Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
Diary OF Wimpy Kid
7.5/10
یه جاهاییش عالی میشد یه جاهاییش مذخرف
یه جاش از خنده رو ده بر شدم
اون جا که پسره میخواد یه کاری کنه مجله بهترین های مدرسه رو از اتاق داداشش ورداره بعد یه کتاب سک.سی رو در میاره دوستش میگه: نمیدونستم داداشت به موتور سواری علاقه داره:))

Bridge to Terabithia
9/10
واقعا آخرش اشکم داشت در میومد
:((

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
220px-The_Lost_City_film.jpg

The Lost City 9/10
فیلمش عالیه (اصلا مگه می شه اندی گارسیا باشه و فیلم بد باشه؟) بازی اندی گارسیا عالی بود و شخصیت ها کاملا باور پذیر بودن نمی دونم چرا مورد عنایت منتقدین قرار گرفت.
کاملا به طور واقع گرایانه انقلاب کوبا رو به تصویر کشیده بودن برخلاف بعضی فیلما که هندی بازیه و کوچکترین شباهتی به واقعیت نداره.
اندینگش واقعا زیبا بود، درست مثل پایان فیلم مودیلیانی (فیلم دیگه ای که اندی گارسیا بازی کرده)
اونجایی هم که اندی گارسیا داشت از پدر و مادرش خداحافظی می کرد برای همیشه از کوبا بره شدیدا منو تحت تاثیر قرار داد.

- - -ویرایش - - -

دفاک؟
فکر نکنم نیاز به اسپویلر واسه یکی از کارتون های زمان کودکی باشه. هیدیز توسط یه مشت کشته نشد بلکه با یه مشت افتاد توی اون گرداب روح ها. ظاهرا روح ها هم میکشنش به اعماق گرداب. هیچ جا نگفتن کشته شد ولی احتمالا بخاطری شری که به پا کرد از خدا بودن میندازنش بیرون ( نمیدونم اینطوریه توی Greek یا نه ) و اینم میشه مرگ بخاطر مرداب.
هرکول هم تونست بیاد بیرون چون خدا شد. خدا شدنش بخاطر این بود که قهرمان بودنش رو توی Olympus و زمان نجات دادن مگ نشون داد. خدا ها هم قابل کشتن واسه خواهران سرنوشت نیستند.

کلا حرف جالب این بود که قهرمان بازی و اینا. اولا این کارتون 10-15 سال پیش ساخته شده. هم زمان این چیزا بود و هم اینکه به اینا قهرمان بازی الکی نمیگفتن.
از یه طرف توقع داری یه کارتون که مخاطبش بچه هاست، مثلا بیاد آخرش نشون بده که قهرمان داستان دهنش سرویس میشه و میمیره، بعد از یه طرفم هیدیز دنیا رو نابود میکنه؟ خداییش به چیزی که میگید یه ذره فکر کنید به ابلفضل...
من این کارتون رو جقله بودم VHS ـش رو دیدم:D
اصلا نمی دونستم هیدز کیه:D

FORZA GT

کاربر سایت
May 18, 2013
125
نام
مایکل
Die Hard
خیلی مزخرف بود داستان و بازی و شخصیت ها همه اشغال
2/10اون2بخاطر اون سکانس که650تا ماشین رو داغون کردن و11میلیون دلار خرجش کردن باحال بود ولی اخه براچی؟؟برا همچین فیلم مزخرفی؟؟

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
Diary Of A Wimpy Kid Rodrick Rules
8.5/10
خیلی خیلی خنده دار بود خیلی مشکلات نسخه قبل رو هم نداشت=))

Diary Of A Wimpy Kid Dogs Day
9/10
واقعا قشنگ بود همینجور داره پیشرفت میکنه:))

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
IRON MAN 3

10/10

بهترین شماره این سری هست ، خیلی بیشتر از 1 و 2 باهاش حال کردم .

در طول فیلم یک لحظه هم خسته کننده نمیشه و اکشن و داستان و همه چی با هم هماهنگه .

اون سرباز های Extremis آدمو یاد Terminator مینداختن ! :D خیلی هم طراحی Cool و باحالی داشتن .

Killian هم Villain جونداری بود

جوک ها هم خیلی خنده دار بودن :D

تیکه آخر، مشاوره گرفتن تونی استارک از بروس بنر ترکیدم از خنده :))

نوش جونش هر چقدر فروخته ! :D

فعلا - رتبه 9 پر فروشترین فیلم تاریخ سینما !

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
Django Unchained

عالی و بین نقص ، هیچوقت فکر نمیکردم از فیلم وسترن مانند یا مدل زمان قدیم آمریکایی خوشم بیاد . لئوناردو دی کاپریو هم با اینکه بعضی جاها رو مخ بود اما نقشش رو عالی اجرا کرد . فیلمش خیلی خشن بود و حال کردم :D

اسپویل
آخر فیلم تو کاخ که گیرشون میندازه ، اونجا که با تیر میزنه جای حساس طرف خیلی باحال بود :D

10/10

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
The Hobbit: An Unexpected Journey 3D
12/10
هرطور حساب کردم دیدم نمیشه 10 داد. خود فیلم حقش 10 ه ولی این 3D بودنش 2 نمره بهش اضافه کرد:D
فیلم تو اوج خودش تموم شد و عالی بود, منتظر قسمت بعدی هستم!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
جدا من تنها کسی هستم که با هابیت اونقدر حال نکردم و به نظرم انگار داستانش برای گروه سنی الف-ب نوشته شده بود؟!

البته میدونم که الان یکی نقل قول میکنه و میگه " باهوش هابیت اصولا تم کودکانه تری داشت " و اینا :D.
آخر امتیازت چند به این فیلم !؟
6 شاید؟

آخرین ویرایش:

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,188
نام
پویان
جدا من تنها کسی هستم که با هابیت اونقدر حال نکردم و به نظرم انگار داستانش برای گروه سنی الف-ب نوشته شده بود؟!

البته میدونم که الان یکی نقل قول میکنه و میگه " باهوش هابیت اصولا تم کودکانه تری داشت " و اینا :D.

آخر امتیازت چند به این فیلم !؟

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین

6 شاید؟
این دیگه مشکل تالکینه نه فیلم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر