Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
اون Fantastic Four های قبلی هم در همین حد بودن دیگه،اخیرا هر سمت نگاه می کنی یک فیلم سوپر هیرویی در حال ساخته شدنه،یکذره استراحت بدن به سوپر هیرو ها بد نیست

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
اون Fantastic Four های قبلی هم در همین حد بودن دیگه،اخیرا هر سمت نگاه می کنی یک فیلم سوپر هیرویی در حال ساخته شدنه،یکذره استراحت بدن به سوپر هیرو ها بد نیست
اونا هم سوپر اشغال بودن ولی خو حداقل کست اشون دیگه از نظر ظاهر افتضاح نبود

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
سوپر من - عَنِت من - اسپایدر من - واندر ومن _ فنتثتیک فور - اینکریدیبیل فایو - وری اینترستینگ 6 -- اینطوری که پیش میرن حالمون رو تا از اون فیلم های سوپر هیرویی خوب هم بهم نزنن زمین نمیشینن...

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
تو تاپیک امتیاز فیلم ها گفتم، اینجا هم بگم بد نیست، کسایی که طرفدار فیلم ترسناک هستند، Insidious رو اگر ندیدند حتما ببینند، واقعا فیلم خوبیه، بعد احضار این فیلم تونست توجه منو جلب کنه ....
قسمت دوم رو گرفتم امیدوارم از قسمت اول بهتر باشه...

220px-Insidious_poster.jpg

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
به نظر من این سبک یه فیلمی مثل «Psycho» می‌خواد که از بعد روانشناسانه آدم رو بترسونه یا ادیت خیلی قوی و روایت عالی داشته باشه که با وجود حقه‌های تکراری باز هم آدم بترسه. اینقدر افکت‌ها پیشرفته شدن و تو فیلم‌ها به کار رفتن که هر کسی چندتا فیلم این‌طوری ببینه دیگه خیلی کمتر نسبت به اولین تجربه‌اش می‌ترسه. ولی فیلمی که از بعد روانشناسانه—که این روزها بیشتر تو ژانر تریلر روانشناسانه می‌بینیم—شخصیت رو معرفی کنه و مخاطب باهاش آشنا بشه هیچ‌وقت تکراری نمی‌شه. «Psycho» از معدود فیلم‌هایی بود که من رو ترسوند. نه از جنس ترس‌های ناشی از پریدن یه موجود بی‌ریخت وسط تصویر، ترس به خاطر فهمیدن حقیقت. این تنها دلیلیه که باعث می‌شه من بعد از مدت‌ها اون ترس رو به یاد داشته باشم و هنوز هم از به یاد آوردنش بترسم. شاید از دیدن یه هیولای بدشکل یه لحظه بترسم و از جام بپرم، ولی درست چند لحظه بعد فراموشش می‌کنم. اما ترسی که در رابطه با انسان و رفتارش در موقعیت‌های مختلف باشه خیلی تاثیرش رو من بیشتره. فیلم‌هایی مثل «The Conjuring» یا «The Exorcist» هم ترسناک هستن ولی به دلیل ماهیت‌شون باید ایده‌ی جدیدی داشته باشن تا مثل قبل ترسناک باشن (البته مهم‌ترین نکته‌اش ادیت خوب هست که خیلی از فیلم‌های هم‌سبک ندارن). من وقتی «The Exorcist» رو دیدم دیگه «The Conjuring» هم اونقدر من رو نترسوند. شاید اگه اولین فیلم ترسناک‌ام بود خیلی بیشتر می‌ترسیدم (حتی بیشتر از اون فیلم) ولی دیگه بعد از چندتا فیلم می‌دونم که قراره چطور بترسم و همین نکته اذیتم می‌کنه.

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
خب خدارو شکر این فیلم چهار دلقک شگفت انگیز تقریبا ترکیده فروشش از کمترین پیش بینیا هم کمتر بوده و فروش آخر هفتش احتمالا زیر چهل میلیونه

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
بحث باسن شد، خواستم بگم واسه ما هم عروسی ـه... حالا برو کرم بریز بازیگر سیاهپوست بذار. آآآآآآی، روشن فکر، آآآآآی لیختشتاینر، آآآآآآی cool، آآآآآی اقتباس آزاد.
پ.ن: خواستار بازگشت تیم ستوری و جسیکا آلبا هستیم.
حالا این فیلم پشمکی به کنار من هنوز دلیل این کار jj abrams رو که اون سیاه پوسته رو در نقش clone گذاشته (star wars fore awakens) نفهمیدم. لامصب قیافه اش خود bubba هست :d:|

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,654
نام
iMAN
مربوط به captain america civil war و یه ذره اسپویل داستانی avengers age of ultron
تیم بندی Captan Amrica Civil War هم در اومده...!!!
Captan Amrica , Falcon , Ant man , Winter Soldier , Hawky , ScarletWitch

VS.

Iron Man , Vision , Spider Man , Black Widow , War Machine

الان هالک کجاست ؟ طرف کیه ؟ چرا black widow با hawky نیست ؟؟:d چه بزن بزنی میشه ...!!!:
D

آخرین ویرایش:

_hedayat_

کاربر سایت
Sep 14, 2008
177
نام
هدايت
تیم بندی Captan Amrica Civil War هم در اومده...!!!
Captan Amrica , Falcon , Ant man , Winter Soldier , Hawky , ScarletWitch

VS.

Iron Man , Vision , Spider Man , Black Widow , War Machine

الان هالک کجاست ؟ طرف کیه ؟ چرا black widow با hawky نیست ؟؟:d چه بزن بزنی میشه ...!!!:D
spoiler avengers age of ultron
آخر AOU هالک با یه هواپیما خودشو میندازه تو دریا که مثلا خودکشی کنه، یحتمل تا Infinity War نشونش ندن دیگه

پ.ن: شش های هالک می تونن تبدیل به آبشش بشن :))

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
spoiler avengers age of ultron
آخر AOU هالک با یه هواپیما خودشو میندازه تو دریا که مثلا خودکشی کنه، یحتمل تا Infinity War نشونش ندن دیگه

پ.ن: شش های هالک می تونن تبدیل به آبشش بشن :))
هالک خودش رو نمی کشه,فقط خودش رو گم و گور می کنه.
----------
[MENTION=45919]Silent Storm[/MENTION]
لطفا بذارش توی اسپویلر:d(در ضمن شایعه هست)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر