Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
Suicide Squad در Cover مجله Empire

A new photo from the set of the Assassin's Creed movie

مثل اینکه تریلر Civil War در 6 نوامبر قبل اکران Spectre در سینما های روسیه پخش میشه.

احتمال قوی هم قبل جیمز باند جدید توی آمریکا هم پخش میشه.

این مایکل فسبندره؟!
مال پشت صحنه آخرالزمانه؟

amingp

کاربر سایت
Feb 27, 2010
138
اگر درست یادم باشه ماهی و گربه کلن یه شات بود و توی تدوین هیچ برشی به فیلم نخورده بوده. کلی هم تمرین کردن که تو یه شات بگیرنش.

بحث راجبه پالپ فیکشنه، کسی "اشکان، انگشتر متبرّک و چند داستان دیگر" رو دیده؟ شباهت زیادی به پالپ فیکشن داره :d

این قسمت را کمی طنز گفتم بله مطلعم که بعد از تمرین ها اگر اشتباه نکنم در سومین روز فیلمبرداری به این نتیجه رسیدند. منظورم هم این بود که این نوع تصمیم گیری ها معمولا قبل از شروع فیلمبرداری متناسب با داستان و در فیلمنامه صورت می گیره.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
Emily Blunt’s ‘Girl on the Train’ Set for Oct. 7 Release
Disney has set Oct. 6 for its release of drama "The Girl on the Train" starring Emily Blunt, Rebecca Ferguson and Haley Bennett
The movie is an adaptation of Paula Hawkins’ best-selling novel of the same name Jared Leto and Chris Evans are in talks to join the cast

:bighug:

Walt.t

کاربر سایت
Sep 11, 2014
45
دوستان دنبال یه فیلم ترسناک میگردم با همچین داستانی تقریبا
یه گروه نظامی با هلیکوپتر تو بیابون وارد زیرزمینی میشن یادم نیست چرا ! اونجا که میرسن میبینن همه به فجیع ترین شکل کشته شدن و با خونشون رو دیوارش نوشتن به جهنم خوش اومدید

همینقد ازش یادمه فیلم هم احتمالا قدیمیه

مرسی

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
دوستان دنبال یه فیلم ترسناک میگردم با همچین داستانی تقریبا
یه گروه نظامی با هلیکوپتر تو بیابون وارد زیرزمینی میشن یادم نیست چرا ! اونجا که میرسن میبینن همه به فجیع ترین شکل کشته شدن و با خونشون رو دیوارش نوشتن به جهنم خوش اومدید

همینقد ازش یادمه فیلم هم احتمالا قدیمیه

مرسی
Hills have eyes 2 فکر کنم!

Walt.t

کاربر سایت
Sep 11, 2014
45
Hills have eyes 2 فکر کنم!

ممنون از پاسخ تیز و فرزت اما این نبود :d فرقش در پایان فیلمه که تو اون فیلم مد نظر من ...

با هلیکوپتر میرن ، اخرش یکی از اونا زنده میمونه و با همون هلیکوپتر هم برمیگرده

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
Inside Out

8/10

با توجه به تعریف های دوستان نشستم دیدم و خیلی هم لذت بردم فقط یه جاشو متوجه قضیه نشدم ممنون میشم منو ملتفت کنید: ( تو تگ اسپویل می نویسم تا مشکلی پیش نیاد )

اونجا که sadness به گوی ها دست میزد رنگشون عوض میشد قضیه ش چی بود؟ چرا تغییر رنگ میداد ولی برای بقیه همچین اتفاقی نمی افتاد؟
بنظرم دلیلش میتونه یک چیز باشه!
موفعی که رایلی میاد به شهر جدید و خونه جدید تمام خاطره های خوبش مال قدیمشه در نتیجه هر وقت یاد این خاطرات خوب و شاد میوفته همراه با غم و اندوه اومدن به شهر جدید همراهه و هر وقت Sadness به خاطرات شاد دست میزنه به ناراحتی تبدیل میشه ولی بقیه اینطوری نیستن.
در کل بشدت انیمیشن پر معنی و مفهومی بود :D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
بنظرم دلیلش میتونه یک چیز باشه!
موفعی که رایلی میاد به شهر جدید و خونه جدید تمام خاطره های خوبش مال قدیمشه در نتیجه هر وقت یاد این خاطرات خوب و شاد میوفته همراه با غم و اندوه اومدن به شهر جدید همراهه و هر وقت Sadness به خاطرات شاد دست میزنه به ناراحتی تبدیل میشه ولی بقیه اینطوری نیستن.
در کل بشدت انیمیشن پر معنی و مفهومی بود :D

من خودم متاسفانه احتمال قوی بخاطر شرایطی که درش فیلمو دیدم اونقدر باید و شاید باهاش حال نکردم ولی این جمله اخرت واقعا عالی بود... با یکی که دیدم میگفت فیلم از نظر روانشناسی خیلی جزئیات عالی توش داشته.
امیدوارم این فیلم بعدی پیکسار هم اینقدر عالی از اب دربیاد

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
نکته جالبی که inside out برای من داشت این بود که ناراحتی صرفا چیز بدی نیست.خشم و انزجار مطلوب نیستن ولی ناراحتی و شادی و کنترلشون نقش مهمی تو شکل گیری یه شخصیت متعالی دارن. بنظرم پایان انیمیشن بعترین چیزی بود که چندسال اخیر دیدم :d

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
نکته جالبی که inside out برای من داشت این بود که ناراحتی صرفا چیز بدی نیست.خشم و انزجار مطلوب نیستن ولی ناراحتی و شادی و کنترلشون نقش مهمی تو شکل گیری یه شخصیت متعالی دارن. بنظرم پایان انیمیشن بعترین چیزی بود که چندسال اخیر دیدم :d
دقیقا , قشنگ من پایان فیلم هنگ بودم :-o

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan
! [Warcraft Movie - Trailer Stills [LEAKED

aasJVIG.jpg

Cb8dK0v.jpg

6F4zUn9.jpg

NlwHBnw.jpg

KQxSUUB.jpg

2qMFzlH.jpg

Q6vWJ3M.jpg

8FGykyo.jpg

HQxmPAx.jpg

Imgur: The most awesome images on the Internet

Trailer leaked - Album on Imgur

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
این Mr.Holmes بدجور زدمون زمین، به شکل عجیبی عالی بود.
صحنه گریه کردن سر ایان مککلن انگار با ار پی جی اومده باشن تو ساختار روحی ادم، این بشر اط بی نظیر بی نظیر تره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر