Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
قرار TENETاز ۲۸ آگوست به صورت طولانی در هر نقطه ای از جهان که سینماها باز شده اکران بشه و در صورت باز شدن سینماهای دیگر نقاط جهان در ماه های بعد آن نقاط هم اکران بشه، که این یعنی شاید یکسال یا چندین ماه این پروسه طول بکشه و فکر کنم باید برای اومدن نسخه بلو ری حالا حالا ها صبر کنیم!
من که پرده ای میبینم شمارو نمیدونم!

دم نولان گرم بابت این حرکت! که داره با پرخرج ترین فیلمش که لو نرفتن داستانش براش خیلی مهمه اینکارو میکنه! فکر کنم مابقی استدیوها هم در آخر ناچار به اکران طولانی مدت میشن..

157378

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
آقا چند وقت پیش یه عزیزی محبت کرد تو همین تاپیک یه لیستی از سایت های شیلتر دار و غیر شولتر رو لیست کرد خواستم بدونم کسی داره بزاره اینجا؟

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,362
نام
محمد
قرار TENETاز ۲۸ آگوست به صورت طولانی در هر نقطه ای از جهان که سینماها باز شده اکران بشه و در صورت باز شدن سینماهای دیگر نقاط جهان در ماه های بعد آن نقاط هم اکران بشه، که این یعنی شاید یکسال یا چندین ماه این پروسه طول بکشه و فکر کنم باید برای اومدن نسخه بلو ری حالا حالا ها صبر کنیم!

دم نولان گرم بابت این حرکت! که داره با پرخرج ترین فیلمش که لو نرفتن داستانش براش خیلی مهمه اینکارو میکنه! فکر کنم مابقی استدیوها هم در آخر ناچار به اکران طولانی مدت میشن..

View attachment 157378
میترسم تا اونموقع هممون پلات توییست داستان رو اسپویل بشیم:|:D

PoP--General.2020

کاربر سایت
May 16, 2020
272
دوستان یک فیلمی بود من چند سال پیش دیدم متاسفانه به خاطر حافظه ضعیفم نه اسمش خاطرم هست نه داستانش درست یادم میاد ولی دو تا پسر بودن کابل جمع میکردن میفروختن یا چیزی شبیه اینها...

یکیشونم آخر برق میگرفت میمرد، یا جور دیگه ای میمرد ببخشید حافظه م خیلی خرابه :D

درست هم یادم نیست زبانش انگلیسی بود یا زبان خارجی دیگه. اگر کسی از این توضیحات اسم فیلم به ذهنش رسید ممنون میشم اینجا بذاره چون بدم نمیاد دوباره ببینم.

چنتا فیلم واقع گرایانه و تاثیرگذار که هنرپیشه معروف نداشته باشه (ولی با بازیگری خوب) هم لطفا معرفی کنید.

:Rose:
والا اون فیلمی که گفتی داستانش خیلی آشناست ولی چیزی به ذهنم نمیرسه....
.....
دو فیلم از جشنواره کن پارسال:
Pain and glory
Portrait of a lady on fire
......
Boyhood(اینو اگه ندیدی ۱۰۰%ببینش)
Manchester by the sea
Moonlight
Lion(فک کنم از این خوشت بیاد)
.....
اینا رو حتما ببین:
Come and see
Life is beautiful
The pianist
.......
Blue
White
Red
این سه فیلم دنباله همن. اگه خواستی ببینی با همین ترتیب بالا ببینشون.

• Like
Reactions: Tenshi and trainer

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
دوستان یک فیلمی بود من چند سال پیش دیدم متاسفانه به خاطر حافظه ضعیفم نه اسمش خاطرم هست نه داستانش درست یادم میاد ولی دو تا پسر بودن کابل جمع میکردن میفروختن یا چیزی شبیه اینها...

درست هم یادم نیست زبانش انگلیسی بود یا زبان خارجی دیگه. اگر کسی از این توضیحات اسم فیلم به ذهنش رسید ممنون میشم اینجا بذاره چون بدم نمیاد دوباره ببینم.

چنتا فیلم واقع گرایانه و تاثیرگذار که هنرپیشه معروف نداشته باشه (ولی با بازیگری خوب) هم لطفا معرفی کنید.

trust 2011
in the bedroom
a better life
the lion
being Flynn این بازیگر های بنامی داره ولی فیلم ساده و مهجور و دوس داشتنیه
mysterious skin اگر با بی پردگی در روایت فیلم ها مشکلی ندارید بدون شک ببینیدش . یکی از کارهای کمتر دیده شده ولی تلخ و تاثیرگذاره
all good things این هم فیلمیه که بازیگرای معروفی داره ولی در سال اکرانش میان بقیه فیلم های موفق بازیگرش گم شد و دیده نشد . فیلم تاثیرگذاریه به نظرم
این فیلم هم روایت اش واقع گرایانه نیست و کمی چاشنی فانتزی داره ولی کار فوق العاده ایه . ruby sparks

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
فیلم کنستانتین رو ارزش داره نگاش کنم تا اخر؟ 20 دقیقه اولش رو دیدم زهرم ترکید:| تو این سن و سال فکر نمیکردم فیلمی بتونه منو بترسونه.... :/
کلا فیلمای کیانو ریوز رو نبینی، ارزشت پایین میاد بین سینما دوستان :D عاشق این فیلمم. نبینی میزارمت توی بلک لیست :D

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
488
نمیدونم به احتمال زیاد کج سلیقگی من هست ولی هیچوقت نتونستم زیاد با سینمای کوبریک ارتباط برقرار کنم.البته حساب اودیسه فضایی و شاینیگش جدا ولی بقیه فیلمهاش به نظرم خیلی معمولی بودن و زیادی ازشون تعریف شد.
منم همین کوبریک و تارانتینو و گای ریچی و چند تا فیلم معروف اسکورسیزی مثل کازینو و رفقای خوب
حتی سریالایی مثل فرندز رو یه قسمت نتونستم تحمل کنم :-??

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,979
نام
احمد
کلا فیلمای کیانو ریوز رو نبینی، ارزشت پایین میاد بین سینما دوستان :D عاشق این فیلمم. نبینی میزارمت توی بلک لیست :D
خوب فیلم رو دیدم، البته وقتی که بقیه افراد خونه اومدن خونه xD
خداوکیلی خیلی ترسناک بود، در حدی که پشمام تک تکشون ریزش کرد:D موضوع بشدت جالبی هم داشت، قبلش من خیال میکردم موضوعش شبیه به داستان های لاوکرافتی باشه، ولی چند لول بدترش بود، و بسیار شبیه کمدی الهی دانته بود xD
اون بیست دقیقه اولش رو هم تنهایی دیدم، هر 5 دقیقه یکبار پشت و رو به روی خودم رو همش نگاه میکردم، واقعا ترسناکه...

PoP--General.2020

کاربر سایت
May 16, 2020
272
منم همین کوبریک و تارانتینو و گای ریچی و چند تا فیلم معروف اسکورسیزی مثل کازینو و رفقای خوب
حتی سریالایی مثل فرندز رو یه قسمت نتونستم تحمل کنم :-??
برو جلو آینه اول از خودت شرم کن بعد دو تا چک بخوابان زیرگوشت بعد ی آبی به دستو صورتت بزن و بشین با اینا شروع کن شاید فرجی شد>:D<

"غلاف تمام فلزی" از کوبریک
Departed از اسکورسیزی با "گرگ وال استریت"
The gentlemen و snatch از گای ریچی
Inglorious basterd از تارانتینو(یکی از بهترین شخصیت های منفی سینما رو داره!)

حالا اگه اینا رو دیدی و هنوز به راست هدایت نشدی ، برو جلو همون آینه روزی ۵ بار از خودت شرم کن:-w

اون friends لامصبو بشین چن قسمت نگاه کن اینقد شیفتش میشی که آرزو میکنی هیچوقت تموم نشه:(

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
منتظر Black Widow هستم که متاسفانه همش تاخیر میخوره!
موربیس و ونوم 2 هم همینطور

آخه من از ژانر های ابرقهرمانی خوشم میاد

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد

این فیلم قطعا اروپایی بود و زبانش هم تا جایی که یادم میاد انگلیسی نبود (فکر میکنم روسی یا لهستانی ی همچین چیزی بود ، شایدم ساخت انگلیس بود واقعا منم یادم نمیاد ولی مطمعنم مال اروپا بود نه آمریکا :D)
الانم هر چی سرچ زدم چیزی دستگیرم نشد
گل گرفته حافظمون رو :D

• Like
Reactions: Tenshi and Bijanlll

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

View attachment 157378

در پوستر اون متن Only in theatres خیلی معنی داره و خبر از واقعی بودن یک عصر جدید میده

PoP--General.2020

کاربر سایت
May 16, 2020
272
در پوستر اون متن Only in theatres خیلی معنی داره و خبر از واقعی بودن یک عصر جدید میده
"طبق قرارداد یونیورسال با AMC ، از این به بعد فیلمهای یونیورسال بعد از ۱۷ روز اکران می توانند در شبکه خانگی پخش شوند"(قبلا حداقل ۹۰ روز بود)

عصر جدید همین الان شروع شد!
وقتی سازنده می تونه با کمترین ریسک فیلمشو در اختیار شبکه قرار بده و سود کنه دیگه خودت تا تهش برو.....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر