SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,852
نام
مهراد
نزدیک ۱ ترابایت سریال game of thrones دانلود کردم تصویر میاد اما صدا پشتیبانی نمیشه
تی وی سامسونگ
اگه قبلش میگفتی تی وی سامسونگ داری، بهت میگفتم دانلود نکن! این کدک ها رو MX Player میتونه پخش کنه نه پلیرهای تلویزیون

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,674
نام
milad
اگه قبلش میگفتی تی وی سامسونگ داری، بهت میگفتم دانلود نکن! این کدک ها رو MX Player میتونه پخش کنه نه پلیرهای تلویزیون
تصویرش میاد مهراد جان با همون کیفیت
اما صداش پشتیبانی نمیشه علاوه بر اون کلی فیلم دانلود کردم که فرمت صوتیشون dts که تی وی های سامسونگ پشتیبانی نمی کنن اونا هم صدا ندارن
حالا فکر کنم با یه ویدیو اینورتر مشکل حل بشه
یا اینکه از یه دستگاه دیگه مثل بلوری پلیر کنسول سیستم وصل به تی وی اجرا کنم
اصلا نیازی نبود اون همه حجیم دانلود کنم الان فرندز رو که هر قسمت ۸۰۰ مگابایته در حد 4k بی نقص اجرا می کنه

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,553
نام
سپهر
مرسی بابت پیشنهاد این فیلم و منم دیشب فیلمو نگاه کردم و باید بگم فوق العاده بود.
ما به عنوان بیننده بدون این که در صحنه حضور داشته باشیم با توجه به دیالوگ ها شرایط طوری بود که انگار وسط یک ناو هستیم دقیقا وسط ماجرا قرار داریم.
یعنی با شنیدن مخاطب تو ذهنش کلی تصویر سازی میکنه.
بازی بازیگران عالی و نکته پایانی فیلم هم عالی بود.
چه نظمی در دادگاه وجود داشت و چه دقیق قانون رعایت میشد.
8.5/10

میزانسن‌های فیلم بی‌نظیر هست؛ هوشمندی کارگردان رو در خلق میزانسن تمیز و بدون ایراد رو می‌رسونه. گفتنی است به علت وضعیت نابسامان فریدکین، دل‌تورو به عنوان بک‌اپ دایرکتور در صحنه‌ها نظارت می‌کرده.

• Like
Reactions: ( Layken )

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,852
نام
مهراد
اما صداش پشتیبانی نمیشه علاوه بر اون کلی فیلم دانلود کردم که فرمت صوتیشون dts که تی وی های سامسونگ پشتیبانی نمی کنن اونا هم صدا ندارن
اصلا نیازی نبود اون همه حجیم دانلود کنم الان فرندز رو که هر قسمت ۸۰۰ مگابایته در حد 4k بی نقص اجرا می کنه
تنها راهی که داری اینه با ffmpeg کدک صدا رو عوض کنی بدون افت کیفیت

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,658
با pc ببین

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,668
نام
طاها
نزدیک ۱ ترابایت سریال game of thrones دانلود کردم تصویر میاد اما صدا پشتیبانی نمیشه
تی وی سامسونگ
خیلی حجم زیاد گرفتی !! این حجم در تلویزیون 4k ۸۰ اینچ به بالا خودنمایی می کند

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,674
نام
milad
خیلی حجم زیاد گرفتی !! این حجم در تلویزیون 4k ۸۰ اینچ به بالا خودنمایی می کند
درسته اصلا این تی وی های که پردازنده قوی دارن محتوای ۱۰۸۰ رو بی نقص در حد 4k اجرا می کنن تازه اگه hdr و 10bit باشن حتی بهتر هم اجرا می کنن من خودم سریال فرندز رو دارم نسخه ۱۰۸۰ hdr و 10bit حجم هر قسمت هم ۸۰۰ مگابایت هست واقعا در حد یه فیلم 4k با بیت ریت بالا هست عالیه
اما got واقعا رنگ جزئیان دقت تصویر عالی تو این نسخه که من دانلود کردم داره ارزشش رو هم داره اما مجبورم فعلا با اینورتر فرمت صوتی dts رو تغییر بدم که ۸۰۰ مگ حجمش کم میشه حالا نمیدونم این کاهش به چه دلیلی هست ولی با این کار درست میشه
اگه میتونستم به تی وی اینترنت ازاد میدم پلیر های دیگه رو تست می کردم

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,668
نام
طاها
درسته اصلا این تی وی های که پردازنده قوی دارن محتوای ۱۰۸۰ رو بی نقص در حد 4k اجرا می کنن تازه اگه hdr و 10bit باشن حتی بهتر هم اجرا می کنن من خودم سریال فرندز رو دارم نسخه ۱۰۸۰ hdr و 10bit حجم هر قسمت هم ۸۰۰ مگابایت هست واقعا در حد یه فیلم 4k با بیت ریت بالا هست عالیه
اما got واقعا رنگ جزئیان دقت تصویر عالی تو این نسخه که من دانلود کردم داره ارزشش رو هم داره اما مجبورم فعلا با اینورتر فرمت صوتی dts رو تغییر بدم که ۸۰۰ مگ حجمش کم میشه حالا نمیدونم این کاهش به چه دلیلی هست ولی با این کار درست میشه
اگه میتونستم به تی وی اینترنت ازاد میدم پلیر های دیگه رو تست می کردم
تلویزیون من 4k ال جی هست . نمی دونم چرا کیفیت ۲۱۶۰ hdr رنگ ها پریده هستند . ولی در کیفیت ۱۰۸۰ full HD رنگ ها پر رنگ و گرم .

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,674
نام
milad
تلویزیون من 4k ال جی هست . نمی دونم چرا کیفیت ۲۱۶۰ hdr رنگ ها پریده هستند . ولی در کیفیت ۱۰۸۰ full HD رنگ ها پر رنگ و گرم .
احتمال زیاد بخاطر تنظیمات hdr هست ببین اگه تی ویت ساپورت می کنه فعال باشه

• Like
Reactions: Taha75

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,674
نام
milad
دوستانی که مشکل این چنینی واسشون پیش بیاد (فیلم دانلود کردن با فرمت صوتی dts و تی وی ساپورت نکرد ) نگران نباشین
برنامه hd video converter factory pro رو دانلود کنید فرمت ویدیو رو mkv قرار بدین و فرمت صوتی رو هم aac قرار بدین بعد تبدیل حجم فایل نهایی حدود ۷۰۰ ۸۰۰ مگابایت کمتر میشه که متغییر ممکنه بیشتر باشه ممکنه کمتر اما تغییری توی کیفیت تصویر یا صدا ایجاد نمیشه فقط فناوری dts از روش حذف میشه
دلیل کاهش حجم هم بیت ریت بالای فرمت dts هست
ببخشید بابت اسپم

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,852
نام
مهراد
خب، از چاله در اومد و به چاه افتاد!

توقف مذاکرات اتحادیه بازیگران با استودیوها به دلیل اعمال «تاکتیک‌‌های زورگویانه»​

مذاکرات میان استودیوهای هالیوود و اتحادیه بازیگران آمریکا (SAG-AFTRA) به شکست منجر شد تا فیلمبرداری پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی با تأخیر حتی بیشتری مواجه شود.
استودیوها می‌گویند چهارشنبه شب (۱۱ اکتبر) به این مذاکرات پایان داده‌اند و با توجه فاصله‌ای که میان خواسته‌های دو طرف وجود دارد ادامه گفت‌وگو را جایز ندانسته‌اند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر