Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,500
نام
سپهر
خب برای تحلیل نامزد های اسکار باید بگم که امسال خبری از WhiteOscar#:-bd نیست و کاملا در بعضی از بخش، سیاهپوستان در صدر نامزد شدن قرار دارند ، به خصوص در بخش بهترین بازیگر نقش مکمل زن که Viola Davis,Octavia Spencer و Naomie Harris حضور دارند. در بخش بهترین فیلم خارجی که قبل از اعلام شدن نامزد های نهایی ، عدم حضور Elle و The Handmaiden ، باعث شد حضور فروشنده در لیست پایانی، قوت بگیره و البته هم شد که رقابت تنگاتنگی با Toni Erdmann داره که البته دوتاشون رو دوست نداشتمx_x! اسکار امسال زیاد آقای Tom Ford رو تحویل نگرفت و Nocturnal Animals برخلاف نامزدی 9 بخش در بفتا، در اینجا فقط در یک بخش نامزد شد و برنده گلدن گلوب هم Aaron Taylor Johnson ، در لیست نهایی حضور نداره! نبود Patriots Day هم زیاد رو اعصاب داره راه میره و یکمی نیاز به درک این مسئله دارم.:-??. خیلی زود میخوام تاپیک پیش بینی زده بشه!

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
تمشک طلایی

بدترین فیلم:
Batman v Superman: Dawn of Justice
:D

بدترین بازیگر مرد:
بن افلک، Batman v Superman: Dawn of Justice
:D

بدترین کارگردان:
زاک اسنایدر، Batman v Superman: Dawn of Justice

بدترین بازیگر مرد مکمل:

جارد لتو، Suicide Squad
جسی آیزنبرگ، Batman v Superman: Dawn of Justice
بدترین فیلمنامه‌‌:
Batman v Superman: Dawn of Justice
Suicide Squad

مثل روز برام روشن بود بتمن مضحک بن افلک کاندید تمشک میشه همنجور جوکر پوچ و مسخره لتو
ماشالا DC ترکونده :D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
Nocturnal Animals حقيقتا فيلم ارزشمنديه، بازى جيك جلينهال هم در دو نقش تحسين برانگيزه. حيف! از طرفى ناديده گرفتن فيلم سكوت مارتين اسكورسزى و انيميشن دورى هم جالب بنظر ميرسه!!

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
دوستان فروشنده شانسی برای برنده شدن داره ؟
من دو تا فیلم toni erdman و a man called ove رو دیدم جفتشون به نظرم بهتر از فروشنده بودن. احتمالا هم جایزه رو به اردمن میدن.
نکته بعدی اینکه دوستان بازی دنزل واشنگتن رو دیدن؟ به نظرم بهتر از افلک بود واقعا . افلک اصلا کاراکترش یه جوری بود نمیشد خودشو بروز بده مثل دنزل :D
من وقتی whiplash رو دیدم به نظرم صداگذاری خیلی خوبی داشت ولی یه جا خوندم که نسبت به فیلم قبلی کارگردان (grand piano ) خیلی اشتباه داشته صداگزاری، یعنی چیزی که با سازها داشته زده میشده تو خیلی جاها با صدایی که پخش میشده مطابقت نداشته. وقتی که lala land رو داشتم میدیدم دیدم راست میگه. شایدم تلقین کردم به خودم. :D بقیه چنین حسی نداشتن؟

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
تا لیست تکمیل بشه اعلام کنم که شزل با لالالند علناً گل کاشت، 14 نامزدی در بخش ها بدست آورده.
بیشتر از هر فیلم دیگه ای در تاریخ!!
تصحیح: بیشتر از هر فیلم موزیکالی در تاریخ.

oxx1_2017-01-24_(2).png
البته 15 نامزدی کسب کرده :) رکورد تاریخو شکونده. :D
پ.ن. تو ۱۴ رشته، ۱۵ نامزدی داره! در بخش بهترین آهنگ ۲ نامزدی داره!
پ.ن۲. دم دیمین شزل گرم :D با این سن رکورد شکونده :)

-------
ویرایش : تو اینترنت هرمنبع معتبری نوشته 14 نامزدی! یکی از سایت های همسایه نوشته 15 نامزدی، منم هرچقدر میشمرم 15تاست :)) ناموسا اشتباه نمیشمرم :)) چرا همه جا نوشتن 14تا؟؟

آخرین ویرایش:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
یه عده بیکار که هیچ صلاحیتی ندارن یه تشمک راه انداختن که فقط بگن مام هستیم!
کاری ندارم بتمن تو BVS ادم کشت که اونم جای بحث داره ولی بن افلک نه تنها بهترین نکته فیلم بود بلکه جزو بهترین بتمن های کل تاریخ سینما بود از خیلی جهاتم نسبت به بتمن کریستین بیل برتری داشت.خود من قبل از دیدن فیلم اسم افلک بعنوان بتمن میومد خندم میگرفت ولی واقعیته که خیلی خوب بازی کرد.
حالا یه عده با اسم DC مشکل دارن یه عده با اسنایدر یه عده برای خودنمایی ولی بتمن بن افلک فوق العاده بود حالا هرچقدر میخوان بن افلکو ببرن زیر سوال!
___
انتخاب جرد لتو هم جالبه!بنده خدا کلا نقش هویجو تو فیلم داشت و اصلا نتونست خودی نشون بده اینا اومدن گذاشتنش تو تمشک لول.اینا همون سینه چاکهای جوکر هیث لجرن که معتقدن تا پایان دنیا هیچکس حق نداره نقش جوکرو بازی کنه چرا چون یه زمانی هیث لجر نقششو خوب بازی کرده.همونایی که حتی جوکر کمیکم زیر سوال بردن و فقط جوکر هیث لجرو میشناسن لول
یه عده نشستن DC یه چی بده بیرون اینا بریزن سرش.حالا میخواد بازیگر خوب بازی کنه یا اصلا نقشش در حدی باشه که بشه بررسیش کرد!

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
البته 15 نامزدی کسب کرده :) رکورد تاریخو شکونده. :D
پ.ن. تو ۱۴ رشته، ۱۵ نامزدی داره! در بخش بهترین آهنگ ۲ نامزدی داره!
پ.ن۲. دم دیمین شزل گرم :D با این سن رکورد شکونده :)

-------
ویرایش : تو اینترنت هرمنبع معتبری نوشته 14 نامزدی! یکی از سایت های همسایه نوشته 15 نامزدی، منم هرچقدر میشمرم 15تاست :)) ناموسا اشتباه نمیشمرم :)) چرا همه جا نوشتن 14تا؟؟
شاید منظور اون سایتا نامزدی در 14 کتگوریه :D
اون مستند Before the flood دیکاپریو چرا نیست اصلا؟ جا داشت حداقل برای بهترین ساندترک یا حداقل حداقل بهترین آهنگ (A minute to breathe) نامزد شه :D

بتمن مضحک بن افلک؟
یکی از نکات مثبت B v S همین بتمنی بود که افلک نقششو بازی میکرد ، هم بروس وین خوبی بود هم بتمن خوب!
آخه قضیه اینه که اگر اینا بخوان واقعا بدترین فیلمای سال رو اعلام کنن باید یک چیزایی رو انتخاب کنن که انقدر بد و گمنامن که هیچ کس اسمشونم نشنیده، برا همین مجبورن چنین انتخاب‌های پر سر و صدایی بکنن که توجها به سمتشون جلب شه. تازه تو لیست قبل از نهایی جرمی آیرنز هم برا BVS و Assassin's Creed نامزد نقش مکمل بود. AC رو که ندیدم ولی درباره‌ی خوب بودنش تو BVS فکر کنم اکثریت متفق القول باشن.
در کل این جایزه رو نباید جدی گرفت، این که ما بخوایم درباره‌ی انتخابشون صحبت کنیم و بگیم که چقدر انتخاب اشتباهیه یعنی اونا به هدفشون رسیدن.
تازه کوبریک هم تمشک زرین داره. سو وات؟ :D

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
به نظر من شانس لالالند خیلی کمه . اولا اسکار این سال ها نشون داده هدفش در قدم اول سورپرایز کردن مردم با انتخاب غیر ممکن ترین گزینه است (هرچند سالی این اتفاق می افته ) . برای همین شک دارم اون موفقیتی که تو گولدن گلوب داشت رو تکرار ک

امسال واقعا همه خوب بودن . فقط امیدوارم یا اما ببری . چون گل کاشته . تو بازیگرای مرد هم یا کیسی یا رایان . تو بازیگران مکمل هم رقابت زیاده . هم مارشالا علی خوب بود هم بریجز و مایکل شنون. به نظرم علی می بره ولی هرکدوم ببرن خوبه

ولی برام عجیبه سکوت اسکورسیزی رو زیاد تحویل نگرفتن همین طور نامزد نشدن امی آدامز برای بازی عالی اش تو فیلم arrival . البته تو حیوانات شبزی هم خوب بود ولی تو اون یکی واقعا درگیر کننده و قوی بازی کرده بود

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
یه عده بیکار که هیچ صلاحیتی ندارن یه تشمک راه انداختن که فقط بگن مام هستیم!
کاری ندارم بتمن تو BVS ادم کشت که اونم جای بحث داره ولی بن افلک نه تنها بهترین نکته فیلم بود بلکه جزو بهترین بتمن های کل تاریخ سینما بود از خیلی جهاتم نسبت به بتمن کریستین بیل برتری داشت.خود من قبل از دیدن فیلم اسم افلک بعنوان بتمن میومد خندم میگرفت ولی واقعیته که خیلی خوب بازی کرد.
حالا یه عده با اسم DC مشکل دارن یه عده با اسنایدر یه عده برای خودنمایی ولی بتمن بن افلک فوق العاده بود حالا هرچقدر میخوان بن افلکو ببرن زیر سوال!
___
انتخاب جرد لتو هم جالبه!بنده خدا کلا نقش هویجو تو فیلم داشت و اصلا نتونست خودی نشون بده اینا اومدن گذاشتنش تو تمشک لول.اینا همون سینه چاکهای جوکر هیث لجرن که معتقدن تا پایان دنیا هیچکس حق نداره نقش جوکرو بازی کنه چرا چون یه زمانی هیث لجر نقششو خوب بازی کرده.همونایی که حتی جوکر کمیکم زیر سوال بردن و فقط جوکر هیث لجرو میشناسن لول
یه عده نشستن DC یه چی بده بیرون اینا بریزن سرش.حالا میخواد بازیگر خوب بازی کنه یا اصلا نقشش در حدی باشه که بشه بررسیش کرد!
نکته این جاست که سویساید اسکوآد صد برابر انتختب مناسب تری بود تا بتمن علیه سوپرمن . شاید اون چیزی که انتظار داشتیم نبود ولی باز خیلی خیلی بهتر بود . بتمن افلک هم جزو نکات مثبت فیلم بود .

• Like
Reactions: Torch Bearer

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
به نظر من شانس لالالند خیلی کمه . اولا اسکار این سال ها نشون داده هدفش در قدم اول سورپرایز کردن مردم با انتخاب غیر ممکن ترین گزینه است (هرچند سالی این اتفاق می افته ) . برای همین شک دارم اون موفقیتی که تو گولدن گلوب داشت رو تکرار ک

امسال واقعا همه خوب بودن . فقط امیدوارم یا اما ببره یا امی . چون دوتاشون گل کاشتن . تو بازیگرای مرد هم یا کیسی یا رایان . تو بازیگران مکمل هم رقابت زیاده . هم مارشالا علی خوب بود هم بریجز و مایکل شنون. به نظرم علی می بره ولی هرکدوم ببرن خوبه

ولی برام عجیبه سکوت اسکورسیزی رو زیاد تحویل نگرفتن.
امی آدامز رو کاندید نکردن!
اسکار هم احتمال داره به لالالند برسه... زنده کردن خاطره اون موزیکال های قدیمی... نمیدونم یه جورایی مثل کاری که آرتیست کرده بود.
البته من تو تاپیک پیش بینی احتمالا رای رو به مونلایت بدم:D

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
امی آدامز رو کاندید نکردن!
اسکار هم احتمال داره به لالالند برسه... زنده کردن خاطره اون موزیکال های قدیمی... نمیدونم یه جورایی مثل کاری که آرتیست کرده بود.
البته من تو تاپیک پیش بینی احتمالا رای رو به مونلایت بدم:D
درسته الان یک بار دقیق نامزد هارو چک کردم دیدم امی نیست. از بس عالی بازی کرده بود تو ارایوال من خودم ندیده تو لیست جا براش گذاشته بودم :D
مونلایت هم فیلم خوبی بود .

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
فروشنده جزو 5 نامزد نهایی بهترین فیلم خارجی اسکار شد.
من بعد شنیدن خبر اولین چیزی که به ذهنم رسید افخمی بود که جمعه قراره عقده هاشو خالی کنه باز :cry:\m/:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر