D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,807
نام
محمد رضا
تاریخ اکران جدید فیلم آینده کمپانی لاینزگیت:

Spiral و John Wick 4 واقعا حیف شدن.:cry2: خیلی عقب رفت تاریخشون. :no:شدید منتظرشون بودم.:crying: تا 2 سال آینده؟!!!!:Sleeping::Wallbash:

خدا ازتون نگذره چینی های کثافت خور:Sniper::Ranting:

• Smile
Reactions: Jill-Valentine

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
Spiral و John Wick 4 واقعا حیف شدن.:cry2: خیلی عقب رفت تاریخشون. :no:شدید منتظرشون بودم.:crying: تا 2 سال آینده؟!!!!:Sleeping::Wallbash:

خدا ازتون نگذره چینی های کثافت خور:Sniper::Ranting:

من که بیشتر منتظر The Hitman's Bodyguard 2 بودم. :D

Spiral هم خو ۱ سال دیگه اکران میشه.:D

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,807
نام
محمد رضا
من که بیشتر منتظر The Hitman's Wife's Bodyguard بودم. :D

Spiral هم خو ۱ سال دیگه اکران میشه.:D
اینم هست :D اما جان ویک یه چیز دیگه است.:x آره Spiral یه سال دیگه اکران میشه باز هم کو تا 1 سال دیگه:crying:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,502
نام
سپهر
بجز اصغر فرهادی و کیارستمی کارگردانی هست که در سطح جهانی عالی باشه؟

کارگردان های ایرانی خوبی در سطح جهان داریم که فیلماشون مورد تقدیر قرار گرفتند. در آن لیستی که دوستمون اشاره کردند، نام بهمن قبادی هم اضافه کنیم. رامین بحرانی هم کارگردان ایرانی - آمریکایی هستن که فیلم عالی 99 Homes رو تو کارنامشون دارن. امیر نادری که گل سرسبد هست که فیلماشون قبل انقلابشون جز معروف هاست و بعد هم فیلم های خوبی ساختن. مخملباف هم تغییر رویه ای پس از مهاجرتش به درون مایه فیلماش داد که قشنگ میتوان در فیلم «س*س و فلسفه» و «دیکتاتورش» مشاهده کرد.

Caliban

کاربر سایت
Aug 22, 2019
64
بجز اصغر فرهادی و کیارستمی کارگردانی هست که در سطح جهانی عالی باشه؟
اگه منظورت از عالی همون شناخته شدست که الان دیگه حضور جشنواره ای فیلمها و کارگردانهای ایرانی زیاد شده و خیلی هاشون بین جامعه سینمایی ها شناسند.مثلا احتمالا رضا میرکریمی بین برگزارکننده های جشنواره ها اسم اشناییه ولی کارگردان شناخته شده از این نظر که عموم منتقدین و طبقه متوسط اروپایی هم بشناستش، فقط جعفر پناهیه.
جدا از اون نادری و شهید ثالث هم تو بازبینی های اخیر نسبتا مورد توجه قرار گرفتن.اینا به اضافه یک سری کارگردان دیگه مثل بیضایی و مهرجویی بیشتر بین جامعه سینه‌فیلیا و گروه های خاصی از منتقدین شناخته شده هستن.از طرفی گلستان به خاطر خشت و آینه و فرخزاد به خاطر خانه سیاه است هم معروفن.
در گذشته هم جلیلی و مخملباف و قبادی و مجیدی، هر کدوم تو دوره ای در سطح جهانی مورد توجه قرار گرفتن.رسول‌اف هم احتمالا تو جمع همینا میره:D

آخرین ویرایش:

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
درود دوستان ببخشید اگه سئوال تکراریه :D
این سایت وارِز که اکانت هم میفروشه بدون حذفیات :D هست فیلماش یا نه ؟ من جایی ندیدم نوشته باشه :(

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,508
درود دوستان ببخشید اگه سئوال تکراریه :D
این سایت وارِز که اکانت هم میفروشه بدون حذفیات :D هست فیلماش یا نه ؟ من جایی ندیدم نوشته باشه :(
من قبلاداشتم بدون حذفیات بود. بعد بعضی کیفیت ها رو هم درخواست بدی برات یک روز بعدش بهت لینک میدن فکر نکنم وقت کنن سانسور کنن !

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
اگه منظورت از عالی همون شناخته شدست که الان دیگه حضور جشنواره ای فیلمها و کارگردانهای ایرانی زیاد شده و خیلی هاشون بین جامعه سینمایی ها شناسند.مثلا احتمالا رضا میرکریمی بین برگزارکننده های جشنواره ها اسم اشناییه ولی کارگردان شناخته شده از این نظر که عموم منتقدین و طبقه متوسط اروپایی هم بشناستش، فقط جعفر پناهیه.
جدا از اون نادری و شهید ثالث هم تو بازبینی های اخیر نسبتا مورد توجه قرار گرفتن.اینا به اضافه یک سری کارگردان دیگه مثل بیضایی و مهرجویی بیشتر بین جامعه سینه‌فیلیا و گروه های خاصی از منتقدین شناخته شده هستن.از طرفی گلستان به خاطر خشت و آینه و فرخزاد به خاطر خانه سیاه است هم معروفن.
در گذشته هم جلیلی و مخملباف و قبادی و مجیدی، هر کدوم تو دوره ای در سطح جهانی مورد توجه قرار گرفتن.رسول‌اف هم احتمالا تو جمع همینا میره:D

ایران کارگردان خوب و با استعداد زیاد داره ، متاسفانه فضای رشد ندارن ...

شهرام مکری

139962

• Love
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

mehdiek

کاربر سایت
Jul 20, 2009
239
View attachment 139445

بنا بر گزارش های منتشر شده توسط وبسایت illuminerdi، ظاهرا به ستاره فیلم Ant-Man and the Wasp یعنی هانا جان کامن، پیشنهاد بازی در نقش شخصیت جیل ولنتاین در ریبوت فیلم رزیدنت اویل داده شده است.

از دیگر بازیگرانی که ظاهرا در ریبوت جدید فیلم رزیدنت اویل حضور دارند، می توان به برنتون توایتز و کایا اسکودلاریو (به ترتیب در نقش کریس و کلیر ردفیلد) اشاره کرد. فیلم رزیدنت اویل به کارگردانی یوهانس رابرتز و نویسندگی تونی گیلیو در دست توسعه است.

من به همه توصیه می کنم جای RE بشینید Train To Busan ببینید

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
تام هاردی تو فیلم آل‌کاپون رو چرا مثل زامبی ها گریم کردن ؟:D بنده خدا اون شکلی نبوده اصلا.
احتمالا این حرفم خیلی از دوستان رو به شدت ناراحت کنه. :D
ولی تام هاردی از همین عکسا و فیلم هاش مشخصه که همون بازی اوراکت و تکراری و اغراق شده همیشگی رو، تو آل کاپون هم داره.
مثل نمونه های وطنی حامد بهداد و نوید محمدزاده(گرچه تو سرخپوست انصافا خودشو ازاد کرد تا حدود زیادی) ، بدجوری تو دام یه تیپ یکسان شخصیتی افتاده و همونو داره تکرار میکنه.
همون نگاه
همون لحن بیان
حتی همون راه رفتن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر