barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
آقا!
گاسلینگ! به خدا این طفلک اسمش به عناون بچه خوشگل هالیوود بد در رفته و گرنه فیلم خوب زیاد داره!
مایکل فسبندر!
تام هاردی!
اون آلمانی اتریشی لعنتی، کریستوف والتز!
خیلی اوضاع این لیست خرابه!
آخ گفتین . این موارد رو هم میشه به لیست اضافه کرد . گاسلینگ هم مثل جیلنهال واقعا با انتخاب های موفق اش میتونه تو این لیست باشه . دی کاپریو و خیلی های دیگه .

از حاج آقا میکلسن بعید بود همچین حرکتی بزنه :-?
یه نقش ارزش خراب شدن وجهه ی شخصیس تو اینترنتو نداشت.:-s:(
فکر نکنم این قضیه باعث بشه وجهه اش خراب شه . چون اون بازیگر بوده و نقش رو قبول کرده. اتفاقا با توجه به عقبه اش در نقش های منفی فکر می کنم موفق تر از جانی دپ ظاهر بشه . بحث جمع آوری امضا برای بازگشت دپ رو هم در نظر بگیریم خیلی زود جاش رو به جمع آوری برای اخراج هرد داد . یعنی الان اون وجهه اش بیشتر بولده . امکان این که آکوامن بایکوت بشه بیشتره . البته من بیشتر از این ناراحتم که قراره بار دیگر میکلسن در یک بلاک باستر بازی کنه و فراموش شه نقشش. اتفاقی که قبلا با بازی در دکتر استرنج افتاد . یعنی یک بازیگر با استعداد در نقش های منفی یک نقش منفی فراموش شدنی رو بازی کرد .

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
بعد دیدن run تو این چند روزه فیلم های ژانر horror/thriller رو دارم دنبال می کنم.
فیلم های ترسناک رو نمی بینم و نخواهم دید ولی با توجیه اینکه تا موجود غیر انسانی درکار نباشه فیلم ترسناک نمیشه و با فیلترهای سخت گیرانه چند تا مورد رو زیر نظر دارم و داشتم.
دیشب don't breathe رو دیدم...هرچند اوایلش بشدت گرخیده بودم ولی کم کم عادت کردم.
فیلم خوبی بود(عالی هم نبود). امشب هم شب موعوده و عنوان Get Out رو میخوام ببینم.
تو سایت "کجاش جامپ اسکیر داره" تو توصیف این فیلم نوشته بود جامپ اسکیر های فیلم بی اهمیت و ناچیزن درحالی که تریلر رو که از یوتیوب دیدم، دست کمی از سری جن گیر نداشت!
اون هم با موزیک پس زمینه creepy! امیدوارم اگه سکته زدم ارزشش رو داشته باشه و تعریف و تمجید ها فقط واسه رنگ پوست بازیگر اصلی نباشه:D
اگرم جون سالم بدر بردم:D برای فردا intruders که با عنوان shut in هم شناخته میشه، تدارک دیدم.

• Like
Reactions: TheGodfather

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,481
نام
سپهر
هر لیستی قرار نیست طبق سلیقه مخاطب تدوین شود. همان طور که این لیست با انتخاب من ( و سایرین) جور در نمی آید، لیست بهترین سریال های دهه اخیر از سوی بازی سنتر طبق سلیقه من نیست! حالا @Thegodfather تنها اسامی را لیست بندی کرده و قطعا نیویورک تایمز برای هر انتخاب چند پاراگرافی برای بستن دهن مخاطبان نوشته است. جریان ها و مسائل خارج از بحث فنی هم معیار بسیاری از لیست های تحریریه سایت ها و نشریات است. دیگه این لیست به اندازه سوزش نامزد نشدن Uncut Gems در اسکار و آلبوم After Hours و آهنگ Blinding Light ویکند در گرمی نیست. هر دو به دلایل غیرفنی از لیست نهایی حذف شدند. البته به جز چند انتخاب عجیب، بقیه گزینه ها خوب هستند. قطعا اگر کسی به ایزابل هوپر خرده بگیرد، مشخص است که سینمایش معطوف به آمریکا است. کیانو ریوز و مایکل بی جردن کمی لیست را زیر سوال می برند.

TWO-FACE2

کاربر سایت
Jun 21, 2013
165
بعد دیدن run تو این چند روزه فیلم های ژانر horror/thriller رو دارم دنبال می کنم.
فیلم های ترسناک رو نمی بینم و نخواهم دید ولی با توجیه اینکه تا موجود غیر انسانی درکار نباشه فیلم ترسناک نمیشه و با فیلترهای سخت گیرانه چند تا مورد رو زیر نظر دارم و داشتم.
دیشب don't breathe رو دیدم...هرچند اوایلش بشدت گرخیده بودم ولی کم کم عادت کردم.
فیلم خوبی بود(عالی هم نبود). امشب هم شب موعوده و عنوان Get Out رو میخوام ببینم.
تو سایت "کجاش جامپ اسکیر داره" تو توصیف این فیلم نوشته بود جامپ اسکیر های فیلم بی اهمیت و ناچیزن درحالی که تریلر رو که از یوتیوب دیدم، دست کمی از سری جن گیر نداشت!
اون هم با موزیک پس زمینه creepy! امیدوارم اگه سکته زدم ارزشش رو داشته باشه و تعریف و تمجید ها فقط واسه رنگ پوست بازیگر اصلی نباشه:D
اگرم جون سالم بدر بردم:D برای فردا intruders که با عنوان shut in هم شناخته میشه، تدارک دیدم.
بنظرم get out اصلا ترسناک نیست ، خیلی هم فیلم معمولیه تعریفاش بخاطر چیزای که همه جا الان ریخته ، اول از همه برو it follows رو ببین تا بیخیال بقیه بشی

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,704
اینا همش مال همون مریضیه بیکاری امریکاییه
یه عده شون نمیدونن چیکار کنن افتادن دنبال فضایی ها و زمین تخت و SJW و این مزخرفات. یکه نیست بگه چرا همه این مسخره بازیا فقط تو امریکا اتفاق می افته؟
رفاه خیلی زیاد هم انگار تاثیر خیلی خوبی نداره تو بعضی جوامع
یک عزیزی ( :-&) می گفت رفاه باعث بروز گناه میشه به خاطر همین سمتش نمیریم... پس راست میگفته :-?:D

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
بنظرم get out اصلا ترسناک نیست ، خیلی هم فیلم معمولیه تعریفاش بخاطر چیزای که همه جا الان ریخته ، اول از همه برو it follows رو ببین تا بیخیال بقیه بشی
مثل اینکه این it follows جنبه ترسناکش بیشتر از هیجانش هست درسته؟
عامل غیرانسانی درش وجود داره یا احساس میشه؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: .sandman.

wow.

کاربر سایت
Feb 12, 2012
105
it follows ترسناک نیست یه چیزی در حد get out هست کمی بهتر!
هر دو فیلم ایده جدیدی ابداع میکنند تو سینما ،(شاید من شبیهش ندیدم )
به نظرم به عنوان فیلم ترسناک این دوتا فیلم نباید قرار بدین ! به عنوان هیجان انگیز اره?

• Like
Reactions: mahdi-xbox

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
مثل اینکه این it follows جنبه ترسناکش بیشتر از هیجانش هست درسته؟
عامل غیرانسانی درش وجود داره یا احساس میشه؟
بستگی به سلیقه خودت داره. کلا فیلم های ژانر وحشت به شدت سلیقه ای هستن. من it follows رو چند سال پیش دیدم، چیزی ازش یادم نیست، معمولا فیلم های خوب رو یادم می مونه، اما چیزی که از it follows یادمه اینه که به نظرم معمولی بود.
get out یکی از فیلم های خوب ژانر هیجانی هست، البته سلیقه ای تر از it follows ــه، احتمال اینکه یه نفر با it follows بیشتر حال کنه بیشتره ولی get out برای کسی که دنبال هیجان و یه خورده فکر کردنه و یه خورده هم صبور به نظرم فیلم بهتریه.

باید ببینی سلیقه خودت چیه، مثلا من با Witch خیلی حال کردم، از طرف دیگه زمان تماشا hereditary سبز شدم :D هر دوتا فیلم های موفق ژانر وحشت هستن. کلا تو این ژانر سلیقه خیلی دخیله و باید اول سلیقه خودت دستت بیاد و بعد بری دنبال فیلم های مشابه...

در مورد it follows تا جایی که یادمه آره، تو سبک ترس ماوراییه.

پ.ن: تو سبک هیجانی و یه خورده هم ترسناک The Wailing رو یادمه که فیلم خیلی خوبی بود، برای طرفدارهای این سبک که ندیدن شاید گزینه خوبی بود.

• Like
Reactions: mahdi-xbox

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
بستگی به سلیقه خودت داره. کلا فیلم های ژانر وحشت به شدت سلیقه ای هستن. من it follows رو چند سال پیش دیدم، چیزی ازش یادم نیست، معمولا فیلم های خوب رو یادم می مونه، اما چیزی که از it follows یادمه اینه که به نظرم معمولی بود.
get out یکی از فیلم های خوب ژانر هیجانی هست، البته سلیقه ای تر از it follows ــه، احتمال اینکه یه نفر با it follows بیشتر حال کنه بیشتره ولی get out برای کسی که دنبال هیجان و یه خورده فکر کردنه و یه خورده هم صبور به نظرم فیلم بهتریه.

باید ببینی سلیقه خودت چیه، مثلا من با Witch خیلی حال کردم، از طرف دیگه زمان تماشا hereditary سبز شدم :D هر دوتا فیلم های موفق ژانر وحشت هستن. کلا تو این ژانر سلیقه خیلی دخیله و باید اول سلیقه خودت دستت بیاد و بعد بری دنبال فیلم های مشابه...

در مورد it follows تا جایی که یادمه آره، تو سبک ترس ماوراییه.

پ.ن: تو سبک هیجانی و یه خورده هم ترسناک The Wailing رو یادمه که فیلم خیلی خوبی بود، برای طرفدارهای این سبک که ندیدن شاید گزینه خوبی بود.
دقیقا سلیقه خیلی مهمه . من خودم بهترین فیلم های ژانر وحشت که دیدم کارایی بودن که اصلا ترسناک نبود . بیشتر ماورایی بودن . stir of echoes - devil's backbone -orphanage -strangers 1 -vacancy -hitcher جزو کارای قابل دفاعی بودن که دیدم که البته خیلی هم ترسناک نیستن .

• Like
Reactions: Hamid Payne

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
سایت هایی که نیاز به اشتراک دارید سراغ دارم..به نظرم اشراکی دانلود کنید حداقل خیالتون راحته..لینک نتونستم بفرستم برات توی pv
4nightmovie
30nama
غیر اشتراکی شنیدم فیلم تو مدیا سانسور نداره...ولی خودم تا حالا امتحان نکردم:D
آقا من الان پستتو دیدم، نمی دونم چرا نوتیفیکیشن نیومد برام. بی اهمیت نبودم بی احترامی نشه :D

بین اشترکی ها یه زمان خودم پایه 30nama بودم، اون موقع روزی سه تا فیلم دانلود میکردم، الان ماهی نهایتا دوتا :D اشتراکی ها کارشون خیلی درسته ولی من خیلی تفننی فیلم میبینم دیگه برا همین رایگان باشه بهتره :D

پ.ن:
آقا این پایانش چی شد؟ ننشو میخواست بکشه یا همون قرص فلج کننده رو خوردش بده؟

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
پ.ن:
آقا این پایانش چی شد؟ ننشو میخواست بکشه یا همون قرص فلج کننده رو خوردش بده؟
قصدش که همون فلج کردن ننش بوده...نخواسته راحت بشه و همون بلایی که سر خودش اوورده رو سرش دربیاره...دلیلی هم واسه کشتنش نیست، چرا بخواد بکشتش وقتی میتونه اینجوری علیل و ذلیل ببینتش. لذتی که تو انتقام هست تو بخشش نیست :D
فقط یه فرضیه ای هست این وسط که مادره وقتی از پله ها میفته به احتمال زیاد دچار مشکل خاصی نمیشه(که خیلی عجیب میشه اگه اون همه پله رو بیفتی زمین و طوری نشی) و علت اون وضع خرابی که تو زندان هست همون قرصای دختره هست که بخوردش میده مگرنه چه دلیلی داره که طرف دچار نقص حرکتی شده باشه و بهش قرص شل کننده عضلات بدی!
پ.ن:داداش این it follows رو یه توضیح میدی که جریانش چی بود و آخرش چی شد، من اصلن نگرفتم..ممنون

• Like
Reactions: TheGodfather

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
سلام
کسی Tenet رو با ایین کفیت جدیدایی که امروز اومده، گرفته؟ خوبه؟
دانلود کنیم؟

سلام

من نسخه نزدیک به 3 گیگی رو گرفتم
و چند دقیقه اولش رو دیدم، کیفیت تصویر و صدا مناسبه
ولی اگه قصد دانلود کردن کیفیت های حجیم رو دارید یا تلویزیون خوبی دارید بهتر صبر کنید تا نسخه بلو ری منتشر بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر