T1SHTΛЯ

کاربر سایت
Dec 10, 2007
1,296
بهترین تریلرهای فیلم ها معرفی شدند.
فیلم Iron Man 3 توانست جایزه بهترین آنونس در بخش آثار پرفروش را از آن خود کند.
فیلم Skyfall از سری مجموعه جیمزباند و در بخش فیلمهای سینمایی اکشن توانست جایزه بهترین آنونس را از آن خود کند.
در بخش آثار کمدی فیلم Hangover3 برنده بهترین تریلر شد.
جایزه بهترین آنونس در بخش فیلمهای رمانتیک به Silver Lining Playbook رسید.
در بخش انیمیشن هم جایزه بهترین تریلر از آن Wreck It Ralph شد.
Argo هم جایزه بخش تریلرهای درام را برد.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
631e76e4096d83d573163e1b02022a4d.jpg

Robert De Niro قرار است در فیلم Candy Store بازی کند. ایشان هم اکنون در 6 پروژه کاری مشغول به کار است.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

images
images

برگزارکنندگان شصت و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کن از Alain Delon بازیگر پیشکسوت سینمای فرانسه، تقدیر می‌کنند.
تقدیر از آلن دلون 77 ساله که هم‌اکنون در سوئیس زندگی می‌کند بخشی از برنامه جنبی سینمای کلاسیک است که قرار است در جشنواره امسال برگزار شود.
برگزارکنندگان جشنواره کن اعلام کردند که Alain Delon طی بیش از نیم‌قرن فعالیت در عرصه سینما در بیش از 100فیلم ایفای نقش کرده است و امروز شایسته است که از او تقدیر شود.
images

بازیگر فیلم The Crow (کلاغ) مشخص شد.
Luke Evans برای بازی در نقش اصلی فیلم (کلاغ) انتخاب شد و فیلمبرداری این فیلم قرار است در سال 2014 شروع شود.
این فیلم توسط کارگردان اسپانیایی Ef Javier Goethe کارگردانی می شود.
نسخه اصلی فیلم سال 1994 ساخته شد و Brandon Lee (پسر بروس لی) بازیگر نقش اصلی فیلم بود و در روزهای پایانی فیلمبرداری این فیلم به شکل مرموزی کشته شد.
kp1vy3w67g49n3hpd2x2.jpg

Robert John Downey, Jr بازیگر 48 ساله فیلم Iron Man 3 اخیراً اعلام کرده که سال گذشته برای فیلم The Avengers حدود 50 میلیون دلار دستمزد دریافت کرده است.
هالیوود ریپورتر may 2012 گزارش داد رابرت داونی جونیر برابر با قراردادی که با سازندگان فیلم ابرقهرمانی (انتقامجویان) داشت، بابت سود حاصل از فروش این فیلم حدود 50 میلیون دلار درآمد داشت، فیلمی که اکنون با 1.51 میلیارد دلار سومین فیلم پرفروش تاریخ سینماست.
Downey در تازه‌ترین گفت‌و‌گوی خود این خبر را تایید کرده و گفته:احمقانه نیست؟ آن‌ها خیلی عصبانی شدند. برای خودم هم باورکردنی نیست. من یک هزینه استراتژیک بودم.
ه سال‌ها با اعتیاد به مواد مخدر دست و پنجه نرم می‌کرد، در سال‌های 2000 توانست با فیلم‌هایی چون گاتیکا، شب بخیر و موفق باشید و بعدها تندر استوایی سری فیلم‌های آیرون من و شرلوک هلمز موقعیت کاری خود را احیا‌ کند.

منبع: خبرآنلاین

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
images

George Clooney تهیه کنندگی فیلم (کورنادو خشن) را برعهده گرفت. احتمال زیاد ایشان کارگردانی فیلم را هم بر عهده گیرد اما مشخص نیست که در آن بازی کند. داستان فیلم درباره گروهی نوجوان است که در منطقه کورنادو مواد مخدر استعمال می‌کنند.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
162224.jpg

روزنامه فرانکفورتر آلگماینه زایتونگ آلمان اخیرا خبری منتشر کرده که Horst Tappert بازیگر آلمانی نقش کارآگاه دریک را یک نازی قلمداد کرده ، این خبر جنجال زیادی به پا کرده است. این روزنامه و دیگر رسانه ها بر اساس یکسری مدارک عنوان کرده اند این بازیگر در جوانی عضو SS بوده است. سریال 228 قسمتی (دریک) در بیش از 100 کشور جهان از جمله ایران، چین، فرانسه، استرالیا و نروژ پخش شد و توانست علاقمندان زیادی را به خود جذب کند. ایشان که بیش از همه برای نقش تلویزیونی کارآگاه دریک (تولید 1974 تا 1998 میلادی) شهرت دارد و در سال 2008 در سن 85 سالگی درگذشت.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,187
نام
پویان
images
images

برگزارکنندگان شصت و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کن از Alain Delon بازیگر پیشکسوت سینمای فرانسه، تقدیر می‌کنند.
تقدیر از آلن دلون 77 ساله که هم‌اکنون در سوئیس زندگی می‌کند بخشی از برنامه جنبی سینمای کلاسیک است که قرار است در جشنواره امسال برگزار شود.
برگزارکنندگان جشنواره کن اعلام کردند که Alain Delon طی بیش از نیم‌قرن فعالیت در عرصه سینما در بیش از 100فیلم ایفای نقش کرده است و امروز شایسته است که از او تقدیر شود.
من عاشق آلن دلون هستم !
برای همین یه قسمت مخیوام مراسم رو دان کنم !

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
کارگردانان : رابرت رودریگز - فرانک میلر
نویسنده : فرانک میلر
بازیگران : جوزف گوردون لویت . بروس ویلیس . جسیکا آلبا . جاش برولین . اوا گرین . ری لیوتا . رزاریو داوسن . جونو تمپل . جیمی کینگ و میکی رورک
عجب کستی :bighug:
جانی دپ هم قرار بود باشه ولی برنامه کاریش تداخل داشت :(
تاریخ اکران : 4 اکتبر 2013

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
Robert John Downey, Jr بازیگر 48 ساله فیلم Iron Man 3 اخیراً اعلام کرده که سال گذشته برای فیلم The Avengers حدود 50 میلیون دلار دستمزد دریافت کرده است.
هالیوود ریپورتر may 2012 گزارش داد رابرت داونی جونیر برابر با قراردادی که با سازندگان فیلم ابرقهرمانی (انتقامجویان) داشت، بابت سود حاصل از فروش این فیلم حدود 50 میلیون دلار درآمد داشت، فیلمی که اکنون با 1.51 میلیارد دلار سومین فیلم پرفروش تاریخ سینماست.
Downey در تازه‌ترین گفت‌و‌گوی خود این خبر را تایید کرده و گفته:احمقانه نیست؟ آن‌ها خیلی عصبانی شدند. برای خودم هم باورکردنی نیست. من یک هزینه استراتژیک بودم.
ه سال‌ها با اعتیاد به مواد مخدر دست و پنجه نرم می‌کرد، در سال‌های 2000 توانست با فیلم‌هایی چون گاتیکا، شب بخیر و موفق باشید و بعدها تندر استوایی سری فیلم‌های آیرون من و شرلوک هلمز موقعیت کاری خود را احیا‌ کند.
یه سری شایعه هست مبنی بر اینکه ممکنه Christ Hemsworth ( تور ) و Chris Evans (کپتین امریکا ) دیگه کار نکنن بخاطر دستمزد های پایین. مارول میگن دوباره با مشکل مالی مواجه شده و یه احتمال کوچیک هست که اینا دیگه از شماره های بعدی کار نکنن. RDJ 50 میلیون گرفت در حالی که دستمزد اینا ظاهرا زیر یک میلیون بوده و یه مبلغ کوچیکی برای شماره های بعدی بهش اضافه شده. آخه یعنی چی؟ RDJ بخش مهمی از این اونجرزه و انقدر تفاوت؟

البته من از صحت خبر مطمئن نیستم یکی توی یه فروم نوشته بود اگه خالی بندی بود که هیچی ولی از اینکه دستمرد اینا باهم انقدر تفاوت داره مطمئنم.

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
یه سری شایعه هست مبنی بر اینکه ممکنه Christ Hemsworth ( تور ) و Chris Evans (کپتین امریکا ) دیگه کار نکنن بخاطر دستمزد های پایین. مارول میگن دوباره با مشکل مالی مواجه شده و یه احتمال کوچیک هست که اینا دیگه از شماره های بعدی کار نکنن. RDJ 50 میلیون گرفت در حالی که دستمزد اینا ظاهرا زیر یک میلیون بوده و یه مبلغ کوچیکی برای شماره های بعدی بهش اضافه شده. آخه یعنی چی؟ RDJ بخش مهمی از این اونجرزه و انقدر تفاوت؟

البته من از صحت خبر مطمئن نیستم یکی توی یه فروم نوشته بود اگه خالی بندی بود که هیچی ولی از اینکه دستمرد اینا باهم انقدر تفاوت داره مطمئنم.
البته این 50 ملیون فکر کنم حقوقش نبود که قرار بود از اول به RDJ بدن . فکر کنم تو بند قرار دادی که میبندن رابرت ذکر میکنه که فلان درصد از فروش فیلم رو باید به من بدید و خب چون فیلم فروش اونچنانی میکنه سهم رابرت میشه انقدر و این فکر کنم جذا ار اون حقوقش هست و حقوق اونم یحتمل به اندازه بقیه بوده . حالا بازیگر های دیگه هم میتونستن این شرایط رو ذکر کنند و مارول میتونست قبول کنه یا نکنه .

من فکر کنم اینجوری بوده قضیه .

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
دوستان دیگه نمیدونم چی دالنود کنم !!
فیلم خوب از 1990 تا الن به ذهنتون میرسه بگید.
فیلم های خیلی معروف رو دانلود کردم...
کمدی ---- ترسناک ---- سبک آخرالزمانی مخصوصا ---- اکشن نه زیاد اگه خاص باشه !!!

ممنون.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,321
نام
پرهام
سلام
تا اونجا که من میدونم، D&D بازی روی میز یا همون Table Games هست.
منظور دوستمون عنوان بازی بود نه مجموع قوانین .
توضیح سینا رو باید برای روشنتر شدن پستم مینوشتم که معمولاً حوصله این کارا رو ندارم .
سینا زحمتش رو کشید :D

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
بشر دستمزد این بازیگرارو میبینه حالش بهم میخوره اخهkristian stewert :-&کیه که انقد بهش بدن یعنی کسی تو این دنیا لعنتی وجود داره بخاطر این دختره بره سینما؟؟؟

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566

Chris hemsworth و chris evans هر كدوم نفري ٢ تا ٣ ميليون گرفتن ، منم شنيدم كه درخواست كردن كه حقوق بيشتري ميخوايم.
chris Evans كه خيلي بعيده با همين حقوق كمم بازي نكنه براي captain america فقط 300k گرفته بود .

samuel jackson هم 6m بوده دستمزدش براي Avengers .

T1SHTΛЯ

کاربر سایت
Dec 10, 2007
1,296

البته برای iron man 3 هم 50 میلیون گرفته

ظاهراً که این بازیگر خیلی از خود متشکر تشریف دارن
یک بازیگری در زمان گرفتن جایزه اسکار یک دختری را می فرسته تا از مشکلات خودش و جامعه اش بگه ، یکی هم مثل این از عبارات مشابه ( آب بریز اونجا که میسوزه:d) استفاده می کنه ، اولی جاودانه میشه این یکی نهایت فیلمهاش در یک بازه زمانی دیده میشه و بعد به بیماری فیلم های اکشن تکراری مبتلا میشه.
اینکه احساس میکنه تو فیلم خیلی مهم بوده جالبه مثل اینکه بقیه نقش خیار را بازی کردند!
به هر حال دستمزد خیلی بالایی گرفته

سبک آخرالزمانی مخصوصا

سبک جدیده؟

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
images
images

Actor سه‌ـکسی تر از الن دلون وجود داشته ایا؟ :D.
قدیما شبکه یک فیلم هاش رو پخش میکرد. بدجور دوستش داشتن مردم.

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
اون فيلمه كه جواكيم فونيكسو بنيسيو دل تورو توش قراره بازى كنن،اون ويلسونم بش اضافه شده مث كه.نكنه ميخوان طنز بسازن؟:d
الان چك كرد ميخوان طنز بسازن:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر