FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
چقدر لوس :-&.

Too Old.
فریدون میدونستی جدیدا با این پست های تک کلمه ای انگلیسیت خیلی بیمزه شدی؟ سواد داری بخون که نوشتم دیروز داشتم مانی بال رو میدیدم. ببخشید که اون موقع ندیده بودم و دیروز دیدم، عذر میخوام.

PAYdAR

کاربر سایت
Mar 19, 2013
176
فریدون میدونستی جدیدا با این پست های تک کلمه ای انگلیسیت خیلی بیمزه شدی؟ سواد داری بخون که نوشتم دیروز داشتم مانی بال رو میدیدم. ببخشید که اون موقع ندیده بودم و دیروز دیدم، عذر میخوام.
باهات موافقمو :-$

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,117
نام
محمد علی
تریلر آخر F&F6 رو ندیدین؟ این صحنه + کلی صحنه های عجیب غریب توی تریلر هست. به زمین زدن توپولوف روسی قبل از اینکه از باند پرواز کنه هم از صحنه های جالب تریلر بود :D

دیروز داشتم moneyball نگاه میکردم مورد عجیبی دیدیم. What the hell is Bobby Kotick doing in the movie؟!!!!!

Moneyball. هر جا پول باشه، بابی کوتیک عزیز هم اونجاست:x:-b

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
اکران 10 روز دیگه :bighug:
مثلا باباش مرده ! روحیه به این می گن :d
فقط امیدوارم مثل قسمت دوم خراب نکنه،چون تقریبا 70 درصد قسمت های خنده دار فیلم رو توی تریلرش دیدم(کلا فیلم های ترسناک و کمدی رو نباید تریلر ازشون دید)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
یادمه قبل از اکران فیلم و بعدش 4-5 صفحه کامل درمورد بابی جون بحث شد. موضوع خیلی قدیمی و لوس هست. حالا چون تو تازه دیدی خیلی برات wtf هست.
اون بخش از کامنتت هم ربطی به این ترد نداره کلاً.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
یادمه قبل از اکران فیلم و بعدش 4-5 صفحه کامل درمورد بابی جون بحث شد. موضوع خیلی قدیمی و لوس هست. حالا چون تو تازه دیدی خیلی برات wtf هست.
اون بخش از کامنتت هم ربطی به این ترد نداره کلاً.
حالا چون شما اون زمان دیدید و کلی روش بحث کردید دلیل نمیشه که نظر و تعجبم از این مورد رو بخوام پنهان کنم و به زبون نیارمش. در ضمن من امتیاز یا ریتی به فیلم ندادم که بخوام برم تو اون تاپیک. اینا دو معقوله کاملا جدا هستن.

T1SHTΛЯ

کاربر سایت
Dec 10, 2007
1,296
images

یه کتابی منتشر شده که اسمش ( گفت و گو با آل پاچینو ) و نویسنده کتاب لارنس گرابل هست. این کتاب در ایران هم عرضه شده و مترجمش فرزاد فرید و توسط انتشارات پنجره منتشر شده. نویسنده کتاب قبلاً کتابی نوشته بوده که در آن با مارلون براندو گفت و گو کرده بوده. کتاب گفت و گو با آل پاچینو بخش های مختلف زندگی هنری آقای پاچینو در سالهای قبل از 1979 تا 2005 در بر میگیره.
نویسنده کتاب نزدیک 30 سال با آل پاچینو رفیق بوده. در یک بخش از کتاب دیدگاه آل پاچینو درباره مایکل کورلئونه اینطور بیان شده:
در The Godfather3 اگر میتوانستی تغییری بدهی چه میکردی؟
اول از همه آن مدل مو را عوض میکردم. آن مدل مو را دوست نداشتم, اما نظر کارگردان بود. تحملش رو نداشتم. مقاومت کردم. خلاف شخصیت مایکل بود.و بدتر از همه خلاف دید من از او.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
لوکیشن قسمت هفتم سری Star Wars هم بنا بر سنت قدیمی در انگلستان و در استودیوهای Elstree و Shepparton و Pinewood انتخاب شد. کارگردان فیلم J.J. Abrams هست و در سال 2015 اکران میشه.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
طبق اخبار و اطلاعاتی که مقامات چین و روزنامه مردم چین وابسته به حزب کمونیست بیان کردن احتمال جریمه کارگردان معروف چینی Zhāng Yìmóu ( ژانگ ییمو) هست . طبق این اخبار ایشان حداقل هفت فرزند داره و مشخص نیست فرزندان ییمو کجا به دنیا آمده‌اند:d که در صورت تأیید به جرم تخلف در قانون تنظیم خانواده ( کتاب دانشگاهی خودمان:d ) به پرداخت 160 میلیون یوان (26 میلیون دلار) جریمه محکوم خواهد شد.

zhangyimou00.jpg

آخرین ویرایش:

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
طبق اخبار و اطلاعاتی که مقامات چین و روزنامه مردم چین وابسته به حزب کمونیست بیان کردن احتمال جریمه کارگردان معروف چینی Zhāng Yìmóu ( ژانگ ییمو) هست . طبق این اخبار ایشان حداقل هفت فرزند داره و مشخص نیست فرزندان ییمو کجا به دنیا آمده‌اند:d که در صورت تأیید به جرم تخلف در قانون تنظیم خانواده ( کتاب دانشگاهی خودمان:d ) به پرداخت 160 میلیون یوان (26 میلیون دلار) جریمه محکوم خواهد شد.

ژانگ ییمو جان سر به نیستشون کنی بهتره با این 26 میلیون می تونی 6 تا فیلم بسازی :d

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
ضمن اینکه اعلام خرسندی نسبی خودمون رو از تیزر تریلر فیلم جدید ادگار رایت اعلام میکنیم، عکس پشت صحنه ی فیلم برایان سینگر هم منتشر شده.
وولورین و Beast. که Beast در فرم ِ انسانیش هست.

40788952183349368527.jpg

پ.ن: اینجا چرا اینجوری شده؟ قدیمی های این تاپیک کجان؟

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
ضمن اینکه اعلام خرسندی نسبی خودمون رو از تیزر تریلر فیلم جدید ادگار رایت اعلام میکنیم، عکس پشت صحنه ی فیلم برایان سینگر هم منتشر شده.
وولورین و Beast. که Beast در فرم ِ انسانیش هست.

پ.ن: اینجا چرا اینجوری شده؟ قدیمی های این تاپیک کجان؟

یعنی کاملا منو ارضا میکنه این Xmen جدید همه هستن توش :D

__

جواب اسپویلر هم

Life happend baradr :D
کلا همیشه همینه ما میریم یکی دیگه میاد اونا میرن یکی دیگه جای اونا

____

این جریان دستمزد که خیلی قدیمی من خودم 6 7 ماه پیش اینجا اعلام کردم .
الان هم که RDJ گفته باید حقوق بازیگر های دیگه رو زیاد کنن . خودش هم مثل اینکه درخواست 100 میلیون + 7% سود فروش رو داشته (شایعه)

T1SHTΛЯ

کاربر سایت
Dec 10, 2007
1,296
شاید برای شما هم جالب باشه
به گزارش عصر ایران به نقل از سی ان ان، آنجلیناجولی بازیگر مشهور آمریکایی اعلام کرد که پزشکان از بیم وجود سرطان پستان یا تخمدان او را تحت عمل "واستکتومی" قرار دادند.این بازیگر با انتشار مقاله ای در روزنامه نیویورک تایمز آمریکا با افشای این مطلب افزود که پزشکان مشکوک بودند به احتمال 87 درصد ریسک ابتلابه سرطان پستان و به احتمال 50 درصدبه سرطان تخمدان را دارا است.
جولی 37 ساله افزوده است که پزشکان در 2 فوریه سال جاری میلادی(اواسط بهمن 1391) متوجه ریسک سرطان او شده اند و وی دو هفته بعد از این تاریخ در اواخر بهمن ماه تحت عمل جراحی قرار گرفته است.
و نوشته است: تصمیم گیری در این باره اصلا آسان نبود اما در نهایت تصمیم گرفتم با انجام عمل جراحی ریسک سرطان را به حداقل ممکن برسانم.
ایشان در این مطلب با اشاره به اینکه مادر 56 ساله اش بیش از 10 سال است که با سرطان در جدال است، نوشت که با تصمیم گیری سریع درباره عمل جراحی خواسته تا فرزندانش بی مادر نشوند.

بیاد ایران بره امامزاده کامبیز شفا پیدا کنه.:d
با آرزوی سلامتی برای این بازیگر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر