکلاتش مثل گنگ بودن خط زمانی فیلماش یا سر فیلمایی مثل ایکس من 3 یا apocalypse(که اینم اون سالی که اومد با تموم مشکلاتش از BVS و Civil War که فقط ادا بازی بود خیلی بهتر بود بدون ادعا) باز خیلی خیلی بهتر بود!شماره های اول ایکس یا first class و مخصوصا days of future past که واقعا بیادموندنی و تک بودن و لوگانم که نشون داد ریسک کردن چقدر میتونه شاهکار خلق کنه حتی ددپول که سراسر جلف بازی و کمدیه حداقلش تکلیفش با خودش معلومه ادا جدی بودن نداره!
بازم امیدوارم شده 1 درصدم شانس باشه فاکس تو راه خودش بمونه!با اینکه دیدن همه کاراکترای مارول کنار هم دیدنیه ولی این تم کمدیی که مارول و دیزنی تو این 10 سال گندشو دراوردن اینکه لوگان و ایکس من بخوان این بلا سرشون بیاد تصورشم بده!مگه اینکه بشه حداقلش امیدوار بود بعد اونجرز 3 و 4 یونیورسشون تغییرات داشته باشه که از دیزنی بعیده!

your_gif_from_mp4togif_com_1512800747490.gif

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
وسط خریدن فاکس که دیزنی میخواد انجام بده،فقط نگرانیم از fox searchlight هست، یکی از بهترین استودیو های زیر مجموعه فاکس که فیلم های مستقل رو پشتیبانی میکنه و تامین مالی میکنه، امیدوارم دیزنی بلایی سرش نیاره و بزاره مثل آدم فیلم خوب بده بیرون.

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
2018 Golden Globe nominations
Best Picture – Drama:
“Call Me by Your Name”
“Dunkirk”
“The Post”
“The Shape of Water”
“Three Billboards Outside Ebbing, Missouri”

Best Picture – Comedy or Musical:
“The Disaster Artist”
“Get Out”
“The Greatest Showman”
“I, Tonya”
“Lady Bird”

Best Performance by an Actor in a Motion Picture – Drama:
Timothée Chalamet, “Call Me by Your Name”
Daniel Day-Lewis, “Phantom Thread”
Tom Hanks, “The Post”
Gary Oldman, “Darkest Hour”
Denzel Washington, “Roman J. Israel, Esq.”

Best Performance by an Actress in a Motion Picture – Drama:
Jessica Chastain, “Molly’s Game”
Sally Hawkins, “The Shape of Water”
Frances McDormand, “Three Billboards Outside Ebbing, Missouri”
Meryl Streep, “The Post”
Michelle Williams, “All the Money in the World”

Best Performance by an Actor in a Motion Picture – Musical or Comedy:
Steve Carell, “Battle of the Sexes”
Ansel Elgort, “Baby Driver”
James Franco, “The Disaster Artist”
Hugh Jackman, “The Greatest Showman”
Daniel Kaluuya, “Get Out”

Best Performance by an Actress in a Motion Picture – Musical or Comedy:
Judi Dench, “Victoria & Abdul”
Helen Mirren, “The Leisure Seeker”
Margot Robbie, “I, Tonya”
Saoirse Ronan, “Lady Bird”
Emma Stone, “Battle of the Sexes”

Best Performance by an Actor in a Supporting Role in a Motion Picture:
Willem Dafoe, “The Florida Project”
Armie Hammer, “Call Me by Your Name”
Richard Jenkins, “The Shape of Water”
Christopher Plummer, “All the Money in the World”
Sam Rockwell, “Three Billboards Outside Ebbing, Missouri”

Best Performance by an Actress in a Supporting Role in a Motion Picture:
Mary J. Blige, “Mudbound”
Hong Chau, “Downsizing”
Allison Janney, “I, Tonya”
Laurie Metcalf, “Lady Bird”
Octavia Spencer, “The Shape of Water”

Best Animated Film:
“The Boss Baby”
“The Breadwinner”
“Coco”
“Ferdinand”
“Loving Vincent”

Best Director – Motion Picture:
Guillermo del Toro, “The Shape of Water”
Martin McDonagh, “Three Billboards Outside Ebbing, Missouri”
Christopher Nolan, “Dunkirk”
Ridley Scott, “All The Money in the World”
Steven Spielberg, “The Post”

Best Screenplay – Motion Picture:
Guillermo Del Toro, Vanessa Taylor, “The Shape of Water”
Greta Gerwig, “Lady Bird”
Liz Hannah, Josh Singer, “The Post”
Martin McDonagh, “Three Billboards Outside Ebbing, Missouri”
Aaron Sorkin, “Molly’s Game”

Best Original Score – Motion Picture:
“Three Billboards Outside Ebbing, Missouri”
“The Shape of Water”
“Phantom Thread”
“The Post”
“Dunkirk”

Best Original Song – Motion Picture
“Home,” Ferdinand
“Mighty River,” Mudbound
“Remember Me,” Coco
“The Star,” The Star
“This Is Me,” The Greatest Showman

Best Motion Picture – Foreign Language
“A Fantastic Woman”
“First They Killed My Father”
“In the Fade”
“Loveless”
“The Square”

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
بعد از مدت ها به خاطر اینکه اشتراک رایگان نماوا داشتم اومدم فیلم دوبله ببینم و Arrival رو انتخاب کردم که خود نماوا اختصاصی دوبله کرده. جالب ترین قسمت فیلم و افشاگری مهمش رو جوری ترجمه کردن که باعث میشه کلا مفهوم اون سکانس عوض بشه!

We help humanity... In three thousand years... We need humanity help
ما به بشریت کمک کردیم... برای سه هزار سال... حالا ما به کمک بشریت احتیاج داریم.

این چیزیه که ترجمه کردن در حالی که مفهوم درستش و اون چیزی که می خوان ما متوجه بشیم اینه:

ما به بشریت کمک می کنیم... بعد از سه هزار سال... ما به کمک بشریت احتیاج خواهیم داشت.

اونایی که فیلم رو دیدن متوجه می شن چی میگم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر