Movie Center

دوستان به ترتیب تاریخ انتشار استار وارز هارو چطور نگاه کنم بی زحمت از اولین نسخه اصلی و اسپین اف ها تا اخرین نسخه هایی که اومدن واسم لیست کنین به علاوه سریال هاش
به دو صورت میتونی ببینی اگر به ترتیب تاریخ انتشار ببینی یه خوبی داره قدیمی به جدید میشه و کیفیتها تو ذوغ نمیزنه اسپویل هم نمیشی ولی خط زمانیش صحیح نیست ولی اگر به ترتیب شماره ببینی سه گانه اول رو باید بعد از سه گانه دوم ببینی یه داستانی هم برات اسپویل میشه
من خودم به ترتیب زمانی دیدم نه ریلیز
تو این لینک کامل میتونی نحوه دیدنشون رو بخونی
ترتیب دیدن فیلم های جنگ ستارگان

دوستان به ترتیب تاریخ انتشار استار وارز هارو چطور نگاه کنم بی زحمت از اولین نسخه اصلی و اسپین اف ها تا اخرین نسخه هایی که اومدن واسم لیست کنین به علاوه سریال هاش
پیشنهاد میکنم کلا همه فیلم ها رو به ترتیب زمان انتشار ببینید و نه تایملاین داستانی

نسخه با کیفیت Alien: Romulus اومد
Al_X.jpg
در این فیلم به بازی Alien: Isolation اشاره شده و فده آلوارز هم به الهام گیری از این بازی اشاره کرده. به عنوان کسی که عاشق این سری هست از همین الان برای Alien: Isolation 2 هم هایپم :D. نسخه اول بازی برای من به‌شدت لذت‌بخش و بی‌نظیر بود و متاسفانه به جایگاهی که شایسته اون بود نرسید. پیشنهاد می‌کنم اگر کسی این بازی تجربه نکرده حتما به سراغ تجربه Alien: Isolation هم بره.

منم شروع کردم به دیدن الان رسیدم به قسمت هفتم و بر اساس انتشار دیدم. لذت بردم تا اینجاکه واقعا مجموعه قشنگی هست.

نسخه دیجیتال یا همان سسکی فیلم بشدت سم The Substance با بازی کراش سابق، دمی مور و گل بانو بهشتی و کیوت یعنی مارگارت کوالی، منتشر شد. :D
فیلم رو دیدم یه سوال واسم پیش اومده. چرا B.oo.Bs بانو Margaret Qualley تو این فیلم یه شکله تو Kinds of Kindness یه شکل دیگه و تو یه موزیک ویدیو که با Shia LaBeouf همبازیه یه شکل دیگه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or