( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,050
نام
حامد
دوستان سیستم سرچ در تاپیک ها چجوریه ؟

الان من می خوام اسم فیلمی رو سرچ بزنم تا گفتگوهایی که درباره اون در این تاپیک رو شده بیاره ولی پیدا نمی کنم
قبلا بود الان نیست یادم رفته

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
دوستان سیستم سرچ در تاپیک ها چجوریه ؟

الان من می خوام اسم فیلمی رو سرچ بزنم تا گفتگوهایی که درباره اون در این تاپیک رو شده بیاره ولی پیدا نمی کنم
قبلا بود الان نیست یادم رفته

139172

139175

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,022
نام
مصطفی
220px-%D8%B7%D8%B9%D9%85_%DA%AF%DB%8C%D9%84%D8%A7%D8%B3.jpg

طعم گیلاس / کیارستمی
برام خیلی عجیبه که اینقدر دیر شروع کردم به دیدن فیلم‌های کیارستمی. برای من این فیلم با اختلاف بهترین فیلمیه که تا حالا از سینمای ایران دیدم. پایان‌بندی فیلم یکی از زیباترین سکانس‌هایی هست تا حالا دیدم.

ژان-لوک گدار حرف معروفی درباره کیارستمی داره: "Film begins with DW Griffith and ends with Abbas Kiarostami."

10 از 10
کیارستمی بدون شک بزرگترین کارگردان ایرانی هست و جزو معدود کارگردان های مؤلف سینمای دنیا شناخته میشه شاید از این لحاظ از خیلی از کارگردان های دیگه جلوتر باشه این جنس کارگردان ها تو تاریخ سینما از عدد انگشتای دو دست بیشتر نیستن

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
1.jpg

بنا بر گزارش های منتشر شده توسط وبسایت illuminerdi، ظاهرا به ستاره فیلم Ant-Man and the Wasp یعنی هانا جان کامن، پیشنهاد بازی در نقش شخصیت جیل ولنتاین در ریبوت فیلم رزیدنت اویل داده شده است.

از دیگر بازیگرانی که ظاهرا در ریبوت جدید فیلم رزیدنت اویل حضور دارند، می توان به برنتون توایتز و کایا اسکودلاریو (به ترتیب در نقش کریس و کلیر ردفیلد) اشاره کرد. فیلم رزیدنت اویل به کارگردانی یوهانس رابرتز و نویسندگی تونی گیلیو در دست توسعه است.

Anakin

Gold User
Feb 17, 2013
2,460
چالش محض بیکاری :D:
فیلمای کارگردان مورد علاقه تون، رتبه بندی کنید
فقط یک کارگردان و حداکثر ۱۰ فیلم
ارباب حلقه ها یک
ارباب حلقه ها دو
ارباب حلقه ها سه :-":D (شماره زدم کمتر بشه :D)

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
کریستوفر نولان :

1. Interstellar
2. The Prestige
3. The Dark Knight
4. Inception
5. Memento
6. Dunkirk

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
View attachment 139445

بنا بر گزارش های منتشر شده توسط وبسایت illuminerdi، ظاهرا به ستاره فیلم Ant-Man and the Wasp یعنی هانا جان کامن، پیشنهاد بازی در نقش شخصیت جیل ولنتاین در ریبوت فیلم رزیدنت اویل داده شده است.

از دیگر بازیگرانی که ظاهرا در ریبوت جدید فیلم رزیدنت اویل حضور دارند، می توان به برنتون توایتز و کایا اسکودلاریو (به ترتیب در نقش کریس و کلیر ردفیلد) اشاره کرد. فیلم رزیدنت اویل به کارگردانی یوهانس رابرتز و نویسندگی تونی گیلیو در دست توسعه است.
واقعا این RE های قبلی به قدری داغونن باور دارم هرچی هم بسازن از اونا بدتر نمیشه...اگه شد جدا یک جایزه ایی چیزی باید عوامل فیلم بدن، غیر ممکن رو ممکن کردن:|

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
خیلی گذشته از دیدنش و یادم نیس زیاد ، اما فکر کنم همه میدونستن هیدن کمه قضیه یا دوربینی تو کاره اما ری اکشن ها واقعیه چون نمیدونستن با چی طرفن:D
حالا این گرندپای داغون خودش ی کرکتر کوچولو از سری جَک اَسه.
اونایی که سرشون درد می‌کنه برای دیدن کثافت کاری های این جانی ناکسویل کثافت فقط بشینید جک اس هاش رو ببینید:D
وقتی سنم کم بود همین کثافت کاری های جک اس رو دیده بودم و فوق العاده چیز حال بهم زن و منزجر کننده ای برام بود، زمان گذشت و با اینکه فیلم های جک اس رو کامل ندیدم ولی همون قسمت هایی که به یاد دارم، دیگه الان خیلی معمولی شده برام...حتی مقداری حس کنجکاوی هم اضافه شده:|

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
آلفرد هیچکاک
1-Rear Window
2-Psycho
3-The Wrong Man
4-Notorious
5-Vertigo
6-Lifeboat
7-Rope
8-The Trouble with Harry
9-The Birds
10-The Man Who Knew Too Much

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
احساس می کنم اوضاع سینمای کره یه جورایی داره تبدیل به سینمای(البته اگه بشه اسمشو گذاشت سینما)دهه 50 خودمون میشه با دوز بالاتر و غلظت بسیار بیشتر و البته مدرنتر.همون سیستم جذب مخاطب ، همون سبک ارائه ی تریلر ، همون سبک تهیه و تولید ، همون سبک اضافه کردن کیلویی محتوای بی ربط و حال بهم زن و در آخر همون سیستم داستان های روی هوا که صرفا بهانه ای برای استفاده ی خرخره ای از مورد قبلیه
از اواخر قرن قبل سینمای کره استارت یه پیشرفت بسیار خوب رو زد و موفق هم بود ولی یه جورایی دارم به این نتیجه می رسم از وسط راه یعنی اواسط دهه ی قبل زدن تو جاده خاکی به جای ادامه ی همون پیشرفت قبلی و با سرعت هر چه تمام تر هم دارن تو این جاده خاکی میتازونن.
البته الان ممکنه اسم فیلم هایی مثل انگل(هرچند من نپسندیدمش و دلایل خودمو هم تو تاپیک مربوطه گفتم) و یه عده کارگردان خاص رو بیارن ولی من منظورم کلیت ماجراست
امیدوارم سینمای ژاپن حداقل به دوران اوج خودش برگرده تا بشوره ببره

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: residen

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
احساس می کنم اوضاع سینمای کره یه جورایی داره تبدیل به سینمای(البته اگه بشه اسمشو گذاشت سینما)دهه 50 خودمون میشه با دوز بالاتر و غلظت بسیار بیشتر و البته مدرنتر.همون سیستم جذب مخاطب ، همون سبک ارائه ی تریلر ، همون سبک تهیه و تولید ، همون سبک اضافه کردن کیلویی محتوای بی ربط و حال بهم زن و در آخر همون سیستم داستان های روی هوا که صرفا بهانه ای برای استفاده ی خرخره ای از مورد قبلیه
از اواخر قرن قبل سینمای کره استارت یه پیشرفت بسیار خوب رو زد و موفق هم بود ولی یه جورایی دارم به این نتیجه می رسم از وسط راه یعنی اواسط دهه ی قبل زدن تو جاده خاکی به جای ادامه ی همون پیشرفت قبلی و با سرعت هر چه تمام تر هم دارن تو این جاده خاکی میتازونن.
البته الان ممکنه اسم فیلم هایی مثل انگل(هرچند من نپسندیدمش و دلایل خودمو هم تو تاپیک مربوطه گفتم) و یه عده کارگردان خاص رو بیارن ولی من منظورم کلیت ماجراست
امیدوارم سینمای ژاپن حداقل به دوران اوج خودش برگرده تا بشوره ببره
من به جز همون چنتا کارگردان معروف مثل هو و دانگ از بدنه اصلی سینمای کره خبر ندارم، چطوره شده مگه؟ چه رویکردی دارن الان؟

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
والا من همین تعداد معدودی کره ای دیدم همه عالی بودن نمیدونم به چی داره اشاره میکنه

بانگ جون هو کارگردان قدری هست ( خاطرات قتل ش فوق العاده بود) انگل هم خوب بود بقیه فیلماشو ندیدم
Lee Chang-dong گویا عالی هست، فیلم سوختن و Secret sunshine ازش دیدم، هردو عالی اگه نگم شاهکار بودن.
فقط اولد بوی خوشم نیمد اونم از نظر فنی مشکلی نداشت فقط محتواش مسخره بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر