NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
با کمال احترام نظرت کاملا از بیخ و بن اشتباهه. حالا میخواد شخصی باشه یا نباشه. این همه فیلم ساخته میشه همشون باید معقول باشن؟ اصلا نمیتونم هضم کنم بخدا این حرفت رو. یعنی چی معقول باشه؟ اصلا چرا باید معقول باشه؟

اين دوست مون كه ديگه قشنگ توضيح داد !
شعبده بانك نسخه اول خيلي هم خوب بود ! كامل توضيح داد و در دنيايي كه خود فيلم تعريف مي كرد مي گنجيد ! حتي شعبده انداختن عكس كارت روي ساختمون هم اوكي بود
اما نمي شه هر چيزي رو وارد دنياي هر فيلم و بازي ايي كرد ! چون كه با اون دنيا در تناقض ميشه

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
شما وقتی یه فیلم میبینی باید طبق یهومنطقی پیش بره حالا فیلم ممکنه سایفای باشه ، ولی منطق خاص خودشو داره که اون منطق نقض نمیشه ، به نظر من نسخه ی اول Now you see me فیلمی بود که بیشتر از یه بار نمیشد دیدش ، چون خیلی اتفاقات غیر منطقی توش میافتاد (در واقع فیلم تو دنیای خودش نمیتونه قوانینشو نقض کنه) nysm تو دنیای نیمه (!) واقعی اتفاق می افته حالا چند تا شعبده جزئی غیر واقعی باشه اشکال نداره ولی وقتی شعبده ی این تیم اینه که 140 میلیون دلار رو با اسم سگ و دایی بزرگه ی طرف جا به جا میکنن(اخه مگه رمز ایمیله :| ) من به شخصه جا میخورم چون هم شعبده ی کلیدیه تو داستان هم شدیدا غیر منطقیه نمیگم صددرصد منطقی باشه مثلا شعبده دزدی از بانک شعبده ی خوبیه ولی این که طرف بپره تو هوا به پول تبدیل بشه و هیچ توضیحی داستان خود فیلم که در راستای روایت توی همون دنیاس ازائه نمیده خوب من به عنوان مخاطب نمیتونم قبول کنم
من تریلر نسخه دومو ندیدم اصلا صرفا دارم در مورد نسخه اول حرف میزنم
آقا بخدا نصف پستت رو اصلا نفهمیدم. خودت یه دور بخون ببین میفهمی؟
اين دوست مون كه ديگه قشنگ توضيح داد !
شعبده بانك نسخه اول خيلي هم خوب بود ! كامل توضيح داد و در دنيايي كه خود فيلم تعريف مي كرد مي گنجيد ! حتي شعبده انداختن عكس كارت روي ساختمون هم اوكي بود
اما نمي شه هر چيزي رو وارد دنياي هر فيلم و بازي ايي كرد ! چون كه با اون دنيا در تناقض ميشه
باشه میگم دنیای استاروارز و ... هم منطقی بسازن براتون از این به بعد. حتی به وجود آمدن Alien ها از شکم انسان ها رو هم میگم منطق داستانی بریزن براش توی دنیای خودش.

بحث رو ادامه نمیدم، کسی که میخواست بفهمه فهمید. مهم نیست برام که متوجه شدید یا نشدید. برید به دنبال منطق باشید حالا.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664

باشه میگم دنیای استاروارز و ... هم منطقی بسازن براتون از این به بعد. حتی به وجود آمدن Alien ها از شکم انسان ها رو هم میگم منطق داستانی بریزن براش توی دنیای خودش.

بحث رو ادامه نمیدم، کسی که میخواست بفهمه فهمید. مهم نیست برام که متوجه شدید یا نشدید. برید به دنبال منطق باشید حالا.

اتفاقاً مثال دنياي SW خيلي درسته چون SW توي دنياي خودش كاملاً درست تعريف شده ! حتي همون Alien هم كاملاً درست تعريف شده

اگر دنياي NYSM درباره جادوگرها بود مشكلي نبود اما دباره شعبده بازهاست و شعبده حقه است !
توي دنياي هري پاتر كسي گير نميده كه چرا مي گه ابرا كادبرا يا همچين ورد هايي مي خونه بعد يارو پودر ميشه ولي اين جا جادوگري در كار نيست

باشه بحث رو ادامه نمي ديم

آخرین ویرایش:

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,173
نام
امیر

والا من خیلی واضحو ساده توضیح دادم به نظر خودم کاملا مشحخص و مفهومه حرفم

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
54141989026651421600.jpg

19422744186013986990.jpg

_hedayat_

کاربر سایت
Sep 14, 2008
177
نام
هدايت

پست ایشون خیلی واضح بود، شما یه دور دیگه بخون یحتمل متوجه میشی
یکی از مشخصات فانتزی اینه که یک دنیا تعریف کنه با قوانین و منطق خودش که اینا نباید توی داستان نقض بشن SW یا LOTR منطق و قوانین دنیا های خودشون رو نقض نمی کنن.
کلا این که آدم تا نظر مخالف میشنوه بگه برین دنبال کارتون درست نیستش برادر :)

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
تو سبک شعبده بازی the prestige هم داریم که خیلی جاها حتی از منطق دنیای خودش هم پیروی نمی کنه،ولی فیلم خیلی بهتری از now you see me هست(به نظر من)،چون هم کارگردانی بهتری داره،هم بازی های بهتر،هم روند خارج شدن از منطقش منطقی به نظر می رسه،اینکه یک فیلمی منطقی به نظر نرسه اصلا اشکال نداره ولی به نظرم روند خارج شدن از این منطق باید حداقل جذاب باشه،حالا ممکنه این روند در now you see me برای خیلی ها جذاب و جالب بوده ولی برای من فقط مسخره بود

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
Tom Cruise in Talks to Star in ‘The Mummy’ Remake for Universal

Tom Cruise is in talks to star in Universal’s reboot of the classic, “The Mummy,” an individual familiar with the negotiations told TheWrap. Unlike the previous films starring Brendan Fraser, the remake will be set in present day, while other plot details remain under wraps. Alex Kurtzman is on board to direct, while Chris Morgan and Sean Daniel will produce alongside Kurtzman. Jon Spaihts is writing the script. Also Read: Christopher McQuarrie to Direct Tom Cruise's 'Mission: Impossible 6' A Universal spokesperson had no comment. The reboot is set for a March 24, 2017 release date

:bighug::bighug::bighug:

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
Captain America: Civil War Trailer Released Online | Comicbook.com
این هم از اولین تریلر Civil War
دانلود تریلر (Captain America- Civil War - Trailer World Premiere.mp4 (720P

Marvel’s Captain America: Civil War finds Steve Rogers leading the newly formed team of Avengers in their continued efforts to safeguard humanity. But after another incident involving the Avengers results in collateral damage, political pressure mounts to install a system of accountability, headed by a governing body to oversee and direct the team. The new status quo fractures the Avengers, resulting in two camps—one led by Steve Rogers and his desire for the Avengers to remain free to defend humanity without government interference, and the other following Tony Stark’s surprising decision to support government oversight and accountability. Get ready to pick a side and join the nonstop action playing out on two fronts when Marvel’s Captain America: Civil War opens in U.S. theaters on May.

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
افتضاح بود تریلر، این دیگه چی بود؟
پلات داستانی اشغاله، اصلا چه ربطی به Civil War داره این مزخرفات؟

الان واقعا هنگم!! چی انتظار داشتم، چی شد!

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
افتضاح بود تریلر، این دیگه چی بود؟
پلات داستانی اشغاله، اصلا چه ربطی به Civil War داره این مزخرفات؟

الان واقعا هنگم!! چی انتظار داشتم، چی شد!
وحید انتظارت اشتباه بود:dاز همون اول هم قرار بود فیلم با Comic فرق داشته باشه:d
زیاد هم جای نگرانی نداره فیلم,چون تیم سازنده Winter Soldier پشت فیلم هست.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
منم خیلی حال کردم با تریلر خصوصا آخرش:d یعنی این تونی استارک رو باید کشت اصن:d
از روی یه تریلر هم نباید نظر بدیم که کل فیلم خوبه یا آشغال. سطح انتظاراتتون نیاز به آچار و پیچ گوشتی داره برای تنظیم شدن:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر